Business Everywhere - Andrzej Koszyk

Katowice

Opinie o Business Everywhere - Andrzej Koszyk

Zimny

Dobra jakość szkoleń potwierdzę jako uczestnik - a po kilku już różnych szkoleniach stawiam trenerom i coachom coraz wyższe wymagania. Moja pozytywna opinia wynika z prezentowania podczas szkoleń menedżerskich i handlowych czegoś nowego - nowego ujęcia zagadnień i poszukiwania nowej wiedzy.

fikus

Podejrzewam, że firma ma spore wymagania. To jednak typowo biznesowa branża, liczą się wyniki, cyferki i cała ta otoczka. Nie każdy się tutaj nadaje niestety.

Trener biznesu

O ile wiem, nie łatwo się dostać. Sprawdzają trenerów poprzez ocenę ich autorskch programów szkoleniowych.

Natalia

Jeden z bardziej sensownych trenerów z jakim miałam do czynienia. Temat z budowania zespołu zrealizował dla studentów bardzo profesjonalnie. Polecam Pana Andrzej na szkolenia.

Zostaw opinię o Business Everywhere - Andrzej Koszyk - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Everywhere - Andrzej Koszyk