Opinie o Panlink w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Panlink. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Panlink o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Panlink w Tczew

jednym okiem

udaje sie tutaj korporacje , a w rzeczywistosci i , to co ja zaobserwowalam , to poprostu oszczednosci na pracownikach i wszystkim innym co z praca zwiazane- sa typowego prywaciarza z lat 90-tych - wszystko , buty , narzedzia itp itd - starsi beda wiedziec o co kaman

operator montazu

witam jestem zainteresowany praca na produkcji w firmie Panlink. Ktos moze napisac jakie sa zarobki ? , socjal benefity i ubezpieczenie grupowe? Ewentualnie jakies nagrody za pomysly pracownicze i wdrozenia do produkcji.Bardzo jestem zainteresowany i bardzo prosze o jakies konkrety. pozdrawiam

operator dykty na wysypisku
@operator montazu

widocznie w tej firmie nie ma nic o co pytasz :( , skoro nikt nawet nie odpowiedział na jakiekolwiek twoje pytanie - przykro mi i lepiej szukaj innej firmy

Doda

Może warto przejrzeć skrzynkę na skargi bo pęka w szwach.

bimbo
@Doda

jak mogę się dorzucić do tych skarg ? bo już tam nie pracuje , wpuszczą mnie , czy jak ? , ale chętnie coś tam dorzucę od siebie

czas poczeka

kiedy ta firma opusci tczew ? jak ktos zna odpowiedz to pisac serio EPMD back to the buisness

@czas poczeka

Nie tak prędko, bo gdzie indziej za takie stawki ludzie mogą nie chcieć pracować

czas minął

no nie wiem w szwecji ?

@czas minął

W Szwecji nie masz PLN!

niedoczas
@Xxx

i co z tego , że nie ma PLN ??? o czym ty do mnie rozmawiasz? do brzegu !!!

nadczas

aha , może , ze tu taniej

Slabo

Więcej pytań o życie prywatne , wścibskie baby,plotkary,poziom pytań na rekrutacji niski,praca ciężka,placa słaba, towarzystwo (usunięte przez administratora)

logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Pracownik ochrony-Tczew
Tczew
Seris Konsalnet Holding S.A.
workgo

i już pozamiatane - na spokojnie :)

bra

no właśnie co tu się dzieje w tym tczewie :)

mbb i dablju A
@bra

Już pozamiatane

żywiec

dzień dobry żywiec się kłania o co tu do kurcza mać chodzi z tymi komentarzami ?

mbb
@żywiec

już wszystko załatwiam i zamiatam z koleżanką wszystko pod dywan , jeszcze chwilka . za chwile ślad po tym nie zostanie

jeb..ć

ktoś tam znalazł sposób - każda mama wie pyry lubią dużo sosu

lustro

Weźcie co niektórzy popatrzcie w lustro wstając do pracy co dzień rano i popatrzcie na wasze twarze = czy to jeszcze twarz , czy już morda! ? go work prawdę ci powie

3 baranów nie 3 króli

Pamiętam jak lata temu mnie z firmy zwalniano i przyszedłem się rozliczyć ze śmieci firmowych.Skierowano mnie do siedziby baranów - czyli tam , gdzie na dole siedzą kierownicy , czy inne barany.Siedziało tam dwóch baranów i mówię , że obiegówkę mam do podpisania , ale odpowiedniego barana do podpisu nie było(taki odważny był) , więc inny baran się wychylił i mówi , ze daj ! i faktycznie za 2 minuty ją przyniósł podpisaną od właściwego barana. W między czasie przyszedł kolejny baran , chyba to był lider alstom na tamtejsze czasy - nie pamiętam dokładnie - kolejny baran ostatecznie i napił się wody coś tam do mnie zagadał i poszedł baran na swoje pastwisko podejrzewam. i tak to z baranami się kończy niestety. U góry w kadrach też były niezłe barany , a raczek baranki :)

dablju turzynski

i sobie chodze przygarbiona po hali w fartuszku ESD i udaje ,ze wszystko jest w jak najlepszym porzadku i piepsze farmazony przez telefon beduinowi, bo sie tego nauczylam w branzy automotive i pajacuje na profilach pracowniczych - zaloz KLAPKI KUBOTA ___WLOSKA ROBOTA -- kto odgadnie do kogo sie tu pitoli czeka nagroda w postaci talonow na jablka w irmie i wypicia kompotu za 50 groszy--zachecam do brania udzialu wloteriiiiii

smieciarz

z jakimi ku...mi sie zderzylem w tej firmie to szkoda gadac.najwazniejsze , ze dalo sie oszczedzic i , ze wasza polityka i przyzwolenie zeby mielic ludzmi i miec ich za mniej niz nic ,a sami sobie na stolkach z dobrymi pensjami.to jest mistrzostwo! nawet przelozeni to sa (usunięte przez administratora) - byle sie utrzymac na powierzchni tonacego statku.. je..c was smie..e

sie nie oplaca

nie warto sie produkowac i wydawac na go work opinie o firmie , bo co bardziej prawdziwe i trafne sa szybko usuwane - tak mi sie wydaje przynajmnie , moze sie myle

covid w kapciach

uwaga idzie covid , zbieramy od biednych dla bogatych , takze podwyzek nie bedzie bo firma walczy ostro z pandemią :@ szkoda , ze nie swoim kosztem , a zwyklych pracownikow NSZZ SOLIDARNOSC

alicja w

Kiedys pracowalam w firmie i sobie chwalilam , potem awansowalam , a potem mi podziekowano-szkoda , ale dzisiaj nie zaluje -polecam

alicja dablju

a kim ty jestes , zeby sie pytac??

turystyczna firma

troche ludzi na stanowiskach mysli , ze to ich firma i , ze moga robic co chca i decydowac o twoim losie.zrobili sobie z firmy prywatny (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) nie majac swiadomosci , ze sa w niej tez tylko pracownikami , , ale poki co mocno walcza i po trupach

beduin

tez tu chwile pracowalem i dostalem w nochal

oxe action

najbardziej w tej firmie nie oplaca sie pracownik produkcji

turystyczna firma

troche ludzi na stanowiskach mysli , ze to ich firma i , ze moga robic co chca i decydowac o twoim losie.zrobili sobie z firmy PRYWATNY (usunięte przez administratora) nie majac swiadomosci , ze sa w niej tez tylko pracownikami , ktorzy tez moga wyleciec , ale poki co mocno walcza i po trupach

***** ***

Beznadziejne warunki, zarobki najniższa krajowa, socjal od lat bez zmian (a przecież wszystko poszło w górę cenowo), niskie premie do tego przyznawane na niezbyt fair warunkach.Gdy jest premia kwartalna to zawsze obcinają premie wydajnosciową i jakościową - a więc mają ludzi za bezmyślne istoty które tego nie zauważą. Firma niby super prosperuje a gdy poszła petycja o podwyżki to nagle jest źle. Wykręcają się covidem a gdy był szał na niego produkcja była większa.

@***** ***

Witam .Jak tam podwyżki? Temat całkowicie wyciszony a obiecano ,bynajmniej tak miało być.Tylko proszę nie mylić wyrównania do najniższej krajowej.Moze liderzy cos przekażą .

Xxx

Ani widu ani słychu. Obiecanki cacanki a głupiemu radość

Zostaw merytoryczną opinię o Panlink - Tczew

• Jak się pracuje w Panlink?

Zobacz opinie na temat firmy Panlink tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Panlink?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 203, z czego 85 to opinie pozytywne, 48 to opinie negatywne, a 70 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Panlink?

Kandydaci do pracy w Panlink napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Panlink