INVESTORiUS Sp. z o.o.

Opinie o INVESTORiUS Sp. z o.o.

Potwierdzam!! Nie jest łatwo na początku, ale nikt nie obiecuje, że będzie. Kaska po pierwszych transakcjach rekompensuje wszystko :-)

The One

Aby prawdzie stało się zadość: na stanowiskach biurowych (nie doradcy) wszyscy pracownicy mają umowy o pracę, więc być może takie stanowisko będzie dla Ciebie bardziej odpowiednie. Wszystko zależy od tego, co jest dla Ciebie ważne, czego szukasz :-)

The One

Niedawno wróciła do pracy moja koleżanka po ciąży i 9m wychowawczym. Działa, robi transakcje, zarabia tak, jak zarabiała przed ciążą. Ciąża i dziecko to nie jest "problem", obecnie w Teamie jest 6 osób z dziećmi do 2 lat, więc świetnie to działa. Nie, nie jest to etat, nie jest to umowa o pracę, nikt nam jej nie obiecywał, nikt z nas za nią nie tęskni. Chcesz umowę o pracę to poszukaj biura gdzie zarabia się mało, ale jest niska podstawa. Tutaj ludzie zarabiają tyle, że nikt nie tęskni za tym, o czym piszesz. Moim zdaniem zawód pośrednika to nie jest wymarzony zawód (ze względu na specyfikę samego zawodu a nie warunki u nas) dla kobiet w ciąży, choć koleżanki sobie radzą.

Chcę zacząć

Pytanie. Jak wygląda sytuacja kobiety w ciąży? Rozumiem, że prowizji wtedy nie ma. A co z podstawą w takim wypadku? Czy da się z niej przeżyć?

Doradca Klienta

przebiegło pomyślnie. pelen profesjonalizm, miła atmosfera

pytają o własny rozwój, plany i marzenia. jak wyobrażam siebie w tej pracy jakie zalety i wady

ToTylkoJa

Ok. A jak wygląda sytuacja kiedy kobieta chce zajść w ciążę? Czy istnieje jakiś zamiennik w postaci w miarę solidna podstawa natomiast brak prowizji w czasie ciąży i podczas urlopu macierzyńskiego? Czy jest to na zasadzie: radź sobie babo sama, trzeba było odkładać?

tralala

Pytanie do tych co pracują/pracowali. Czy firma pokrywa koszty operacyjne: płaci za taksówki, żeby dojechać do klienta, pokrywa koszty rozmów telefonicznych? Czy codziennie przychodzicie do biura, czy raczej pracujecie w domu i jeździcie na spotkania?

Tak
@tralala

Tak, firma zapewnia sprzęt, szkolenia, opłaca abonament tel bez limitu. Każdy pracuje tak, jak mu wygodniej. Mamy super komfortowe biuro, ale nie ma obowiązku z niego pracować.

Paula

Mam 34 lata i już kilkanaście lat doświadczenia, ale dopiero teraz czuję że znalazłam swoje miejsce! Choć początki są trudne bo wszystkiego muszę się nauczyć od zera praktycznie. Super szkolenia i wsparcie. Nigdzie nie doświadczyłam takiej atmosfery.

Marcin zaczynam

Jak już ktoś napisał wyżej, dla mnie to forum opinii było bardzo pomocne gdy zastanawiałem się najpierw, gdzie chcę aplikować, a później, gdy szedłem na rozmowę kwalifikacyjną. Dostałem się, jestem (staję się) doradcą ds. nieruchomości, nie zamknąłem jeszcze żadnej transakcji (ale to pierwsze tygodnie) i choć bardzo bym chciał nie mam takiej 100% pewności, że sobie poradzę. Chcę na 100% się zaangażować i powalczyć. Niezależnie od tego nigdy wcześniej (a nie mam już 24 lat) nie spotkałem tak świetnego szkoleniowca/szefa jak Michał i nigdy nie byłem w miejscu z takim klimatem. Bez napinki, bez stresu. Pracuję z mistrzem świata a czuję się jak równy z równym. Długo szukałem czegoś takiego. Teraz wszystko w moim rękach...

A.

Jakie umowy dostają początkowi doradcy ds nieruchomości?

Sneaky

Mam pare pytań odnośnie rozmów kwalifikacyjnych czy patrzą inaczej na kogoś z doświadczeniem w nieruchomościach i z ich brakiem ? Mój kierunek to informatyk i jestem pewny że zupełnie nie widze siebie w tym zawodzie, a jestem ciekaw też nieruchomościami ktoś byłby w stanie mi pomóc ?

@Sneaky

Nie zatrudniają ludzi z doświadczeniem, bo twierdzą, że wolą wszystkiego nauczyć sami a i ludzie nie maja złych nawyków.

Sneaky

Mgda

Mega szkolenia!! Mam już swoje lata, ale nigdy nie byłam na tak przemyślanych i świetnych szkoleniach. Tutaj prowadzi je właściciel i prezes firmy. Duża wiedza, doświadczenie i szacunek. Zdecydowanie moje miejsce :-)

Czy może ktoś z was wie ile godzin trwa pierwsze szkolenie?

Zaczynam

Choć ja dopiero zaczynam i do sukcesu mam jeszcze chwilę to jestem pod wielkim wrażeniem szkoleń, które prowadzi Michał. Mądre, przemyślane, pomocne. Atmo super, bardziej jak organizacja studencka niż firma. Bez zbędnych ciśnień, korpo zachowań. Nie tylko mówią, że im zależy na super klimacie do pracy, ale także taki klimat się czuje. Dla mnie to jest o tyle ważne, że w poprzedniej pracy miałam syf...

Joanna

@Najlepsze miejsce na Ziemii to ważna informacja, że w INVESTORiUS szansę mają również osoby, które nie mają doświadczenia w sprzedaży. Jesteś też kolejną osobą, która zwraca uwagę na wysoki poziom oferowanych szkoleń. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na ich temat?

Najlepsze miejsce na Ziemii

Mnie zajęło ponad 2 lata, aby podzielić się swoim doświadczeniem. Początki miałam trudne, jestem z wykształcenia prawnikiem, ... najtrudniej było nauczyć się sprzedawać. Dostałam świetne szkolenia na starcie (dzięki Michał :-), przyjazną, pomocną grupę ludzi. Dla mnie w tej firmie najważniejszy jest klimat, który przypomina rodzinę a nie "firmę". Owszem, są zasady, ale w każdej rodzinie także powinny być. Choć miałam wiele wahań, zwłaszcza na początku, to teraz czuję na 100%, że to moje miejsce. Acha... ja jestem doradcą ds. nieruchomości. Z każdą transakcją (choć było ich już wiele), jeszcze bardziej pewną siebie :-)

Joanna

@Madziato bardzo ważne, czuć że praca ma znaczenie. Czy mogłabyś powiedzieć na jakim stanowisku/w jakim dziale pracujesz w firmie? Chętnie też dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w pracy oraz szkoleń jakie zapewnia swoim pracownikom INVESTORiUS.

Ave Ja

Jest ciężko na początku, ale szkolenia MEGA!!

Madzia

To jest pierwsza firma (a mam już 6 lat doświadczenia w pracach różnego rodzaju), w której czuję, że robię coś z sensem, rozwijam się. Dostałam super szkolenia, praktyczne, bez ściemy. Sama jestem panem (panią) mojego losu, dobrze zarabiam, robię ciekawe rzeczy. Zauważyłam, że jest coraz trudniej się dostać. Firma wprowadziła dwustopniowy system rekrutacji i na koniec musi być rozmowa z prezesem. Mnie się jeszcze upiekło ;-))

Joanna

@Insider to dobra informacja, że wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę. A co możesz powiedzieć o benefitach dostępnych dla pracowników oraz możliwościach rozwoju w INVESTORiUS?

Zostaw merytoryczną opinię o INVESTORiUS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVESTORiUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVESTORiUS Sp. z o.o.