Stradom S.A.

Częstochowa

Opinie o Stradom S.A.

Zainteresowany

Szukają administratora sieci - co myślicie, warto spróbować ? Opinie nie są za dobre.

Były operator

Firma jest dnem- powiem wiecej mniej niż zero. Nie żaluje ,że odszedłem z tej firmy , już dostałem 2 podwyżke w innej firmie ,która potrafi docenić każdy wysiłek pracownika. Nie polecam!

muzykalny

A co to jakieś kłopoty w firmie...

boanerges

A ja uważam że to Wszystko przez nurkowanie Prezesa podobno to nie dla Każdego.A u Niego już od pewnego czasu widać zmiany.Stał sie bardziej wyciszony wrażliwy na warunki i charakter pracy Na Produkcji.Tak na poważnie tam Tzw. Wyniki przyćmiły Wszystko od przyjaznej atmosfery po Ich własne Megamuzgi.Ale szczerze życze wytrwałości lub odwagi by odejść...Rozumiem Starych pracowników Uciec Ale Dokąd???!:-)

Robotnik

Piniendzy nie dajo, robić ciężko karzo.

Były operator

Firma bez perspektyw na dalszy rozwój. Ludzie właśnie pokazali ze nie dadza się wykorzystywać i sie pozwalniali. BRAVO! Omijajcie szerokim łukiem ,brak mozliwosci awansu ani podwyżki a zarazem po kilku latach pracy obniżki.

blabla

Święta racja, nie liczą się z nikim. Omijać szerokim łukiem, nie ma możliwości rozwoju osoby wykształcone pracują na produkcji a do biur przyjmują zielonych z zewnątrz, bo po co wziąć kogoś kto już się zna na firmie no po co lepiej kolejnego ciemnego z ulicy. Zakład dąży do upadłości nic więcej. Liczy się malowanie liń i sprzątanie nie ilość produkcji. Wstawiają piękne zdjęcia na Facebook a tak naprawdę każdy z każdym się tam gryzie nawet w biurach. Skoro sami nie umieją się dogadać to co tu mówić o przyszłości firmy. Znowu zwolnienia,obcięli pensję bo przeszli na trzy zmiany ale patrzą jak tu ludzi wykorzystać ,najlepiej żeby tyrali 7 dni w tygodniu za marne grosze. Stawek nawet nie mają Zamiaru podnieść. Ehh szkoda słów...

tomek

anonim, pewnie warunki uległy poprawie, w końcu mineło 6 lat od tych kiepskich wpisów. Teraz w ogóle mają rekrutację na lidera procesu produkcji. Wymagania standardowe: Wykształcenie wyższe techniczne: przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne, doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty w profesjonalnie zarządzanym Dziale Produkcji, w średnim lub dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym, czy bardzo dobra znajomość Excel.

Zofia
@tomek 19.04.2016 14:18

Dobrze zarządzany proces produkcji? Przez kogo niby? Cóż... to jest zakład którego nawet śmierć pracownika na zmianie nie zmusiła do poprawy warunków... a pracownik się tam nie liczy... chyba, że potrzeba obniżyć pensje, poszukać winnego, dać nowe zasady BHP czy sławne 5S... wszystko spoko... tylko gdzie logika w zarządzaniu firmą, szacunek do pracownika i godziwe warunki? Latem- hala 35 stopni ale obowiązek zamkniętych drzwi, prezes spaceruje jak farmer raz na miesiąc i szuka co jest źle i do tego masowe zwolnienia... Taaak... firma z perspektywami... tylko nie wiem na co..

bolo
@tomek 19.04.2016 14:18

Chyba sobie żartujesz, omijać z daleka. Nie m tam żadnej możliwości rozwoju

kl

Nie wiem jak z pracą bo ja tam tylko lokal wynajmuje. Takiego chamstwa jak ze strony kierownictwa Stradomia to jeszcze w życiu nie widziałem. Skoro tak traktuja swoich klientów to aż strach pomyśleć jak traktują pracowników. Smierdzi starą nomenklaturą i komuną. Odradzam.

były operator

KATASTROFA!!!!!!! Omijajcie szerokim łukiem, szkoda papieru na CV, kasa tak marna że lepiej siedzieć na bezrobotnym i tyle samo zarobisz czyli NIC. Nie polecam pracodawcy.

Słowa kojarzące się z Stradom S.A. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako małą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są OK. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000

Zostaw opinię o Stradom S.A. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stradom S.A.