Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak

Opinie o Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak

Filtruj opinie po kryteriach:

Rozczarowana
 Opinia

Pan (usunięte przez administratora)został mi polecony przez osobę z mojej pracy czym zdobył moje zaufanie i uspil czujność. Za pokój około 25m zainkasowal kwotę 10 300. Remont trwa od 18.03 i nie został do tej pory dokonczony. Prawie wszystko co zrobił ten fachowiec jest do poprawy ściany sufit nawet wiszaka na telewizor nie potrafił prosto zamocować a reszty wogole nie zrobił... Długo by wymieniać. Współpraca z tym Panem to totalna porażka. Zdecydowanie nie polecam.

Tak8Nie2
@Rozczarowana 08.07.2019 11:42

Widzę wystawianie opinii ciągle tej samej, kto będzie kolejny ? Brat syn córka mąż sąsiad sąsiadka dziadek babcia kuzynostwo ? Nie spodziewałem się że trafię na tak fałszywych ludzi. Opisując sytuacje nie znając kompletnie czegokolwiek co i jak to trochę nie w porządku. O reszcie szkoda gadać i nerwów.

Tak1Nie2
@Rozczarowana 08.07.2019 11:42

Tak poza tym wszystkim co pani napisała, to proszę mi powiedzieć , pokazać umowę czy wykonywałem tak w ogóle u Pani jakiekolwiek zlecenie ??? Pisze pani nieprawdę niszcząc mi reputację niesłusznie / nieprawdziwie, umowa z pani podpisem jako inwestor. I Pani uważa się za odpowiedzialna osobę ? Żałosne.

Tak1Nie2
Wkurzony
 Opinia

NIE POLECAM. Pan Tomek na początku jest profesjonalny. Spisuje umowę powiadamia o kosztach, w umowie nie zaznacza kar dla siebie za nie wykonanie w terminie. Potem wygląda wszystko ok bo robi i co tydzień zgodnie z umową bierze pieniądze. I kiedy twierdzi że mało zostało roboty zostawia Was z całym (usunięte przez administratora) Po miesiącu pracy zniknął udawał choroby, a po 2 miesiącach pisze ze nie ma kasy żeby skończyć. Przypominam że wcześniej wziął 93 % wynagrodzenia gdzie były już materiały liczone. Pisze że był chory i musiał za coś żyć. Remont pokoju 25 m2 trwa 3 miesiące. I dwa razy proponował nam zrezygnować ale oczywiście bez oddania kasy. Robota człowieka przerosła, zachowuje się jak dziecko. Wszystko co z nim związane to pozory i kretactwo. UWAŻAJCIE NA NIEGO

Tak14Nie1
@Wkurzony 04.06.2019 19:21

Witam. Trudno pracować jak się jest chorym o czym Panu informowałem na bieżąco. Nikt nikogo nie zostawia z remontem, mamy rozmowy które to potwierdzają. Materiał który był liczony został kupiony cały, jeżeli coś dojdzie nieprzewidzianego informuje, jednak nie było mowy o dodatkowym wynagrodzeniu, a kwocie która została z puli, i zaproponowałem że wykonam to wszystko co doszło z swoich pieniędzy z wynagrodzenia które zostało, uwzględniając termin który był przekroczony nie z mojej winy (choroba), więc myślę że propozycja uczciwa z mojej strony była, jednak brak jej przyjęcia a za to otrzymałem negatyw niezgodny w większości z prawdą. Chyba nikt powietrzem nie żyje prawda ? Byłem miesiąc u Pana na mieszkaniu i zostało może 5% roboty z całej inwestycji, a termin był 1.5 miesiąca więc spokojnie bym się wyrobił, i nigdy nie proponuje człowieku rezygnacji nikomu ani z mojej strony, bo zawsze realizuje do końca swoje usługi, a raczej daje wolną rękę klientowi, bo co zrobić jak człowiek jest chory i nie ma możliwości dalszej realizacji, bzdura co Pan piszę na mój temat, a o kasie w ogóle nie było najmniejszej rozmowy. Mam nadzieję że jest Pan świadomy swojego komentarza. A wstawianie co chwilę minki smutnej jest również nie na miejscu, mam dobrą opinię o sobie i stałych klientów którzy wracają i są zadowoleni z moich usług. Choroba nie wybiera niestety. Oby nikomu się tak nie trafiło jak mi z zdrowiem. Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego dobrego.

Tak2Nie7
Papa termozgrzewalna
 Opinia

Dach zrobiony szybko bez problemu, na uzgodnionych warunkach współpracy. Polecam wszystkim. Lubię atmosferę w Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak za: Humor

Tak6Nie7
Klient
 Opinia

Wszystko sprawie fachowo, dodany załącznik do umowy daje pełen komfort pewnego wykonania, brak ukrytych kosztów robót z umowy. Jestem zadowolony. Termin lekko się przedłużył ale to z robót dodatkowych. Polecam. Pełen profesjonalizm, Pan Tomasz wie co robi. Jeszcze raz polecam każdemu inwestorowi nawet na większe zakresy. Lubię atmosferę w Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak za: Kultura osobista, bezproblemowy kontakt w każdej chwili.

Tak8Nie7
 Opinia

Dzięki tobie firma Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak w miejscowości Tarnowskie Góry może dowiedzieć się, co poprawić aby pracownikom pracowało się lepiej w tej firmie. Dodaj komentarz i bądź współautorem dobrej zmiany.

Tak5Nie1

Zostaw opinię o Bouwcentrale Modern Tomasz Łakomiak - Tarnowskie Góry