Opinie o Wioleta Wojdat Mmeritumm w Olkusz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Wioleta Wojdat Mmeritumm. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wioleta Wojdat Mmeritumm o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wioleta Wojdat Mmeritumm w Olkusz

Czy pracodawca Wioleta Wojdat Mmeritumm motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Nie polecam tej firmy, zamówiłam łóżko, Które jak się okazało było zwykłą niedoróbką, z różnymi przepychankami po drodze w końcu odesłałam łóżko, ale zwrotu pieniędzy się nie doczekałam. Zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

MMERITUMM
@Marta

Jeśli to prawda co Pani pisze i nie zwróciliśmy Pani pieniędzy to proszę to zgłosić na Policje. Nie rozumiem po co tak bezpodstawnie oczernia się ludzi.

Marta Nowy wpis
@MMERITUMM

Jedynie taką arogancką odpowiedź ma pani na ten zarzut?

Niezadowolony klient

Nie polecam tej firmy. Dom który został wybudowany przez tą firmę po roku zaczął się "sypać", deski zaczęły pękać, może przez to że były nieodpowiednio wysuszone. Natomiast gwoździe na łączeniach zaczęły "wychodzić".

V. V. V Nowy wpis
@Niezadowolony klient

Witam i na wstępie powiem, że w całej karierze w branży budowlanej przy budowie domku nie użyliśmy ani jednego gwoździa ???? Te czasy gdzie do budowy używano wyłącznie młotka i gwoździ już dawno minęły... Tak więc, ciekawi mnie temat "wychodzących" gwoździ :) Zapraszam więc do rozmowy. Skoro Sz. P. , per "Niezadowolony klient" rzeczywiście zakupił u mnie usługę, napewno posiada do mnie kontakt. Oczekuję go w celu konkretnej rozmowy w sprawie w/w usterek. Nie mniej jednak, mam nieodparte wrażenie .. Iż opinia wystawiona na GoWork dokładnie 6 minut po tej, przez Sz. P. "Czesław" daje wiele do myślenia.... A tam już jest inny temat... Podobno firma nie płaci pracownikom... I przy okazji to "Czesław" wie o takim fakcie, że klienci tej firmy są nie zadowoleni... A dopiero pytał o wypłaty... Mocno to się jakoś składa w całość.... ŻE TO SĄ WYŁĄCZNIE KŁAMSTWA I POMÓWIENIA!!! PUBLICZNE OCZERNIANIE FIRMY NA KAŻDYM POLU, OD STRONY KLIENTA I OD STRONY PRACOWNIKA! ZAGRANIE MOCNO PONIŻEJ KRYTYKI. JESTEM W STANIE ZROZUMIEĆ, ŻE KAŻDY CHCE SIĘ POZBYĆ KONKURENCJI Z BRANŻY, ALE TO JEST BARDZO PERFIDNE ZAGRANIE, KTÓRE ZNAJDZIE SWÓJ FINAŁ W SĄDZIE!

Czesław Nowy wpis

Widzę ze większość klientów nie jest zadowolona z usług ... a co z pracownikami? Czytam tutaj o jakichś zadłużeniach do spłaty? Udało się wyegzekwować to i odzyskać swoje pieniądze?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wioleta Wojdat Mmeritumm? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
Rafał

Nie polecam żadnych interesów z tą firmą. Brak kontaktu, po wzięciu zaliczki kontakt się urywa. Czekam już dłuższy czas na zwrot pieniędzy, jednak ani pieniędzy ani kontaktu. Pozostała jedynie pomoc prawna i egzekwowanie pieniędzy sądownie.

Realizacja domu 2 lata temu

Witam, nie polecam żadnych domków od tej firmy. Po wysłaniu reklamacji nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. W domku były poprzebijane instalacje hydrauliczne które kosztowały 8 tys zł, musieliśmy płacić innej osobie za naprawę, ruszała się cala podłoga oraz płyty gipsowe przykręcone na odwrót. Po pierwszej zimie odpadła wiekszosc desek z elewacji oraz pękła w połowie belka od spodu trzymająca cala konstrukcję. Firma jest niepoważna, nawet nie zrobili odbioru domku, powierzyli to pracownika którzy nawet nie mówili po polsku. Od razu po realizacji kilka dni później na nasze skargi wysłali pracownika (jednego) miał być z rana ponieważ było pełno błędów, mial naprawić instalację oraz ruszającą się podłogę nie zrobil nic ponieważ przyjechał na sam koniec dnia po godzinie 16, a o 20 było już ciemno i tylko czekał, żebyśmy puścili go do domu. Wysłaliśmy pismo z pomocą prawną, które „firma” oczywiście zignorowała jak wszystkie wiadomości i zdjęcia jakie im wysłaliśmy. Skoro po roku mieszkania pęka konstrukcja to boje się co będzie za kilka lat.. Nie poddamy się ponieważ za taki „domek” 35 m2 dwa lata temu zapłaciliśmy 100 tys za stan nie wiem czy można nazwać ssz skoro nawet nie było gładzi na ścianach i płyty były nie przykręcone… to jest śmiech na sali, a sam domek wizualnie, cóż pozostawia wiele do życzenia.. jak to kurier określił - rozwalający się kurnik. Proszę nie sugerować się ich domkiem pokazowym, wasz nigdy nie będzie tak wyglądał.

Domek
@Realizacja domu 2 lata temu

Mam bardzo podobną sytuacje jak pan. Sprawa trafiła do sądu.

Adrian

Czy w firmie jest duży problem z nadgodzinami i czy można sobie później wybrać wolne?

Joanna

Współpracuje już6 lat z tą firmą i oby tak było przez następne 10 lat. Ludzie godni zaufania, pełen profesjonalizm.

Firma godna polecenia, dbająca o jakość i klienta.

Konrad

Zamawiam od tej firmy łóżka drewniane . Jestem za każdym razem zadowolony z zakupu. Jakość jest dobra a i cena przy tym atrakcyjna. Zachęcam do współpracy z tą firmą, bo jest poprostu dobra i rzetelna!

Jan

Ciężko znaleźć jakiekolwiek wpisy w sieci poświęcone temu pracodawcy, dlatego też chciałbym się w tym momencie dowiedzieć, czy firma ta w ogóle kogoś zatrudnia? Jak radzi sobie przedsiębiorstwo w okresie jesienno - zimowym? Dobrze by było móc coś w tym zakresie ustalić. Będzie może jakaś osoba chętna, która tą wiedzą chętnie się podzieli?

Bartosz
@Jan

Witam, ja pracuje u Pani Wiolety już drugi rok. Firma działa dobrze, pieniadze zawsze na czas a i atmosfera w pracy przyjemna. Pozdrawiam

pracownikzUkrainy

Miałem tą nieprzyjemność pracować w tej pseudo firmie Mmeritumm Wioleta Wojdat z siedzibą w Czeladzi, Olkuszu, Będzinie. Ja oraz inni pracownicy nie byliśmy dobrze traktowani, często podczas tygodniowych montażów musieliśmy nocować w garażach, narzędziowniach by móc gdziekolwiek się wyspać. Cały czas nas popędzano by pracować jeszcze szybciej, bo terminy itd., często musieliśmy pracować po 13, 14 godzin dziennie, a pośpiech nie jest dobrym doradcą i przez to zdarzało się że dochodziło do uszkodzenia konstrukcji drewnianej (pęknięcia, dziury itp.), a to nie podobało się klientom i byli oni bardzo nie zadowoleni, ponieważ ten kto się zna widzi że coś jest poprawianie, klejone itp. Możliwe że to też wina materiałów, ponieważ nie były one dobrej jakości. Ta firma zajmuje się głównie naprawą pralek a zabrała się za budowę domów drewnianych i teraz są tego "efekty". Na szczęście nie pracuje już w tej pseudo firmie i szczerze wszystkim ją odradzam jako pracownik oraz jako potencjalny klient. Dziękuję koledze z Polski za pomoc w napisaniu tego tekstu.

Hass

Szczeże polecam tę firmę, zamówiłem u nich 2 domki i wykonali je bardzo ładnie. Pracownicy kulturalni i nie pijący. Firma godna polecenia

PracownikzUkrainy

Miałem tą nieprzyjemność pracować w tej pseudo firmie Mmeritumm Wioleta Wojdat z siedzibą w Czeladzi, Olkuszu, Będzinie. Ja oraz inni pracownicy nie byliśmy dobrze traktowani, często podczas tygodniowych montażów musieliśmy nocować w garażach, narzędziowniach by móc gdziekolwiek się wyspać. Cały czas nas popędzano by pracować jeszcze szybciej, bo terminy itd., często musieliśmy pracować po 13, 14 godzin dziennie, a pośpiech nie jest dobrym doradcą i przez to zdarzało się że dochodziło do uszkodzenia konstrukcji drewnianej (pęknięcia, dziury itp.), a to nie podobało się klientom i byli oni bardzo nie zadowoleni, ponieważ ten kto się zna widzi że coś jest poprawianie, klejone itp. Możliwe że to też wina materiałów, ponieważ nie były one dobrej jakości. Ta firma zajmuje się głównie naprawą pralek a zabrała się za budowę domów drewnianych i teraz są tego "efekty". Na szczęście nie pracuje już w tej pseudo firmie i szczerze wszystkim ją odradzam jako pracownik oraz jako potencjalny klient.    Dziękuję koledze z Polski za pomoc w napisaniu tego tekstu.

Zostaw merytoryczną opinię o Wioleta Wojdat Mmeritumm - Olkusz

• Jak się pracuje w Wioleta Wojdat Mmeritumm?

Zobacz opinie na temat firmy Wioleta Wojdat Mmeritumm tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wioleta Wojdat Mmeritumm?

Wioleta Wojdat Mmeritumm
  • Miła 30A