Promedica24

Opinie o Promedica24

Opinia pozytywną 6 lat współpracy dlaczego ludzie zadają bardzo nierozsądne pytania pierwsze znajomość języka drugie kwalifikacje trzecie pytanie o kasę .

Xyz
@Andrzej

Ta twoja wypowiedź to do czego ma służyć? Napisałeś sobie coś i odhaczyles? Kwalifikacje i znajomość języka to nierozsądne pytania? Coś ci chyba nie zaskoczyło dobrze i tak piszesz.

Regina

w Polsce na tym samym stanowisku nie zarobisz połowy tego co w Niemczech. Do tego za granicą robisz tylko to co masz w kontrakcie.

Marzena
@Regina

Ile można zarobić?

Madlen

Czy przelewy są zawsze na 10 czy wcześniej jak to wygląda?:) Pozdrawia

Joasia

Opieka nad seniorami nie jest łatwa, ale opłacalna. Ze znajomością podstaw języka jest o wiele łatwiej i przyjemniej

matylda

Pomoc koordynatora na miejscu nieoceniona, szczególnie kiedy się zaczyna z wyjazdami za granicę. Na początku naprawdę warto skorzystać oferty agencji, potem jak kto tam już chce.

sybilla

Różne są opinie o tej firmie, nie wiem skąd. Ja mam same pozytywne doświadczenia.

In Cognito

Jeśli jechać za granicę to tylko legalnie, z załatwioną już pracą, ubezpieczeniem i wszystkimi formalnościami. Nigdy w ciemno

pracownica

Na miejscu moja praca była szanowana przez rodzinę podopiecznego. Szkolenia w porządku. W razie czego można zadzwonić i skorzystać w pomocy koordynatora w każdej chwili, nawet w nocy. Ogólnie na plus.

wszystko bdb.

Danuta

Dobrze płatna praca. Możliwość negocjacji zarobków z kontraktu na kontrakt.

Moro

duża ilość ofert do wyboru- super!

Zofia
@Moro

Czy oferty są dobrze płatne?

Dorota

Witam byłam na rozmowie,przyjęła mnie bardzo miła osoba,konkretna,spotkanie na luzie i przyjemnie,dowiedziałam się wszystkiego o co zapytałam,w moim przypadku bardzo profesjonalnie,jestem zadowolona.

Marzena

Witam Wyjeżdżając z Promedica ile można zarobić?

Nysa
@Marzena

Ostatnio mi zaproponowali 1100 euro za 6 tygodni. Więc podziękowałam.

Kluseczka

Witam. Parę dni temu przyjechałam z Polski na sztele. Bałam się jechać ale po kursie niemieckiego troszkę zmieniałam zdanie. Natomiast na miejscu będąc to mnie przerosło... Mało tego że nic kompletnie nie rozumiem i jest mi przykro ponieważ wiem że rozmowa to też ważna część pracy (przerósł mnie dialekt) To jeszcze na dodatek czuję się troszkę (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o samą sztele, warunki pracy itp Mam już nawet myśli żeby zrezygnować, z obawy przed tym że zrobię komuś krzywdę jak czegoś nie zrozumiem ale też przez to że nie czuje się tutaj dobrze. Z czym wiąże się wypowiedzenie? Jakieś kary? Jak to wtedy wygląda z wyjazdem skąd do domu? Czy jeśli zrezygnuje to muszę sama szukać transportu?

Jarek

Legalna dobrze płatna praca

opiekunka

bardzo polecam, mili ludzie. jesli chodzi o firme to wszystko bylo w porzadku, pieniadze wyplacone na czas.

Maria

Miła i uprzejma obsługa

medyk

Jestem zadowolony ze współpracy z agencją - dobra wypłata, pomoc w Polsce i na miejscu, dobrze zweryfikowane rodziny do których się jeździ.

Hania

Bardzo szybkie znalezienie pracy. Polecam

Aldona

Wyjeżdżam do pracy za granicą od kilku lat. Mam doświadczenia z różnymi agencjami. Nikt nigdy nie był tak pomocny jak. Miałam problemy zdrowotne i trafiłam do szpitala. Pracownicy pomogli mi w rozmowach z lekarzami, załatwili transport do domu, wykupili leki. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc. Tylko ich będę się trzymać.

Zostaw merytoryczną opinię o Promedica24 - Germany

• Jak się pracuje w Promedica24?

Zobacz opinie na temat firmy Promedica24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 220.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Promedica24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 200, z czego 144 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Promedica24?

Kandydaci do pracy w Promedica24 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Promedica24