tktex

Częstochowa

Opinie o tktex

Patrycja
użytkownik zarejestrowany

Poprzednie opinie są trochę przestarzałe, można liczyć by ktoś z Was napisał jak aktualnie przedstawia się sytuacja? Coś zmieniło się na plus? Poprzednie komentarze były negatywne. Dajcie znać jak obecnie wygląda proces zatrudnienia na który wcześniej narzekaliście?

Ron
użytkownik zarejestrowany

Pensje z tego co słyszałem mają się podnosić, jestem zadowolony bardzo z tego, może się też załapię.

ringo
użytkownik zarejestrowany

widziałem , że jeszcze przed 3 laty tktex swoich pracowników rekrutował poprzez urzędy pracy w częstochowowie co moim zdaniem już wtedy było wiadome że za dobrze dla firmy to skończyć się nie może. Tacy pracownicy raczej niespecjalnie wkładają wiele starań , aby pokazać się z dobrej strony w nowej pracy

anomim

Zgadzam, sie z moimi przedmówcami, którzy negatywnie wyrażali sie o TKTEX-ie, wszystko to prawda, nietety jest tam straszny syf, a ludzie, którzy są na kierowniczych stanowiskach nie mają pojęcia o rządzeniu. Pozytywne opinie napewno są napisane przez ludzi z tzw. góry, nie przez pracownikow! Był taki okres, kiedy Pani (usunięte przez moderatora)była na urlopie wychowawczym, wtedy było lepiej, nie miał kto mieszac, a teraz kiedy wróciła zaczęła z powrotem mieszac, donosic do GIUSEPPE, bo ona tylko tyle potrafi, a Łysy- jej mąz stał sie też Wielkim Panem. Atmosfera panująca w firmie jest nie do zniesienia, a ludzie są strasznie wyzyskiwani, muszą pracować na okrągło za marne grosze

kwaśniewska

jeśli chodzi o mnie to pracę w tktex wspominam miło.co prawda trzeba się było narobić ale w dobrych czasach można było i dobrze zarobić.pozdrawiam wszystkich którzy się utrzymali

mlody

pucus a gdzie teraz robisz?

a jak tam przyjmuja jeszcze wogole do pracy w tym tktexie?

Masters

Rozumiem wolność słowa. Ale to lekka przesada. Firma tktex jest spox. Nie jest prawdą żę przyjęli nierobów,każdy pracuje jak może. I co z tego że są kamery. Praca jak każda inna. Jest napisane w piśmie "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień." W trw też są kamery i ludzie tam pracują. Aniech który z przedmówców idzie gdzie indziej i zobaczy jak się robi. Wtedy niech gadają... Pozdro dla Jacketa, kadry tktex-u i wszystkich pracowników.

jacket

Ja pracuje w tktex i bez problemu osoby, o których jest napisane dali mi podwyzke. Jak potrzebowalem zaliczki tak samo wyciagneli do mnie reke. Jestem jak najberdziej za cala ekipa zarzadzajaca firma tktex.

Semir

owszem kiedyś były dobre zarobki,fajna atmosfera,jednak przysłowie dobrze mówi,nie wchodz 2 razy do tej samej rzeki... hmmm dobre czasy się skończyły,(usunięte przez moderatora) Ludzią sie w głowach poprzewracało! Kamer więcej niż w big brotherze,montarz nowych kamer,zamiast pomyślec o jakieś klimie...Zastraszanie pracowników zwolnieniem,jak nie przyjdzie się do pracy w weekend,albo nie zostanie paru godzin.aaa i zajebiści nowi pracownicy Kubusia,dosc że nieroby to gumowe uszy,dobrze że paru starych zostało i dla nich pozdro.Odnoście stawek i umów,nowy-stary pracownik pracuje za marną kase,bdb marną,aaa o podwyżce nie ma co marzyc.Podsumowując : Syf Syf Syf ,szkoda że era Stadlera się skończyła,on to jeszcze trzymał,a wyżej wymienieni Państwo żal

kojot

jak dla mnie extra,pracowałem tam 1,5 roku i w ogóle nie narzekam,atmosfera super,zarobki niezłe, i wcale nie trzeba było harowac jak wół !

franko

to totalna klapa

Zostaw opinię o tktex - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tktex