Opinie o Takoni w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Takoni. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Takoni o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Takoni w Bielsko-Biała

Kobiety z kontroli

Dziękujemy Panu dyrektorowi za kamerę na nas dosc ze siedzimy 8h cały czas to za chwilę powie nam że nie możemy nawet wstać się wyprostowac będziemy robić jak chińczycy na produkcji... do tego widocznie chce doprowadzić i do więcej zwolnień, proszę nie mówić że to jest dla naszego bezpieczeństwa jak już patrzysz na kamery i mówisz że ten nie robi ci się plataja ci na telefonie siedzą to jest opinia o bezpieczeństwie? Lepiej byś się zajął podwyzkami bo na tle innych zakładów blado wyglądamy 80 % ukraincow to chyba daje do myślenia. Jaki dyrektor taki zakład. Życzymy ci wesołych świąt i smacznego jajka bo na święta nic nie dostaliśmy żadnych paczek choćby dla dzieci . A i jak już założyliście na całej hali kamery to prosimy jeszcze w biurach pozakladac t dopiero są przekręty i ściemnianie ale na to nie umiecie zauważyć... jak to u nas bywa najniżej w hierarchi są najwięcej piętnowani... lepiej było pieniądze na podwyżki przeznaczyć...

Kamerka
@Kobiety z kontroli

Dokładnie. To są wielkie pieniądze wydane w błoto, wystarczy z okna biurowca popatrzeć na hale, jak ludzie pracują i nie trzeba kamer za grube pieniądze. Jak już zamontowali, to powinny być też w biurach! Wtedy by się okazało że jest tam za dużo etatów.

What
@Kobiety z kontroli

@Kobiety z kontroli a z jakiej paki paczki na dzieci? A co jak ktoś nie ma dzieci? Nie zasługuje na paczkę? Typowe myślenie Polaczka Kamery są na całym zakładzie wystarczy popatrzeć w biurach też pewnie

D
@Kobiety z kontroli

W biurze to tylko pracuje pan kierownik od wtryskarek ... bo o kierowniku o prasach szkoda gadać chodzi i patrzy gorszy od tych kamer . Potem siedzą sobie dyrektor z kierownikiem sitki... I oglądają kamery ale to dla naszego bezpieczeństwa tak gadaja ... szkoda tych szaraków No ale taka władza wyśmiewna patrzą jak tylko nas wydyma... I nic więcej. A i proszę popatrzeć kto wcześniej wychodzi z hali przed końcem zmiany w szczególności panowie z CNC mu z wtryskarek i oras wyjdziemy 2 minuty wcześniej i afera ... a oni to ile wcześniej wychodza tego dyrektor nie widzi ? Aaa nie bo kamery nie są od tego tzn ich nie obowiązują widocznie .pół godziny to nic jak wcześniej wychodza przynajmniej ... już teraz kierownictwo nawet ta resztę ludzi obrócili w swoich wrogów. .. tylko patrzą jak nas podjeba...

Giermek
@What

Kogoś tu wyobraźnie poniosła w kosmos... paczki dla dzieci w czymś takim jak Takoni.. Haaaahaaahaaahaa , ludzie obudźcie się!!!

ona
@D

Ty się odstosunkuj od kierownika z pras to najlepszy facet w tym zakładzie chociaż jeden ludzki i tyle w temacie .... I dobrze że się wzieli za tych Ukraińców bo rękawiczki to tonami wynosili...

@ona

Tak to prawda. Kierownik pras jest najbardziej ludzką osobą w tej firmie. Duży szacun. Jest w stanie - w porównaniu do innych podać rękę takiej szarej istocie jak ja

Prezesi i panie Dyrektorze

Pracuje tu kolo 20 lat . Coraz mniej nas Polaków a teraz to już lawinowo się zwalniaja i nic z tym nie robicie ... tak ciężko wam podnieść jeszcze ludziom stawki nie.mowie o nowych tylko ci co 5 lat minim przepracowali żeby oni chociaż się nie zwalniali ... od motywacji pracowników i zachęty są chyba ludzie odpowiedzialni za to ... i też po to mają takie stanowisko w pracy

Brygadzista
@Prezesi i panie Dyrektorze

Obudzicie się kiedyś z ręką w nocniku... będą właściciele z Szwecji proszę przestawić sytuację w zakładzie może oni interweniują... a mówili ze będziemy tęsknić za poprzednim prezesem ... ten zastał zakład murowany a zostawi go drewniany albo i gorzej ... a nawet nie wiecie ile ju ludI szuka nowej roboty . Ale wy wolicie działać po czasie ... przykład piece i walcarnia i nie mówiąc o wtryskarkach i prasach ilu Polaków robi a na pierwszych dwoch działach nie ma już kto robic ...

@Brygadzista

Naprawdę aż nie chce się pracować ...Jak nie starcza nawet na opłaty

Przyszlosc

Nadchodzi bieda i głód

Katarzyna

A będzie jeszcze drożej niestety... Jak tak dalej pójdzie to dalej planujecie tu zostać czy za czymś innym się rozglądacie?

Zielony
@Przyszlosc

Żarty żartami a tak na serio to kiedy podwyżki dla reszty pracowników?

Czerwony
@Zielony

Od maja

Ona

No wkońcu ktoś się bierze za tych Ukraińców bo taką ścienne walą ...i nikt nie reagował

burger

pracy malo ale burgery w techologii same jezdza :)

Takoni prowadziła rekrutację na stanowisko OPERATOR MASZYN. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ona

Kto tak na hali naśladuję te odgłosy zwierząt ?

Lupo
@Ona

Znany i ceniony mały człowiek o wielu talentach:)

Beeee
@Lupo

A jakom ma ksywe

@Lupo

No to niech ten mały geniusz idzie lepiej do małpiarni w Z O O.

??

Czy ktoś orientuje się kiedy będzie ukończony parking?Bo wszystko w Miejscu stoi jak na razie

PS

A czy ktoś z pracowników w ogóle dostał całą premię?Niezły bajer z tą premią

Popo

Witam, powiecie jak wygląda sprawa z paleniem papierosów, można wyskoczyć na produkcji czy nie bardzo? Dzieki

Bez problemu

@Popo

A Ty masz tu pracować czy wypoczywać?

Papa

No iiiiii gdzie te podwyżki ?....Nie mówię o podatkach..

@Papa

pytasz o podwyzki cen? wszedzie

Iryt

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących na tym samym stanowisku. Tak pisze na ofercie jednej z pobliskich firm a u nas rozbieżność nawet 500 zł na produkcji ciekawe kiedy będą wyrównania

@Iryt

nigdy

Miii..

Jak ci nie pasuje to się możesz zwolnić i tak nigdzie nie znajdziesz lepszych warunków zatrudnienia. Ito nie moje słowa tylko osoby władnej w zakładzie .....

Aj em łejting
@Miii..

Najśmieszniejsze w tym jest to że i tak wcześniej czy później życie zmusi " osoby władne " do podwyżek, bo jak nie to ludzie pójdę tam gdzie lepiej

Mądry
@Miii..

a ty to jesteś pewnie ten który najwięcej marudzi ,że mało zarabia a jak dostałeś parę złotych to będziesz pierwszym obrońcą firmy... żal mi ciebie tak po prostu od serca pozdrawiam

@Aj em łejting

nie pojda bo sa mocni w gebie a nie w czynach.

Prośba

Prosimy zarząd i zakład o dofinansowanie dojazdu do.pracy w innych zakładach jest . Choćby 50zl ... w zależności od kilometrów... napewno to pomoże też zakładowi zwerbować nowych pracowników... i chętnych do pracy. Nie mamy wadliwości ani za niechorowanie to choć trochę dofinansujcie dojazd będziemy wam bardzo wdzięczni. Pracownicy Takoni

Cr7
@Prośba

Podwyżki do stawki nie dają nadal a do paliwa chcesz otrzymać . Pomarzyć możesz.

Papa

Ilu Ukraińców wyjechało walczyć? Przecież 2022 rokiem UPA. Wykażcie się!

Klos
@Papa

Jak czytam takie wpisy to mi sie żygać chce. Ludzie przezywają dramaty, a taki (usunięte przez administratora) jak ty wypisuje takie rzeczy. Oby nie trzeba było walczyć o nasze dzieci bo pewnie na takich jak ty nie można by było liczyć. Zamiast wypisywać takie rzeczy okazał byś współczucie i wyrozumiałość. Mamy ciężkie czasy ale tym ludziom jest wiele ciężej. Postaw sie w ich sytuacji. Pewnie i tak te słowa do ciebie i ludzi twojego pokroju tak nie trafia. Ból w tym ze stawiasz firmę w świetle idiotów i nietolerancyjnych myślących tylko o sobie egoistów.

papa
@Klos

o co ci chodzi wariocie?

Popo

Jak wygląda sprawa z paleniem papierosów na stanowisku operator walcarki, można wyskoczyć czy nie bardzo? Dzieki

pi
@Popo

całkowity zakaz palenia grozi pożarem

Papa

Łączymy się w bólu i jesteśmy z wami z Ukraińcami pracującymi z nami i ich rodzinami .....Zwyciężymy bo razem to siła...Wiemy że dla was to teraz ciężki czas..BĘDZIE JESZCZE DOBRZE..

@Papa

Niech wracajom tam z kont przyjechali zabierajom nam prace I kase

@Papa

Myślę że gdybyś umiał przynajmniej poprawnie pisać to byś tą w miarę płatną pracę miał....

Wstydź się
@Papa

Walczą też za nas, nie rozumiesz? Gdyby nie oni to juz moglbys miec Putina przed szlabanem

stary
@Wstydź się

prawdopodobnie szykuje się aneksja naszych premii w związku z sytuacją

WW3
@stary

Teraz powodów nie zabraknie

pi
@stary

No to wywołają wojnę również w naszym zakładzie.....

Ludwiczek

Jaki zarobek na początek jest?

Około 3200-3400 brutto + 950 premii

Lud
@Ludwiczek

U nas nie ma "na początek". Taka stawka jest dla nowego i dla 10 letniego pracownika...

Artur
@Lud

A ta premia za co wpada? Ciężko ją zdobyć?

Brodaty
@Lud

Dokładnie pracownicy którzy pracują tu po 10 lat mają czasem niższa stawkę od pracowników którzy pracują dwa lata....nikt tutaj nie szanuje starszych pracowników ale do czasu... już paru się będzie zwalniało

Ludwiczek

Byłem na rozmowie w zeszłym tygodniu. Stawka na początek 3050 plus 950 premii.

@Ludwiczek

Należy dodać, że 950 zł to górna granica premii.

Pracownik porządkowy
@On

Podwyżka premi to było cwane posunięcie

Byłem na rozmowie i szczerze to lekki śmiech zakład w tej dolnej granicy zarobkowej uważam że jak ktoś ma ambicje to niestety nie za takie pieniądze. Pozdrawiam

Nowy ile zarobi ? Soboty robice

on

2400 na rękę

Artur
@on

Słabo, mega słabo. Można dobrać nadgodziny do tego?

Zadowolony

Uważam, że to dobry ruch. Podwyżka podstaw plus podwyżka premii - wielu z nas podniesie się poziom życia.

Ryczko
@Zadowolony

Podwyżki dostali tylko wybrani ale kierownik produkcji obiecał że w tym półroczu dostanie reszta podwyżki do stawki . Sprawdzimy też jaki jest słowny kierownik pozdrawiam

@Ryczko

A na wypoczynkowej???????

Polish worker
@Ryczko

Miejmy nadzieje że tym razem szefostwo troche poważniej potraktuje ten temat, bo jak podrożało i jak jeszcze podrożeje życie to chyba wie każdy

Irek
@Zadowolony

prędzej płaca minimalna nas dogoni niż podwyżka da pianiądze. uciekamy!!!!!!!

F JELLMAN

Będzie parking,zamiast podwyżek.

Zostaw merytoryczną opinię o Takoni - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Takoni?

Zobacz opinie na temat firmy Takoni tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 392.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Takoni?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 359, z czego 60 to opinie pozytywne, 72 to opinie negatywne, a 227 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Takoni
2.8/5 Na podstawie 233 ocen.
  • Bestwińska 103 A
    43-346 Bielsko-Biała