LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Sławek

Wszystko dobrze, warunki takie jakie miały byc, kasa na czas, tacho nienaginane a to najważniejsze. Dziekuje Pani Julii za pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Sławek

jan

byłem, oferta zgodna z tym co Luksmann zapewniał, warto ich wybrac przy szukaniu pracy

aa

Mogę szczerze polecić działania Luksmanna, pojechałam z nimi do firmy 4 miesiące temu i cały czas pracuje. kasa sie zgadza, szef taki do pogadania, naprawde jestem zadowolony, jak czegoś się szuka w niemczech to warto odezwac sie do nich

Piotrek

Gorąco polecam tą firmę! Świetna oraz szybka obsługa a dzieki Panu Michalowi znalazlem odpowiednia prace!

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Marcn

Panowie, jak szukacie roboty w Niemczech to warto skorzystac z ich usług. mają swoje kontrakty i czesto zarabia się wiecej niz niemiec tak jak bylo mnie :DDD duzy wybór ofert wiec mozna znaleźć coś ciekawego co się chce Dzwońcie bo to jedyna agencja która sensowne warunki przedstawia i nie zapomina o kiero jak juz sie zacznie prace

Marcn

jak wyjeżdzać za granice do pracy to tylko luksmann. miła obsługa, wszystko wyjasnia,a teraz czasy niepewne to wszystko sie zmienia, a oni maja na bieżąco nowe informacje. zawsze mozna zadzwonic i dopytac polecam z całego serca, bo jechalem pierwszy raz i milo miec kogos kto powie co i jak

Julek

Jeżdze w chemnitz teraz na platformie, wszystko dobrze, nieduza firma to nie jestem tylko numerkiem dla nich. zmiany dzienne, weekendy mam wolne- bajka, ze mieszkam nie daleko od granicy to akurat sobie zjezdzan dzieki Luksmann za fajną robote

drive

Czy ktoś aplikował do pracy na silosy w kassel? Może napisać jak tam wygląda praca?

Karol
@drive

ja teraz pracuje i ogolnie jest w porzadku tylko nocki wiec nie dla kazdego

trucker
@drive

pracowałem tam w kassel, spoko robota, nie narobisz się za duzo, tylko nocki, tak jak kolega wyżej napisał, wiec zalezy czy lubisz taka robote firma spoko da sie z nimi dogadac nie to co w niektórych

moge szczerze polecić. oferta na miejscu zgadzała się z tym co mialem przedstawione, żadnej kasy nie pobieraja od kierowcy za swoją działalność, jak dojechalem na miejsce i potrzebowale pomocy to też mozna zadzwonic i wyjaśniaja co i jak nie ma sensu jechac samemu

Marekkk

Miła obsługa, aż chciało się do nich dzwonić. Wszystkie szczegóły mi przedstawili, duzy wybór ofert, stawki tez ciekawe. Teraz przy tych dziwnych czasach na bieżąco mają informacje i wszystko się wie dzieki temu. Jak ktoś szuka roboty i chce jechac do niemiec to tylko luksmann. Pozdro

Łukasz

Warto wybrac ich usługi przy szukaniu pracy. Wszystko przedstawiają, jak jest się na miejscu to też w razie potrzeby można zadzwonić do nich i pomagają. Słabo znam język wiec dla mnie to było bardzo korzystne, kiedy trzeba było wolne załatwić czy coś innego. Polecam

Krzysiek C

od paru miesiecy pracuje przez luksmanna na plandece przy granicy, dobra kasa, fajne auta, bkisko granicy przede wszystkim i wracam czesto do domu, zadowlony jestem, polecam szukac przez nich prace, mówią co i jak, wiec mozna się dopytac o wszystko

Julek

Warto jechac z luksmannem, maja jakies swoje umowy podpisane, bo zarabiam kase wieksza niz niemcy na miejscu. szybko mi załatwili robote, warunki jakie oferowali sie zgadzaja z tym co na miejscu, jak sie szuka roboty w de to dobrze sie do nich odezwac, bo mozna zgarnac lepszą kase no i ogolnie pomagają, wiec mozna o cos podpytac, na plus ogolnie

gall anonim

Dzien dobry, czy ktoś pracuje i może dać opinie o pracy kierowcy pod Berlinem na plandence z Volvem.

dwa razy juz jechałem z luksmannem, pierwszy raz jakies 4 lata temu, i teraz 3 miesiące temu też z nimi zmieniłem firmę, to co luksmann przedstawił tak było, teraz jestem w kassel na bdf i najlepsze jest to, ze mam wieksze pieniadze niż niemcy, bo luksmann jakoś tam to z szefem ugaduje. system 3/1 mam i 2400 a czasami jak zostane dłuzej pare dni i pojężdze to dają dniówkę koło 110/120 euro dodatkowo, dobra kasa, tylko jeździć

Pracuje przez Luksmanna i naprawdę polecam. Jeżdzę w Kassel na bdf, miałem pewne obawy, bo wiadomo coś nowego,a to mój pierwszy raz za granicą ale niepotrzebnie, bo we wszystkim pomagają i informują co potrzeba, Pracuje 2 tygodnie a dwa tygodnie jestem w domu z rodziną a zarabiam taka kase jakbym cały miesiąc pracował, dlatego naprawde dzieki! spoko kasa, fajny system, szefowie do dogadania, auta nowe, zadbane- moge polecić! dzięki i pozdrawiam załogę luksmanna, Andrzej B.

Qwerty

Witam. Czy pracował ktoś na BDF w kassel?

Zbyszek
@Qwerty

Ja pracuje na bdf w Kassel przez Luksmanna. Można zarobić fajną kasę i tak jak mówione było mam podstawe za 2/2 1800 euro, a jak się pojeździ trochę wiecej to i nawet 120 euro dniówki dodają, wiec pod wzgledem kasowym to drugiej takiej firmy nie znam. Jeździ się na nocki i w sumie jedyne co trzeba robic to podczepiać kontenery na załadunkach. auta tez maja fajne a nie jakieś graty, jak w niektórych firmach wypłate mam zawsze na czas firma też taka do dogadania, jak wolne potrzeba to dadzą tylko wczesniej trzeba powiedzieć. Dobra robota za uczciwe pieniądze także moge polecić

Broda

Dodam firma SRT Pinenberg

KOWALSKI

Nie ponieważ jeśli szukaj ofert i chcą pozyskiwać kierowców to niech Niemcy uczą się Polskiego Bądź zatrudniają Polskiego Dspo !!! I Nie wiem z czego się cieszą inny i chwalą tą firmę chyba za to że są białymi (usunięte przez administratora)

Dabra

Zgłosiłem się do firmy Luksmann poszukując pracy jako kierowca dużego w Niemczech. Trafiłem pod opiekę wspaniałej rekruterki Pani Julii i o niej mogę się wypowiedzieć bo tylko z Nią miałem kontakt. Cały proces przebiegł szybko bo dzwoniłem w poniedziałek a już na piątek mogłem wyjechać do pracy, jednak z przyczyn osobistych wyjazd przesunąłem o jeden tydzień oczywiście nie było to dla firmy problemem. Pani Julia przedstawiła mi oferty przed wyborem rozmawialiśmy jeszcze kilka razy odnośnie moich wymagań jak i samych ogłoszeń. Osoba ciepła, zaangażowana i bardzo pomocna, w momencie podjęcia przeze mnie wyboru oferty nie minęły dwa dni a już miałem telefony od mojego obecnego pracodawcy. Jestem zadowolony z obsługi Pani Julii jak i mojego pracodawcy bo cały tydzień miałem kontakt z obiema stronami. Wszystkie warunki jakie przedstawiła mi Pani Julia zostały spełnione a nawet doszło parę bonusów których się nie spodziewałem. W 100% polecam firmę Luksmann i ręczę na satysfakcję jeżeli obsługą zajmie się Pani Julia. Życzę szerokości i powodzenia kolegom z branży a Panią Julie serdecznie pozdrawiam. Damian

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 110 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR