Opinie o HR Navigator

Praca w sortowni kurierskiej jest ciężka, dla osób dobrze zmotywowanych. Przy tym wcale nie trzeba wyglądać jak kafar -tacy często rezygnują po dwóch dniach a zostają chudzielce. Warunki mieszkaniowe dosyć dobre, ludzie ogólnie w porządku ale w samej pracy minusem są ćpuny nakręcający wyniki.

Kurka

Podpowiedzcie proszę kilka informacji o samej agencji. Czy przedstawiana umowa jest spoko? Może coś jeszcze?

Wyjazdowy

Witam. Mógłby ktoś opisać pracę na magazynie paczek w neuenstein w Niemczech?

Karol

Czy może ktoś napisać kilka informacji o robocie z agencją HR Navigator w Niemczech? Jakie warunki na miejscu?

Firma HR Navigator w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Komisjoner - magazyn z artykułami spożywczymi. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Emkey

Badania musisz zrobic bo jestes zatrudniony w Polsce a tam jestes delegowany, wiec skladki odprowadzane sa do zusu a nie do Niemiec.

Krisu
@Emkey

Hej.Rozumiem że z kwatery do pracy i pracy na mieszkanie transport jest miejski? Co to znaczy we własnym zakresie jeżeli nie posiadam auta?

@Krisu

Hehe, nie :) Pewnie w Bebrze bys mieszkal a to male miasteczko jest i komunikacji miejsiiej tez nie ma (tzn jest ale w innym kierunku i taka to kosztuje pewnie z 5 euro jak to w Niemczech) Do pracy jezdzi sie prywatnymi autami pracownikow. Zrzucasz sie na paliwo po prostu i sobie jezdzicie we czterech np. Uprzedzajac pytanie, tak, pojazdow jest wystarczajaco zeby jezdzic, zazwyczaj ludzie jezdza stalymi skladami. Jest tez lista osob z wlasnym autem i nr telwfonow. Zreszta brygadzista Ci w tym temacie pomoze jesli sam nie znajdziesz.

Emkey

Tak, badania musisz zrobic w Polce i za nie zaplacic kolo 60 pln (firma zwraca z pierwszym wynagrodzeniem) Co do wczesniejszych pytan:. Godzin jest roznie, pracuje sie do 2:30 lub do 3 (max) a zaczyna od 18, 18:30 a czasem o 19. To taki standard, w tym pol godziny nieplatnej przerwy. Zarobki sa na poziomie 1200 euro. Jesli jest wiecej godzin i miesiac ma np, 22 dni pracujace to mozna przytulic 1400 ale tym bym sie nie sugerowal. Codziennie tez musisz zorganizowac transport z i do pracy (pol godziny w jedna strone) koszt 2 euro czyli 80 euro wydajesz na dojazd. Praca ciezka, ale do przezycia. Duzo lzej na rozladunku, ale zaladunek lepszy moim zdaniem. Czas szybko leci. Pokoje sa dwuosobowe, mieszkania 4.

DanielX

Rozładunek paczek Magazyn GLS NIEMCY Miejsce pracy: Hesja ktoś coś wie ? ile miesięcznie jest netto ? praca bardzo ciężka ? warunki mieszkaniowe jakie ? pokoje 2 osobowe czy więcej ? są godziny proszę dajcie znać na emaila jak niżej : danielnowak247@gmail.com

DanielX

załadunek i rozładunek kontenerów ktoś coś wie ? ile miesięcznie jest netto ? praca bardzo ciężka ? warunki mieszkaniowe jakie ? pokoje 2 osobowe czy więcej ? są godziny proszę dajcie znać na emaila jak niżej : danielnowak247@gmail.com

Jakubas

Czy moze ktoś napisać jak się współpracuje z HR Navigator? Czytałem wpisy i widzę dużo pozytywnych opinii!

TST TOM

Witam.Intresuje mnie praca jako szlifierz we Francji.Pracował ktoś?Prosze o info.

jechac / nie jechac

Witam.Wybiera się ktoś do Neuenstein do GLS w mnajbliższym czasie ? Zastanawiam się od paru tygodni i nie wiem czy jechać .Poszukałem troche po różnych forach na temat tej pracy zapi...dol niezły ale można wyciagnąc cos kolo 5 tys złotych.sząłu nie ma ale za mieszkanie nie trzeba płacić .jak ktoś się wybiera doi tej pracy nie piszę na forum

Kamil

Witam. Jestem zainteresowany pracą w Hesja przy Paczkach Kurierskich. Czy ktoś tam już pracuje i może się wypowiedzieć na ten temat ? Jak tam jest, jak z pracą (godziny, ciężka/lekka, zakres obowiązków), Jak wyglądają warunki mieszkaniowe które ponoć jest bezpłatne

Jasiek

Maja super oferty i jak dużo ich jest. Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś o pracy dla piekarza? Słyszałem tylko, że agencja jest spoko i dlatego chcę skorzystać. Jakie maja mieszkania na miejscu? Może cos jeszcze?

Murphy

Witam Zastanawiam sie nad wyjazdem do GLS Niemcy przy rozladunku zaladunku i skanowaniu paczek. Mam ponad 8 letnie dosw w Polskim UPS i 2 letnie w DPD. PROSZE Was o opinie czy warto jechac do Hesji? Jakie warunki mieszkaniowo - socjalne itp? Moj mail do korespondencji michal.kolacz82@gmail.com

Nowy Pracownik

Witam mam zamiar wyjechać do Niemiec z firmy Hr Navigator. do pracy na sortownie GLS. Lub rozładunek kontenerów. -Jakie są zarobki mieisieczne czy wypłaty sa tygodniowe czy miesięczne.

Agata

@Leoś widzę, że nikt Ci nie odpowiedział. Czy sam szukałeś odpowiedzi na własne pytanie? Jeżeli znasz odpowiedź to mógłbyś podzielić się z innymi użytkownikami, którzy też chcą podjąć pracę za pomocą agencji HR Navigator?

Leoś

Mają całkiem sporo fajnych ofert pracy! Czy jeździł ktoś do pracy w Lyonie jako formierz ręczny? Podpowiedzcie kilka słów o tej robocie? Z góry dzięki.

@Leoś

Zapraszamy serdecznie do kontaktu i z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące stanowiska formierz jak i innych stanowisk dostępnych zarówno na terenie Francji jak i Niemiec. Zachęcamy też do złożenia CV na nasz adres mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl Dział Rekrutacji HR Navigator +48 571 322 116

Janek
@HR Navigator

HR, co z marcowym wyjazdem do sortowni?

@Janek

W przypadku zainteresowania propozycjami pracy zachęcamy Pana do odwiedzenia naszej strony www (www.hrnavigator.com.pl), profilu na FB lub do kontaktu telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na pytania dotyczące bieżących procesów rekrutacyjnych. Z pozdrowieniami, Zespół HR Navigator

Była pracownica pralni

Dzień dobry! Chciałam dodać moją opinię odnośnie pralni - obiektywną ! Praca jak każda inna fizyczna. Co do strzykawek i rękawiczek - nie wiem gdzie one były na hali w masowych ilościach - ja ich nie widziałam. Dzięki i Pozdrowienia dla pani J i pana D za pomoc zawsze mogłam na nich liczyć! (nie rozumiem wcześniejszych negatywnych komentarzy pod ich adresem ) Z tym mobbingiem to lekka przesada bynajmniej ja nic takiego nie doświadczyłam. Warunki mieszkaniowe są bardzo dobre.Proszę jechać i przekonać się samemu. Wypłaty zgodne z umową i na czas. Pozdrawiam

Kazik

Działają na rynku na tyle długo, że mają stabilną pozycję. Ludzie jeżdżą i dobrze zarabiają chociaż wiadomo, że tam za leżenie nie płacą.

Agata

@Karol a Ty pracowałeś w HR Navigator? Powiedziałbyś, co Ci się tak podoba w tej firmie? Jest naprawdę dużo ogłoszeń http://www.gowork.pl/praca/hr-navigator;pr do pracy za granicą, więc świeże opinie są wskazane.

Zostaw merytoryczną opinię o HR Navigator - Kraków

• Jak się pracuje w HR Navigator?

Zobacz opinie na temat firmy HR Navigator tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 178.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Navigator?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 9 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!