Opinie o Cadence Design Systems Kft. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cadence Design Systems Kft.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cadence Design Systems Kft. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadence Design Systems Kft. w Katowice

Jeszcze można aplikować na stanowisko Principal Software Engineer i chciałbym się dowiedzieć czegoś o firmie. Jak przebiega rekrutacja? Podejrzewam, że dostałbym jakiś test czy zadania, ale jak obszerne one są? Informacja zwrotna zawsze jest biorąc pod uwagę poświęcony czas? W sumie to w ofercie piszą głównie o tym, że kandydat miałby możliwość brać udział w ciekawych projektach, a co z warunkami oferowanymi przez firmę? Kasa na jakim poziomie jest? Można wybrać pomiędzy UoP a B2B?

Małgorzata

Czy jest tu jakiś pracownik, który przepracował dwa lata lub więcej i może się wypowiedzieć na temat tego jak wygląda system premiowy? Doceniają pracowników i dają szansę na awanse?

Tomasz
@Małgorzata

Ja pracowałem kilka lat. Awanse i premie zależą są od działu w jakim się pracuje. Na pewno dużym plusem jest atmosfera i możliwość pracy na najnowszych narzędziach, stosując najnowsze technologie.

Przyszly kandydat Nowy wpis
@Tomasz

Na jakim stanowisku pracowałeś? Mnie interesuje principal design engineer. Mam ponad 20 lat doświadczenia i zastanawiam się na jakie wynagrodzenie i benefits mogę liczyć

Może przyszły kandydat Nowy wpis

Cześć, wiecie jak wygada teraz sytuacja w firmie? Jaki jest przedział zarobków dla fpga engineer z ponad 10 letnim stażem? Czy firma stosuje 50% kup na umowie o pracę? Jak wygląda sprawa z podwyżkami, awansem itp?

Qwerty

Pracowałem jakiś czas temu. Na pewno super praca jeżeli chodzi o atmosferę czy work-life balance. Ale prawda, że atmosfera taniej siły roboczej z Europy Wschodniej i małe szanse na robienie czegoś ambitnego w Polsce. Zarobki niskie jak na high-tech. No i jednak amerykańskie korpo - wszechobecny bulszit i Nikodemowie Dyzmy na wysokich stanowiskach. Fajna robota na start, po paru latach warto poszukać czegoś ambitniejszego.

@Qwerty

Od kolegów , którzy wrócili słyszałem że stawki są teraz bardzo atrakcyjne także sytuacja na szczęście się zmieniła.

Dominika Nowy wpis
@były pracownik

A mówili tylko, że atrakcyjne czy sumarycznie Ci podali? Dasz znać ile, bo ciekawa bym była

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Cadence Design Systems Kft.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Zarobki

Jaki jest przedział zarobków dla doświadczonych design engineer? Jakie benefity oferuje firma?

Zbigniew
@Zarobki

Pytałeś bo chciałeś aplikować? Dowiedziałeś się czegoś? Szczególnie o zarobkach. Jakbyś wiedział jaki jest przedział to daj znać.

@Zbigniew

Ok.

Dominika

Jeszcze niedawno jeden z byłych pracowników miło wspominał firmę mimo zwolnienia grupowego. Wiadomo w sumie z jakiego powodu firma coś takiego zrobiła? Często się takie coś zdarzało czy to był pierwszy raz? O czym według was świadczą takie działania względem pracowników?

Tomasz
@Dominika

Jeden z managerów wyższego szczebla miał pewna wizję, która była oderwana od rzeczywistości. Zamknął dochodowe projekty ale dość szybko zniknął i teraz znowu Cadence się rozwija.

Firma przechodziła zmiany organizacyjne, ale teraz rekrutuje do nowych projektów. Praca w biurach w Katowicach i Warszawie hybrydowo lub zdalnie. Fajna atmosfera i całkiem niezłe zarobki. Poniżej link do ofert(usunięte przez administratora)

Dominika

A o jakich konkretnie zmianach organizacyjnych mowa?

Małgorzata

Do jakich konkretnie projektów rekrutuję?

Byly pracownik

Ja mogę polecić firmę mimo że byłem zwolniony grupowo. Life-balance na ddobrym poziomie. Dostęp do nowych technologii i najnowszych rozwiązań. W Katowicach bardzo dobra atomosfera, ludzie bardzo przyjaźni. Menadżerowie zagraniczni róźni, jedni bardzo dobrzy a inni niezbyt, zależy jak się trafi. Ja ogólnie polecam. Jak zostaliśmy zwolnieni to każdy na tym bardzo dobrze wyszedł. Firma przekazała dodatkowe dość wysokie środki na szkolenia techniczne.

Wiktor

Firma prowadzi rekrutacje sama czy przez jakąś agencję?

Misiek

Całkiem spoko praca, można robić ciekawe rzeczy, szczególnie dla początkujących. Niskie zarobki jak na hi-tech. Trochę klimat "taniej siły roboczej w Europie wschodniej" okraszony amerykańskim gadaniem o byciu najlepszym. Z drugiej strony, naprawdę można pracować w projektach na światowym poziomie. Dobre miejsce na start, ale trzeba uciekać po paru latach. Super atmosfera i ludzie jako największy plus.

Halina
@Misiek

Piszesz, że Cadence Design Systems Kft. jest dobrym miejscem na start kariery. Jestem ciekawa jak wyglądają możliwości rozwoju w tej firmie. Czy pracodawca organizuje szkolenia, dzięki którym można podnieść swoje kwalifikacje? Takie kwestie są istotne i wpływają na decyzje wielu osób, które zastanawiają się gdzie podjąć pracę.

@Halina

Pod względem szkoleń firma jest bardzo dobra - pozwala nawet oficjalnie wygospodarować część czasu pracy na "samorozwój". Jest nieograniczony dostęp do szkoleń wewnętrznych online (co prawda średniej jakości), za które klienci Cadence płacą grube pieniądze. Można też wywalczyć organizowanie szkoleń na całkiem wysokim poziomie, dotyczących różnych narzędzi oferowanych przez firmę.

Czy często w firmie Cadence Design Systems Kft. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Qwerty

Nigdy się z tym nie spotkałem w Polsce, ale poza Polską już tak, więc jest to możliwe.

Teresa

@Coco Gdyby było tak słabo jak to zamieściłaś/eś w swojej opinii to na forum byłoby masa wpisów a tu spokój!

RaZ
@Teresa

Masa wpisów? Przecież w tej branży pracuje może 200 osób w całej Polsce...

Coco

Cadence to gigant z Doliny Krzemowej który wykupił polskiego Evatronixa. Polska traktowana jest jako tania siła robocza. Management w Polsce nie jest decyzyjny - nie ma wpływu na budżet, awanse, mały wpływ na to jakie projekty będą wykonywane. Nie ma też wpływu na wybór narzędzi i frameworków. Pensje są niższe niż w softwarze. Pracownicy mówią co jest nie tak a potem nic się nie dzieje bo sprawa ucicha 5 szczebli wyżej. Plusy: Jest szansa na to że można się wiele nauczyć o projektowaniu układów scalonych , syntezie, weryfikacji formalnej i funkcjonalnej - pod warunkiem że trafisz do dobrego zespołu/dobrego projektu. Ale rzeczywistość wygląda tak, że robi się to co zrobić trzeba i masz dosyć mały wpływ na to co będziesz robił. Jest duże zapotrzebowanie na weryfikację. Można wykorzystywać narzędzia Cadence warte normalnie miliony $ a także nauczyć się od bardziej doświadczonych ludzi. Ludzie też są jedną z mocniejszych stron firmy. Biura bardzo dobre. Benefity pracownicze, karty podarunkowe, wyposażona kuchnia, ciastka, owoce, multisport.

Gregor

Wiadomo, że jak ktoś czuje się na siłach żeby pracować w super firmie to nikt go nie zatrzyma. Mnie jest tu dobrze.

Kuba

Szkoda, że nikt nie pisze. Liczyłem na jakieś wskazówki od pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Cadence Design Systems Kft. - Katowice

• Jak się pracuje w Cadence Design Systems Kft.?

Zobacz opinie na temat firmy Cadence Design Systems Kft. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadence Design Systems Kft.?

Cadence Design Systems Kft.
  • Konduktorska 33
    40-155 Katowice

Cadence Design Systems Kft.