Opinie o Cpab Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cpab Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cpab Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cpab Sp. z o.o. w Katowice

Kostek Nowy wpis

Uwaga dla współpracujących. bardzo długie terminy płatności faktur, które i tak są znacznie przekraczane. Kiedy człowiek upomina się o własne pieniądze, zarząd jest oburzony

Michał Nowy wpis
@Kostek

współpracuje od 5 lat z firmą CPAB jako współpracownik i faktury zawsze płatne są na czas . Sytuacja o której mowa pewnie dotyczyła sytuacji pandemii. polecam w 100%

Robert Nowy wpis

@Bodo, każdy pracownik ma prawo wyrazić dowolną opinię, ważne, żeby opinia była zgodna z prawdą i uargumentowana. Rozumiem, że nie zgadzasz się z ostatnimi wpisami. Czy możesz napisać z jakimi dokładnie argumentami się nie zgadzasz? Czy możesz przytoczyć własne argumenty na poparcie swojej opinii? Jak Ci się pracuje w firmie CPAB? Z Twojej opinii nie wynika to jednoznacznie.

Bodo Nowy wpis

Kilka dni i taki nagly wysyp "pozytywnych" opinii. Takie "naturalne" i ugladzone same ochy i achy dla zarzadu. Bez komentarza.

Krysztof-klient

Polecam usługi CPAB. Najpierw dzięki pomocy kadry trenerskiej uzyskałem równowagę w życiu zawodowym. Następnie w ciągu dwóch lat wypracowałem upragniony awans. Obecnie zarządzam firma, która zatrudnia ponad 800 pracowników i na dniach otworzy kolejne oddziały. Nadal korzystam z usług szkoleniowych dla swoich pracowników i coachingu managerskiego dla siebie. Kadra zarządzająca profesjonalna, zawsze chętna, by się spotkać, omówić kolejny proces rozwojowy dla firmy. Zespół pełen energi i chęci do działania. Widać, że całość działa jak dobrze naoliwiona machina.

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cpab Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Associate Partner.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Basia

Pracowałam w czasach Coaching People wtedy firma nabierała rozpędu. Fajna atmosfera, mili ludzie. Umowa o pracę, wynagrodzenie w terminie, praktycznie co kwartał duża premia uznaniowa. Zawsze było wesoło i sympatycznie, a i praca zrobiona na czas. Kiedy miałam kłopoty rodzinne zespół i pracodawca chętnie służył pomocą. Wyłącznie odległość (prawie 70 km) zadecydowała o zmianie pracy, teraz żałuje, bo rzadko spotyka się tak fajną ekipę i dobre warunki zatrudnienia.

Robert

@loska, wsparcie firmy w trudnych momentach stanowi dużą pomoc dla pracownika. To dobrze, że firma CPAB dba o swoich pracowników w taki sposób. Pozytywnie oceniłaś atmosferę, a czy wiesz co na temat umowy o pracę? Czy nowy pracownik dostaje od razu umowę o pracę, czy może istnieje na początku okres próbny? Czy to praca od poniedziałku do piątku bez weekendów?

loska

Firma CPAB dawniej Coaching People dała mi szansę i nauczyła całkiem nowego zawodu . Zupełnie zielonej osobie dała możliwość korzystania ze szkoleń i akademii między innymi Akademii Coachingu. Jak przechodziłam cieżką chorobę Pani Prezes zawsze mnie wspierał nie było problemu z chorobowym a nawet ze swojej strony Zarząd załatwiał lekarzy bez kolejek . wszystkim, którzy szukają pracy w rodzinnej firmie gdzie jasno się mówi jak jest szczerze polecam. A osoby które są leniami nic nie robią i obgadują za plecami innych pracowników w CPAB się nie toleruje i właściele zawsze rezyhnują z pracy z takimi osobami .

cba :)

Nikt z nas we wszystkich swoich działaniach nie jest ideałem. Zarząd CPAB dał się poznać jako osoby poważnie traktująca swoją firmę i pracowników. ZAWSZE są otwarci na konstruktywny dialog. Poglądów na prowadzenie biznesu jest tyle ile ludzi, którzy go tworzą. Zdecydowanie stwierdzam, że firma i zespół jest godna polecenia.

bca

Też pracowałam w cpab :) i co jak co ale zarząd to osoby, na których zawsze można liczyć. A kłopotów trochę miałam. Poza tym ciekawe projekty, świetna ekipa. A to że jest ogrom pracy, cóż – gdzie nie ma. Kieliszków nie skomentuję :) Polecam, fajni ludzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Cpab Sp. z o.o. - Katowice

Cpab Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Jagiellońska 24 lok. 3
    40-032 Katowice