Opinie o Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Roxy Nowy wpis

W szpitalu byłam dwa dni na badaniu. Na sali chorych korzystałam z komórki, pisząc sms czytając pocztę, oglądając fb itp..... W drugi dzień pobytu przyszły dwie panie pielęgniarki i oskarżyły mnie o to, że nagrywam ich pracę. Podsumowując masakra!

Pacjent Nowy wpis

Na oddziale położniczym tragedia. Pielęgniarka zamiast zająć się rodzącą chodzi z telefonem w ręku i pisze sms. Na prośbę o pomoc chamsko odpowiada że nie na czasu bo jest zajęta- (usunięte przez administratora). Zalecam mniej solarium a więcej zaangażowania.

Pene Nowy wpis

Lanoratorium analityczne w Szpitalu na Goduli pozostawia wiele do życzenia. Po pobraniu krwi od pierwszego pacjenta, drugi musial czekać, bo pani się już zmęczyla i musiala poplotkować z koleżanką. Przesylanie wynikow do lekarza kierującego to porażka. To moje wyniki i chcę zobaczyć jakie są a nie dopiero podczas wizyty u lekarza, ktora często jest za 3 miesiące i później. Totalnie mają to gdzieś. Jestem chora jak mam tam iść.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Ruda Śląska
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
Pszczoła

Jeśli chodzi o oddział patologii ciąży w zaawansowanej ciąży jest masakra moim zdaniem gdyż w innych szpitalach przepływy,badanie gin.mialam robione codziennie oraz ktg 2 razy dziennie, co 2 godz tętno dzidziusia mierzone a w tym szpitalu 1dziennie ktg i tętno dzidziusia 3 razy gdzie od poniedziałku do piątku ktg podłanczaja studentki bez opiekuna i mierzą ciśnienie też same. A jeśli chodzi o przepływy do dzidziusia i badanie gin jest tutaj robione pacjentkom co 2-4 dni. Jak zgłasza się pielęgniarką że coś boli lub kuje mówią żeby zgłaszać później moim zdaniem (usunięte przez administratora) totalna na pacjentki. Nic dla nich się nie liczy np.malowodzie,łożysko czy inne rzeczy tylko przepływy ale tak jak pisałam wcześniej co parę dni robione szok jak dla mnie

Nina

2.11 bylam na RM, mial byc zrobiony z kontrastem,niestety, pani pielegniarka nie potrafila zaĺozyc wenflonu,mimo ze naklucia robiĺa 3 krotnie,w koncu machnèla rèkà i powiedziala,ze sie poddaje, nie da rady,zrobiono mi bez kontrastu, ciekawe co na to moj prowadzacy lekarz? Wydawalo mi sie, ze zalozenie wenflonu to podstawowa umiejetnosc pielegniarki

Jak wygląda sprawa grafiku w Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Dragon

Szpital na goduli wymaga natychmiastowej kontroli personelu tak samo w przychodni na pokoju 4.Personel szpitala ma nieprzyjemne podejscie do pacjenta wrecz katastrofalne i wymaga weryfikacji tego podejscia Przyklad z niemiec to polowa personelu w tym szpitalu nie nadaje sie do tej pracy.Co laske robia szukac innej pracy.

Graźka

Odnosząc się do poprzedniej opinii i do tych wspomnianych braków względem pielęgniarek jak w tym roku oceniacie pracę? widziałam, że na początku roku na stronie szpitala były prowadzone nabory. interesuje mnie przede wszystkim wzmianka na temat możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji, co można mieć przez to na myśli? Czy organizowane są obecnie kursy? Jaka jest atmosfera i czy pracy wciąż jest bardzo dużo czy jakoś może się to stabilizuje?

Xxx

Pracuje tam od może roku. Nie chcę się wypowiadać o całym szpitalu ale o moim oddziale. Gdy się przyjęłam od razu po studiach bardzo pomagały mi starsze stażem pielęgniarki abym mogła się szybko wdrożyć. Były pielęgniarki wspalanie ale trafiły się i takie które w ogóle nie powinny pracować z ludźmi. Lekarze też są różni jedni są bardzo pomocni i inni mają problem, że im się w ogóle pytanie zadaje. Jak każdy szpital w Polsce ten również ma braki wśród pielęgniarek i zdarza się, że pracuje się 4 dni pod rząd po (usunięte przez administratora) Takie sytuacje są rzadkością ale zdarzają się. Ogólnie to jest to dobry zakład pracy na początku kariery zawodowej

Barbara

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej potrzebuje w chwili obecnej m.in. kogoś na stanowisko specjalisty ds. kadr i płac: https://szpitalruda.pl/blog/2021/04/15/specjalista-ds-kadr-i-plac/ Zatrudnienie jest w ramach umowy o pracę. A czy ktoś jest na tyle dobrze zorientowany, że wie, czy od razu jest to umowa na czas nieokreślony? Czy na taką umowę trzeba jednak trochę poczekać?

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.?

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o.