VITGOLD

Bytom

Opinie o VITGOLD

Aneta

A jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników VITGOLD. Na co mogą liczyć jej pracownicy?

sylwia

Strony nie mają jak większość mniejszych sklepów z biżuterią @ARNI wystarczy pójść na miejsce i tyle to nie apart, który potrzebuje reklamy

Karolina

To chyba jakaś wątpliwa konkurencja firmy VITGOLD pisze te bzdury /ARNI - 2016-05-03 15:58:59/ . Ja w VITGOLD zamówiłam pierścionek zaręczynowy z brylantem i obrączki i już odebrałam są super ,wzór,jakość,cena!!!! a te co widziałam w Bytomiu no cóż każdy wykonuje zawód jak potrafi!!!!Pozdrawiam wszystkich dokonujących dobrych wyborów przy zakupach biżuterii !!!!!!!!!!

ARNI

TYLE DOBRE USŁYSZYCIE CO ONI SAMI O SOBIE NAPISZĄ !! firma CO NIEMA STRONY INTERNETOWEJ ? FIRMA producent 2 osoby zatrudnia ? No nic sami nie wykonują , łysy sam nic nie umie zrobić ! A sorry chwalić się . NIE POLECAM ! NA STRONIE URZYWALI ZDJECIA Z FIRMY Z NIEMIEC ! WYNAGRODZENIE W RATACH I TO KILKU NIGDY NA CZAS !Ludzie zastraszeni są jak by co to manko można im zrobić ! stary myk! NIE POLECAM

dżoana

skąd @marja wzięłaś takie informacje. Chodzi mi o ilość opini pozytywnych i negatywnych. Ja nic takiego nie widzę, nie wiem może jestem ślepa czy coś :) Też chciałem aplikować do VITGOLD'U ale nie wiem jak to jest u nich z ogłoszeniami. Wiecie gdzie można takowe znaleźć ? Ich strona jest w przebudowie i nie wiem gdzie szukać

kaja

@patrynia jesli chodzi o biżuterię ślubną to jednak wydaje mi się, że jest to dobra firma i mają też dużo różnych kolczyków czy dodatków do włosów - to juz zalezy co cchesz. Najlepiej też wysłać im zdjęcie sukni ślubnej albo samemu przyjść do nich to dobiorą już Ci indywidualnie jakąąs biżuterię i już będziesz wiedziała.

patrynia

cześć, ja włąśnie stoje przed wyborem biżuterii ślubnej na swój ślub, a wiadomo, że z recji tego iż to wyjątkowy dzień, to chciałabym wyglądać jak najlepiej i w ogóle, dlatego najpierw szukami info o trwałości i ogólnie doświadczeniach z biżuterią Vitgold. Wiecie coś? czy sprzedawca w salonie na pewno dobrze mi poleci a nie będzie chciał namówić/

marja

Znalazłam: opinie pozytywne: 4227 , a negatywne- 11 :-) Myślę, że warto jest wiec aplikowac. Jakich zarobków mogę się spodziewać?? Jaka jest atmosfera w pracy? Jaka jest rotacja pracowników? Jak motywowani i oceniani są pracownicy? Jak można opisać kulturę organizacyjną firmy? -bedę wdzieczna za odpowiedzi pracowników tej firmy :-)

kern

jeżeli chodzi chodzi o personel w firmie VITGOLD to pewnie są to jedynie osoby sprzedające w sklepach

ania

Ja mam wykształcenie i doświadczenie w tej firmie 15-lat.Praca i zarobki SĄ SUPER. No cóż ......

Ostrozny

Ciekawie wybierają osobę do zatrudnienia. Człowiek wykształcony, mający coś do powiedzenia nigdy tam długo nie porobi. Rotacja o czymś świadczy. Typowi kapitaliści którzy oparli swoje dochody na łamaniu kręgosłupów pracowników.

Vitgold forum

Vitgold forum .Super obrączki.Już je odebraliśmy termin jakość i cena polecam.

Vitgold opinie

Vitgold opinie super obrączki zamawialiśmy 15 czerwcu i już są gotowe.Są super.

Vitgold opinie

Polecam tę firmę.Super jakość obrączek .

Vitgold opinie

Vitgold opinie.Wystarczy przyjść , zobaczyć i porównać z konkurencją cenę ,jakość,obsługę.Wpis obrażliwy może umieścić każdy 25-lat dobrze produkować biżuterię juz nie. WWW.VITGOLD.PL Zapraszamy

Andrzej

Ja pracuję od 7-miesięcy w Vitgold i wszystko jest OK.Polecam.

Agnieszka

Co za bzdury!!!! Mamy obrączki z firmy Vitgold od roku wszystko jest do dziś ok. Cena ,jakość i obsługa była na najwyższym poziomie.Rodzice mojego chłopaka też mają obrączki z firmy Vitgold , tylko że te były robione w 1989r. no cóż firma z tradycją.Gorąco polecam!!! Agnieszka.

zosia

Dobra firma.Szkoda że więcej takich już niema.obrączki robiliśmy w 2001 roku są okej do dzisiaj.polecam

Co za bzury ktoś wypsuje .Znam tą firmę od 20 lat jestem jej klientką .Ostatnio kupiliśmy złote obrączki i jesteśmy bardzo zadowoleni!!!!!!!!!!!! Przeszlismy wszystkie firmy w Bytomiu i stwierdziliśmy iz takiej jakości wyrobów ,obsługi jak i niskiej ceny nie posiada nawet reklamowana firma .......wystarczy to sprawdzić.

l( usunięte przez administratora ) /> Nie polecam jako pracodawcę i jako jubilera ,to wszystko jest z przypadku ,albo się uda ,albo nie .

Stefan

To taka firma niby jubilerska ( usunięte przez administratora ) Zrezygnowałam .Lipa nie polecam !!!

Zostaw opinię o VITGOLD - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VITGOLD