Opinie o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek w Mikołów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek w Mikołów

Maxxx Nowy wpis

bardzo niesympatyczny lekarz, teksty typu : niech mi Pan nie przerywa, to nie jest TVN, niech się Pan nie obraża - nie moja wina, ani lekarza, że słyszeliśmy się z opóźnieniem ale to nie jest powód żeby się w ten sposób odzywać. Nie polecam!

Arkadiusz Matlak Nowy wpis

Gburowaty cham. W karcie wpisał coś zupełnie innego niż wynika z wywiadu medycznego. Lekarz był tak mało zainteresowany tematem ze rozłączyłem się w trakcie e-konsultacji.

Pacjentka123 Nowy wpis

Kolejny lekarz na telekonsultacji beznadziejny. Miałam wrażenie że bardzo się gdzieś spieszy i nie ma dla mnie czasu. Nieprzyjemny, opryskliwy i problematyczny, przerywający i szybko kończący rozmowę pomimo że ja jeszcze jej nie zakończyłam.

Pacjentka Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Bezczelny, bez poszanowania drugiego człowieka !!! Pretensjonalny ton!!! Ma się za boga i lepszego od innych, swoją pracę wykonuje za karę i ma pretensje, że pacjent w ogóle przyszedł do niego z problemem! Cała przychodnia we Lwówku, w której ,,pracuje” to porażka !

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Chory1234

Nie polecam lekarza. Kto ma możliwość niech się umawia do innego. Ten Pan jest okropnym gburem i ma problem ze zrozumieniem faktycznego stanu zdrowia pacjenta. Jeszcze ma problem, że w ogóle się do niego dzwoni i prosi o wystawienie l4 z powodu choroby zakaźnej. Okropny... nie polecam jeśli ktoś szuka fachowej pomocy, bo ten Pan jej niestety nie daje pacjentowi.

Olga

Cham to za mało dla tego człowieka. Pretensjonalny ton, totalny brak wychowania i kultury osobistej. Wstyd , że osoba wykształcona zachowuje się jak totalny gbur i (usunięte przez administratora) Nie wiem kto mu dał dyplom ,ale nawet na budowę go bym nie posłała bo by obniżał morale. Ten człowiek nie powinien być lekarzem!!!

Pacjent

Tak chamskiego i wywyższającego się "lekarza "nie spotkałem,kompletny brak empatii,braku zrozumienia,na wszystkie moje prośby o pomoc i próbę wyleczenia mojej dolegliwości która powraca co jakiś czas i jest sprawdzone skuteczne leczenie ten chamski lekarz robił wszystko żeby mi nie pomoc a na koniec się rozłączył.

Zostaw merytoryczną opinię o Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek - Mikołów

• Jak się pracuje w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek?

Zobacz opinie na temat firmy Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek?

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Andrzej Durałek
  • Orzechowa 16
    43-190 Mikołów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042