Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fotonet Marek Karch

Tychy

Opinie o Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fotonet Marek Karch

były pracownik

Zdecydowanie nie polecam pracy w Fotonecie w Tychach, jedna wielka prowizorka, opóźnienia w wynagrodzeniu są na porządku dziennym, jeśli zaczynasz karierę zawodową nie rób tego w fotonecie, strata Twojego czasu i pieniędzy.

Klient

Zdecydowanie nie polecam firmy fotonet. Wszędzie panuje chaos, zdjęcia kiepskiej jakości, nikt nie odbiera telefonu, ostatni raz korzystalem z uslug tej firmy.

Zostaw opinię o Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fotonet Marek Karch - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium Fotografii Cyfrowej Fotonet Marek Karch