counter
3 187 883 5 1
Kris Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam może Pan coś więcej powiedzieć na temat tej agencji i samej pracy?

Marek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy ktoś pracuje lub pracował w Chichester na produkcji sałatek jakieś opinie ?

TakNie2
Emigrant z 2004 roku
Nazwa działu: Magazyn

Praca w Anglii opłacała się 15 lat temu nie teraz jedynie Szwajcaria zostaje w chwili obecnej najlepsze zarobki w europie i można jeszcze coś odłożyć po 3,5 4 tys zł to ludzie już w Polsce zarabiają teraz

Tak8Nie1
ktos Nowy wpis
@Emigrant z 2004 roku

3,5,4 tyś. to ja ma w jeden tydzien wiec nie mow mi ze zarobie 20 tys. w polsce na miesiac!!

TakNie1

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Gap Personnel?

Patryk Nowy wpis
@Pytanie

Dzwonią do Ciebie, "taka i taka praca chcesz?" Zero pytań o doświadczenie, język. Jedyne kryterium to kupienie biletu (jak lecisz z Polski) to zaklepią Tobie miejsce. Jak na miejscu pojawienie się w jednym z biur i tyle.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Neo

Witam,chciałbym z nimi wyjechać do pracy a konkretnie do Bristol.Sortowanko śmieci itp...Czy jest ktoś na miejscu aby mógł opisać sytuacje ponieważ wiadomym jest ze agencja zachwala sobie...Dajcie jakieś info,,,,,,Dzieki

Rossonero78
@Neo

Hej,pracowałem tam w zeszłym roku.Odezwij się na priv

Iza
@Rossonero78

Witam mam tam jechać w przyszłym tygodniu i nie wiem czego się tam spodziewać czytając wszystkie te opinie to mam już mętlik w głowie

@Iza

W dobie wielkiego oszustwa pandemicznego jest tam jakaś praca? Przecież tam prawie wszystko jest zmknięte.

Tak1Nie1
Sławek

Pracuje przez gap personnel od 2 miesiecy - wszystko w porzadku. Wypłaty się zgadzają, praca wymaga poswiecenia, ale chyba jak kazda. niedlugo przechodze na kontrakt bezposrednio z firma. Pozdr!

TakNie2
Fraise2
@Sławek

Cześć. Czy mogę poprosić Cię o kontakt? Jestem zainteresowana pracą i mam kilka pytań. Jeśli byłbyś tak miły ;) Pozdrawiam, fraise2@o2.pl

Abc i D
Nazwa działu: Magazyn

Pracowałem przez Gap w ubiegłym roku jako order picker na magazynie z żywnościom. Na miejscu brak koordynatora z Gap oraz nieco utrudniony kontakt elektroniczny. Wypłata się zgadzała, pomijając drobne niedociągnięcia, które jednak korygowali. Z opoznieniem. Po powrocie do Polski dostałem pieniadze urlopowe pomijając ostatnim wyplatę... Ocena negatywna, ponieważ nie dostałem wynagrodzenia za 5 dni pracy. Kontakt z biurem w Katowicach nie pomogl, każą kontaktować się z Koordynatorem od payrollow. On unika ze mną kontaktu. Nawet mail do angielskiego koordynatora Gap nie pomogl.

Tak2Nie
x

Zastanówcie się, dlaczego firma Gap potrzebuje non stop pracowników. Jeśli byłaby to praca w miarę normalna, to ludzie by tam pracowali, a widać, ze jest na odwrót. Zapewne jedna wielka ściema, dziadowstwo i oszukiwanie ludzi? Można zauwaźyć również, że pozytywne opinie są dodawane przez osboby, które tę firmę reprezentują.

Tak4Nie
@x

To agencja pracy dlatego non stop potrzbuja pracownikow... zadtanów sie, u mnie na jednym magazynie pracuje ponad 300 ludzi, wiec ciagle ktos nowy przychodzi i odchodzi. Pracuje teraz na kontrakcie w lidl ale nie narzekalem na gap jak pracowalem tu przez nich.

Tak1Nie
@x

Jak pracowałem w takim kołchozie w Anglii to też było chyba tylu.Na 3 zmiany praca była. Część była na czas określony i nie mieli szans na stałą pracę, a druga grupa była stałymi pracownikami. Pomyśl, więc dlaczego potrzebują non stop pracowników? Kontrakt kończy się i dlatego potrzebują nowych.Proste nie!!!

Robert
@x

Polak, nie ważne gdzie będzie pracował , czy w Polsce czy za granicą, zawsze będzie narzekać, wypisywac obelgi,mowic to źle, tamto niedobre, i nic mu nie pasuje, robić mu się nie chce, a jak przyjdzie coś załatwić to z pretensjami, W Anglii pracy jest dużo, jedynym warunkiem jest znajomość języka, bez tego jest trudno, tu w Polsce też trzeba się za wszystkim nalatac i nastać w kolejkach zanim się coś załatwi, praca w Anglii nie należy do Lajtowych, ale za te pieniądze które się tam zarobi można wyżyć, opłacić mieszkanie w UK, opłacić mieszkanie w Polsce, pozwiedzać Anglię i odłożyć sobie pieniążki, zapewniam Was, bo pracowałem w Blackburn, ale musiałem wrócić do Polski z powodów rodzinnych, jak ktoś chce i zna język to może sobie coś znaleźć na własną rękę, ja będąc tam W Anglii znalazłem trzy oferty pracy, więc proszę Was nie piszcie glupot, i nie narzekajcie Pozdrawiam

Tak1Nie3
x

Wy chyba nie pracowaliście w Anglii wcześniej, albo macie tzw nóż na gardle, że tam się pchacie. Mają naganiacza, który wyłapuje ludzi, a praca tymczasowa. Pracę musicie znależć gdzie jest daromowa lub tania kwatera, bo inaczej się nie opłaca. Dlaczego tylke ten Lidl i inne oferty się powtarzają? Bo zapewne praca tymczasowa, lub (usunięte przez administratora) i ludzie się zwalniają. Zacznijcie pytać o warunki mieszkaniowe osoby, która reprezentuje firmę Gap, oczywiście nie otrzymacie odpowiedzi,lub otrzymacie namiar na jakąś osobę z Anglii. Praktycznie jedzieś w ciemno.

Tak9Nie1
@x

w ciemno to mało powiedziane, oni z premedytacją ciągną nieświadomych polaków na gehenne

Tak3Nie
Guest

Kim jest ten Władimir? Czy ma on pokoje jednoosobowe? Jaka cena mieszkania?

@Guest

Kim jest? Napewno nie w 100% uczciwym człowiekiem.

BT

Radzę nie wierzyć rekruterom GAP Personnel w następujące rzeczy: -zakwaterowanie które niby ZAPEWNIAJĄ... otóż szukają wam na ostatnią chwilę czegoś na Facebooku po grupach typu "Polacy w Bristol" co możecie zrobić sami, więc nic nie zapewniają bo nie widzieli nic na oczy tak jak wy w Polsce. -że ZAPEWNIAJĄ odzież... nic nie dostaniecie oprócz kamizelki z ich logo, więc jak ktoś trafi na mroźnię to powodzenia bez kurtki -w TRANSPORT który niby POMOGĄ ZORGANIZOWAĆ a tak naprawdę na ostatnią chwile załatwią wam pierwszą lepszą pseudotaryfę za którą zapłacicie krocie jadąc z lotniska I tych obiecanek cacanek jest masa a sami ludzie z biura GAP w UK nie mają kontroli nad tym polskim call center bo tak naprawdę oni są tylko od naganiania jak największej ilości chętnych a ich target to PATOLOGIA która ma wywalone na warunki i mogłaby by mieszkać w chlewie i pracować w kamieniełomie po 12h byle tylko mieć te 9-10 funtów na godzine i za rok pracy uzbierać na 15 letnią Beemke. GAP PERSONNEL - NIE DLA NORMALNYCH.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 132 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Gap Personnel?

Bogus

Hej! W gap w anglii podjalem pracę jako blacharz samochodowy. Mam doświadczenie i zaczęłam szukać pracy za granicą bo zarobki w Polsce w tej branży nie byly dla mnie wystarczające. Zebrałem się w końcu żeby napisać parę słów o współpracy. Czytałam wiele ogłoszeń o pracę, przeglądałam opinie o różnych firmach. Po pół roku pracy w UK wiem ze wybór tej firmy był strzałem w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm w organizacji wyjazdu, porządny opis zlecenia no i bardzo mili ludzie z którymi miałam przyjemność rozmawiać.

Patryk
Nazwa działu: Magazyn

Nie wiem skąd te negatywne opinie na temat tej agencji. Pracuje w Bristolu jako order picker nie mam żadnych problemów z wypłatami z godzinami czy czym kolwiek. Jedna kobieta napisała że na magazynie Lidla kobiety pracują tylko przy -28 stopniach co jest bzdurą bo tam można pracować tylko jak zgłosisz się osobiście, że chcesz. Umowa z agencją jest tymczasowa ale później można przejść na kontrakt jak wyrabiasz normę co jest zrozumiałe. Nie wylewajcie żali na GAP bo oni mają najmniej wspólnego z miejscami pracy za granicą tylko szukają pracownika... Jak ktoś ma jakieś pytania śmiało odpowiem.

Tak2Nie2
Asia
 Rekomendacja

czesc. wyjechalam na oferte pracy jako asystent medyczny, opirkun do UK z nimi. Polecam jesli ktos mysli nad praca w tej branzy. Ja mialam swoj epizod w Niemczech w opiece 24h i balam sie ze tutaj bedzie tak samo. Na szczescie firma bardzo pomocna, trening od podstaw i nie trzeba byc z pacjentami non stop poza godzinami pracy. Czuje sie milo zaskoczona ta oferta pracy!

@Asia

Do podmywania anusa znaczy się?

Carol Zacharały

Polecam ☆☆☆☆☆ Pozdrawiam

CA
 Rekomendacja

Cześć. Pracuje w anglii w gloster jako opiekun i nie wiem dlaczego tutaj takie opinie czytam. Praca extra, zaplacili za transport, dostalem kase na start - z czystym sumieniem polecam!

Tak1Nie1
Mike
Nazwa działu: Magazyn

Jedna wielka sciema!!! Miałem zacząć pracę w Bristolu, koordynator miał kontaktować się że mną na miejscu i oczywiście cisza, zero odzewu, zostawili mnie na lodzie. Całe szczęście na miejscu jest masa innych rzetelnych agencji.

Tak4Nie1
Hanna
@Mike

Jak to możliwe? Nie podpisywałeś przed wyjazdem żadnej umowy? I nie próbowałeś przypomnieć się w Gap Personnel?

Guest

Czy wie ktoś może w jakich miastach w Polsce mają swoje biura? Czy tylko w Katowicach?

o
@Guest

tylko w Katowicach ale i tak niepodpiszesz tam umowy bo to zwykli naganiacze od ofert na (usunięte przez administratora)

Tak1Nie
Jacek
 Rekomendacja

Jestem w UK przez gap personnel i moge polecic prace przez nich.

Tak1Nie3

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Gap Personnel
3/5 Na podstawie 187 ocen.