INVESTORiUS Sp. z o.o.

Opinie o INVESTORiUS Sp. z o.o.

Serdecznie polecam, pracuje już tutaj drugi rok i naprawdę bardzo mi się podoba. Praca bardzo przyjemna, a i można naprawdę fajnie zarobić. Każdy jest tutaj dla każdego miły i nikt nie podkłada nikomu kłód pod nogi.

Taki se

Sporo tu "byłych pracowników" zachwalających pracę. Dlaczego byłych, skoro taka świetna?

Jeden
@Taki se

Byłych bo nie dali sobie rady w nieruchomościach. Konkurencja spora, zanim zacznie się sensownie zarabiać trzeba serio (usunięte przez administratora), więc jeśli ktoś nie ma bogatych rodziców/partnera lub pieniędzy na przetrwanie roku czasu to odchodzi. Szkolenia w tej firmie... tutaj temat rzeka.. w ogłoszeniu o "inwestycji w Ciebie 100 000zł w pierwszym roku", a tak naprawdę są to motywacyjne gadki na zasadach kołczingu "opuść strefę komfortu, uwierz w siebie a zdobędziesz szczyty". Byłem, pracowałem 3 miesiące, stwierdziłem że "na papierze" wygląda to doskonale, a rzeczywistość pokazuje inaczej.. Podsumowując: trzeba zapie*** za darmo (często przez 3-6 miesięcy mało jest osób, które w 1 miesiącu coś zarobiły), motywacyjny kołczing nie wnoszący ŻADNEJ wiedzy o nieruchomościach i tej branży (często strata czasu) Nie polecam.

Super ekipa do pracy! Wszyscy są tutaj przyjaźnie do siebie nastawieni. Chętnie się dzielą informacjami. Nie ma jak w korpo wyściug szczurów. Aż chce się iść do pracy!

IWONA

POLECAM POŚREDNIKA - PANA ADAMA STASZKIEWICZA. BARDZO RZETELNY I GODNY ZAUFANIA PRACOWNIK.

Doradca Klienta

przebiegło pomyślnie. pelen profesjonalizm, miła atmosfera

pytają o własny rozwój, plany i marzenia. jak wyobrażam siebie w tej pracy jakie zalety i wady

Janicki

Firmę bardzo polecam. Spoko ludzie i fajne szkolenia!

Bukaty Monika

Ta praca pozwoli połączyć obowiązki służbowe z załatwianiem swoich spraw. Nie ma sztywnych czynności jak w fabryce. Praca pozwala samemu planować swój dzień a jednocześnie można fajnie zarobić. Ja zostaję na dłużej ;)

Dominik

Czy ktoś z pracujacych w agencji/ byłych pracowników miał problemy związane z umową o zachowaniu poufności po zakończeniu współpracy bądź w przypadku nie przetrwana okresu próbnego na czas pierwszej transakcji. Czy agencja ta nie próbowała od niego później odzyskiwac pieniędzy za szkolenia w postaci jakichś zagrań nie fair play związanych z tą właśnie umową? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zainteresowana

Czy jest wymagana znajomość obcego języka?

Ada Maj

Fajna praca. Co dziennie coś się dzieje. Można poznać ciekawych ludzi. Praca dla ambitnych osób! Ale polecam spróbować swoich sił!

Dla osób interesujących się pracą w tej firmie. Można sporo osiągnąć. Ale pamiętajmy, że praca agenta nie jest dla każdego. Tutaj żeby coś osiągnąć trzeba dużo i ciężko pracować. Praca w takiej firmie to nie tylko spotkania w mieszkaniach klientów i miłe rozmowy przez telefon. To ciągła walka o klienta. Praca na pełnej mocy przez cały dzień! Coś dla osób lubiących wyzwania i umiejących rozmawiać z ludźmi! Można naprawdę dobrze zarobić ale w życiu nie ma nic za darmo. Za siedzenie w domu nikt Ci nie zapłaci! Ja spróbowałem i jestem zadowolony. Praca pełna wyzwań!

Pytający

Gdzie podział się mój komentarz?

Pytający

Mam również drugie pytanie.Czy tą pracę, którą pośrednicy wykonują przed komputerem,wykonują ją zawsze w biurze, czy cały czas pracujecie wspólnie,czy czasami możecie popracować również w domu? Ktoś od Was oczekuje, że będziecie wykonywać swoją pracę w biurze, czy możecie wykonywać ją również w domu, kawiarni,lub innym miejscu?I kolejne pytanie,macie jakieś imprezy integracyjne,lub wspólne wyjścia? Pozdrawiam

Pytający

Dzień dobry, mam pytanie do pracowników obecnych lub byłych :). Czy może ktoś mi wytłumaczyć, ponieważ bardzo mnie to intryguje? :) W oddziale, w Warszawie zatrudnionych jest podobno około 100 pośredników, natomiast przeglądając ogłoszenia natrafiam ciągle na tych samych pośredników, jest Ich około 30. Zastanawia mnie to bardzo. Czy nowi pośrednicy pracują pod nazwiskiem tych już bardziej doświadczonych i pracujących długo w firmie? Będę bardzo wdzięczny za udzielenie mi odpowiedzi.

Marcin G.

Witam! Chciałbym się podzielić opinią na temat pracy w tej firmie. Jest to świetne miejsce dla osób ambitnych. Moja opinia może zabrzmi jak reklama ale tak jest. Jeżeli chcesz poznać ciekawych ludzi, poznać świat warszawskich nieruchomości, nauczyć się wielu ciekawych rzeczy, bywać na branżowych szkoleniach i mieć faktyczny wpływ na wysokość swoich zarobków to właśnie trafiłeś do firmy która daje Ci te wszystkie możliwości. Mnie ścieżka zawodowa wypędziła na wyspy ale jak tylko wrócę to wiem na pewno gdzie chciałbym pracować ;)

Kacper

Jest to jedna z fajniejszych firm w której pracowałem. Ludzie są bardzo pozytywnie do siebie nastawieni. Nie ma sztuczności i zawiści jak w korpopokoikach tylko otwartość i chęć pomocy drugiemu. Tutaj można szybko zrozumieć, że działając w grupie można uzyskać więcej. Więcej się nauczyć, zrobić lepsze oferty, przygotować się do rozmowy z ciężkim klientem z pomocą bardziej doświadczonego kolegi. W miejscu tym panuje super przyjazna atmosfera. Szkoda, że musiałem zrezygnować bo każdy dzień w tej firmie miło wspominam do dzisiaj...

Natalia

INVESTORiUS to przede wszystkim wspaniali ludzie! Nigdy nie sądziłam, ze na swojej drodze spotkam miejsce, gdzie nie ma ANI TROCHĘ zawiści, zazdrości czy konkurencji. Tutaj każdy jest po to, aby sobie wzajemnie pomagać. Nigdy nie zostaniesz zdany wyłącznie na siebie, zawsze otrzymujesz wsparcie, kogokolwiek byś o nie poprosił. Nie ma znaczenia, czy pracujesz tu dwa lata czy dwa dni - jesteś częścią TEAMU. Do tego dochodzi mnóstwo szkoleń z ogromną ilością motywacji , ale przede wszystkim z konkretnymi informacjami , dzięki czemu z dnia na dzień stajesz się coraz lepszy. Warto tutaj przyjść , by chociaż przekonać się, że istnieją jeszcze miejsca, gdzie ludzie są najważniejsi :).

Anna S.

Powiem krótko, chcesz coś osiągnąć w życiu, musisz pracować, pracować i jeszcze raz pracować i tak też jest tutaj. Chcesz duzo zarabiać musisz coś dać od siebie, czyli czas i zaangażowanie przede wszystkim. Niesamowity poziom szkoleń opierający się głównie na rozwoju osobistym, wspaniali ludzie, świetna atmosfera, a poza tym prezes, wyrozumiały, cierpliwy, pracujący razem z nami, po prostu lider, który wspiera Ciebie, pomaga Tobie wejść na level wyżej pod każdym względem. Wiem, iż w moim przypadku w pełni tej szansy nie wykorzystuje jaką tutaj dostałam, lecz staram się jak mogę to wszystko pogodzić. I pracować tyle na ile mogę. Chcą nie chcąc, jeżeli chcesz osiągnąć tutaj sukces musisz dać z siebie 100% i więcej. Nigdzie nie dostaniesz takich szkoleń jak w Investorius. Jedyna i najlepsza taka firma w Warszawie!

Marcin B.

A Ja bardzo fajnie wspominam pracę w tej firmie. Mimo, że nie zagrzałem jakoś specjalnie długo miejsca to poznałem masę ciekawych ludzi, przeszedłem kilka mega interesujących szkoleń od technik sprzedaży po prawo i przepisy w obrocie nieruchomościami. I mimo, że tak jak napisałem wcześniej już tutaj nie pracuję to ten okres dał mi bardzo dużo do myślenia a moja kariera zawodowa bardzo przyspieszyła po współpracy. Polecam każdemu kto chciałby mieć fajną i ciekawą pracę a jednocześnie stawia na rozwój osobisty!

Marcin Opolski

Super współpraca! Pełen pakiet szkoleń i wsparcie praktycznie przez cały czas! Świetny motywacyjny system wynagrodzeń. Polecam jak ktoś naprawdę chce dobrze zarobić i poznać ciekawą branżę!

Cześć. Jak wyglądają u nich szkolenia? Są online czy stacjonarnie? Ile trwają? Jeśli stacjonarnie to w Warszawie?

Zostaw merytoryczną opinię o INVESTORiUS Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INVESTORiUS Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INVESTORiUS Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INVESTORiUS Sp. z o.o. napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INVESTORiUS Sp. z o.o.