HR Navigator

Opinie o HR Navigator

Witam. Pracuje ktoś lub pracuje przez ta agencje w sortowni GLS w Niemczech ? Czy faktycznie zarobki to 1400 - 1600 euro ? No I jak te kwatery ? Pozdrawiam

@Nowy

Nieb zrobisz tam tyle i nie daj sie zwiesc obiecankom przez telefon rekruterom.Poza tym lepiej zalatw sobie sam nr podatkowy niemiecki jesli go nie masz.Oni przez telefon gwarantuja ale tego nie zalatwiaja.Final jest taki ze bedziesz otrzymywal kilkaset euro wyplaty za pelny miesiac a reszte za rok przy zwrocie podatku za granicy.

@Nowy

Poza tym mieszkania to tez totalna porazka

szymon

Nie polecam, rekeruterki gadaja co innego a na miejscu wychodzi coś innego, słaba organizacja, co chwilę ludzie się zwalniania, transport do pracy to jakaś masakra. Do paliwa trzeba dokładać, nie wyjeżdżajcie swoim autem bo się nie oplaca chyba że nie macie problemu żeby dokładać do paliwa, praca ciężka za stawkę 10.88 to śmiech na sali, dajcie sobie spokój z taką robota, ogólnie firma (usunięte przez administratora) nie polecam!!!!

@szymon

Tak bylo tez w moim przypadku.W Polsce przez telefon co innego po przyjezdzie co innego.Anajlepsze ze wyplaty liczone po 4 euro za godzine.I jeszcze wszyscy oburzeni ze ktos ma o to pretensje.Chora agencja.

Joanna

Witam.Jak jest w tej agencji.Chcę jechać na sortowanie przesyłek.Faktycznie mozna tyle zarobić?

bivent

Na długo są tu wyjazdy? Jest jakiś określony czas?

bark

Wszystko zależy od projektu

@bivent

jak zadzwonisz to biura to wszystko ci powiedzą odnośnie długości trwania, bo tak to nie ma uniwersalnej odpowiedzi

@niedźwiedź

aa okej, czyli nie ma jakiegoś ogólnego min. albo max. czasu?

@bivent

no pewnie zależy od projektu, może na niektórych jest, nie wiem

okej, okej, rozumiem

@niedźwiedź

to będę dzwonił, bo to dość istotne dla mnie

@bivent

jak ci potrzeba na określony czas to jasne, że istotne, nie dziwi mnie to

dzwoń, myślę że pomogą

Na pewno.

@niedźwiedź

W biurze bardzo miłe osoby są, sam wiele razy dzwoniłem, z nawet najgłupszymi pytaniami

Także bez obaw ;)

@zetzet

Już też mogę powiedzieć, że tak

Dzwoniłem

Zgadzam się, mili ludzie

Wszystkiego się dowiedziałem

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Dobry

Witam, jakieś opinie w GLS NEUENSTEIN ? Co sądzicie, praca, zakwaterowanie, itp.

Miki

Hej, wybieram się ze znajomymi z tą agencją i mam pytanie. W ofercie jest napisane przy informacji o darmowym zakwaterowaniu coś takiego: " możliwośc wyjazdu w grupie ". To oznacza że będziemy mieć zorganizowany podobny np. czas pracy albo zakwaterowanie? Albo jedno i drugie? Nie ukrywam że dobrze by było jednak razem w miarę możliwości pracować.

@Miki

Jak coś to chodzi o ofertę dotyczącą pracowników magazynowych w Niemczech.

mychol
@Miki

no w miarę możliwości będą się starali zapewnić wam wspólne zmiany, wspólne zakwaterowanie itd.

@mychol

Dzięki, a ty byłeś już na takim wyjeździe? Może tak w grupie właśnie?

mychol
@Miki

sorry, nie wchodziłem na goworka...byłem, ale sam

@mychol

Spoko, nie ważne, już wszystko załatwione dawno :)

vevo
@Miki

to powiesz może jak to wygląda z takimi wyjazdami?

Mike
@vevo

Jasne, a co konkretnie chcesz wiedzieć?

eeskaa
@Miki

i jak to jest organizowane? Macie zakwaterowanie i zmiany razem? Ja byłem ostatnio sam i ciekaw jestem jak to wygląda

Lukasz
@mychol

Ja nie wiem po co wogule sie tu wchdzi, czlowiek tyle lat bez opinii jeżdzil i byl zadowolony , co to teraz za pokolenie. Palce tylko do pisania na klawiaturze przyzwyczajone a do prawdziwej pracy

bann26
@Lukasz

opinie zawsze dają jakiś pogląd o pracy

bann26
@Lukasz

a skoro można sprawdzić opinie to czemu nie? W dodatku ludzie tam potem wyjeżdżają, więc niekoniecznie do samego pisania na klawiaturze jak to sobie twierdzisz

bezkm
@Lukasz

a ty nigdy z opinii czyjejś nie skorzystałeś niby?

Abs
@bezkm

Skoro ma takie podejście to najwyraźniej nie. Jego sprawa. Trochę rozumiem co ma do przekazania

meteo

Może ktoś wie czy staż w dziale zagranica jest w pełnym wymiarze godzin?

@meteo

Raczej nikt nie będzie wiedział, bo to jednak wygląda na ofertę dla klienta HR, nawet nie wiemy do jakiej firmy, więc marne szanse, że ktoś odpowie, musisz bezpośrednio pytać

@meteo

Przynajmniej tak mi się wydaje, bo zazwyczaj jak była oferta bezpośrednio do HR to była taka informacja w ofercie, ale no nie wiem

meteo
@kick

Aha, no rozumiem, to pozostaje mi się tam kontaktować pewnie

Tak będzie najlepiej

Low
@meteo

Trudne pytanie, raczej tutaj sie nie dowiesz

Kacper

Cześć mam pytanie odnośnie firmy ?

to dawaj, pytaj

taketo
@mandal

to ja może zapytam gdzie robisz, bo się rozglądam i tak szukam opinii?

@mandal

Jak warunki mieszkalne wyglądają jak wygląda praca i jak z transportem z Polski ?

@Kacper

z transportu to zwracają koszty dojazdu i ja go sobie ogarniałem sam

@Kacper

mieszkanie spoko, czyste i wyposażone w pełni

taketo
@mandal

odpowiesz też na moje pytanie? Będę wdzięczny

@taketo

na sortowni

Czyli polecasz? Bo akurat szukają

@mandal

Nie wiem czy lokalizacja ta sama, ale praca pewnie się aż tak nie różni

@mandal

Sory jako kandydat miało być

@c

no tak

leos

dużo osób na mieszkaniu?

Waldemar
@Kacper

Warunki mieszkalne tragiczne.Ludzie mieszkaja (usunięte przez administratora) po 5 w kawalerce 20 m.Aneks kuchenny sluzy jako sypialnia dla paru osob.To wszystko zapewnia kondonator agencji.Na niego zawsze mozna liczyc.

DCI
@Waldemar

kiedy byłeś

Wladimir
@DCI

A ty co taki ciekawy jestes.Pracujesz w tej agencji i jestes kondonatorem?

L4

a na czym budujesz ta swoja opinie Panie kolego? a moze dales L4 bo nie chcial CI dac ktos wolnego po 2 dniach pracy?

Wartopytać

Czy ktoś był bądź jest aktualnie w pralni BUCHHOLZ , mógłby się wypowiedzieć o warunkach oraz pracy ?

peletti
@Wartopytać

nie widzę takiej oferty, gdzie ją masz?

Witam, czy ktoś pracuje na pralni i mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca ?

mosiek
@Kasia

jeśli masz na myśli czy to trudna praca to według mnie nie. Jakoś bardzo ciężka też raczej nie

@mosiek

Raczej chodzi mi o atmosferę pracy, czy pracują Polacy i faktycznie nie trzeba znać języka( już pracowałam z mężem na pralni zapewniano nas że języka znać nie trzeba a na miejscu okazało się zupełnie co innego) jak kwestia zakwaterowania, godzin pracy bo podobno na jedną zmianę no i zarobki czy to faktycznie 1800 euro netto bo jak na 10,88 brutto na godzinę to nie wiem skąd te wyliczenie, pozdrawiam

Pytanko

Jak wygląda praca na magazynie w Mörsdorf DPD pod względem ciężkości i czy faktycznie można liczyć na przynajmniej te 1300-1400e netto?

sello

Hej, czy można robić nadgodziny, czy raczej się tego nie praktykuje?

lutos
@sello

pewnie zależy gdzie, w końcu tu nie ma jednego miejsca pracy

Fant
@sello

Jak ja byłem, to była możliwość nadgo. ale wtedy pisali przy ofercie taką adnotację, więc sobie posprawdzaj

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Kierowca prowadzona przez firmę HR Navigator. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Qtas

A Ty jako administrator chciałeś się przyjąć czy co , że pytasz.... ,?

Kacper

Siema będę wyjeżdżał za dwa tygodnie termin mam wybrany wszystko załatwione ale mam pytanie jak wygląda praca jak wyglądają zakwaterowania z góry dziękuję ????

@Kacper

Ale gdzie właściwie jedziesz? Jaka praca, jaka lokalizacja?

@mandal

A firma pomaga jakoś ogarnąć transport?

Że z Pl na miejsce?

@Kacper

Na pewno zwracają kase, ale ja sobie ogarniałem sam. Bilet na pociąg i w sumie tyle

Wojt
@Kacper

Siemka! I jak wyjechałeś czy dopiero będziesz?

Damian

Witam. W przyszłym tygodniu planuje wyjazd i mogę zaoferować transport gdyż sam bym jechał

Jjsjsjs
@Damian

Siema, daj jakiś kontakt jak jedziesz na 04.04

diablo76

nie polecam.......wielki chłam, zero kontaktu z firmą, na rozmowie opowiadaja jacy to nie są zajebiści,(usunięte przez administratora)

....
@diablo76

u nas byla rozmowa o stawce 10,88 e. na umowie napisali 10,45e. (usunięte przez administratora)

ZA DOBRY
@....

@diablo chyba nie doczytales szczegolow, no ale jak ktos nie jest doedukowany to nie wie ze stawka 10,88 w niemczech dla pracownikow na magazynie zmienia sie od kwietnia :D

Pilne

Szukam opinii na temat: ,,Praca MAGAZYNIER NIEMCY – 1600 euro netto i mieszkanie!” Miejscowość: Kassel Coś mi tu wszystko za pięknie wygląda, jeśli jest ktoś na tym zleceniu bardzo proszę o opinie, jak z pracą, czy są jakieś normy czy na luzie, ogólnie co należy do obowiązków, jak atmosfera, jak kwatera, bo jest napisane 2-4 osobowe, to jednak robi różnice czy będę z jedną czy z trzeba osobami w pokoju, proszę o opinie lub jakiś kontakt do siebie, chce jechać sama i zastanawiam się czy warto, bo mam trochę daleko i nie fajnie będzie wracać tego samego dnia

Tina

Kiedy pojawia się najwięcej ofert pracy? Można liczyć, że bliżej wakacji będzie coś więcej?

Marco

Czy jest tu jakiś kierowca ? Widzę ofertę pracy w Malbergweich. Ktoś może się wypowiedziec na ten temat?

Demek
@Marco

A masz jakieś konkretne pytania czy tak ogólnie chcesz usłyszeć, że jest okej

Marco
@Demek

Nie, chce żebyś ktoś mi powiedział jakie warunki są.

Kierowca
@Demek

Język angielski to taki jak ze szkoły wystarczy? Żeby coś powiedzieć ale bez poematów szczególnych?

kilu
@Kierowca

Musisz się umieć dogadać to raczej jasne.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator