Opinie o Gap Personnel w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gap Personnel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gap Personnel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gap Personnel w Katowice

Maniek

Spawacze unikać z daleka i wybić sobie z głowy wyjazd do UK jako spawacz,zarobki marne dojazdy płatne nawet Rumuni uciekają po 2 tygodniach

mig
@Maniek

gdzie procowales jako spawacz? moj brat u nich robil jako ponad rok i byl zadowolony. ja chce jechac w tym roku

room

Mam pytanie czy agencja ma oferty pracy z zakwaterowaniem?

imigrant

Jakieś nowe newsy n\a temat pracy w The Hut Group przez Gap Personnel?

realista

Ludzie gdzie wy chcecie jechać? Jak funt stoi po 4,66 co wy chcecie odłożyć 400-500 funtów na miesiąc za te stawki? Przecież tyle to w Polsce ludzie zarabiaja jaki jest sens jazdy 1600km?

Wrexham od 12 lat
@realista

A gdzie ty Realisto odlozysz w Polsce 400-500f??? Gap daje teraz robote np. w mleczarni (i w innych tez) za 400-500f tgodniowo (8-9F na godz. plus dodatki za nocki). Jedyna porazka to z Ifor Williams w Corwen( przyczepki samochodowe) bo 10 lat temu placili 8F/godz (ale na montazu, na spawaniu mieli wiecej) a teraz placa 8,2f( smiech). Pozdrawiam z Wrexham!

OLEK
@realista

Smiech na sali co ty piszesz ze w Polsce odlozysz 400-500funi no chyba ze (usunięte przez administratora) jestes to wtedy tak ale w normalnej robocie nigdy w zyciu

toschiko
@realista

Realisto, ja chciałabym w Polsce odłożyć miesięcznie 500 funtów, doradź mi w jaki sposób??? Bo skończyłam studia i nadal nie mam odpowiedniej pracy z umową na czas nieokreślony. Nawet nie mogę sobie jeszcze pozwolić na założenie rodziny. Musze wyjechać do Angli, żeby zarobić i zadbać o rachunki.Nie mogę nawet pomarzyć o pracy w mediach, bo oni milczą ,jak trzeba dać odpowiedź w sprawie mojego cv , tak wyrażają swoją intelektualną Ignorację.Ignor!

toschiko
@toschiko

....więc zadzieram Kiecę jak Lady i lecę ....

Tapicer

Po wysłaniu CV dostałem telefon z ofertą pracy. Widziałem stanowisko pracy na ich stronie i testy kwalifikacyjne. Umówiłem się na rozmowę w biurze Gap, podpisałem kontrakt i inne papiery. Wszystko bardzo sprawnie przebiegło. Oferta też bardzo atrakcyjna.

Pytali o poprzednie stanowiska pracy, zbadali mają historie zatrudnienia (świadectwa pracy). Pokazałem im meble które obijałem. Pytali o różne inne rzeczy, ale nie pamiętam już konkretnie o co, robię w tym zawodzie od lat także bez trudu sobie poradziłem. Mam już nawet bilet i lece tam za tydzień.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Joa

Ludzie jeśli macie pracować w The hut w omedze dajcie sobie spokój. Tu nie ma już pracy dla tych co są nie mówiąc o nowych pracownikach. My pracujemy po 1-2 dni w tygodniu.(usunięte przez administratora) Porazka

Zły
@Joa

Typowe dla Polaka zniechęcić ludzi którzy mają zamiar wyjechać do pracy napisać parę bzdur ze nie ma pracy ze nie płacą zły klimat w pracy itp .

Dobrze poinformowany.
@Zły

Skoro wiesz lepiej to jedź. Tylko potem w razie czego pretensje do samego siebie.

Z pierwszej reki
@Dobrze poinformowany.

Pracowałem dla nich od stycznia do września. Będę wracał w nowym roku - nie miałem żadnych problemów, czasami nadgodziny się nie zgadzały ale wyrównywali. Pracy jest dość dla ogarnietych

Zły
@Dobrze poinformowany.

Człowieku przestań siać zament z tą pracą.

ago
@Z pierwszej reki

Hejka, ja się wybieram do pracy w okolice Menchester, jade tam pierwszy raz, wiem ,że do 8 stycznia jest zastój w pracy i muszę czekać.Pozdrawiam .

Vandame

Rusza tam ktos z was przez Gapa do Anglii do jakiejs ciekawej pracy moze

past

Ja chce w styczniu

@past

Ale masz cos juz ogarnietego jakąs robote przez gapa czy jak

Past

Będe szukał na miejscu

@Past

To kiedy atakujesz do Anglii

Rich
@Past

Bedziesz szukal pracy i mieszkania na miejscu? Ja tam wole miec wszystko dograne przed wyjazdem. Stracisz 2-3tyg na szukanie pracy i wrócisz bez pieniedzy- znam kilka takich przypadków.

@Vandame

No jakos po nowym roku bede juz atakował cos tem bede organizował

Joa

Witam W sobotę wylatuje do Liverpool. Czym najlepiej dostać się z lotniska do Warrington? Dziękuję za odpowiedzi

@Joa

Hej najlepiej to pociągiem pół godzinki i jestes na miejscu a jedziesz tam do pracy co konkretnie bedziesz tam robic

@Vandame

Do pracy . Zbieranie zamowien w Omedze. A daleko od lotniska jest stacja kolejowa?

@Joa

I jak tam poradziłas sobie ze syckim tam na miejscu

Joa

Witam W sobotę wylatuje do Liverpool . Chciałam zapytać czym najlepiej dostać się do Warrington? Z góry dziekuje za odpowiedzi

Czesc.Wybiora sie ktos moze w połowie grudnia do Warrington. Moj mail alejandro1993@wp.pl. Pozdro ;)

seba

Gap Personel sa spoko wsiadasz i lecisz zero kosztow z twojej strony.praca jaka oferuja nie koniecznie.ja zaaplikowalem na tapicera wyslali mnie do westbridge.stawka jest znosna ale wymagania niekoniecznie.test i bhp zaliczylem jesli macie stycznosc to dacie rade.mieszkam w shotton i tu jest spoko jesli chce sie znalezc spoko lokum. 15-20min rowerkiem do pracy mozna busem koszt 4.5f w dwie strony wezcie min 250f bo tu sa koszty a wyplata co 4tyg. Polskie jedzenie nie ma problemu sa sklepy z polskimi markami ale ostrzegam drogo ze hej.jesli nie znacie jezyka bedziecie miec problem zalozyc konto bankowe ktore jest wymagane.sa alternatywy czasami kosztowne jak tlumacz20f czy kolega z domu(browar flaszka). Ogolnie trzeba sie rozeznac i przylatujcie bedzie nas wiecej to zmiekna brytom siedzenia.

kk
@seba

Siema kolego sympatyczny powiedz mi gdzie dokladnie pracujesz i co robisz jak kasa wyplacalni sa ja mieszkanie jak ogolnie robota

Bolesław

Wszystko ok, rzetelna firma. Zacząłem prace w Warrington w tym tygodniu...

damian
@Bolesław

mam zamiar wyjechac do warrington czy ktos wie jak dostac sie z manchesteru do warrington i czy ogolnie wszystko wprzadku z ta praca i wgl? prosze o odpowiedzi na meila Naimadh177@wp.pl

KONDZIOO
@Bolesław

Witaj napisz cos wiecej na temat tej pracy co robisz ile za godz masz ile dni pracujesz i jak z mieszkaniem

@Bolesław

Witam Cię serdecznie a powiedz mi jechałeś swoim autem czy organizowała sam coś? Możesz coś doradzić będę bardzo wdzieczny

Kondzii

Witam wszystkich czy moze ktos pracował w Wellingborough na magazynie odziezowym czy moze sie ktos wybiera i powie mi jak wyglądają tam warunki i ogolnie jak sama praca wygląda

kerdo

Witam serdecznie czy ktoś z łodzi lub okolic szykuje się do wyjazdu do Warringtton?Podaje email do kontaktu (alumast33@interia.pl ) chętnie z kimś porozmawiam na ten temat:)

witam,planujemy wyjechać w listopadzie do Warrington z Gap do Omega Business Park. Czy ktoś może napisać jak z dojazdami z centrum , czy wypłaty są w terminie , czy nie ma przestoi, czy idzie tam zarobić itp. dzieki z góry :)

Jasinsky
@Paweł

Hej! Ja tez chce jechać na początku listopada, masz już jakiś transport zaplanowany coś? Może się umówimy razem? :3

Asia Kato
@Paweł

hej Pawel ja tam bede od 1 listopada ...od ludzi ktorzy tam mieszkaja skyszalam ze Gap ma dobra opinie. Dijazdy podibno sa sama na warrington gov znalazlam ze jest autobus ktory jezdzi do omega na kazda zmiane. Bede mogla cos konkretnie napisac jak bede na miejscu.

Marek W.
@Paweł

Zarobić można jak chcesz pracować i nie boisz się pracy fizycznej. Ja miszkam przy centrum Warrington i dojazd jest z pracownikami albo autobusem.

Gosia
@Jasinsky

Z checia dołacze do wpolnych dojazdow. Bede w listopadzie. Nie mam jeszcze mieszkania zorganizowanego. Ktos, cos moze polecic? greta.rita@onet.eu

Warrington

Cześć! Wyjechałem ze znajomymi niedawno do Warrington przez Gap. Za tydzień przyjadą kolejni dołączyć do naszej grupy. Praca jest fajna, ale magazyn bardzo duży więc sporo chodzenia. Mamy już stałe zmiany i chodzimy często na nadgodziny -nie ma co narzekać, bo wypłaty lepsze niż sądziliśmy. Zakwaterowanie załatwione jednym telefonem jeszcze z Polski. Luksusów nie ma, ale da się wyzyć. Byłem już w różnych pracach za granicą, ale tą jako jedyną mogę polecić! Pozdr. SK

Sprawa
@Warrington

Możesz powiedzieć jak z dojazdem z Warrington powiedzmy z centrum do magazynu? Pani z którą rozmawiałem poleciła kupić rower na miejscu. Pomysł nie jest zły, ale mojej dziewczynie się nie podoba. Google pokazuje że komunikacja miejska zaczyna się od 6 rano dopiero a wtedy zaczyna się właśnie pierwsza zmiana.

T
@Warrington

Mógłbyś określić dokładniejsze zarobki i wydadki w Warrington chodzi mi ile ci zostaje po odliczeniu zakwaterowania dojazdów i jedzenia

Martyna
@Warrington

Witajcie, będę wdzięczna osobom, które podzielą się wskazówkami odnośnie znalezienia mieszkania w Warrington i sposobu transportu do pracy. Chcemy się wybrać, ale dwa dni ślęczę nad ogłoszeniami i nie idzie mi to zbyt dobrze...

Gosia
@Warrington

Hej A może dać jakieś namiary na mieszkanie w Warrington? Dzieki z gory! Gdzie szukałeś?

Sinsay

Dla wszystkich wybierajacych sie teraz do warrington -praca bedzie gdzies do pierwszego tygodnia grudnia potem napewno juz duzo gorzej bedzie i dopiero po nowym roku bedzie szal ( nowy rok nowy ja i wszyscy odzywki zamawiaja). Jesli chcecie cos wiedziec wiecej piszcie smialo , chetnie odpowiem na pytania

paker
@Sinsay

A skąd ta pewność? Nie wiem gdzie robisz, ale tutaj nie tylko odżywki. W zeszłym roku pracowaliśmy do samych świąt (później przerwa jak ktoś wraca). Po nowym roku też jest busy...

Peter

Czesc. Przez agencje Gap w Warrington zarabialem srednio £340 na reke tygodniowo. Teraz jak dostalem kontrakt to wychodze od £350 do £400. Ciekawa praca w sumie, ponad 40h na tydzien jest na spokojnie.

Matt

Witam, wie ktoś może ile średnio godzin wychodzi w Warrington na magazynach ? Opłaca się jechać ?

Kerdo
@Matt

Ktoś z okolic łodzi chce wyjechać do UK prze GapPersonel? Podaje meil do siebie alumast33@interia.pl

Warrington

Załatwili mi dobrá prace w UK na magazynie. Wyplata ok, nie spóźniają się z przelewami.

Zawiedziony/a

Informacja odnośnie pracy w Arli w Leeds. Jeżeli ktoś kieruje się wyborem tej pracy ze względu na informacje, że jest dużo godzin pracy to zawiedzie się. Praca w temperaturze około jednego stopnia.

Quark
@Zawiedziony/a

hahahaha, ciekawe na którym magazynie pracujesz, bo napewno nie w Arla Foods!

Arla
@Zawiedziony/a

Ja pracuje na Arla w Leeds przez Gap i nie mam problemów. Wiadmomo, ze jest chlodno, ale daja dodatkowe przerwy... Jak ktos chce pracowac to nie ma problemu z godzinami. Obcnie robie po 45 godzin na tydzien.

Zostaw merytoryczną opinię o Gap Personnel - Katowice

• Jak się pracuje w Gap Personnel?

Zobacz opinie na temat firmy Gap Personnel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gap Personnel?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gap Personnel?

Kandydaci do pracy w Gap Personnel napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gap Personnel
2.8/5 Na podstawie 190 ocen.

Gap Personnel