Pisa Sp. z o.o.

Częstochowa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Pisa Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pisa Sp. z o.o.

Karol

Drogi maksio. Przeczytaj uważnie moją historię. Jestem mężczyzną w wieku 35 lat bezskutecznie poszukującym pracy. Cztery lata temu tak jak i Ty myślałem że zwojuję Świat rozpoczynając swoją walkę z moim byłym już dziś pracodawcą. Pisałem na forum o firmie w której pracowałem i myślałem że jestem anonimowy. Ale do czasu kiedy to mój pracodawca wniósł pozew do sądu przeciwko opiniom głoszonym przez anonimową osobę. I wtedy to rozpoczęło się piekło. Administrator forum musiał udostępnić serwery odpowiednim służbom które błyskawicznie zidentyfikowały mnie po moim IP. Zapewne wiesz co to jest IP. Stanąłem przed sądem już nie jako osoba bezimienna z zarzutami z art.212 Kk i 216 par. 2 Kk. Sprawą oczywistą jest to że przegrałem. Kara jaka jest przewidziana to grzywna lub pozbawienie wolności do 1 roku. Moją karą były przeprosiny mojego pracodawcy w gazecie lokalnej. Nie będę pisał o kosztach sprawy i przeprosin bo to one najbardziej mnie zabolały ale oprócz tego nikt z lokalnych pracodawców nie chce mnie zatrudnić. Napisałem to jako przestroga bo nigdy nie wiesz kiedy przekraczasz granice prawa. Moi koledzy i koleżanki do dziś pracują w firmie z którą chciałem walczyć. PS. W pierwszym poście walisz potworne błędy ortograficzne których nie popełniają dzieci w II klasie SP.

Czesław
@Karol 23.01.2016, 15:01
Drogi maksio. Przeczytaj uważnie moją historię. Jestem mężczyzną w wieku 35 lat bezskutecznie poszukującym pracy. Cztery lata t...

Panie Karolu. Jakiż to pozew wniósł pański pracodawca przeciwko Panu i na jakiej podstawie jak pan to nazwał odpowiednie służby znalazły Pana po IP? Z tego co sie orientuje to każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii ( w granicach rozsądku oczywiście), ponadto jeśli to co Pan pisał o sądzie pracy i wszelkich inspekcjach było prawdą, to powinno być to sprawdzone w pierwszej kolejności.

maksio

Jestem zdecydowanie za tym by ten burdel wraz z zarządem zgłosić nie do inspekcji pracy, ale do SĄDU PRACY!!! Trzeba jak najszybciej zebrać świadków, ludzi, którzy mogą zaświadczyć co sie tam dzieje, dowody w postaci zdjęć, nagrań... Niech tym wyzyskiwaczom nałożą wysokie grzywny i kary za zniszczenie zdrowia fizycznego i psychicznego ludziom!!! Oni muszą ponieść konsekwencje tego jak traktują ludzi. Mało tego, telwizja tam powinna się znaleźć: Pod napięciem, Uwaga itp!!!

gall anonim
@maksio 26.12.2015, 21:05
Jestem zdecydowanie za tym by ten burdel wraz z zarządem zgłosić nie do inspekcji pracy, ale do SĄDU PRACY!!! Trzeba jak najszy...

a gdzie TV TRWAM i ojciec dyrektor :)

nerwus

i wreście ktoś pisze prawde , najlepiej sprawe trzeba zgłosić , do wojewódzkiej panstwowej ispekcji pracy i nadgodziny były płacone normalnie a nie jako premia , tylko nie do pip,w częstochowie bo to klika !

anonim

(usunięte przez administratora)

gosc

potwierdzam szefowa produkcji tkalni jest ............ i tyle na temat

maksio

Jeśli ktoś chce zniszczyć sobie zdrowie psychiczne i nabawić się depresji i nerwicy, to idealne miejsce na to. Szef produkcji cham, nie liczy się ze zdaniem swoich pracowników. Ucina gilotyną palce ludziom. Ciągłe wypadki. Maszyny wiecznie się psują. Wybuchy na chali. Pozary maszyn. Brygadziści krzyczą za najmniejszą bzdurę na parcowników. Ludzie nie wytrzymują i chcą popełnić samobójstwo. Syf, pełno kurzu, chałasu, za jałmuzniane wynagrodzenie - za najniższą krajową!!! Gdzie jest insepkcja pracy??? Śmiech na sali. Prezes udaje że nic się nie dzieje, że jest ok. No i oczywiście przyjmują Ukraińców, bo uważają że my, Polacy, nie przykładamy się do pracy - a oni (mimo że grają na smartfonach, śpią w nocy podczas pracy, są idealnymi pracownikami). Zdecydowanie odradzam pracę w tym obozie pracy!!!

Zostaw opinię o Pisa Sp. z o.o. - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pisa Sp. z o.o.