Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Guest

Kim jest ten Władimir? Czy ma on pokoje jednoosobowe? Jaka cena mieszkania?

BT
@Guest

Kim jest? Napewno nie w 100% uczciwym człowiekiem.

BT

Radzę nie wierzyć rekruterom GAP Personnel w następujące rzeczy: -zakwaterowanie które niby ZAPEWNIAJĄ... otóż szukają wam na ostatnią chwilę czegoś na Facebooku po grupach typu "Polacy w Bristol" co możecie zrobić sami, więc nic nie zapewniają bo nie widzieli nic na oczy tak jak wy w Polsce. -że ZAPEWNIAJĄ odzież... nic nie dostaniecie oprócz kamizelki z ich logo, więc jak ktoś trafi na mroźnię to powodzenia bez kurtki -w TRANSPORT który niby POMOGĄ ZORGANIZOWAĆ a tak naprawdę na ostatnią chwile załatwią wam pierwszą lepszą pseudotaryfę za którą zapłacicie krocie jadąc z lotniska I tych obiecanek cacanek jest masa a sami ludzie z biura GAP w UK nie mają kontroli nad tym polskim call center bo tak naprawdę oni są tylko od naganiania jak największej ilości chętnych a ich target to PATOLOGIA która ma wywalone na warunki i mogłaby by mieszkać w chlewie i pracować w kamieniełomie po 12h byle tylko mieć te 9-10 funtów na godzine i za rok pracy uzbierać na 15 letnią Beemke. GAP PERSONNEL - NIE DLA NORMALNYCH.

Bogus

Hej! W gap w anglii podjalem pracę jako blacharz samochodowy. Mam doświadczenie i zaczęłam szukać pracy za granicą bo zarobki w Polsce w tej branży nie byly dla mnie wystarczające. Zebrałem się w końcu żeby napisać parę słów o współpracy. Czytałam wiele ogłoszeń o pracę, przeglądałam opinie o różnych firmach. Po pół roku pracy w UK wiem ze wybór tej firmy był strzałem w dziesiątkę. Pełen profesjonalizm w organizacji wyjazdu, porządny opis zlecenia no i bardzo mili ludzie z którymi miałam przyjemność rozmawiać.

Carol Zacharały

Polecam ☆☆☆☆☆ Pozdrawiam

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
CA

Cześć. Pracuje w anglii w gloster jako opiekun i nie wiem dlaczego tutaj takie opinie czytam. Praca extra, zaplacili za transport, dostalem kase na start - z czystym sumieniem polecam!

Mike

Jedna wielka sciema!!! Miałem zacząć pracę w Bristolu, koordynator miał kontaktować się że mną na miejscu i oczywiście cisza, zero odzewu, zostawili mnie na lodzie. Całe szczęście na miejscu jest masa innych rzetelnych agencji.

Hanna
@Mike

Jak to możliwe? Nie podpisywałeś przed wyjazdem żadnej umowy? I nie próbowałeś przypomnieć się w Gap Personnel?

Guest

Czy wie ktoś może w jakich miastach w Polsce mają swoje biura? Czy tylko w Katowicach?

o
@Guest

tylko w Katowicach ale i tak niepodpiszesz tam umowy bo to zwykli naganiacze od ofert na (usunięte przez administratora)

Jacek

Jestem w UK przez gap personnel i moge polecic prace przez nich.

Gruby benek

witam, jade na 4 lutego do bristolu magazyn lidla, może ktoś cos powiedzieć?

@Gruby benek

Wszystko ok, po 4 miesiącach kontrakt, godziny zapewnione, praca średnio ciężka, normy ok.

grubyben
@Maro

a zakwaterowanie ten vladimir daleko ma?

@grubyben

Różnie, musisz mu powiedzieć żeby było blisko przystanku, jak nie dostałeś rozkładu to zadzwoń do biura to Ci prześlą.

Arturito

Cześć, pracowałemprzez gap w Lidl przez 4 miesiące. Wyjechałem z Polski i jestem zadowolony. Zakwaterowanie u mnie akurat OK, miałem w miarę blisko do pracy, nawet załatwiłem, że zostałem odebrany z lotniska. Nie powiem, jak jechałem to miałem obawy, właśnie przez opinie, ale teraz stwierdzam, że opinie piszą ci którym coś nie wyszło, a nie że praca jest zła. Owszem, trzeba się nachodzić i nie posiedzisz, no ale gdzie jest inaczej? Osobiście polecam tego pracodawcę, bo jestem teraz na stałym kontrakcie w Lidl. Dostałem podwyżkę i planuje tu zostać dłużej. Bądźcie ostrożni z tym czytaniem komentarzy, bo sam o mały włos nie pojechałem do pracy, która dała mi wiele możliwości.

Klaudia

Tragiczna agencja , bardzo mocno nie polecam Byłam dziś pierwszy raz za pośrednictwem tej agencji w pracy w Lidlu na drugą zmianę i Pani tam pracują powiedziała że kobiety mogą pracować jedynie w temperaturze -26 stopni C oczywiście podczas rozmowy w Polsce i w Anglii nie było o tym mowy . Pan z agencji był z nami podczas tej rozmowy i uciekł po prostu bo sam nie wiedział co się dzieje Strata pieniędzy i czasu z nimi nie zarobisz!!! Ps. Dowiedziałam się że po 3 miesiącach zwalniają i przyjmują nowych, agencja ma pewnie prowizję od nowych pracowników. Na spotkaniu ze mną było jeszcze około 10 w następnym tygodniu ma być kolejnych 13 Ps. nr 2 w żadnym wypadku nie współpracujcie z Władimirem gość wynajmuje pokoje we współpracy z tą agencją w tragicznym stanie za niebotyczną sumę i nie chce oddać depozytu

Janusz

Cześć, pracuje ktoś przez tą agencja jako kierowca c+e w anglii i mógł by napisać coś więcej na temat pracy/firmy?

ajka

Mozecie powiedziec cos wiecej na temat mieszkan? Czy daleko macie do pracy? Pracuje ktos lub pracowal na magazynie lidla pod Menchesterem? Czy agencja pomogla wam zalatwic formalnosci na miejscu?

lokalny
@ajka

Agencja to lipa a praca tymczasowa. Dojazdu nie ma chyba, że masz własne auto. Pozdrawiam

k
@lokalny

Jest to praca na stałe, po 4 miesiącach można przejść na kontrakt z Lidlem, czemu piszesz, że to praca tymczasowa? Od startu masz 40 godzin minimum plus nadgodziny

Maro

Praca w porządku, pracuje w na magazynie Lidla. Są godziny - pełny etat, jedna zmiana z góry ustalona, za niedługo dostanę kontrakt z Lidlem, bo już dostałem informację. Rozmowa w biurze była konkretna, wszystko się potwierdziło.

Miki
@Maro

Mógłbyś podać mi więcej informacji co do tej pracy bo właśnie aplikowalem na ich ofertę w Lidlu bodajże bristol daj. Daj znać na email. (usunięte przez administratora)

Ela
@Maro

napisz jak tam z mieszkaniem ?czy da sie obok tej pracy wynajać mieszkanie? wyjeżdżam w styczniu przez Gap z Katowic

@Ela

Cześć Ela, jeśli chodzi o zakwaterowanie podawane przez Gap to faktycznie może być sporo oddalone od pracy tak jak mówią w biurze, ale na początek jest ok. Poszukaj sobie na necie, np: Facebooku żeby było blisko pracy a jak nie uda się to korzystaj z namiarów.

Patryk
@Maro

Część, nadal pracujesz w Lidlu w Bristolu? Jak warunki pracy po przepracowaniu kilku miesięcy? Kasa na czas? Wraz z żoną zaczynamy pracę 4 lutego. I czy faktycznie jest możliwość nadgodzin?

Z ciekawości chciałem się dowiedzieć jak wygląda wyjazd do pracy za granicę poprzez tę agencję rekrutacyjną. Na ile się wyjeżdża i czy można realnie zarobić pracując z ramienia Gap Personnel?

Nela97

Pytanie do osób, które pracowaly w Chichester przy salatkach. Ile godzin tygodniowo wyrabialiście?

x

Polacy, bądżcie czujni i nie dajcie się oszukiwać. Polacy z agencji jaki i anglicy, to również (usunięte przez administratora) Wiadomo, że polskie agencje bardziej oszukują. Jest to sprawa mentalności. Anglicy jednak są milsi i przyjażniejsi. Jedna głowna zasada. Z dala od polaków tzw cebulaków, bo jest ich tam mnóstwo. Kryminalistów jest też zatrzęsienie. Uważajcie na nich!!! Mi kolegę zamordowali, dwóch takich tzw chanysów zamordowali go, razem pracowali na budowie. Powodzenia w znalezieniu normalnej pracy.

jaromaro

Witam, pracujemy w Chichester przy sałatkach . Praca lekka ale w trudnych warunkach ponieważ są niskie temperatury (2-6 stopni) Agencja ktora miesci sie w Katowicach (jak mi wiadomo wszystkie też inne) okłamują ludzi że : bedą zagwarantowane godziny ( a nie są) , że do pracy dostaniemy strój roboczy po czym okazuje się że jest to tylko fartuch ochronny na twoje ubrania prywatne , mieszkania do których dostałem namiar okazują się najdroższe jakie mogą być. Dojazd do pracy oczywiscie jest bezpłatny pod warunkiem ze pracujesz od 6;30 do 18 .. Wyjazd autobusu zPortsmouth ( gdzie mieszkam) 4;54 powrót z pracy 18;10 - dojazd około 45 minut . Jeśli nie masz zmiany shiftowej to dzwonią do ciebie dzien wczesniej i pytają czy mozesz przyjsc . W firmie dużo bułgarów i rumunów i ukraińców i cieżko sie dogadać z osobą funkcyjną . Jesli wybiera sie ktoś z was w celu zarobku i wyobrażenia że bedzie robil po 40-50 godzin tygodniowo niestety tak nie jest . w razie jakichkolwiek pytań zapraszam

@jaromaro

Ukry mogą pracować w UK? Przecież oni nie sią w unii.

Ania0022
@jaromaro

Wybieram się do pracy na początku sierpnia do NWF. Trochę czytam o tej agencji i o pracy i opinie w większości negatywne.. czasami sie zastanawiam czy faktycznie warto posrednik zapewnial ze praca min 4 dni w tyg plus nadgodziny. Moglbys mi szerzej powiedzieć jak wyglada ta praca na salatkach?

@Ania0022

Tak,To prawda.GAP z Katowic nie jest wiarygodna agencja.Tez mnie oszukali.Pracowalam po 16 godzin.Kiedy dzwonilam i pytalam to bylo brakzasiegu i rozlaczanie lub glupia odpowiedz-nie wiem,moze cos pani robi nie tak....Przeszlam pod inna agencje angielska i jest ok....

Xyz
@jaromaro

Zgadzam się. Ja bym dodała jeszcze, że troche kombinują na przykład jeśli jest akurat więcej pracy, oferują bonus za przepracowanie 6 dni w tygodniu, a potem okazuje sie, że bonusu nie dostajesz, bo np. to miało być 6 dni, ale pod rząd, lub np miał to być poniedziałek oraz od środa do niedzieli, mimo tego, że byłeś wcześniej się doinformować na jakiej zasadzie dostajesz dodatek. Jeśli nie ma sezonu to bez shiftu mozesz ciągle mieć wolne przez np 2 tyg. Na shifcie pracujesz po 1/2 dni z czego ciężko opłacić mieszkanie i zrobić zakupy.

Klaudia

Nie polecam! Nie można się doprosić o pieniądze które są nam winni. Cały czas nas zbywają, paysslip nam się nie zgadzał. Obiecali, że oddadzą i nic nie wyszło. Koordynator z Anglii nie odpowiada nam na wiadomości. Serdecznie odradzam. Pracowałam wraz z chłopakiem na Magazynie Lidla- Lutterworth

@Klaudia

Wiesz może czy to pojedynczy przypadek czy może więcej osób miało podobny problem pracując przez tę agencję? Chciałbym mieć pewność, że firma rzeczywiście wypłaca wynagrodzenie. Czy jeszcze z jakichś przyczyn odradzasz pracę?

@Piotr

Generalnie przez agencję, to bardzo mało płacą.Jak byłem kiedyś order pickerem, to praca byłą 2 lub 3 razy w tyg. Powiadamiali o pracy przez smsa lub dzwoniąc. Zrezygnowałem z tej pracy, bo za te pieniądze, które otrzymywałem nie można było się utrzymać. Co do agencji Gap, to nigdy poprzez nich nie pracowałem, a tylko próbowałem się dostać do pracy na wtryskarki.Ale z tego ogłoszenia wynikało, że praca miała być po 12 godz.Nocki od 18.00 do 6 rano.Płatne normalnie jak za zwykły dzień(wyz........k).A jak zadawałem pytania odnośnie pośrednika, który miał wynajmować kwaterę, to otrzymałem odpowiedzi niepełne lub żadne.Nie zdecydowałem się na tę pracę, jak i też kontakt z tą agencją się urwał.Oczywiście z ich strony. Nie opisywałam mi już pewien pan z agencji.

yyyyyy

Witam! Jak ocenianie pracę poprzez tą agencję w Bristol magazyn Lidl ? Jak z wypłatami, i z pomocą w organizacji mieszkania przez landlorda? Dużo złych opinii, jestem troche zaniepokojony dlatego pytam.

@yyyyyy

Jak chcesz mieszkać samemu, to musisz wynając tzw studio, ale jak nie pracujesz, to zadna agencja ci nie wynajmie. Tylko nielegalnie od czarnych, ciapków lub polakow. Ale to jest niebezieczne, bo mogą cię oszukać i wyrzucić z mieszkania. Jak chcesz odłozyc to musisz mieszkać z innymi osobami w domu tj. np 5, 6, 7 osób. Jedno osobowy pokój lub podwójny. I weż się zgódż z tyloma. Cięzko. Będziesz musiał się wyprowadzać kilkakrotnie zanim znajdziesz odpowiednich ludzi pasujących do twojego charakteru i kultury. Jak już będziesz miał pracę stałą, na pełny etat, to agencja wynajmie ci, ale w kontekście zbilżającego się chyba twardego brexitu, to nie wiadomo jak to będzie. Tak samo kwestia pobytu. Jak w Anglii co dopiero przyjedziesz, to będziesz się musiał jak najszybciej zarejestrować, aby otrzymać tzw pre settled status. To jest dla osób, którzy są w Anglii poniżej 5 lat. Jeśli są już powyżej 5 lat, to mogą składać o status tzw. settled staus. Jak się będzie 10 lat to wtedy można składać o rezydenturę. Przed otrzymaniem rezydentury, to bedą znacznie ucięte zapomogi wszelkie.

Kazimierz
@x

Dzięki za szczegółową opinię. Rozumiem, że na początek wspólne mieszkanie jest koniecznością, ale nie napisałeś jakie warunki są proponowane. Czy standard jest w miarę dobry, a jeśli Ci nie odpowiada możesz zmienić kwaterę?

@Kazimierz

Hej, nie wiem jakie warunki będą przez pośrednika, bo wiesz, ze z biura polskiego w Polsce nie załatwiają żadnych mieszkan, czy pokoi. Podają tylko nr tel, imię i nazwisko pośrednika z Anglii, ktorym jest polak. i jak będziesz w Anglii to możesz do niego zadzwonic. Nie wiem czy on spisuje umowę, ale podejrzewam, ze jest to wszystko na dziko. Jak coś się stanie, typu oszustwo, wyrzucenie z mieszkania nie z twojej winy, to gap w Polsce nie poniesie zadnej odpowiedzialnosci i nie będziesz miał żadnych podstaw o jakiekolwiek odszkodowanie. Ale z doświadczenia wiem, bo w Anglii byłem i wiem jak to wygląda. Możesz trafić na wariatów co piją, ćpają , awanturują się, nie dają spać itd. Ale też moze być normalnie. Co do gap z Katowic, to jak ich wypytujesz o szczegóły, to unikają odpowiedzi i wybierają tylko te, które są dla nich wygodne. Szukają niewolników na gwałt, którzy nie pytają o nic. 70 funtów tyg plus 100F depozytu(raczej nie do zwrotu), mówią tak na początku, że do zwrotu, to wychodzi 280 miesięcznie , to tanio, więc standard raczej niski będzie. Pytałem pracownika z Katowic, czy wliczony jest gaz, prąd, śmiecie itd w tą cenę 280 f.Nie otrzymałem odpowiedzi. Raczej trzeba będzie dopłacić dodatkowo za media.Może to być 100F. Teraz to trzeba zapłącić ze 350, 400 za pokój, aby był normalny standard. Taka jest cena od tego polskiego pośrednika z okolic Leeds.

@Kazimierz

Gdy pytalem pracownika z Katowic o tego pośrednika z Anglii, czy spisywana jest umowa, to odpisał mi, że wszystko już napisał, czyli włąsćiwie nic. Wychodzi na to, że jak chcesz jechać, to musisz przystać na warunki tego pośrednika. Chore. No chyba, ze masz kasę i wynajmiesz hotel lub hostel.

@Kazimierz

Mieszkanie mozesz opuścić kiedy chcesz, nikt na siłę cię tam nie będzie trzymał. Stracisz depozyt.Ale tak jak napiałem, ze w ogóle depozytu nie oddają. Jak byłem w Anglii, to depozytu nie oddawali. Z dala od polaków!!!

Aga
@x

jakie bzdury piszesz matko czytac sie tego nie da. czlowieku najpierw zasiegnij informacji potem pisz bzdury!

Aga
@x

głupoty głupoty i jeszcze raz głupoty nie wiem co masz na celu taka wypowiedzią ale nie da sie tego czytac. wyjechałam przez gap 3 tyg temu i fakt załatwialam mieszkanie sama ale jesli wplacasz depozyt to zawsze go zwracaja ! brednie takie ze szkoda słow.

@Aga

To trafiłaś na jakiegoś uczciwego. Mało znasz życie widać. Posiedzisz trochę w Anglii to zobaczysz. W kazdej chwili mozesz wyjsc z mieszkania. Przecież nikt cie nie zatrzyma, prawda? Nawet jak umowe masz, to mozesz w kazdej chwili wyprowadzić się. Brak logiki u ciebie kobieto. No chyba, że ty mieszkasz tam, gdzie was pilnują żebyście nie uciekli z lokum.

@Aga

Chyba okres dostałaś pisząc co? Taka nienawiść!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel