Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Wrex

Z tego co ja rozumie jak kończysz w pon o 18 to idzies na noc czyli na 18 następnego dnia czyli we wt, w przeciwnym razie byłoby 24h... Mam racje?

Luki

Tak miasto przemysłowe, ale byłem w Birmingham swojego czasu i tutaj mi się bardziej podoba ze względu na mało urozmaiconą rasę ludzi. A z drugiej strony patrząc najważniejsze aby pracy było dużo w około a na rozrywki przyjdzie czas jak się człowiek zaadoptuje. Tak overtime można robic odrazu, trzeba tylko zadzwonic do swojego agenta, ktorego ci przypisza tu we Wrexham i on ci nagrywa dzien pracy poza grafikiem.Standardowo grafik wyglada tak: D,D,N,N,W,W,W itd. D-dzien N-noc W-wolne Znajomosc jezyka musi byc w podstawowym stopniu poniewaz w biurze nie maja juz Polakow tu we Wrexham. W Calypso natomiast pracuje juz duzo Polakow podobno. Jutro pierwszy dzien pracy napisze Wam pod koniec tygodnia ;)

Akrinek
@Luki

A dałbyś radę sie dowiedzieć czy pracują w soboty i niedziele tam czy poza grafikiem to trzebaby na piątek iść ?

@Akrinek

Luki sorry że cię męczymy ale jesteś tam na miejscu i to są wiadomości z pierwszej reki. Pytanie jak tam się dostać do Wrexham ja mam propozycję do Zakład przetwórstwa drobiu Maelor Foods a może tam sie orientujesz czy ktoś już w tej firmie pracuje. Obawiam się jednego ponieważ nie znam komunikatywnie języka angielskiego tylko hiszpański i nie wiem czy bym sobie tam poradził. Liczę tylko na pomoc polaków tam pracujących. Pozdrawiam !!!

@hiszpan

W weekendy na pewno pracują. System jest rotacyjny, nie tak, że masz pon-czw praca a później czekasz. Jak mają potrzeby to dostajesz tel że trzeba iść do roboty jak chcesz overy. Z tego co ja wiem to do wrexham najlepiej do liverpol na James Street później pociągiem do chester i dalej do wrexham. https://www.rome2rio.com/pl/s/Nearby-Airports/Wrexham Luki, tak jechałeś?

Luki

Za pokój place 80F tygodniowo + 200F był wymagany depozyt(kaucja), zwracany na koniec najmu. Ale są też oferty bez deposit, ale mało. Dziś byłem podpisać umowę w Gap we Wrexham. Wszystko ok, miła obsługa, wszystko wyjaśnili. Miałem zaczynać pracę od jutra, ale przesunalem na środę. Dziś otworzyłem też bezproblemowo darmowe konto w banku Halifax (tylko dowód potrzebny). Jutro najgorsze bo czeka mnie podróż do Liverpoolu w celu wyrobienia NIN. Ogólnie rzecz biorąc wszystko ok i bezproblemowo. Teraz tylko okaże się jak w pracy będzie. 44h zapewnione godziny płatne tygodniowo, podobno możliwość robienia nadgodzin gdyż Calypso ma pełno roboty od stycznia do października co roku.

@Luki

Luki, Wielkie THANKS za to że Ci się chce nam o tym pisać. Dostałem taką samą ofertę. Poniżej informacje zaczytane w netu, wiadomo, że bardzo subiektywne. 1. Wrexham, barzo negatywne opinie w necie, bardzo przemysłowe i ponure miasto w którym pełno Polaków, głównie z Łodzi 2. Nadgodziny, w formularzu zgłoszeniowym jasno napisane że overy po 3 miesiącach. 3. W mailu napisali, że stawka 8,71f a formularzu że 1 i 1/3 stawki podstawowej czyli 9,5f za overy. sama agencja wydaje się być ok, potwierdzają to Twoje wpisy. Luki masz info, że można od razu robić overy? napisz jak minął pierwszy dzień, jaki klimat w robocie i czy szacun czy niewolnictwo.

@Luki

Luki jak tam dojechałeś i czy osoby bez znajomości języka mają jakieś szanse dostania pracy ? Co to za praca gdzie ty będziesz pracował ?

@hiszpan

Hiszpan, Luki pisał że będzie pracował w Calypso. Ja dostałem taką samą ofertę. Co do języka, jeśli dzwonili do Ciebie z Gap Personnel i zostałeś zaproszony tomasz pewne. Chodzi im chyba o to, że mogą tam nie mieć polskiego konsultanta i wszystkie formalności bez jezyka będą trudne do załatwienia dla kogoś kto w ogóle nie mówi. Ale pewności nie mam to moje domysły.

nick
@Luki

siema, pokój rezerwowałeś jeszcze przed wyjazdem?

hiszpan

Luki już ci dziękujemy za te informacje czekamy na następne a możesz napisać jak tam się dostałeś i co ze znajomością języka a konkretnie gdzie będziesz pracował. Pozdrawiamy !!!

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Luki

Powiem Wam tak... Sama miejscowosc Wrexham bardzo fajna, mili ludzie, duzo Polakow, a o dziwo bardzo malo innych ras typu czarna i hinduska/ormianska. Bynajmniej takie moje spostrzezenia po spacerze ;) Jutro mam wizyte w agencji na podpisanie umowy itp. Dam Wam znac jak juz bede po pierwszym dniu pracy jak to wyglada. Ze swojej strony tylko powiem, ze jak narazie wspolpraca z agencja wyglada ok, na biezaco sie kontaktuja czy wszystko ok i czy bede na czas (nawet dzis w niedziele mialem telefon) warunki wygladaja na klarowne, a praktyka pokaze jak to bedzie. Pokoj ogarnelem sam i nie ma z tym zadnych problemow. Jest spory wybor tu we Wrexham

mk

a ile za pokój ?

Akrinek

Ja mam sie pojawić pod koniec lutego we Wrexham w tejże agencji i niby mam pracować jako packer w Calypso przy napojach i lodach. Ktos z was tam jest ? Pracujecie ? Ile godzin tygodniowo sie robi bo jak poniżej 50 to chyba sie rozmyślę

Jaco

witam , planuję wyjazd przez Gap Personnel do firmy Westbridge Furniture na stanowisko stolarza meblowego czyli montera stelaży , proszę o każde wiadomości na ten temat na jaco04@interia.pl czekam.

gonia
@Jaco

Hej ,jadę do westbridge jako szwaczka ,możesz powiedzieć parę słów o pracy?warto jechać? jakie plusy i minusy pracy? jaki zakład masz 1 czy 2 ,we Flint?pozdrawiam Gonia.

aneri55
@gonia

Mój syn tam pracuje już półtora roku jako tapicer,jest zadowolony,wynajmuje mieszkanko,kupił samochód pracowac wszędzie trzeba a tu wie za co pracuje,jest ok

HARY

witam , planuję wyjazd przez Gap Personnel do firmy Westbridge Furniture na stanowisko tapicera meblowego , proszę o każde wiadomości na ten temat na roberthary234@gmail.com

Luki

Ja jadę jutro w nocy. Będę tam na miejscu w niedzielę, a w poniedziałek na podpisanie umowy w GAP w Wrexham. Akurat kwestia zakwaterowania to moim zdaniem lepiej samemu na własną rękę (masz prawo wyboru i sam sobie dobierzesz pokój, który Ci odpowiada, a wybór jest szeroki). Agencje często przycinają nas na zakwaterowaniach, a same warunki to często nory. Z tymi nadgodzinami to nie tak jak piszesz @Kamsii, mnie co innego pisali, że jest to kwestia płatnych przerw, a nie nadgodzin. Sam mam obawy, ale zobaczymy jak to będzie na miejscu.

@Luki

Luki po dotarciu na miejsce opisz nam całą sytuacje jak tam jest, będziemy ci bardzo wdzięczni - po prostu w tej chwili staniesz się naszym ambasadorem tam. Czekamy na wiadomości - może się tam spotkamy - POWODZENIA !!!!

Kriss
@Luki

Cześć, jeżeli możesz udostępnić jakieś informacji na temat jak to wszystko wyglądało byłoby naprawdę super : ) Czy ktoś wybiera się do pracy W UK pod koniec lutego (Nie koniecznie do Wrexham - choć głównie) ; ) Piszcie na maila krystiannowak21@interia.pl Można ogarnąć coś razem zawsze

@Luki

Byłoby zajebiaszczo gdybyś dał znać jak jest na miejscu...nie tylko ja byłbym wdzięczny;)POWODZENIA!:)

Luki

Ja jadę jutro tzn w nocy z piątku na sobotę. Będę tam w niedzielę, a podpisanie umowy ma być w poniedziałek w agencji GAP w Wrexham po czym niby do pracy ;) Też jadę z dozą niepewności, zobaczymy jak to będzie. Dam znać jakby co bo nikt tu nie chciał napisać jak tam się pracuje. Ogłoszenie zapewne wisi w dalszym ciągu, ponieważ jest potrzeba pracowników (rekruterka sama mnie pytała czy nie mam jakiegoś kolegi bo dalej tam potrzebują)

piotrek9401

Dotarł ktoś z Was na miejsce?,bo to samo ogłoszenie widnieje od początku czyli od 25.01 znowu do Wrexham...

Kamsi

Miało być pl na końcu ;)

piotrek9401

Mnie się wydaje że dla osób które pierwszy raz wyjeżdżają do UK powinni ogarnąć jakieś zakwaterowanie,toż to prawie jak wyjazd w ciemno;/co innego osoby które już były w UK lub mają się tam u kogo zatrzymać ;/Nie sztuka jechać i wyj...ać się z pieniędzy ...choć nie ukrywam że cały czas się zastanawiam,bo jako agencja która jasno przedstawia warunki wydają się być ok.

@piotrek9401

Zakwaterowanie idzie ogarnąć samemu, ja jadę w piątek. Jeśli ktoś też się wybiera do pracy w soft drinks dajcie znać. We dwójkę zawsze raźniej, ogarniemy wspólnie formalności ;) najgorszy zapewne początek, później już z górki. Tylko żeby godziny pracy były jak na normalnym etacie.

Kamsiii
@Luki

Nam tez właśnie zaproponowali, myśleliśmy żeby jechać w lutym... ale się wahamy. Pierwsze nadgodziny po 3 miesiącach i brak zapewnionego zakwaterowania oj źle :( Dajcie znać jak Wam tam jest lub odezwijcie się na maila: camiila94@o2.po

Domi
@Luki

Witam czyli ogarnales lokum sam?? bedac jeszcze w Pl.? skąd miałeś pewnosc ze Cie ktoś nie zrobi w balona :D Sama planuje wyjazd ale boje sie tych wszystkich początkowych formalnosci i szukam osób ktore są w podobnej sytuacji jak ja...pozdrawiam !

Xxx
@Domi

Hej Tez jestem zainteresowana wyjazdem z tym ,ze nigdy nie pracowalam za granica i z angielskim u mnie slabo :/ Jak u ciebie to wyglada?

Luki

Pracuje ktoś z Was w Wrexham w Calypso? Planuje na dniach tam jechać do pracy. Z chęcią się dołączę do kogoś jak macie wolny pokój/łóżko. Jak ktoś zainteresowany, żeby się wspólnie wybrać/zamieszkać dajcie znać na e-mail: wudu_997@yahoo.com

Wilk

Z tego co widzę wszyscy pytają o prace przy napojach/sokach w Wrexham ale brak odpowiedzi. Sam jestem ciekawy jak to naprawdę wygląda czy gap-personnel oferuje normalne zakwaterowanie itd

@Wilk

" Gap Personnel nie organizuje zakwaterowania .  Wybór miejsca zamieszkania leży całkowicie w państwa kwesti proszę pamiętać aby ustalić wszystkie szczegóły z wynajmującym przed wyjazdem a Gap Personnel nie pobiera żadnych środków na poczet opłat mieszkaniowych.  Zaznaczamy że Gap Personnel nie organizuje zakwaterowania .   Lokum należy zorganizować we własnym zakresie, informacje zawarte w pliku pomogą Panu w znalezieniu odpowiedniego mieszkania/pokoju/domu w najbliższej okolicy. Pozdrawiam! Kinga Chetkowska Gap Personnel Katowice  Tel: +48 32 7027007" To tylko wybiórczy tekst dotyczący rekrutacji pracowników przez tą agencję do pracy w Anglii jaki otrzymałem. Rozmawiałem telefonicznie z tą agencją i otrzymałem wyczerpujące informacje dotyczące wszystkich spraw związanych z interesującą mnie ofertą Gap Personnel ­ Oferta Pracy: Maelor Foods ­ Wrexham, Wielka Brytania. Polecam Gap Personnel w Katowicach.

oslo

Jedzie ktoś w Lutym do Wrexham?

mau_w
@oslo

Witam, mam jechac w lutym ale sie zastanawiam.

@mau_w

Jeżeli chcesz jechać to zadzwoń pod ten numer tam ci wszystko wytłumaczą +48 32 7027007 Bardzo przyjemna Pani udzieli ci wyczerpujących informacji. Powodzenia !!!

marta53
@oslo

Hej chce jechac do Warrington sortowanie odzywek- ktoś sie wybiera? jadę sama , szukam wspóllokatorki

piotrek9401

To agencja pracy nie pomaga w załatwianiu takich formalności jeśli ktoś zna j.angielski nawet w stopniu komunikatywnym?

piotrek9401

siema jedzie ktoś do Wrexham jako pakowacz napojów?jak wygląda sprawa z załatwieniem NIN oraz konta bankowego?znam j.angielski ale słyszałem o problemach nawet przy założeniu konta bankowego lub o nieotrzymaniu NIN-u?wie ktoś cos na ten temat?pozdro

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel