HR Navigator

Opinie o HR Navigator

@@@@

jestem aktualnym pracownikiem firmy i czytając te komentarze a szczególnie te pozytywne to wydaje mi się że Panie w biurze w Krakowie zamiast zajmować się pracownikami to siedzą i wypisują pozytywy:)

Kolorek

HR Navigator to profesjonalista i jak widać z opinii nie próżnuje a zdobywa nowe miejsca pracy. Może to nie są prace zbyt ambitne ale jak kto bardzo potrzebuje dobrze płatnej roboty to tu zawsze znajdzie. Pracowałem za ich pośrednictwem i mogę tylko pochwalić

Mati

Hej. Zastanawiam się nad pracą w sortowni kurierskiej. Jak czytam wcześniejsze komentarze to widzę, że nie ma co startować jak nie jest się przyzwyczajonym do pracy w bardzo szybkim tempie. Może ktoś napisać czy rzeczywiście tak to wygląda czy raczej opinie przesadzone? Dzięki za info i pozdrawiam :)

Asia

Dostałam ofertę wyjazdu do pralni przemysłowej w okolicach STEINEBACH/SIEG :) czy jest tu ktoś kto z Navigatorem pracuje w tym miejscu i mo ze powiedzieć jak to wygląda? Dzięki

@Asia

Poczytaj sobie powyżej. Piszą dużo o pralniach. Pewnie największy zamęt i rozróby robią Ci co im pracować się nie chce. Tak jest tez u nas. Spokojnie wyjeżdżaj z Navigatorem. Od nas Goście mieli tam swoje rodziny, mamy, siostry i wszystko było ok. Oni jednak co by nie mówić dają legalne zatrudnienie bez żadnych przekrętów. Kwatery za free, praca zapewniona i żadnych kosztów. No poza tymi na chleb i mleko. Do boju. :)

@Ziemia

Dzięki za odpowiedź. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam

@Asia

Śmiało możesz jechać. Praca jest OK, kwatery OK, wynagrodzenie dobre i na czas. Jak będziesz chciała to pracować możesz ile chcesz. Trzeba tylko pracować, a napewno Cię zauważą. Oczywiście ludzie jak wszędzie, są różni. Na jednych musisz uważać, innych ..., ale zawsze znajdziesz sobie przyjazną duszę.

@Monika

Dziękuję, mam nadzieję tylko, że wyjazd dojdzie do skutku.

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Ziemia

Marrix nie pi.... i zejdź na ziemie to trafisz do nas. Dzisiaj kolejna grupa nowych przyjechała i zaczynają razem z nami. Spadamy do roboty.

Przemek
@Ziemia

I jak było w pracy? Faktycznie można przyjeżdżać do pracy?

@Przemek

A co mamy następnego od gadania? Przyjeżdżaj jak chcesz i nie pi... Nowi są i maja być kolejni. Ci nawet całkiem nieźli przyjechali. Dali radę i zielono było w światelkach. :) Na hali jest mało ludzi, wiec Navigator napewno Cię weźmie jeśli tylko naprawdę będziesz chciał.

Kolo

HR Navigator to jedna z wielu agencji ale taka która organizuje wszystko tak jak trzeba. Jak ktoś jest gotów na pracę za granicą z dala od najbliższych to może z nimi spokojnie wyjeżdżać bo zarobi i nie musi sie o nic martwić.

polo

Nie polecam tej agencji. Złe warunki mieszkaniowe, zaniżone pensje, czasem wypłacane z opóźnieniem, wyzysk i brak kontaktu z koordynatorem.

Chce pracować w spokoju

@ Pracownicy HR Navigator: Rozwiązujcie umowy. Będzie spokój i miejsce dla tych co chcą pracować. A o płaceniu o niesortowane śmieci koordynator mówił przynajmniej od kilku miesięcy. I odkąd jest Rusek-właściciel to właśnie on cały czas nas straszy tym płaceniem. Zacznijcie wyrzucać śmieci tak jak trzeba i kłopotu nie będzie. Poza tym po co szczekacie skoro jeszcze nikt za nic nie płacił. Wiecie co, już kilka osób było co tak narzekali na to co maja za darmo. Poszli na swoje i płaca sami. Tylko, że w kieszeni mają 300 czy nawet 400 euro mniej miesięcznie.

matrix

z sortownią też oszukują ludzi nie ma wyjazdów

andrzej

JAKIE SĄ ZAROBKI KIEROWCY W PRALNI BOON ? Proszę o szybką odpowiedzi

Gorzej jak ktoś przyjeżdża do pracy do pralni i się okazuje, że przeszkadza mu praca w wyższej temperaturze czy sortowanie brudów. Albo jeszcze to, że trzeba szybko pracować. A to standard w takiej pracy. Szczepienia też każdy może sobie zrobić, jak nie wysłał Was na nie lekarz medycyny pracy to widocznie takiej potrzeby nie było. A na pewno byliście u lekarza, bo formalnych kwestii firma bardzo mocno przestrzega. Dzięki temu wiemy, że praca jest legalna.

Pracownicy HR Navigator

Jesteśmy grupą, pracującą w Niemczech i chcemy wyrazić swoją opinie na temat firmy HR Navigator. Znajdujemy się obecnie w sytuacji gdzie wszyscy chcemy rozwiązać umowy gdyż: Brak kontaktu oraz zainteresowania ze strony koordynatora, nie odpowiada na telefony, smsy i maile. Warunki mieszkaniowe pozostawiają wiele do życzenia tzn brak internetu ( zapewnienie firmy że on jest) wilgoć w pokojach, brak zamków w drzwiach, brak jakiejkolwiek prywatności. Zapewnienie firmy o bezpłatnym mieszkaniu nie pokrywa się z rzeczywistością, gdyż jesteśmy narażeni na dodatkowe opłaty, za śmieci oraz tv. Broszury informacyjne które dostaje każdy pracownik nie pokrywają się z rzeczywistością. znacznie mniej godzin przepracowanych niż obiecuje firma. Na koniec chyba najważniejsze... Firma nikogo nie poinformowała, o ciężkich warunkach w pracy i o możliwości zakażenia chorobami typu żółtaczka, gdzie współpracownicy Niemieccy są szczepieni. Nie polecamy wyjazdu z tą firmą.

O co chodzi
@Pracownicy HR Navigator

Ja pracuje już kilka miesięcy. Problemy z internetem faktycznie się zdarzają ale zawsze gdzieś jest do niego dostęp. Ciekawe, ze niby nie ma internetu a tu taka aktywność. Może lepiej skupić się na pracy niż szukaniu wymówek. A co do godzin to jak ktoś chce to godzin może mieć dużo. Nie było jeszcze osoby, która min 6 czy 6,5 godziny dziennie by nie miała. Oczywiście są dni, ze praca jest na 4,5 godziny ale te dni potem nadrabiamy jak jest po 8 czy 9 godzin dziennie. A i jeszcze TV: nikt z HR jeszcze nie musiał płacić i nie płacił za TV. Faktycznie kwity przychodzą ale to dlatego, ze jesteśmy zameldowani i tak to w Niemczech działa. Koordynator przywiózł odpowiednie dokumenty i dane aby odsyłać jak coś Wam przyjdzie. Za TV płaci właściciel lokali.

Kurka

HR Navigator to świetna agencja i rada dla niektórych może trzeba sie przypomnieć?

matrix

czy ktoś coś wie o majowym wyjeździe do sortowni kurierskiej?

Kurka

Praca na wakacje w Niemczech, czy ktoś wie coś o tej robocie? Co to za praca i jak płatna? Fajna opcja dla mnie.

Kurka

@Janek Swoje sprawy każdy pilnuje sam. Agencja ma pełno takich jak Ty i nie będzie do Ciebie wydzwaniała. Komu zależy ten musi czuwać, a tak w ogóle to jesteś w inne firmie i przestało Ci zależeć tylko musisz po marudzić?

@Kurka

A Sobie pomarudzę, a cooo..

Janek

Mamy czerwiec Pani Ewelina milczy Może chodziło Jej o wyjazd w marcu 2018? Kiszka, nie agencja.

Karol

HR Navigator to fajna agencja, organizują roboty bez zastrzeżeń. Jest jeden warunek a mianowicie osoby które jadą do pracy za granicą muszą być świadome, że tam trzeba ciężko pracować. Ja korzystałem z ich ofert i byłem zadowolony.

Byłem_widziałem

Praca nie jest dla każdego. Jeśli ktoś wcześniej nie pracował ciężko fizycznie może dostać lekkiego szoku. Rozładunek jak Cie mogę :D ale załadunek. . . Nie życze nikomu pracy w takim takim tempie. Agencja jako agencja jest jak najbardziej w porządku. Wypłaty na czas. Warunki mieszkaniowe bardzo dobre, towarzystwo też jest w porządku. Wiadomo wszędzie się jakaś czarna owca trafi. Ogólnie polecam Agencje, lecz jeśli chodzi o w/w stanowisku nie jest to praca dla każdego. Jednakże spróbować nie zaszkodzi. Pozdrawiam

kirks

Witam czy ktoś pracował w rozładunku paczek w SORTOWNIA KURIERSKA 36286 NEUENSTEIN DEUTSCHLAND. Mam propozycje wyjazdu. czy bardzo to jest cieżka praca? praca jest swiadczona w nocy> może już ktoś pracował?? pRozchodzi sie czy ciezkie są to paczki? z racji bardzo duzej ilości. ? czy da sie wytrzymac? Ni e sztuka podjac pracę ,ale faktycznie pracowac;) Jak warunki mieszkaniowej i atmosfera pracy? jak z wypłatą ile można zarobić netto?Oczekuje konkretnej odpowiedzi. pozdrawiam wszystkich cieżko pracujących pilna sprawa

@kirks

Nie licz na to, że pojedziesz Ja wciąż czekam na marcowy wyjazd. A Pani Ewelina zamiast zadzwonić i powiedzieć, że wyjazdu nie będzie, mydli oczy.

Irek
@Janek

To może Ty zadzwoń do tej Eweliny zamiast czekać od tylu miesiecy na telefon. My pracujemy, nowi przyjezdzaja. Firma jest ok

@Irek

Teraz nie ma sensu dzwonić, bo pracuję już w Nl, ale na telefon poczekam.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HR Navigator