Opinie o Brt Soft Paweł Pałasz w Słupy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brt Soft Paweł Pałasz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Brt Soft Paweł Pałasz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brt Soft Paweł Pałasz w Słupy

Szukam pracy Nowy wpis

Kiedy otwieraja Nidzice ? Czy to jeszcze w tym roku ?

TAPICER

Co tu tak cicho nie cieszycie się z odejścia jednego z uzdrowicieli, Pan W. to był jednak człowiek, który mało dawał firmie. Ciekawe jak rozliczą teraz prace na jedną zmianę, czy będą urlopy, przestoje czy bezpłatny moze ktoś coś wie?

@TAPICER

Napisz więcej o obecnej sytuacji w firmie. Czy praca wcześniej była zmianowa, a pracodawca obecnie przeszedł na stały czas pracy i skierował większość pracowników do pracy zdalnej? Liczę na Twój wpis.

ABC Nowy wpis
@TAPICER

Już wiadomo co będzie, pierwsze zwolnienia stały się faktem...

Pracownik Nowy wpis
@ABC

Coś mi się zdaje, że to dopiero początek...pod koniec miesiąc znowu jakieś wypowiedzenia będą

Mmm Nowy wpis

No i jak teraz się czujecie ??? Czy jesteście zadowoleni z wypłat i pracy ?

CKM

(usunięte przez administratora) robi porządek w kilka dni, a ci nieudaczniki nic dobrego nie zrobili chyba, że zamęt. (usunięte przez administratora) robić porządek w przydrożnych Barach z alkoholem.

@CKM

Może o to w tym wszystkim chodzi...by firmę rozwalić

były

Firma już jest rozwalona .Obecnie jest więcej dyrekcji i technologów niż pracowników. My musimy na nich robić a oni tylko wymyślają jak wycisnąć resztę sił z pracownika.

@CKM

Posiedzą jak inni od pół do roku w firmie, przytulą pieniądze i pójdą gdzieś indziej. To są tzw. skoczki firma od jakiegoś czasu stawia na takie osoby... Czy jest to dobre to niech każdy sam sobie odpowie.

@CKM

O widzę zabolało jaśniepaństwa, że wprowadzono cenzurę. Lepiej jakby wzięli się do pracy , a nie rozbudowywać biura itp....

@CKM

Obecnie w firmie nie jest dobrze ,rządzi w niej duński paprykarz który nie potrafi dobrze się wysłowić po polsku. Chce wprowadzać zmiany razem z Wiśniewskim przez porządki nie mając zielonego pojęcia o produkcji. Jeszcze kilka tygodni i na poszczególnych wydziałach zostaną tylko skazani ,którzy mogą zrobić porządek z w/w debilami.

@były

Ciekawe ile jeszcze to potrwa, ponieważ w każdym zakładzie jest bardzo źle i co gorsza nie widać lepszego jutra

@Tapicer

A wy będziecie tak czekać z założonymi rękami, czy też zrobicie coś, co zmieni Waszą sytuację ?

Andrychow
@sonda

Ttafilem ma Wasze opinie przez przypadek, chcąc napisać cos o naszym oddziale. Widzę ze u was tez kolorowo nie jest. I macie rację... My zagrozilismy dydekcji strajkiem, stanęła cała załoga. To zaczęli wymyślać, ściemniać ze nie możemy strajkować bo jest mediator i spór zbiorowy. Czy cos w tym stylu. Żadnego porozumnienia nie bedzie i taka jest prawda. Nikt sie nie zgodzi na podwyżki bo firma nie ma na to pieniedzy. Przykre ale prawdziwe, ja zarabiam teraz mniej niz e lata temu... Pozdro. Nie dajcie sie matołm!

@Andrychow

Trzeba się zorganizować i działać wspólnie. Żeby zrozumieć to, co się dzieje w poszczególnych zakładach trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, kto odnosi korzyści z wyzysku pracowników i wtedy wszystko stanie się jasne.

@sonda

Podobno miała wpłynąc jakas kasa wie ktoś coś o tym

ABC
@Tapicer

Jakie pieniądze nie w tej firmie...:), nowy regulamin nic nie da.

Andrychów
@ABC

No to w Andrychowie kolejne zmiany ciekawe kiedy cos wymyślą u Was....

@Andrychów

Czy zmiany, o których piszesz dotyczą podwyżek lub poprawy warunków pracy? Napisz proszę więcej szczegółów.

Andrychów
@Zbigniew

W tej firmie zmiany to tylko dotyczą kadry zarządzającej, w Andrychowie jest nowy dyrektor...jeżeli chodzi o podwyżki i inne to pewnie jest tak samo jak u Was...

@Andrychów

Zobaczymy jakie wypłaty będą po podpisaniu nowego regulaminu... jeszcze kilka dni i sie okaże, co to za cudo wyszło po 2 latach konsultacji z związkami. Coś czuje, że dopiero się zacznie odpływ pracowników...

@Tapicer

Myślisz, że szykują się jakieś większe zwolnienia?

@Zbigniew

Chodzi bardziej o dobrowolne odejścia z firmy jak ludzie zobaczą wypłaty po tzw podwyżkach ... już to następuje

@CKM

Z tego zakładu jak widać sami odchodzą ludzie z wyższych stanowisk, czyli zaczyna się dziać jak takie osoby już uciekają...

Luidzi

Myślę, że wystarczy dobrze robić swoją pracę a nie mielibyście powodu do pisania tych bzdur!

@Luidzi

HAHAHAHA padłem, znalazł się jedyny zadowolony. Oj Ty chyba nie pracujesz na produkcji :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Brt Soft Paweł Pałasz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Związkowiec RP

Jeszcze jedno wkrótce zajmie się wami sąd pracy cwaniaczki

@Związkowiec RP

są już jakieś sygnatury spraw sądowych ?

Logistyk

No teraz mogę wreszcze napisać o Prezesiku Rusku / Dyzmie - on po prostu nie rozumiał biznesu, wolał nic nie robić niż zmienić firmę na lepsze, cały czas słyszałem od niego: zróbmy jakiś projekt to sobie kupimy trochę czasu...... Nierób, który myślał, że jak pozabiera nadgodziny tapicerom to w przypadku ich zwolnienia nowi przyjdą stadami do tej firmy...... Plan produkcji do teraz mamy w plecy przez rozwalenie ludzi, procedur i systemu przez Ruska.... Nikomu nie życzę takiego nierozgarniętego i patrzącego jedynie na swoje być albo nie być w firmie Nieroba!

@Logistyk

W tym momencie nie ma lepszych rządzących w tej firmie, przykre to...

@Były

Zgadzam się z Twoim wpisem.Dyrektor Wiśniewski postępuje podobnie mając za nic pracownika jak również myśli tylko o porządkach a nie produkcji.

Związkowiec RP

Cała dyrekcja BRW Iława wy je...e nieroby czym i kim jeszcze dędziecie ludzi straszyć do pierdla zwami już czas pozdrowienia .

@Związkowiec RP

Jak widać zmiany nie idą na lepsze, a przecież nowe biura i ludzie ... nic nie idzie do przodu, wręcz przeciwnie. Ktoś zapomniał, że to ludzie na produkcji produkują wyroby...

Brw Iława New

Taka afera była z kartami pracy i co?? Polowa montażu się zwolniła. A teraz nadal ludzie piszą inne czasy by mieć normę a Majster montażu podpisuję głupoty pisane w kartach pracy. Dyrektorzy też o tym wiedzą a nie reagują! Dziwna sytuacja bo np Tapicerzy jak i Szwalnia nie oszukają bo mają skanery.

IŁAWA

Powoli Robione są pożądki w Nierobach Siedzących na stołkach. Aut z Syfem

@IŁAWA

Taki porządek, że zamiast ludzi związanych z firmą sprowadza się nowych w większej ilości :D

@Tapicer

Noo nowe biura za k;lkadziesiat tysiecy ....

@IŁAWA

Czyli zamykanie maszynowni to kolejny krok....dobra decyzja ;)

CKM

Fakt jest faktem tempa dyrekcja tylko wymyśla bzdury na zakładzie a człowiek zapier.a oni nie widzą tego aby docenić pracowników. (usunięte przez administratora).was wszystkich sprzedać zakład komuś kto myśli i doceni ludzi .

@CKM

Jak tam po najnowszych zmianach i odejsciach?

Pracownik tapicerni
@Zainteresowany

Jak po zmianach? Ano tak, że straszą, że jak w sobotę nie przyjdziesz to ci wstawią N-kę. Nie chcą płacić za soboty tak jak powinni to zrobili tak, że dają ci dzień wolny w zamian za sobotę pracującą. Zmuszać to sobie mogą. Nie te czasy. Ludzi nie ma do pracy i nie będzie.

No
@Pracownik tapicerni

A co to nie macie numeru do PIPu?

@No

Szkoda zakładu i ludzi, ale dobrze że mnie tam już nie ma. Są inne firmy, do tego nowe się budują... tylko trzeba chcieć zmian.

Pi

Murzyny robio za 1800 a prezesy sie zmieniajo co pare miesiecy i po bańce odprawy.to jak firma ma mieć kase

CKM

Cała dyrekcja do dymisji skoro przyjmujecie ulepszaczy i was na to stać , a prezesik Rusek żałuję grosza na podwyżkę to nie ma na was miejsca w zakładzie. Nikt na was nie będzie robił darmozjady.

@CKM

Prezesik Rusek to człowiek bez kultury i dobrego wychowania .Ciągle tylko myśli ile komu zabrać aby zachować swój stołek .Na niego również przyjdzie czas kiedy rozwali całą firmę.

ZDYSZANY MLECZARZ
@CKM

I poszedł Rusek w (usunięte przez administratora),tylko (usunięte przez administratora)szkoda a wiecie jak na niego w Nidzicy wołali?.........Prezes Dyzma:)

@ZDYSZANY MLECZARZ

Razem z Ruskiem powinni pozbyć się Pelikana oraz Marchewy .Te ulepszaczki nic nie zrobiły oprócz zamieszania.

sonda

Harmaciński napisał do mnie, że płyta wiórowa sprzedawana jest według informacji dyrektora tylko osobom uprawnionym. Moim zdaniem to nie załatwia sprawy. Piszcie proszę tutaj o nielegalnym zanieczyszczaniu powietrza, to może coś wspólnie osiągniemy.

Odyniec

Do roboty z dyrektorem o dyrektorem a nie ponoszą się jak smar do taczki. BRW to totalne dno

Brw Comfort

O zaletach pracy z namiPraca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:troszczymy się o wysoki komfort pracy, motywacyjny system wynagradzania nauka pod okiem wykwalifikowanych pracowników. Ale brednie wypisujecie to tylko część ogłoszenia z OLX. Motywacyjny system wynagrodzenia Najniższa Krajowa w Akordzie?? Proszę weź nie kompromitujcie się. Praca pod okiem wykwalifikowanych pracowników, Tych pracowników jest z dnia na dzień coraz mniej,chłopaki się zwalniają mają dość pracy za groszę.

Ckm
@Brw Comfort

Moje zdanie jest, że za takie traktowanie człowieka w zakładzie powinna zająć się PIP przecież to jest jakaś samowolka zakładowa wtedy jak się wezmą za nich to będzie wesoło

Ckm
@Brw Comfort

@Ckm

a prokuratura ?

CKM

Brw Iława- do zakładu zatrudnia się uzdrowicieli , wymyślają głupoty okradają nas ze śmiesznych wypłat chcą zrobić z nas cyborgów. Drogi zarządzie i dyr.nie myślicie że będziemy waszymi niewolnikami do zarabiania pieniędzy na wasze wypłaty i nagrody na święta.

BRW Iława pracownik

To co się dzieje w tym zakładzie to jakiś cyrk pelikan i marchewa robią rewolucje mając zerowe pojęcie o ergonomii i socjologii pracy !!!! Dyrekcja podpisuje wypowiedzenia wykwalifikowanych pracowników jakby było 10 na ich miejsce! A inni pracodawcy tylko zacierają łapki . Związki to jakaś porażka nic nie robią by było lepiej ,,,tylko przytakują dyrekcji!!!! Ludzie trzeba robić wypad do Byłego Dyrektora może tam nas lepiej potraktuja

Związkowiec RP

Do wszystkich właścicieli firm w Iławie i okolicach zwracam się z prośbą o przesyłanie ofert pracy za godne wynagrodzenie dla pracowników BRW comfort w Iławie . BRW już prawie nieistnieje

@Związkowiec RP

Proponuje by każdy na własną ręke szukał pracy, typowe nic nie robić bo samo przyjdzie :)

sonda

A może to nie jest nieudolność tylko skuteczna metoda, aby eksploatować pracowników. Pod pozorem bałaganu, maltretuje się ludzi i wyciska z nich ostatnie soki.

Zostaw merytoryczną opinię o Brt Soft Paweł Pałasz - Słupy

• Jak się pracuje w Brt Soft Paweł Pałasz?

Zobacz opinie na temat firmy Brt Soft Paweł Pałasz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Brt Soft Paweł Pałasz?

Brt Soft Paweł Pałasz
1.4/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zamieniecka 66 lok. 11
    04-158 Słupy