Opinie o Delikatesy Karol Kubik w Bytom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Karol Kubik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delikatesy Karol Kubik o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Karol Kubik w Bytom

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Delikatesy Karol Kubik?

Halyna Nowy wpis

Te dobre opinie aż się proszą o komentarz, pracowałam tam kilka lat i bardzo sobie szanowałam Szefa dopóki nie przyszedł kurdupel z swoimi pachołkami do firmy. Nie wiem kto zatrudnił osobę która już miała sprawę o mobbing ( tak wszyscy o tym wiedzą ). Najlepsze jest to że te pachołki nie znają się wogole na tym co robią , traktują ludzi z góry. Ta firma tonie i to ślepy by zauważył . Mówią : mamy na wasze miejsce kilku , a co do czego nawet jednej osoby nie mają ???????????????? premie ? No tak za brak L4 masz 100 zł najlepsze jest to że jak coś ci się stanie to najlepiej nie idź do lekarza bo utracisz 100 zł ???? nie no sama nie wierzę w to co oni wyczyniają. Motto tej firmy powinno brzmieć tak : jeżeli jesteś lizusem , który ceni sobie brak rozwoju , brak życia osobistego to trafiłeś w najlepsze miejsce do pracy " . Pamiętaj premie mamy tylko dla dupolizaczy i podpierdalaczy ;)

Iza Nowy wpis
@Halyna

Ta osoba, o której wspominasz, co miała rozprawę to udowodniono jej faktycznie, że czegoś takiego się dopuściła czy jednak były to pomówienia? Jakie miała konsekwencje za to a może wcale ich nie było?

***** Nowy wpis
@Halyna

Pani piszę świętą prawdę

XYZ

Pracowałam 4 lata w Delikatesach i nie mogłam narzekać na pracę jako taką. Bardzo ją lubiłam, lubilam kontakt z ludźmi i atmosfera w pracy także była w porządku, do momentu wewnętrznych przemian i "restrukturyzacji", które wyszły większości osób bokiem. Do powiedzenia na temat sklepu miały najwięcej osoby, które... w życiu nie stanęły w nim za kasa i nie znały jego realiow od strony technicznej. Nikt z "góry" nie słuchał kasjerów i traktował ich z wyższością, jakbysmy były niedouczone (a to wlasnie my pracujemy na wszystkie utargi :)). Zarobki (a właściwie premie) to śmiech na sali, przynajmniej na tym najniższym szczeblu. Mając porównanie jak było wcześniej, a jak jest teraz,, nie polecam.

Kazimierz
@XYZ

Hej! Bardzo dziękuję za tę opinię, to duża pomoc dla osób, które są zainteresowaną pracą w Delikatesach. Mógłbym Cię jeszcze dopytać o wynagrodzenie, bo tylko powierzchownie o tym wspomniałeś/wspomniałaś? Napisałeś/Napisałaś, że "to śmiech na sali", a na ile mogłeś/mogłaś liczyć na swoim stanowisku? Podasz kwotę albo chociaż widełki? Jestem też ciekaw od czego była uzależniona premia. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.

Bytomianka
@XYZ

Nowy dyrektor położy nasze sklepy.Ciągle brakuje towaru,dostawcy odwracają się od nas przez niego,a nas pracowników ma za nic.Zamawia drogie Whiski a szafy z papierosami są puste.

Kamaroman

W rozmowie szef umawia się na konkretne warunki a potem po 3 tygodniach dostajesz umowę na pół etatu i niższa stawka. Atmosfera straszna 2 kierowniczka na mięsnym i pozostałym sklepie. Do tego wiecznie ryczaca i wyzywajaca pani mająca się za Boga. Nawet jak wszystko dolizone albo z powodu braku towaru na magazynie nie ma co dokładać to musisz chodzić i sciemniac bo nie wolno stać nawet na kasie. Hamstwo atmosfera do bani ciągła rotacja pracowników ogłoszenie wisi ciągle. Nie polecam

Gabriela
@Kamaroman

Jak długo pracowałeś w Delikatesy Karol Kubik? Możesz coś powiedzieć o relacjach z pracownikami?

Firma Delikatesy Karol Kubik poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista IT
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Menadżer Kategorii
Ruch S.A
XYC

@Aduu Każda dobra opinia jest wystawiana przez osoby, które traktują swoje obowiązki z powagą. Ja również polecam firme.

Czy jest możliwość w Delikatesy kubik 24 pracy na część etatu?

Aduu

Tak jest taka możliwość co do umowy zawsze można się z nimi dogadać

Aduu

Pracuję w firmie od roku i powiem tak : Jeśli jesteś pracowity i masz chęći, jesteś kontaktowy to nie będziesz mieć żadnych problemów z pracą jak i z dogadaniem się z personelem sklepu. Kierowniczka owszem wymagające ale tylko dlatego że jak coś jest nie tak to one zbierają po (usunięte przez administratora) odszefa a nie zwykły pracownik. Zarobki owszem mogły by być wyższe ale to chyba jak w każdej pracy ? Nie ma tragedii da się wyżyć a jak wszystko jest tak jak ma być czyli porządek na sklepie, towar na półkach, porządek w papierach to i szef daje podwyżkę nie są to oczywiście kokosy ale za wykazanie się też się jest nagradzanym. Ja osobiście polecam pracę u Pana Sławka i pani Beaty rzetelni ludzi a wypłata zawsze na czas jeśli ekipa sobie o to zadba a nie tak jak inni piszą że w ratach. Trzeba poprostu chcieć :)

Anita

Hej, jak atmosfera w firmie ? Jak się pracuje ?

Karol

Co powiecie o aktualnej sytuacji w firmie Delikatesy Kubik? Jak obecnie przedstawia się poziom wynagrodzenia? Czy pracodawca zapewnia dostęp do benefitów, szkoleń? Jaki rodzaj umowy oferuje? Piszcie, jakie są wasze wrażenia dotyczące pracy w tym miejscu.

ania
@Karol

Nie polecam

granat

Starsi pracownicy już wypracowali bardzo dobrą opinię firmie a teraz młodsi muszą pracować na utrzymanie jej!!

Madziulka

Pracowałam w delikatesy kubik24 parę mies i masakra. Nowe osoby są wykorzystywane. Stały personel siedzi na zapleczu a ty obsługuj klienta wykladaj towar ometkuj itp. A te na (usunięte przez administratora) siedzą i każda wzajemnie obgaduje. A płaca 7.50zl potem 8zl śmiech. Wypłaty co półtora mies. Jeśli wogole sklep odłoży na te wypłaty. Bo jeśli nie to zaliczka i potem czekaj na resztę.

OLCHA

JA PRACUJĘ W DELIKATESACH JUŻ 5 LAT. UMOWĘ MAM OD POCZĄTKU NA PEŁEN ETAT. PŁACONE JEST NA GODZINY. MAMY EKIPĘ DZIEWCZYN JUŻ PARĘ ŁADNYCH LAT. NIE MA MANKA, NIGDY NIE BYŁO I NIGDY NIKT NAS NIE OBCIĄŻYŁ JAKIMŚ FAŁSZYWYM MANKIEM. WSZYSTKO JEST OK . SZEF ZADOWOLONY MY TEŻ. JEŻELI JEST BAJZEL NA SKLEPIE A JUŻ NIE JEDNO WIDZIAŁAM I SŁYSZAŁAM CO SIĘ NA NIEKTÓRYCH KUBIKACH DZIEJE TO STRACH SIĘ BAĆ. SZEFOSTWO DAJE SZANSĘ WIELU ... A POTEM TAK TO WYGLĄDA. POWINNA BYĆ SELEKCJA. NIE JEST ŻLE....

ema

wlasciciele-cwani,zeruja na swoich pracownikach i czerpia z nich zyski falszywie oskarzajac ich o manka itp.,...skandal!!!

@ema

dokladnie-zero szacunku dla pracownikow,patrza tylko,zeby hajsu duzo bylo nawet kosztem pracownikow i nie rzadko z kieszeni pracownikow....zenada!!!ktos powinien zrobic z tym porzadek!!!

Kierownik

Moim zdaniem praca nie jest zła kokosow się tam nie zarobi ale jeżeli lubi się to co robi idzie jak po maśle sklepy tej sieci nie zamykają się przez bezruchu tylko przez pracowników zlodziejki itp.chodź miło by było jeżeli szefostwo bardziej by doceniło poświęcenie i starania pracowników ktoś pisał że pracował 200 godz a miał umowę na pół etatu ok ale za to miał zapłacone bo stawka jest godzinowa mi zdarzało się pracować prawie 300h i nie płacze mam umowę na cały etat szef jest miły wszystko załatwi wytłumaczy nigdy nas nie obciarzyl remanentem czekał do przyszłego miesiąca zawsze kasa się znajdowała polecam pracę choć sama już pracy nie podejme

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Karol Kubik - Bytom

• Jak się pracuje w Delikatesy Karol Kubik?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Karol Kubik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Delikatesy Karol Kubik
  • Bartosza Głowackiego 2B lok. 4