Opinie o Pisa Sp. z o.o. w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pisa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pisa Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pisa Sp. z o.o. w Częstochowa

Xxx Nowy wpis

Jestem ciekaw kto jest teraz szefem produkcji i co za nerwowi brygadzisci sa

Xxx Nowy wpis

Haha i nie zmienia sie nic a pensje pewnie nizsze jak 15 lat temu

Karol Nowy wpis

Drogi maksio. Przeczytaj uważnie moją historię. Jestem mężczyzną w wieku 35 lat bezskutecznie poszukującym pracy. Cztery lata temu tak jak i Ty myślałem że zwojuję Świat rozpoczynając swoją walkę z moim byłym już dziś pracodawcą. Pisałem na forum o firmie w której pracowałem i myślałem że jestem anonimowy. Ale do czasu kiedy to mój pracodawca wniósł pozew do sądu przeciwko opiniom głoszonym przez anonimową osobę. I wtedy to rozpoczęło się piekło. Administrator forum musiał udostępnić serwery odpowiednim służbom które błyskawicznie zidentyfikowały mnie po moim IP. Zapewne wiesz co to jest IP. Stanąłem przed sądem już nie jako osoba bezimienna z zarzutami z art.212 Kk i 216 par. 2 Kk. Sprawą oczywistą jest to że przegrałem. Kara jaka jest przewidziana to grzywna lub pozbawienie wolności do 1 roku. Moją karą były przeprosiny mojego pracodawcy w gazecie lokalnej. Nie będę pisał o kosztach sprawy i przeprosin bo to one najbardziej mnie zabolały ale oprócz tego nikt z lokalnych pracodawców nie chce mnie zatrudnić. Napisałem to jako przestroga bo nigdy nie wiesz kiedy przekraczasz granice prawa. Moi koledzy i koleżanki do dziś pracują w firmie z którą chciałem walczyć. PS. W pierwszym poście walisz potworne błędy ortograficzne których nie popełniają dzieci w II klasie SP.

Czesław Nowy wpis
@Karol

Panie Karolu. Jakiż to pozew wniósł pański pracodawca przeciwko Panu i na jakiej podstawie jak pan to nazwał odpowiednie służby znalazły Pana po IP? Z tego co sie orientuje to każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii ( w granicach rozsądku oczywiście), ponadto jeśli to co Pan pisał o sądzie pracy i wszelkich inspekcjach było prawdą, to powinno być to sprawdzone w pierwszej kolejności.

maksio

Jestem zdecydowanie za tym by ten burdel wraz z zarządem zgłosić nie do inspekcji pracy, ale do SĄDU PRACY!!! Trzeba jak najszybciej zebrać świadków, ludzi, którzy mogą zaświadczyć co sie tam dzieje, dowody w postaci zdjęć, nagrań... Niech tym wyzyskiwaczom nałożą wysokie grzywny i kary za zniszczenie zdrowia fizycznego i psychicznego ludziom!!! Oni muszą ponieść konsekwencje tego jak traktują ludzi. Mało tego, telwizja tam powinna się znaleźć: Pod napięciem, Uwaga itp!!!

gall anonim
@maksio

a gdzie TV TRWAM i ojciec dyrektor :)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pisa Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
nerwus

i wreście ktoś pisze prawde , najlepiej sprawe trzeba zgłosić , do wojewódzkiej panstwowej ispekcji pracy i nadgodziny były płacone normalnie a nie jako premia , tylko nie do pip,w częstochowie bo to klika !

gosc

potwierdzam szefowa produkcji tkalni jest ............ i tyle na temat

maksio

Jeśli ktoś chce zniszczyć sobie zdrowie psychiczne i nabawić się depresji i nerwicy, to idealne miejsce na to. Szef produkcji cham, nie liczy się ze zdaniem swoich pracowników. Ucina gilotyną palce ludziom. Ciągłe wypadki. Maszyny wiecznie się psują. Wybuchy na chali. Pozary maszyn. Brygadziści krzyczą za najmniejszą bzdurę na parcowników. Ludzie nie wytrzymują i chcą popełnić samobójstwo. Syf, pełno kurzu, chałasu, za jałmuzniane wynagrodzenie - za najniższą krajową!!! Gdzie jest insepkcja pracy??? Śmiech na sali. Prezes udaje że nic się nie dzieje, że jest ok. No i oczywiście przyjmują Ukraińców, bo uważają że my, Polacy, nie przykładamy się do pracy - a oni (mimo że grają na smartfonach, śpią w nocy podczas pracy, są idealnymi pracownikami). Zdecydowanie odradzam pracę w tym obozie pracy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Pisa Sp. z o.o. - Częstochowa

Pisa Sp. z o.o.