INVESTORiUS Sp. z o.o.

Opinie o INVESTORiUS Sp. z o.o.

Ignacy

Profesjonalna i bardzo miła obsługa w zakresie pośrednictwa nieruchomości.

Piotr Fryc

Świetna, profesjonalna współpraca z Panem Adrianem Paczkowski, sprzedaż mieszkania przebiegła bardzo szybko i korzystnie. Polecam serdecznie usługi świadczone przez P.Adriana. Pozdrawiam cały skład Investorius wraz z działem prawnym.

Kasia Mioduszewka

Polecam, załatwione wszystkie formalności związane z wynajmem mojego mieszkania perfekcyjnie. Współpracuje już 3 rok i jestem zadowolona.

Ou

Polecam biuro

Doradca Klienta

przebiegło pomyślnie. pelen profesjonalizm, miła atmosfera

pytają o własny rozwój, plany i marzenia. jak wyobrażam siebie w tej pracy jakie zalety i wady

B.Malec

Polecam biuro, transakcja poprowadzona poprawnie. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i za to dziękuje. Nie musiałam się niczym martwić. Świetny dział prawny, pomogli mi z cała dokumentacja.

Wanda
@B.Malec

No to super. Najważniejsze, że wszystko się udało. A jakie mają ceny? Są przystępne?

joarok

Polecam Specjalistę ds. Nieruchomości Panią Annę Szwaiger. Sprzedaż mieszkania przeprowadziła bardzo sprawnie, zawsze przygotowana, profesjonalna i bardzo kulturalna. Niezwykle skuteczna w działaniu osoba.

M.K.

Polecam! W szczególności agenta Adriana Paczkowskiego. Jest niezmiernie zgodny zaufania!

Alfredo jobski

jeżu, 12 stron opinii od byłych "pracowników" przecież to jest fizycznie niemożliwe, żeby tyle osób się przewinęło przez tę firmę i każdy był tak zadowolony, by pozostawił tu komentarz... moglibyście chociaż mieć umiar w tym kupowaniu opinii i chociaż próbować zachować jakieś pozory uczciwości...

Obecny pracownik
@Alfredo jobski

Możliwe, bo jest nas obecnie ponad 100 (doradców ds. nieruchomości). Przez ostatnie lata odkąd tutaj jestem, przewinęło się kilkaset (nie każdy sobie radzi, taka branża). Ja jestem bardzo zadowolony, dobrze zarabiam, rzadko tutaj zaglądam, ale akurat czekam na klienta z umową ;-)

Xyz

Jest możliwe bo w tej branży często ludzie się zwalniają po 3 miesiącach

Deco
@Alfredo jobski

No jasne, negatywne komantarze są natychmiast usuwane.

xyz

Brałam udział w rozmowie kwalifikacyjnej. W mojej ocenie proces rekrutacji jest przeprowadzany nieprofesjonalnie. Po przybyciu w określone miejsce spotkania okazuje się, że na tą samą godzinę jest umówione kilka osób, a czas przeznaczony na rozmowę z kandydatem to zaledwie 5 minut. Rozmowę w ekspresowym tempie przeprowadzał prezes firmy. Dodam, że rekrutacja dotyczyła stanowiska kierowniczego. Podsumowując jestem zażenowana poziomem przeprowadzonej rozmowy.

ABC
@xyz

Moim zdaniem nie masz racji. Jeżeli firma wie, że się nie nadajesz, nie chce ciebie, nie widzi dla ciebie miejsca i jest to widoczne od początku, to lepiej byś pisała, gdyby zrobili ci dodatkowo 2 godziny testów? Jak szukam pracy, to dla mnie dużą wartością jest szybka rozmowa, gdy nie ma o czym dalej rozmawiać. Dodatkowo jeżeli rozmawia z tobą specjalista od rekrutacji to po twoich 2 zdaniach on wie, czy dalsza rozmowa ma sens. Także głowa do góry! Szukaj dalej, bo rozumiem, że się nie dostałaś.

xyz
@ABC

Nie będę wdawać się w zbędną dyskusje. Wyraziłam tylko swoją obiektywną opinie na temat procesu rekrutacji i takie jest moje zdanie. Pierwszy raz spotkałam się z taką organizacją rozmowy kwalifikacyjnej. Według mnie umawianie kilka / kilkanaście osób na jedną godzinę spowodowało, że rozmowy były przeprowadzane pospiesznie i nieprofesjonalnie.

on

Zgadzam się

Haha
@on

Czasami 2 minuty to za dużo ;-). A na jakie to było stanowisko? Dyrektor finansowy czy asystentka? Dorośnijcie ;-)

Nowa z Krakowa
@xyz

Moja rozmowa trwała ok. 10 minut i zostałam przyjęta... Mnie się podobało, nie lubię korpo testów i pytań, aby pytać, aby trwało, ale jak kto woli.

sss
@xyz

nie ma czegoś takiego jak obiektywna opinia. Każda opinia jest zawsze subiektywna

Elryk
@ABC

czasem i godzina to za mało na poznanie potencjalnego pracownika. 5 minutowe rozmowy to jakiś absurd.

heh
@xyz

Nie ma czegoś takiego jak "obiektywna opinia". Opinia zawsze jest subiektywna, bo jest opinią.

Elryk

Bardzo źle, że trafiłem do tej firmy. Nie mogę tutaj liczyć na jakiekolwiek wynagrodzenie ani na dobre podejście do pracownika. Nie polecam nikomu, nawet największemu wrogowi.

Grzegorz

Dobrze, że trafiłem do tej firmy. Mogę tutaj liczyć na fajne wynagrodzenie i dobre podejście do pracownika. Polecam każdemu.

Daniel

Cieszę się, że podjąłem pracę w tej firmie. W lepszych miesiącach można liczyć na fajne wynagrodzenie, które każdego będzie satysfakcjonować. Polecam.

Praca bardzo rozwijająca, można wiele się nauczyć. Wynagrodzenie jakie otrzymuje jest satysfakcjonujące. W skrócie -bardzo polecam

Nicram
@Marcin

Praca w ogóle nie rozwijająca, nie można niczego się nauczyć. Wynagrodzenie jakie otrzymuje jest niesatysfakcjonujące. W skrócie - nie polecam

Karol

Firma godna polecenia, naprawdę starają się każdego szanować.

To najlepsze miejsce w jakim miałem możliwość pracować. Nie chodzę tam z przymusu, ale z przyjemnością. Bardzo polecam

Kamil Domeradzki

Z pracy jestem zadowolony. Pomijam atrakcyjne wynagrodzenie oczywiście zależne od osiąganych wyników to dodatkowo poznałem masę ciekawych ludzi. A przy okazji zwiedziłem wiele ciekawych miejsc w Warszawie ;) Praca dla ambitnych ludzi którzy dążą do wyznaczonych przez siebie celów!

klient
@Kamil Domeradzki

te ciekawe miejsca to mikromieszkania które macie w ofercie?

Jakub

Każdemu kto stoi przed wyborem pracy w tej firmie serdecznie polecam - ja nie żałuje, inni również nie żałują.

Kuba

Szczerze polecam pracę w tej firmie, współpracownicy bardzo mili, wypłata fajna, a co najważniejsze, to to, że przychodzę do pracy z chęcią, a to naprawdę rzadkość.

Maro

Ile wynosi to "frycowe" ?

Katarzyna

Cieszę się, że zdecydowałam się na prace w tej firmie. Niedługo będzie już 1 rok. Polecam każdemu, kto się waha.

Zostaw merytoryczną opinię o INVESTORiUS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVESTORiUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVESTORiUS Sp. z o.o.