Opinie o Formabud Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Formabud Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Formabud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formabud Sp. z o.o. w Katowice

Czy w Formabud Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Nabity w butelkę Nowy wpis

Proszę uważać na tę firmę!! Ostrzegam. Nigdy dotychczas nie wystawiłem nikomu negatywnej opinii. Ekstremalnie nierzetelna i nieuczciwa firma. Nie wywiązuje się z umowy. W połowie robót firma zniknęła. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Proszę uważać na płacenie przed zakończeniem prac ponieważ jeśli uznają że nie opłaca im się dokończenie zlecenia to tego nie zrobią. Ta firma powinna zniknąć z rynku żeby kolejni klienci nie byli (usunięte przez administratora).

Bara Nowy wpis

Moje schody też się rozpadają po pół roku. Najgorsze, że firma nie odpowiada na zgłoszenia!!!!!!

Jaca

Nie polecam schody po ok. 10 miesiącach się rozpadają. Brak odpowiedzi na zgłoszone reklamacje. Czeka nas,, batalia,, w sadzie

Klient Nowy wpis
@Jaca

To chyba taki standard w tej firmie. Schody robione na szybko z niewyschniętego materiału przez niekompetentnych pracowników. No i brak rekacji właściciela na usterki. U nas sąd to tez jedyna droga żeby wyegzekwować to za co się płaci, bo wcześniej totalny brak reakcji

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Formabud Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Firma Ok , wywiązała się ze zlecenia - na prośbę firmy piszę opinię ponieważ wiem że jak ktoś jest zadowolony to raczej nigdy nie pisze dobrej opinii - firma poprosiła mnie o taką opinię i potwierdzam że wywiązali się z zlecenia w terminie i nie mam zastrzeżeń jakościowych .

Gaweł
@Paweł

Firma poprosiła właściciela żeby napisał dobrze o sobie? :)

Ostrzegam

Ostrzegam wszystkich przed ta firma. Bardzo niska jakość usługi i obsługi. Firma nie dotrzymuje umówionych terminów. Montaz w pośpiechu robionych schodów skutkuje tym, ze po kilku miesiącach się rozpadają. Firma unika odpowiedzialności za źle wykonane schody. Pomijam już nieuprzejmość ze strony pracowników i właścicieli. Zdecydowanie nie polecam a wręcz ostrzegam

Mirek
@Ostrzegam

Jestem pracownikiem tej firmy , rozumiem ze to Pani z Tychów która swoimi wulgaryzmami na budowie , zachowaniem przekroczyła wszelkie normy. Kobieta zamknęła nam narzędzia w garażu i nie chciała ich wydać. Dopiero interwencja Policji pozwoliła odzyskać narzędzia. Polowa firm wyszła z budowy bez pieniędzy. Prawie każda firma została okradziona z pieniędzy

Janusz
@Mirek

Piszesz że jesteś pracownikiem firmy, powiedz mi w takim razie ile wynosi tu stawka godzinowa na start i jaka umowa podpisywana jest z pracownikami? Ciekawią mnie te kwestie i mam nadzieję że niedługo powiesz mi coś więcej.

Aleksandra

Zdecydowanie nie polecam. Firma bardzo nie rzetelna o bardzo niskiej jakości usług. Właściciel nie dotrzymuje terminów. Zrealizowane schody rozpadają się po pół roku. Dodatkowo firma unika kontaktu na zgłoszenia reklamacyjne. Podczas realizacji montażyści oraz właściciel bardzo nie mili, nie uprzejmi. Bardzo serdecznie odradzam współpracę z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Formabud Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Formabud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formabud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formabud Sp. z o.o.?

Formabud Sp. z o.o.
  • Aleja Bolesława Krzywoustego 4 lok. 1