Opinie o Gap Personnel

Grzegorz

Chcialbym sie dowiedziec czy ktos pracowal na pralni afonwen laundry mam leciec do liverpulu w poniedzialek prace dostalem prace dostalem z lodzi gap personel konkretnie walia miasto Pwllheli

@Vandame 29.11.2017 11:29
Hej najlepiej to pociągiem pół godzinki i jestes na miejscu a jedziesz tam do pracy co konkretnie bedziesz tam robic...

Do pracy . Zbieranie zamowien w Omedze. A daleko od lotniska jest stacja kolejowa?

@Joa 28.11.2017 19:19
Witam W sobotę wylatuje do Liverpool. Czym najlepiej dostać się z lotniska do Warrington? Dziękuję za odpowiedzi...

I jak tam poradziłas sobie ze syckim tam na miejscu

Vandame

Rusza tam ktos z was przez Gapa do Anglii do jakiejs ciekawej pracy moze

realista

Ludzie gdzie wy chcecie jechać? Jak funt stoi po 4,66 co wy chcecie odłożyć 400-500 funtów na miesiąc za te stawki? Przecież tyle to w Polsce ludzie zarabiaja jaki jest sens jazdy 1600km?

Wrexham od 12 lat
@realista 01.09.2017 12:34

A gdzie ty Realisto odlozysz w Polsce 400-500f??? Gap daje teraz robote np. w mleczarni (i w innych tez) za 400-500f tgodniowo (8-9F na godz. plus dodatki za nocki). Jedyna porazka to z Ifor Williams w Corwen( przyczepki samochodowe) bo 10 lat temu placili 8F/godz (ale na montazu, na spawaniu mieli wiecej) a teraz placa 8,2f( smiech). Pozdrawiam z Wrexham!

OLEK
@realista 01.09.2017 12:34

Smiech na sali co ty piszesz ze w Polsce odlozysz 400-500funi no chyba ze (usunięte przez administratora) jestes to wtedy tak ale w normalnej robocie nigdy w zyciu

Joa

Witam W sobotę wylatuje do Liverpool . Chciałam zapytać czym najlepiej dostać się do Warrington? Z góry dziekuje za odpowiedzi

anonymous

Czesc.Wybiora sie ktos moze w połowie grudnia do Warrington. Moj mail alejandro1993@wp.pl. Pozdro ;)

KK

Witam syckich czy wybiera sie ktos przez Gapa do Anglii w najblizszym czasie

@K.w.b 25.11.2017 08:38
Ja sie wybieram :)

Wybiera sie ktos przez Gapa do Angli jakos teraz we grudniu

Gregor
@KK 24.11.2017 18:46
Witam syckich czy wybiera sie ktos przez Gapa do Anglii w najblizszym czasie

Własnie lece w next week do UK przez Gapa. zobaczymy co z tego wyjdzie

seba

Gap Personel sa spoko wsiadasz i lecisz zero kosztow z twojej strony.praca jaka oferuja nie koniecznie.ja zaaplikowalem na tapicera wyslali mnie do westbridge.stawka jest znosna ale wymagania niekoniecznie.test i bhp zaliczylem jesli macie stycznosc to dacie rade.mieszkam w shotton i tu jest spoko jesli chce sie znalezc spoko lokum. 15-20min rowerkiem do pracy mozna busem koszt 4.5f w dwie strony wezcie min 250f bo tu sa koszty a wyplata co 4tyg. Polskie jedzenie nie ma problemu sa sklepy z polskimi markami ale ostrzegam drogo ze hej.jesli nie znacie jezyka bedziecie miec problem zalozyc konto bankowe ktore jest wymagane.sa alternatywy czasami kosztowne jak tlumacz20f czy kolega z domu(browar flaszka). Ogolnie trzeba sie rozeznac i przylatujcie bedzie nas wiecej to zmiekna brytom siedzenia.

kk
@seba 23.11.2017 10:45

Siema kolego sympatyczny powiedz mi gdzie dokladnie pracujesz i co robisz jak kasa wyplacalni sa ja mieszkanie jak ogolnie robota

Bolesław

KONDZIOO
@Bolesław 08.11.2017 16:35
Wszystko ok, rzetelna firma. Zacząłem prace w Warrington w tym tygodniu...

Witaj napisz cos wiecej na temat tej pracy co robisz ile za godz masz ile dni pracujesz i jak z mieszkaniem

Adam
@Bolesław 08.11.2017 16:35
Wszystko ok, rzetelna firma. Zacząłem prace w Warrington w tym tygodniu...

Witam Cię serdecznie a powiedz mi jechałeś swoim autem czy organizowała sam coś? Możesz coś doradzić będę bardzo wdzieczny

Kondzii

Witam wszystkich czy moze ktos pracował w Wellingborough na magazynie odziezowym czy moze sie ktos wybiera i powie mi jak wyglądają tam warunki i ogolnie jak sama praca wygląda

kerdo

Witam serdecznie czy ktoś z łodzi lub okolic szykuje się do wyjazdu do Warringtton?Podaje email do kontaktu (alumast33@interia.pl ) chętnie z kimś porozmawiam na ten temat:)

Paweł

witam,planujemy wyjechać w listopadzie do Warrington z Gap do Omega Business Park. Czy ktoś może napisać jak z dojazdami z centrum , czy wypłaty są w terminie , czy nie ma przestoi, czy idzie tam zarobić itp. dzieki z góry :)

Marek W.
@Paweł 22.10.2017 19:44

Zarobić można jak chcesz pracować i nie boisz się pracy fizycznej. Ja miszkam przy centrum Warrington i dojazd jest z pracownikami albo autobusem.

Gosia
@Jasinsky 23.10.2017 07:46
Hej! Ja tez chce jechać na początku listopada, masz już jakiś transport zaplanowany coś? Może się umówimy razem? :3...

Z checia dołacze do wpolnych dojazdow. Bede w listopadzie. Nie mam jeszcze mieszkania zorganizowanego. Ktos, cos moze polecic? greta.rita@onet.eu

Warrington

Cześć! Wyjechałem ze znajomymi niedawno do Warrington przez Gap. Za tydzień przyjadą kolejni dołączyć do naszej grupy. Praca jest fajna, ale magazyn bardzo duży więc sporo chodzenia. Mamy już stałe zmiany i chodzimy często na nadgodziny -nie ma co narzekać, bo wypłaty lepsze niż sądziliśmy. Zakwaterowanie załatwione jednym telefonem jeszcze z Polski. Luksusów nie ma, ale da się wyzyć. Byłem już w różnych pracach za granicą, ale tą jako jedyną mogę polecić! Pozdr. SK

Martyna
@Warrington 20.06.2017 17:21

Witajcie, będę wdzięczna osobom, które podzielą się wskazówkami odnośnie znalezienia mieszkania w Warrington i sposobu transportu do pracy. Chcemy się wybrać, ale dwa dni ślęczę nad ogłoszeniami i nie idzie mi to zbyt dobrze...

Gosia
@Warrington 20.06.2017 17:21

Hej A może dać jakieś namiary na mieszkanie w Warrington? Dzieki z gory! Gdzie szukałeś?

Sinsay

Dla wszystkich wybierajacych sie teraz do warrington -praca bedzie gdzies do pierwszego tygodnia grudnia potem napewno juz duzo gorzej bedzie i dopiero po nowym roku bedzie szal ( nowy rok nowy ja i wszyscy odzywki zamawiaja). Jesli chcecie cos wiedziec wiecej piszcie smialo , chetnie odpowiem na pytania

paker
@Sinsay 26.10.2017 23:54

A skąd ta pewność? Nie wiem gdzie robisz, ale tutaj nie tylko odżywki. W zeszłym roku pracowaliśmy do samych świąt (później przerwa jak ktoś wraca). Po nowym roku też jest busy...

Peter

Czesc. Przez agencje Gap w Warrington zarabialem srednio £340 na reke tygodniowo. Teraz jak dostalem kontrakt to wychodze od £350 do £400. Ciekawa praca w sumie, ponad 40h na tydzien jest na spokojnie.

Matt

Witam, wie ktoś może ile średnio godzin wychodzi w Warrington na magazynach ? Opłaca się jechać ?

Kerdo
@Matt 18.10.2017 12:50

Ktoś z okolic łodzi chce wyjechać do UK prze GapPersonel? Podaje meil do siebie alumast33@interia.pl

Warrington

Załatwili mi dobrá prace w UK na magazynie. Wyplata ok, nie spóźniają się z przelewami.

Zawiedziony/a

Informacja odnośnie pracy w Arli w Leeds. Jeżeli ktoś kieruje się wyborem tej pracy ze względu na informacje, że jest dużo godzin pracy to zawiedzie się. Praca w temperaturze około jednego stopnia.

Quark
@Zawiedziony/a 18.10.2017 11:14

hahahaha, ciekawe na którym magazynie pracujesz, bo napewno nie w Arla Foods!

Arla
@Zawiedziony/a 18.10.2017 11:14

Ja pracuje na Arla w Leeds przez Gap i nie mam problemów. Wiadmomo, ze jest chlodno, ale daja dodatkowe przerwy... Jak ktos chce pracowac to nie ma problemu z godzinami. Obcnie robie po 45 godzin na tydzien.

Bartezh

Ktoś pracuje przez tą agencje jako tapicer ?

Willow
@Bartezh 03.10.2017 21:17
Ktoś pracuje przez tą agencje jako tapicer ?

Pracuje jako tapicer od lutego we Flint. Praca jest ok- to samo co w Polsce tylko wypłata w funtach :)

W Anglii 6 lat

Za duzo cwaniaczkow, ktorzy chca zarobic na Tobie na wynajmie. Jakis typ zaoferowal mi pokoj za 80£ nieumeblowany, w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] daleko od pracy. Agencja to druga opcja, ale nie usmiecha mi sie tez tracic 60£ frycowego, + depozyt 140, ktorego podobno nie oddaja?.Sama kwota 70£ za tydzien, wysoka, ale za umeblowany pokoj i umowe to jeszcze jak Cie moge. Ja polece tylko, jak znajde pokoj bez frycowego. Nie lubie byc oszukiwany. Przy obecnym naborze, mala szansa niestety, by znalezc uczciwego wynajmujacego. Wszyscy chca Cie wydymac na kase, niestety. Polak, Polaka, Slovak, Polaka, Anglik, Polaka i Mudżyn, Polaka. Desperata oszukac najlatwiej. Powodzenia wszystkim zycze

Desperat z Warrington
@W Anglii 6 lat 25.09.2017 01:05

A za wynajem w Polsce nie trzeba płacić? Jakie frycowe, co Ty opowiadasz? Kaucje są zawsze, nawet w Polsce. Kto ma pewność że Ty go nie oszukasz, przestaniesz płacić albo zdewastujesz mieszkanie? Jak jesteś w Anglii 6 lat i jesteś ogarnięty to sam wynajmij cały dom i podnajmuj ludziom pokoje bez kaucji - kwatera wyniesie Cie prawie nic jak jestes taki uczciwy! Albo leć do Holandii i mieszkaj z 10 prawnikami w jednej klitce za 70 euro na tydzień jak lubisz... Powodzenia Ci życze żebyś nie został wydymany!

endrju

Fajna firma, praca ok. Wypłata się zgadza.

omega
@Asia 02.10.2017 19:23
Hej mam leciec do Warrington w polowie pazdziernika, czy ktos moze sie wypowiedziec Jak jest wkoncu z zarobkami, gdzie nejlepie...

Najlepiej wynajac pokój w centrum, albo na pólnoc od centrum - dojazdy na kazda zmiane sa. Z zarobkami róznie, ale wyplaty co tydzien. Srednio wchodzi £290-300 w piatek. Do pracy mozna rowerem (z centrum w 30min zajedziesz), autobus lub zabrac sie z kims w aucie - opcji troche jest. Powodzenia!

Asia
@omega 16.10.2017 10:21

Dzieki bardzo za info :) Pracuje jeszcze nad znalezieniem odpowiedniego pokoju przed wyjazdem bo musze tez wyrobic Nin mam nadzieje ze aie uda. Jak ktos poleci dobrego landlorda to tez z gory dzieki:)

ann

Czy jest tu ktos kto wyjezdza w najblizszym czasie do Badford? ;)

Mig

Witam mam pytanie do osob ktore pracuja lub pracowaly przy spawaniu przyczep w miejscowosci Corwen Clwyd ? Jak warunki z mieszkaniem? Sklepy ceny zycia i jakosc z tego co widze na mapach google to totalne zadu...ie . Jak praca i godziny . Atmosfera czy oplaca sie tam pchac obecnie siedze u francuzow pozdrawiam

Tipper
@Mig 15.08.2017 12:46

Mieszkam we Wrexham, a spawam w UK przez Gap od kilku miesiecy. Do pracy jest kawalek, ale jest spoko.

Michał Jukej

Razem z dziewczyną pracowaliśmy już kilka razy przed Gap Personnel. Mogę ich polecić, bo wyjeżdżałem już kilka razy za granicę przez inne agencje i było znacznie gorzej. Wiadomo narzekać zawsze można, z resztą jak na każdą pracę, ale agencja jest ok i wypłaty dostajemy co tydzień.

kto szuka też pracy

kto chciałby wyjechać ale nie ma z kim sam szukam osoby żeby pierwszy raz pojechać z kimś z agencji gap katowice proszę pisać na maila 199419941994@o2.pl możemy razem dojechać wynająć coś. najlepiej w miesiącu wrzesień lub październik

Qwertyx

Nie polecam, w ogłoszeniu piszą o pracy nwet 8 dni w tygodniu, a tak na prawdę co drugi dzień wysyłają sms z odwołaną zmianą. Mowa o pracy w Omega The Hut

WOjtek
@Qwertyx 22.07.2017 21:17

Witam, czy ktos pracował w Wrexham w Calypso Soft Drinks i napisać czy praca to rzeczywiście 48h/tydzień i czy zarobki się zgadzają czy firma oszukuje? O pomoc prosze na wojto98@interia.pl

qweux

Snape
@qweux 21.07.2017 20:40
Nie polecam, odwołują zmiany, piszą o możliwości pracy 7 dni w tygodniu, a jak na razie nie przepracowałem nawet 5....

Tak miałes w Calypso w Wrexham?

Xxx

Hej :) będziemy z chłopakiem pracować w Calypso, orientuje się może jak tam najlepiej dotrzeć? Będziemy mieszkali w okolicach Colliery rd, z góry dziękuję za wszystkie informacje :)

Qwertyx

Jak dojezdzacie do pracy z Warrington? Z tego co wiem ciężko jest z busami.

hub

Cześć Pracował ktoś może w wrexham w calypso soft drinks?? jakieś opinie czy informacje prosze wysyłać na hub98@o2.pl

tomas

Byłbym bardzo wdzięczny za informacje odnoście pracy Omega w Warrington. 730 369 681 tomasuqwqowr32@gmail.com Myslimy nad wyjazdem z kobieta tam .

szymon163

Witam, mam 25 lat i szukam kogoś w wieku 20-28 lat do wspólnego wyjazdu do pracy do Anglii. Wyjazd planuję około 20 lipca. Razem zawsze łatwiej i raźniej. Pracy mam zamiar poszukać tam na miejscu ale jeśli ktoś jedzie z tej agencji to możemy razem wynająć pokój dwuosobowy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt: szymon163@poczta.onet.pl

Przemo

Aha, jeśli jest ktoś z Katowic lub m. ościennych chętny na zapoznanie przed wyjazdem piszcie na maila, w grupie raźniej! przemco1977@orange.pl

Przemo

Hej, Szukam chętnej osoby z Katowic/ościenne na wyjazd/ wynajęcie pokoju w Warrington po 10 lipca. Lub kogoś kto może podnająć pokój lub łóżko w pokoju po 10-lipca. Piszcie na maila : przemco1977@orange.pl

Milosz

Witam, około 10 lipca lecę do pracy do Warrington. Szukam noclegu. Jeśli ktoś ma coś do zaoferowania lub zna kogoś takiego to byłbym bardzo wdzięczny o kontakt na maila olemilosz1997@wp.pl

reyczel

z koleżanką lecimy ok. 12 lipca do Warrington na miesiąc, wydaje mi się, że oferta spoko

Rudy

był może ktoś w wrexham na robcie w calypso soft drinks?? jakieś opinie czy informacje prosze wysyłać na jarmusikkrzysztof@gmail.com

VirusI

Siemka ;) Nie leci ktoś może w najbliższym czasie do Warrington ? Wybieram się tam z dziewczyną i chciałbym wiedzieć co i jak z godzinami czy jest możliwe zrobienie nadgodzin i ogólnie jak jest i jeśli miałby ktoś informacje odnośnie jakiegoś pokoju dwuosobowego to dajcie znać virusi@o2.pl

filip

Chciałbym wybrać się do pracy w Warrington z moją dziewczyną ale nie wiem jak poradzić sobie z wynajmem pokoju ponieważ nie mogę nic znaleźć. Jeśli ktoś miałby jakieś informacje na ten temat proszę o kontakt. f.warpechowski@gmail.com

M

Ma ktoś może namiary do kogoś kto wynajmuje pokój w Evesham, bo ciężko cokolwiek znaleźć. Z góry byłbym wdzięczny. Piszcie na mihael021991@gmail.com

judi

Hej jedzie ktoś do firmy Primafruit Ltd.? I może ktoś wynajmuje lub zna jakiś kontakt do osoby która wynajmuje pokoje w evesham ? Bo na Internecie nic nie ma masakra Jak coś piszcie judyta.zbylut@tlen.pl

kuba

Cześć! Jedzie ktoś do Warrington na magazyn do firmy OMEGA? Ja wyjeżdżam we wtorek. Jeśli jest tu ktoś kto potrzebuje osoby do wynajęcia pokoju to jestem chętny. Śmiało piszcie na mojego maila: kubamalij@onet.pl :D

Michał

Cześć . Chętnie wynajme z kimś pokój w Warrington od połowy lub końca czerwca tel.732634139

Majka

Cześć! Dostałam propozycje do pracy na magazynie Omega w Warrington. Bardzo chciałabym pojechać ale delikatnie mówiąc boję się czy dam sobie radę z ogarniecie pokoju.. Może jest ktoś kto również się wybiera? Jeżeli tak to proszę o kontakt! maja.finanse@gmail.com Pozdrawiam!

Adrian

Witam 5.06 lecę do wrexham, Fajnie byłoby Poznać jakiś Polaków, wyjść na piwo pogadać ;) Pozdrawiam Adrian yateswaszak@gmail.com

Pewny

Kto wybiera się do Warrington na magazyn kosmetyków i odżywek dla sportowców? :) Pewni pisać na huberto3000@wp.pl Zawsze można się zgadać co do mieszkania itp ;)

Jurek
@Pewny 22.05.2017 16:29

mi zaproponowali to samo , ale się waham jeszcze, bo nie wiem dokładnie jakie warunki tam będą i ile zakwaterowanie , dojazdy i wyżywienie pochłonie - jest tu może ktoś , kto już tam pracuje - mówię o Warrington i pick-up'ie w firmie Omega?

bartek
@Jurek 29.05.2017 15:44

tak wyczytałem ,że można zarobić między 250 a 400 funtów tygodniowo - czyli na początek raczej bliżej tych 250 ....koszt noclegów to ok. 300 funtów miesięcznie , do tego dojazdy + wyżywienie kolejne 250-300 funtów, więc po miesiącu pracy z około 1100 ( 4x250 + 2 dodatkowe dni ) zostanie około 500 funtów na rękę, czyli około 2500 zł !! na początek byłoby do zaakceptowania , ale na dłużej to beznadziejna oferta, bo szanse awansu pewnie znikome

Chętny

Ktoś wybiera się stąd jeszcze do Warrington? Jak coś niech takie osoby piszą na mój email: huberto3000@wp.pl Zawsze można się zgrać. Ode mnie już są ze mną 2 osoby :) Po 2 mógł by się ktoś podzielić opinią na temat zakwaterowania łatwionego przy pomocy tej agencji? Wiem, że nie gwarantują ale pomagają znaleźć coś. Po 3 z góry wszystko płatne na jaki okres czasu oraz ile dni po przylocie zaczyna się pracę?

nat.2

Hej. Dostałam oferte od Gap. Jedzie ktoś do Warrington, jako order picker kosmetyków i odżywek dla sportowców ? albo ktoś już był ? Warto jechać ? i jak ludzie w pracy ? Umowe podpisuje się na miejscu, czy nie jest to podejrzane ? Czekam na opinie.

nat.2
@Mariano 15.05.2017 15:11
kiedy lecisz na warrington ?

planowo to w czerwcu ale mam nie duzo czasu na podjecie decyzji i waham sie jeszcze

Mariano
@nat.2 15.05.2017 17:06

a co z pokojem masz cos na oku ?

Balon

Siemka, jest tutaj ktoś kto pracował wcześniej dla tej firmy? Najważniejsze pytanie jakie chciałbym zadać to czy nie ma problemów z małą ilością pracy? Bo słyszałem, ze w Natural Food gdzie chcę się wybrać razem z kumplem pod koniec maja są z tym spore problemy i ciężko cokolwiek odłożyć. Proszę o info, jeśli ktokolwiek coś wie. Pozdro

Derek987272

Mam takie pytanie do osób, które wyjechały ? Czy przed wyjazdem proszono was o skan/zdjęcie dowodu osobistego ??

Zostaw opinię o Gap Personnel - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gap Personnel