Opinie o Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak w Tarnowskie Góry

counter
5 17 31 5 1
Michał Nowy wpis
Klient

Polecam firmę w 100%. Komentarze przeczytałem w trakcie robót, teraz wiem że dobre firmy w naszym kraju mają po górkę, a poniższe źle komentarze to nic innego jak hejt, nie wiem czemu ludzie bezpodstawnie dobre imię firmy. Polecam usługi firmy. Pozdrawiam Michał.

Malwina

Podpisałam umowę remontu dachu z firmą w 2017 roku, zapłaciłam zaliczkę ponad 13000 zł. Do teraz nie mam zrobionego dachu ani pieniędzy. Pan mnie poprostu okradł jest (usunięte przez administratora) Może wydawać się właściciel w pierwszym momencie uczciwym, miłym, sympatycznym człowiekiem ale niestety po czasie okazuje się (usunięte przez administratora) Jak Pan mógł tak, wiedząc że dach cieknie zapożyczamy się na to mając dwójkę malutkich dzieci że cię sumienie nie gryzie...

Tak4Nie17
Właściciel.
@Malwina

Witam. Czyżby hejt ? Bo ktoś ma lepsze referencje od konkurencji ? Lepiej zapoznać się z prawem zanim się cokolwiek pisze na czyiś temat, tym bardziej nie prawdę, kwotę którą pani wymieniła jest duża , jeżeli zaistniała sytuacja była prawdą, możemy zagwarantować pozytywne rozwiązanie sprawy. Szacunek do drugiego człowieka zawsze miałem mam i będę miał, bo tak jestem wychowany.... Pozdrawiam i wszystkiego dobrego.

Tak3Nie1
@Właściciel.

Co za brednie Pan wypisuje. Sprawa w sądzie się odbyła i niby nie pamięta Pan że tyle pieniędzy Pan zabrał bez wykonania prac. To może przeczyta sobie Pan wyrok jeszcze raz...

@Malwina

Pierwsze słyszę o jakiejkolwiek sprawie w sądzie, proszę nie psuć reputacji firmie, mamy wielu zadowolonych klientów którzy korzystali nie jednokrotnie z naszych usług co zresztą widać po komentarzach , wiadomo że jak wracają to są zadowoleni. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

TakNie3
@Właściciel

Niestety nie można tu zdjęcia wrzucić bo bardzo chętnie bym dodała wyrok może wtedy by sobie Pan przypomniał...

Tak6Nie1
kolejna oszukana Nowy wpis
@Malwina

Niech Pani poda nr wyroku, wtedy każdy będzie mógł to znaleźć, przeczytać i co najważniejsze uniknąć "współpracy" z tym "fachowcem".

TakNie6
Właściciel Nowy wpis

Witam. Proszę podać imię nazwisko a nie być anonimowym, jeżeli się psuje komukolwiek opinię to musi być podstawa, skąd mamy wiedzieć że współpracowałem , jak ktoś zostaje anonimem. Pozdrawiam.

Tak5Nie
Właściciel Nowy wpis

Proszę o ujawnienie swojej tożsamości , a nie być "no name", komentarze typowe dotyczą hejtu, konkurencja pewnie. Ujawnić się problem, najlepiej kogoś niszczyć bez podstaw. Zapraszam do kontaktu zwrotnego poprzez e-mail zhuw@op.pl, podamy stronę na której nie może być hejtu, a referencje są prawdziwe, gdyż referencje mogą wystawiać tylko zarejestrowani i wiarygodni klienci , a nie hejterzy niszczący dobre imię firmy. Pozdrawiamy.

Tak7Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Tak4Nie
Marta i Jacek

Witam. Może i współpraca z firmą Bouwcentrale Modern była kilka dobrych lat temu , skusiłam się na rozpoznanie referencji firmy, muszę szczerze powiedzieć że trochę jestem zaskoczona, jednak po rozmowie z właścicielem firmy, umówiłam się na roboty , a wszystko dlatego że byłam z mężem zadowolona z wcześniejszych projektów, po przeczytaniu opinii jesteśmy skłonni zaryzykować na kolejną współpracę, z chęcią zdam relacje jak przebiegł remont , wcześniejszy bez najmniejszych problemów . Pozdrawiam Marta i Jacek.

Tak27Nie2
@Marta i Jacek

Dziękujemy. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z współpracy naszą firmą. Zostawiam kontakt 1. 690-478-234 2. zhuw@op.pl Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy.

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Grażyna

Od dawna nikt nie pisał o aktualnej sytuacji w firmie. Może ktoś wie czy szukają nowych pracowników i jakie warunki pracy obiecują na wstępie dla osób z doświadczeniem w branży?

@Grażyna

Nie obiecujemy niemożliwego, ale dajemy to, na co możemy sobie pozwolić, z tym że jesteśmy mała firmą, nie ma u nas złotych gór, ale za to uczciwe podejście w współpracy z każdym pracownikiem, u nas priorytetem jest umowa o pracę. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości , proszę o kontakt zwrotny pod podanym numerem telefonu 690-478-234. Zapraszamy do współpracy.

Tak5Nie

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

@Pytanie

Witam. Wigilia jest wolnym dniem.

Tak3Nie
Inwestorka

Pełny profesjonalizm i dokładność w wykonaniu projektu. doskonały kontakt.szczerze polecam współpracę z Planem Tomaszem, co gwarantuje zadowolenie i satysfakcję inwestora.

Tak21Nie3

Ciężko jest w systemie 12/12 w Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak? Ktoś coś?

Ktoś
@Pytanie

Co konkretnie chcesz wiedzieć ?

Dawny pracownik.
@Pytanie

Jest spoko, bywa gorzej. Szef wypłacalny, wypłaty stosowane tygodniówki bądź co dwa tygodnie. Moja rada, lepiej nie ściemniać że coś się umie a później myśleć, szef wytłumaczy w razie czego, przyuczy. Generalnie pozytywnie, woda do picia kawa herbata zawsze jest, firmowe kubki ubrania, pozytywnie.

Tak18Nie3
Grażyna
@Dawny pracownik.

Rozumiem, czyli można sobie wybrać dogodną formę wypłaty? W sensie czy chce dostawać ją co tydzień bądź dwa tygodnie - w zależności od moich oczekiwań?

Tak5Nie2
Właścicie
@Grażyna

Witam. Wszystkie szczegóły telefonicznie 690-478-234 , generalnie płatności są jak najczęściej, co tydzień dwa. Pozdrawiam serdecznie.

Tak7Nie1
Klientka

Jestem zadowolona z współpracy z firmą Bouwcentrale Modern, pełen profesjonalizm i doświadczenie zawodowe. Nie wierzę że komukolwiek Pan Tomasz coś by zrobił nie tak, korzystałam z usług firmy nie jednokrotnie , i myślę że nie raz jeszcze skorzystam z usług. Polecam z czystym sumieniem.

Tak28Nie2
Rozczarowana

Pan (usunięte przez administratora)został mi polecony przez osobę z mojej pracy czym zdobył moje zaufanie i uspil czujność. Za pokój około 25m zainkasowal kwotę 10 300. Remont trwa od 18.03 i nie został do tej pory dokonczony. Prawie wszystko co zrobił ten fachowiec jest do poprawy ściany sufit nawet wiszaka na telewizor nie potrafił prosto zamocować a reszty wogole nie zrobił... Długo by wymieniać. Współpraca z tym Panem to totalna porażka. Zdecydowanie nie polecam.

Tak12Nie30
@Rozczarowana

Widzę wystawianie opinii ciągle tej samej, kto będzie kolejny ? Brat syn córka mąż sąsiad sąsiadka dziadek babcia kuzynostwo ? Nie spodziewałem się że trafię na tak fałszywych ludzi. Opisując sytuacje nie znając kompletnie czegokolwiek co i jak to trochę nie w porządku. O reszcie szkoda gadać i nerwów.

Tak15Nie4
@Rozczarowana

Tak poza tym wszystkim co pani napisała, to proszę mi powiedzieć , pokazać umowę czy wykonywałem tak w ogóle u Pani jakiekolwiek zlecenie ??? Pisze pani nieprawdę niszcząc mi reputację niesłusznie / nieprawdziwie, umowa z pani podpisem jako inwestor. I Pani uważa się za odpowiedzialna osobę ? Żałosne.

Tak13Nie2
Wkurzony

NIE POLECAM. Pan Tomek na początku jest profesjonalny. Spisuje umowę powiadamia o kosztach, w umowie nie zaznacza kar dla siebie za nie wykonanie w terminie. Potem wygląda wszystko ok bo robi i co tydzień zgodnie z umową bierze pieniądze. I kiedy twierdzi że mało zostało roboty zostawia Was z całym (usunięte przez administratora) Po miesiącu pracy zniknął udawał choroby, a po 2 miesiącach pisze ze nie ma kasy żeby skończyć. Przypominam że wcześniej wziął 93 % wynagrodzenia gdzie były już materiały liczone. Pisze że był chory i musiał za coś żyć. Remont pokoju 25 m2 trwa 3 miesiące. I dwa razy proponował nam zrezygnować ale oczywiście bez oddania kasy. Robota człowieka przerosła, zachowuje się jak dziecko. Wszystko co z nim związane to pozory i kretactwo. UWAŻAJCIE NA NIEGO

Tak17Nie26
@Wkurzony

Witam. Trudno pracować jak się jest chorym o czym Panu informowałem na bieżąco. Nikt nikogo nie zostawia z remontem, mamy rozmowy które to potwierdzają. Materiał który był liczony został kupiony cały, jeżeli coś dojdzie nieprzewidzianego informuje, jednak nie było mowy o dodatkowym wynagrodzeniu, a kwocie która została z puli, i zaproponowałem że wykonam to wszystko co doszło z swoich pieniędzy z wynagrodzenia które zostało, uwzględniając termin który był przekroczony nie z mojej winy (choroba), więc myślę że propozycja uczciwa z mojej strony była, jednak brak jej przyjęcia a za to otrzymałem negatyw niezgodny w większości z prawdą. Chyba nikt powietrzem nie żyje prawda ? Byłem miesiąc u Pana na mieszkaniu i zostało może 5% roboty z całej inwestycji, a termin był 1.5 miesiąca więc spokojnie bym się wyrobił, i nigdy nie proponuje człowieku rezygnacji nikomu ani z mojej strony, bo zawsze realizuje do końca swoje usługi, a raczej daje wolną rękę klientowi, bo co zrobić jak człowiek jest chory i nie ma możliwości dalszej realizacji, bzdura co Pan piszę na mój temat, a o kasie w ogóle nie było najmniejszej rozmowy. Mam nadzieję że jest Pan świadomy swojego komentarza. A wstawianie co chwilę minki smutnej jest również nie na miejscu, mam dobrą opinię o sobie i stałych klientów którzy wracają i są zadowoleni z moich usług. Choroba nie wybiera niestety. Oby nikomu się tak nie trafiło jak mi z zdrowiem. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.

Tak22Nie9
Papa termozgrzewalna

Dach zrobiony szybko bez problemu, na uzgodnionych warunkach współpracy. Polecam wszystkim. Lubię atmosferę w Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak za: Humor

Tak39Nie8
Klient

Wszystko sprawie fachowo, dodany załącznik do umowy daje pełen komfort pewnego wykonania, brak ukrytych kosztów robót z umowy. Jestem zadowolony. Termin lekko się przedłużył ale to z robót dodatkowych. Polecam. Pełen profesjonalizm, Pan Tomasz wie co robi. Jeszcze raz polecam każdemu inwestorowi nawet na większe zakresy. Lubię atmosferę w Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak za: Kultura osobista, bezproblemowy kontakt w każdej chwili.

Tak41Nie8

Dzięki tobie firma Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak w miejscowości Tarnowskie Góry może dowiedzieć się, co poprawić aby pracownikom pracowało się lepiej w tej firmie. Dodaj komentarz i bądź współautorem dobrej zmiany.

Tak37Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak - Tarnowskie Góry

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak
5/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pyskowicka 35