Opinie o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. w Katowice

I tak wiesz kto

Najfajniejsze w tej pracy jest ostatni dzień wypowiedzenia. ???? Póki góra się nie zmieni to nie ma co pracować na stałe. Jako student czy dorywczo jak najbardziej polecam. Ale w okolicy jest dużo lepiej płatnej pracy z lepsza lokalizacja. ????

Malysia

Pracowałem w innych firmach i mam porownanie i stwierdzam że MAKSIMUM to dobry pracodawca. Wynagrodzenie dobre, benefity sa i dobra atmosfera

Kxd

Wstyd się przyznać, że człowiek pracował w tej firmie. Tragedia i nie porozumienie. Wypłaty marne zero możliwości utrzymania się z tego. Docenienie pracownika przez firmę , w życiu jakich kolwiek dobrych słów się nie usłyszało ciągle źle, ciągle róbcie ale nic z tego nie ma. Główne kierownictwo chyba wybierane po znajomości. Porażka to jest to że istnieje taka firma. A pozytywne opinie to chyba wypisują sobie sami w tej firmie żeby nie odstraszyć osób które myślą się przyjąć do tej firmy. Nie polecam ....

Bisi Nowy wpis
Klient

Od lat wspołraca z firmą MAKSIMUM bardzo dobrze się uklada. żadnych problemów z usługami ani kontaktem

Fika Nowy wpis

Na rozmowie zaproponowało mi calkiem atrakcyjne warunki, trochę już szukałam pracy i tutaj okazało się że mam najkorzystniejsza oferte

Lisiecki Nowy wpis

Praca dająca stabilne zrodlo dochodu, co miesiąc wiem kiedy i ile wplynie mi na konto. Mam tez umowe na czas nieokreslony

Alwin543
Klient

Mam bardzo pozytywne odczucia po współpracy z MAKSIMUM. 5 gwiazdek z dużym plusem.

Marcin M Nowy wpis
@Alwin543

Ja podobnie - rzetelni, profesjonalni, mało jest takich firm na rynku

logo firmy Spawacz TIG - praca od zaraz
HMP Legal Kancelaria Radcy Prawnego i Doradcy Podatkowego Michał Hankus
Aplikuj na wiele ofert
Marcin M
Klient

Firma Maksimum wywiązuje się ze wszystkich obowiązków związanych z umową, polecam serdecznie

Ignacy

Atmosfera jak najbardziej w porządku, bez stresu, zespół bardzo fajny. Zarobki zawsze są na rozmowie, zreszta tak samo jak inne warunki wspolpracy

roberto

Praca w dobrych warunkach i z nie najgorszym wynagrodzeniem. Polecam

Irena V
Klient

Obsługa na plus, dobry kontakt, dobra cena, szybki czas realizacji i podpisania umowy

Densa
Klient

Super obsługa jak i uslugi na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście do klienta

Monika
Klient

Profesjonalna obsługa, życzliwe podejście do Klienta, i co niezwykle wazne dobry kontakt

Daria
Klient

Współpracujemy z nimi od kilku lat i jest zawsze miło, profesjonalnie i na czas. Polecam i zachęcam do skorzystania z ich usług!

Edison

Praca daje mi ogrom satysfkacji, pracuje się dobrze, zresztą pracuje tu od kilku lat i naprawdę polecam każdemu kto szuka pracy

Dawid
Klient

Bardzo profesjonalna firma , pracownicy gotowi zawsze do pomocy i doradzenia. Dobra oferta

Janusz

Najlepiej wybrać się na rozmowę i tam jest szansa dopytać o wszystkie szczegóły itd. Moim zdaniem aplikować warto bo ogólnie firma dobre warunki zapewnia

dynka
Klient

Bardzo dobra, profesjonalna oraz rzetelna współpraca

Starczewski
Klient

Profesjonalne Przedsiębiorstwo, bardzo dobrze zorganizowane i świetnie zarządzane. Na duży plus zasługuje prawdziwa troska o klienta oraz terminowość.

Klemens
Klient

Firma godna polecenia, bardzo rzeczowa do tego profesjonalne doradztwo to w dzisiejszych czasach rzadko spotykane, bardzo dobry kontakt.

dopper
Klient

firma oferuje wysokiej jakosci uslugi a biura sa umiejscowione w wygodnych lokalizacjach

Borys
Klient

Profesjonalna obsługa i życzliwe podejście do klienta to jest co powinna mieć każda firma.

taj
Klient

Polecam jak najbardziej , szybko sprawnie bez żadnych problemów .

Zostaw merytoryczną opinię o MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. - Katowice

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 322.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 320, z czego 270 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.?

Kandydaci do pracy w MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
3.8/5 Na podstawie 308 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
MAKSIMUM Sp. z o.o. HOLDING S.K.A.
Przejdź do nowych opinii