Opinie o Wigolen S.A. w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wigolen S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wigolen S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja tkanin z włókien chemicznych, tekstylnych i nici

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wigolen S.A. w Częstochowa

Gigi Nowy wpis

Cześć, nie wiecie czasem czy na Przejazdową nie będą jeszcze szukać Specjalistów Biura Obsługi Klienta? będę niedługo zatrudnienia szukać właśnie w swojej okolicy, a widziałam zeszłoroczną ofertę, stąd zainteresowanie. Warto się kontaktować?

Cambria Nowy wpis

Witam. Szukają na produkcje czy ktoś jakieś o opinie może napisać o pracy tam. Czy warto??? Czy stabilna praca tam jest ,jak z atmosferą i umowami??

Prócz oferty na magazyn tez od paru dni na produkcje wisi, czemu nikt o niej niczego nie pisze? Jaka jest na niej robota teraz? czemu szukają? Piszą o stabilnym zatrudnieniu, czy od razu jest umowa na nieokreślony?

Tola Nowy wpis

Szukają teraz pracownika na magazyn, czy warto tam iść czy dać sobie spokoj? Coś się polepszyło od ostatnich dodanych tutaj opinii?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wigolen S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka Biura Obsługi Klienta.

Mam podobna zagwozdkę co poprzednik odnośnie pracy handlowca. Czy możecie opisać podstawę? Czy jest ona taka jak zazwyczaj wszędzie? Doświadczenie w branży ogrodniczej jest w mile widzianych, czy to oznacza, że będą występować jakieś konkretne szkolenia? i o co chodzi z ta likwidacja, o której pisali? Praca jest jeszcze możliwa?

Leo

Jak oceniacie prace w tej firmie? Jakie zarobki kształtują się na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Gabriela

cześć, ktoś tu zasugerował jakiś czas temu likwidację firmy, jak teraz popatrzyłam na ich krs wyglądają na aktywnych, więc chyba wszystko jest ok? A wiadomo na podstawie czego mogłaby powstać tego typu sugestia? Coś się działo w ostatnim czasie?

Fryyyy

Czy wigoleń sa jest obecnie w stanie likwidacji ?

Byla pracownica

Odradzam bardzo mocno pracę w tym miejscu. Koszmarne warunki. Niskie pensje. Wykwalifikowani pracownicy, również w administracji, zarabiają tyle samo, lub mniej niż Ukraińcy wykonujący proste prace. Presja, wręcz zmuszanie do pracy na nadgodzinach, które niby są płatne, ale jest zmniejszana wtedy premia więc wychodzą na zero. Do tego kierownik N zatrzymany w czasach głębokiego PRLu pod każdym względem: sposobem zarządzania, sposobem rozmowy z pracownikiem, mentalnością. Stosujący na codzień wiele zachowań mobbingowych. Radzę zapoznać się z listą 45 zachowań mobbingowych wg heinza leymanna. W Wigolenie stosuje się dużą część z nich.

Byla pracownica
@Byla pracownica

Należy jeszcze dodać, że najbardziej cenieni.sa pracownicy donoszący na innych, a nie Ci którzy rzeczywiście pracują najlepiej. Będąc tam można się poczuć jak w filmie Barei. Tylko będąc w środku nie jest on śmieszny.

@Byla pracownica

No to podsumowanie nie brzmi zbyt zachęcająco. :/ Ale wyjaśnij mi na jakiej zasadzie to niby działa, że to donosiciele są na wygranej pozycji? Oni jakoś pozorują to, że dobrze swoją pracę wykonują czy jak?

Dawna
@Byla pracownica

Wigolen jest mistrzem w wykorzystywaniu pracowników. A pensja? Śmiech na sali. Że to jeszcze istnieje....

@Dawna

No ale gdyby faktycznie aż tak "wykorzystywali" to pip by nie zaingerował w końcu?

Irena

Czemu tak uważasz? Tylko lizusi są doceniani czy jak? :P

Iza

Czy pracownicy z długim stażem z Polski zarabiają tyle co pracownicy z Ukrainy? Bo chyba są sobie zrównani z tego co tu czytam.

Joe

Czy ktoś jest w stanie zdradzić aktualne zarobki w tej firmie ? Czy warto aplikować ?

zdecydowanie nie polecam tej firmy.praca w koszmarnych warunkach za najniższą krajową ,specjaliści z długoletnim śtażem są zrównani z pracownikami wiewykwalifikowanymi z ukrainy , bo chętnych Polaków brak. Nowi pracownicy uciekają z Wigolenu po kilku dniach pracy albo po wypłacie bo obiecanych kokosów nie ma Pan N prowadzi zakład na (usunięte przez administratora)

Mariusz

Macie problemy z zakażeniami w firmie?

Zdecydowanie nie polecam firmy,umowa na najniższą +premia zależna od kierownictwa.Obiecują złote góry ,a prawda zupełnie inna,czyli nie wiesz ile zarobisz,a obowiązków jest na kilka osób nie na jednąWszystko jest na Vito i bez odmowy wykonania.Pracują tam tylko dojrzali ludzie przed emeryturą lub zaraz po studiach.Zakład zatrzymał się w czasach PRL,kierownik nie uznaje odmiennego zdania ,rotacja jest ogromna na stanowiska biurowe.Firma zdecydowanie musi przejść oświecenie.

Jagoda

Pan Tabelka jest ok

Ktoś

Nikomu nie polecam pracy w Wigolenie.

ByłyPracownikStradomia
@Ktoś

Dlaczego? Ten norek nie jest spoko????? Czy te maszyny co pamiętają epokę gierka ciężko się kryncą? A może nie płacą ?

@Ktoś

Choć dość zdecydowana, to krótka wypowiedź. Warto swoje komentarze popierać merytorycznymi przykładami - wtedy są one na pewno bardziej wartościowe dla osób potencjalnie zainteresowanych pracą w danym miejscu.

Wigolen to zakład żyjący czasami PRL i tak też wygląda praca i płacą Liczą się układy i lizustwo nie człowiek ,Kultura osobista przełożonych pozostawia wiele do życzenia Nie polecam nikomu tego zakładu

Szczesliwa BYLA pracownica

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie.Kierownik N... obiecuje na początku "złote góry" a po czasie kiedy wychodzi na jaw iż oszukiwał to omija Cię szerokim łukiem żeby nie odpowiadać na pytania.Tak jak już ktoś zauważył pracuja tam osoby które ze względu na to że pracują tam już "szmat" czasu poprostu nie chcą lub boją się w swoim wieku szukać innej pracy.Młodzi którzy przychodzą to uciekają stamtąd jak szybko się da.Zero posznowania pracownika.A premie o których mowa w ogloszeniach sa zawsze uzaleznione od widzi mi sie kierownika,wiec jak ktos lubi donosic to moze bedzie otrzymywal "premie".Idziesz na nadgodziny zeby sobie zarobic wiecej a w dzien wyplaty okazuje sie ze dostales kilka zloty wiecej bo kierownik dal Ci mniej "premiii" wiec za nadgodziny nie dostajesz w takim przypadku prawie nic.Spadek produkcji za ktory wzieli dofinansowanie z Tarczy to tez jakis przekret

hmm

@Jagoda i godzicie się na taką pracę za darmo?

Mateusz

Czyli nie płaca za nadgodziny ? Ile takich nadgodzin jest tygodniowo?

Jacek
@Mateusz

Zależy od nagromadzonej pracy

Jagoda
@Mateusz

Jaka zapłata za nadgodziny ? Nie ma. Pani Dyrektor wszystko wyrówna, tak TWIERDZ. Ha ha ha ha ha ha ha .TYLKO KIEDY.......... To jest pytanie, na które nikt nie zna odpowiedzi i nigdy nie będzie.

Antywigoleń
@Jagoda

Weekendy za darmo ,????co wy tam ludzie jaj nie macie tylko zasowacie za darmo? Płacą poniżej godności

Wolna

Szkoda firmy, jeszcze trochę i przestanie istnieć, działania Pani A dyrektor są koszmarne, sama położyła Swoją firmę, teraz robi to z firmą o tak długiej historii SZKODA LUDZI KTÓRZY TO WSZYSTKO BUDOWALI . DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA WSPÓLNĄ PRACĘ ! PAN TOMASZ WIDOCZNIE CHCE UPADKU FIRMY I OSOBA PANI DYREKTOR ŚWIETNIE SIĘ DO TEGO NADAJE. WSZYSTKO NAJLEPSZEGO

Aga

Niestety trudno o dobrych pracowników więc firmy chwytaja się różnych sposobów ale generalnie dużo zależy od nas samych.

@Aga

I od humoru Pani Prezes

Zostaw merytoryczną opinię o Wigolen S.A. - Częstochowa

• Jak się pracuje w Wigolen S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wigolen S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wigolen S.A.?

Wigolen S.A.
  • Przejazdowa 2