Promedica24

Opinie o Promedica24

Jaga

Uważam, ze to jedna z najlepszych agencji na rynku.

Bożena

Dzięki ich pomocy znalazłam pracę zgodnie z moimi oczekiwaniami, co należy do rzadkości w dzisiejszych czasach. Co prawda musiałam trochę poczekać na ofertę, ale było warto.

Nowacka

Polecam. Firma wywiązuje się z wszystkiego co mamy w umowie

@Nowacka

Proszę mi powiedzieć czy to co jest na umowie będzie na moim koncie. Bo Pani ktora przyjechała z umową zarzekała się że ani centa mniej

Praca w Agencji

Prosze o informacje ile trwa staż w obsłudze klienta czy po stażu jest szansą na stałą prace?

@Praca w Agencji

Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 22 250 55 00. Tam udzielimy szczegółowych informacji na ten temat. Pozdrawiamy :)

Elżbieta

Nie żałuję współpracy. Dzięki tej pracy wyszłam na prostą z długów.

Gabriela

Czasami na wyjazdach bywa ciężko ale nie zmieniłabym tej pracy na inną w Polsce. Tu jestem szanowana, dobrze opłacana i zadowolona z życia

xyz

Jestem zadowolona z pracy.

Bożena

Drogie koleżanki jeśli zastanawiacie się czy wyjechać do rpacy do Niemiec to ja wam polecam z całego serca! Też się bałam, nikt mnie nie popchnął do przodu nie zmotywował więc ja Was teraz motywuję i polecam wyjazd. Super przygoda

Basia

Miał być jeden wyjazd i tak jeżdżę już 3ci rok i do normalnej pracy już chyba nie wrócę ;)

Ryba
@Basia

Czyli według składek w ZUSie pracujesz 1,5 roku. Brawo za reklamę!!!

Magdalena

Wyjazdy są bezpieczne legalne i stałe więc nie ma co mieć obaw. Firma jest legalna!

Bożena

Tyle lat juz dla Was pracuję... Czas przejść na emeryturę :)

opiekunka

Praca opiekunki nie była moim marzeniem, ale da się przyzwyczaić. I ciężko z tej pracy zrezygnować, bo szybko się człowiek przyzwyczaja do dobrej wypłaty

Alina

Świetne miejsce pracy dla osób które nie boją się wyjechać w pojedynkę bo można dobrze zarobić nie to co w Polsce gdzie się tyra i tyra i dalej się żyje od pierwszego do pierwszego albo na kredyt

Gośka

Polecam! Firma dobrze płaci zwłaszcza jeśli zna się niemiecki. Osoby nie znające języka zarabiają mniej,ale z czasem zarobki rosna.

Zuzanna

Mam za sobą pierwsze trzy wyjazdy i jestem zadowolona. Nie znam dobrze niemieckiego, ale cały czas się uczę, Trochę poduczyłam się na kursie jezykowym w firmie, a trochę nauczyłam się samodzielnie. Polecam

kandydatka

Super

Anka

Niektórzy narzekają, ale ja nigdy nie miałam z tą firmą problemu. Wypłata na czas zazwyczaj zgodna z symulacją, którą wcześniej robią. Praca jest legalna, więc nie trzeba się martwić, że będą jakieś problemy z US czy ZUSem.

pracownica

Pracowałam jako opiekunka w wielu firmach i powiem szczerze, że zadna nie była tak dobrze zorganizowana jak Promedica. Tu płaca na czas, wynagrodzenie całkiem ok. Opłacają wszystkie składki. nie muszę martwić, ze US mi się dobierze do skóry. Polecam

opiekunka

Wszystko ok. Firma jest wypłacalna, zapewnia legalną pracę, zarobki mogłyby być wyższe, jak wszędzie.

Władzia

Firma godna polecenia. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Germany

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 144 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24