LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

Jasiek

Rózne opinie słyszy się o agencjach pośrednictwa pracy. Ja zdecydowałem się na Luksmanna bo miała zdecydowanie najlepsze ze wszystkich, trochę się obawiałem jak to będzie, ale nie załuje. Usługa jest darmowa, a bardzo pomocna. Pani Julia wyjasniła jak przebiega rekrutacja, znalazła mi ofertę, która mi odpowiadała i mogłem liczyć na pomoc w razie potrzeby, to bardzo sobie ceniłem. Będę polecał kolegom, bo jak dotąd nie spotkałem się z takim profesjonalizmem. Jasiek, izoterma, Kassel. Pozdrawiam

Mateusz
@Jasiek

Jasiek daj na priv bo mam parę pytań w sprawie izotermy w Kassel mojn nr tel 609561970

Patryk

Szukając pracy w Niemczech sprawdzałem kilka agnecji pracy i Luksmann wyrózniał się zdecydowanie najlepszymi opiniami, dlatego też wybrałem usługi własnie ich. Sprawa załatwiona szybko, pan Szymon wziął pod uwage moje wymagania, poinformował o wszystkim co ważne, jak wygląda praca w firmie, jak przebiega rekrutacja. Co bardzo mi się spodobało to to, ze kiedy dojechałem to cały zadzwoniono do mnieby dopytać czy wszystko okej, także duze wsparcie, po paru dniach kolejny telefon czy wciąż jest okej to było bardzo miłe. polecam, czułem się dobrze poinformowany i przede wszystkim jestem zadowolony z pracy- jeżdzę na chłodni w Cottbus.

Kamil

Zacząłem pracować w firmie niemieckiej za pośrednictwem Luksmanna już pare miesiecy temu. Chwale sobie, kase mam dokładnie co do dnia wypłacaną, nie ma naginki czasu tak jak to sie czesto zdarza w innych miejscach, nie pracuje w molochu, tylko w niedużej firmie, gdzie wszyscy się znają. Dyspo mam polskie, wiec sie cieszę, bo z jezykiem na poczatku było ciężko. Luksmann cały proces prowadził dokładnie, wszystko wiedziałem, miałem duzo pytan, bo do niemiec jechałem pierwszy raz, ale we wszystkim mi pomogli. Polecam serdecznie

Janek

Jeszcze przed Nowym Rokiem postanowiłem wyruszyć do pracy w Niemczech. Kolega polecił mi Luksmanna, więc się z nimi skontaktowałem. Chcialłm coś w miarę bliżej granicy, Pan Szymon bardzo rzeczowo przedstawił oferty, wspólnie wybraliśmy tę, która odpowiadała mi najbardziej i tak od ponad dwóch miesięcy jeżdzę po Niemczech. Oferta zgodna z tym co zastałem na miejscu. Można się dogadac z szefostwem, nie ma wielkiej nagonki. Zadowolony jestem i na pewno bede polecał dalej. Pozdrawiam

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Jaro

Witam. Szukam pracy za granicą. Jestem kierowcą zawodowym C, E. Parę razy wyjeżdżałem do Niemiec, ale nie trafiłem na dobrą pracę w której można godnie pracować i zarabiać pieniądze. (usunięte przez administratora)Luksusmann wydaje się najbardziej sensowną agencją? Niestety nie znam języka. Czy warto w to wchodzić?. Może ktoś aktualnie pracuje i coś podpowie. Dzięki z góry za każdą informację .

Mirek M
@Jaro

Witam. Ja byłem skierowany do pracy przez Pana Adama z Firmy Luksmann. U mnie w Firmie pracują Polscy kierowcy bez znajomości języka niemieckiego. Wszystko w moim przypadku się zgadzało jak poinformował mnie Pan Adam. W Firmie w której pracuję jest super. Spokojna praca. Pieniądze dobre i punktualnie wypłacane!!!

anita
@Mirek M

Hej. Jaka to firma? Mąż poszukuje pracy jako kierowca c+e+ ADR.

@Mirek M

Hej, możesz coś więcej napisać na temat tej firmy? Czy jeszcze szukają ludzi ?

pawlik
@Jaro

oferty bez jezyka tez mają. od prawie roku pracuje przez nich w firmie w kassel i jest naprawde ok, dobra kasa, dyspo tez pomocne i nie mają gdzies jak sie potrzebuje pomocy. najlepiej dzwonić do luksmanna i coś zaproponują ciekawego. ja w sumie tez sie wahałem, ale niepotrzebnie. Mi z kolei pomogła Pani Julia, jest bardzo miła i rzeczowa, wszystko załatwi. Polecam i pozdrawiam

JM
@pawlik

Kolego czy możesz napisać coś więcej o tej firmie z Kassel? Jakie zarobki, warunki, system pracy itp. Podobno lata tam się w systemie 2/2 na BDF?

Jaroslaw B.
@JM

Ja pracuje w firmie w Kassel, smaczkiem jest to, ze zarabia się więcej niż proponują na początku, mile zaskoczenie. System mozna bylo sobie w grudniu wybrac, teraz to nie wiem czy tez tak jest. najlepiej dopytac u luksmanna

JM
@Jaroslaw B.

Okres próbny się skończył to i kasa większa. Konkrety kolego.

Polecam usługi Luksmanna, szybkie i dokładne załatwienie sprawy!

Marian

Praca załatwiona szybko, wszystko przebiegło bezproblemowo. Dowiedziałem się wszystkich niezbednych rzeczy, na miejscu miały one swoje potwierdzenie. Bardzo polecam, jak ktoś szuka pracy to tylko Luksmann. Dziękuję Pani Julii za pomoc :)

Waldek

Jestem zadowolony z usług Luksmanna. Dokładne informacje na temat oferty, szybkie załątwienie formalności i rzeczowy pracodawca. Polecam serdecznie! :)

Leszek

Skorzystałem z usług Luksmanna trzy miesiące temu. Od tego czasu pracuje w firmie w Schwerin. Dyspozycja bardzo w porządku, kase mam na czas, ogólnie bezproblemowa firma. Na początku troche się obawiałem szukać pomocy za pomocą posrednika, ale zupełnie niepotrzebnie. Jak ktoś szuka pracy to tylko do luksmanna się zgłaszać trzeba :)

Ilona

Czy ktoś zaczynał w tej firmie bez doświadczenia?

pp

Miałem przyjemność korzystać z usług Luksmanna. Przy ich pomocy w ciagu paru dni udało mi się rozpocząć pracę w Niemczech. Pierwszy raz jechałem, wiec szczerze trochę się obawiałem, ale niepotrzebnie jestem w firmie, gdzie jest polskie dyspo, mam trasę, jadę, a oni mi płacą. Jestem zadowolony. Dzięki Luksmann za pomoc

K

Jestem naprawdę zadowolony z tego, jaką Luksmann mi nagrał robotę. Jeżdzę na wywrotce w chemnitz. fajna firma, żaden młyn, dyspo też ogarnięte i bezproblemowe. Każdemu będę was polecał, bo już kolejny raz z wami pojechałem i kolejny raz mnie nie zawiedliście. Dzieki

Paweł B.

Decydując się na wyjazd za granice zastanawiałem się czy szukać pracy na własną rękę czy przez pośredników. Kolega polecił mi zadzwonić do Luksmanna, i tak wyszło, że orzedstawiłem co mi odpowiada i taką też ofertę mi zaproponowali. Byłem lekko w szoku, że tak łatwo poszło. Na wszystkie moje pytania mi odpowiedzieli, wiedziałam gdzie jadę i jakie warunki mi zostaną przedstawione. Jestem naprawdę zadowolony i polecam wybór ich usług, bo jest pewność, ze zadna firma nie zrobi cię w przysłowiowego konia :)

gfgg
@Paweł B.

pomocna

Zbigniew K.

Byłem. Oferta pracy zgodna z opisem. Polecam

Kazimierz
@Zbigniew K.

Chciałbym, abyś napisał coś więcej na temat Twojej pracy za pośrednictwem firmy LUKSMANN HR. Na jakim stanowisku pracowałeś i jak wyglądały warunki płacowe, które zaproponowała Ci ta firma? Zachęcam, abyś rozwinął swoją wypowiedź, która będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

KOWALSKI
@Zbigniew K.

A czemu byłeś a nie jesteś Pewnie nie dałeś sobie rady albo Twój Niemiecki był za słaby Haha :)

tango_miet@tlen.pl
@Zbigniew K.

Witam chciałbym podjąć w Waszej firmie pracę w systemie lub cały m-c. Mam doświadczenie na Bdf oś skrętna - Pflaum, Paul Kolberg. Mówię i czytam po niemiecku i angielsku. Posiadam ADR. Tel : 0048/ 607 518 843. Pozdrawiam Mieczysław Kochański

LUKSMANN HR właśnie rekrutuje w mieście Kassel. Nie wiecie, czy poszukują pracowników także w innych lokalizacjach?

Odp

mają duzo ofert, na terenie całych Niemiec, najlepiej zadzwonic, cos zaproponują

Janjan

Luksmann pomógł mi znaleźć fajną pracę. Martwiłem się, bo nie znam języka, a kasy trochę chciałem zarobic, ale niepotrzebnie. rekruterzy mi wyjaśnili co i jak, kiedy potrzebuje wolnego to też mam na kogo liczyć. naprawde pomocni ludzie, bardzo dziekuje, bede polecać innym!

Julian

Chciałbym polecic Luksmanna. Warunki jakie zastałem na miejscu się zgadzają, miła obsługa, wszystko pomagają załatwić. To duże ułatwienie, dla kogoś kto jedzie do pracy w Niemczech po raz pierwszy, tak jak to było w moim przypadku. Polecam!

Gall nonim

Mam pytanko, czy sprawdzaliście opinie o firmie które wam wybrała agencja?? Ilu was zgadzało się na pracę nawet przy złych opiniach??

@Gall nonim

zalezy gdzie jedziesz, tam gdzie polaczki sa to zawsze zle opinie bo my jako narod lubimy jadem pluć najlepiej znać jezyk i wtedy znajda ci oferte w jakiejs firmie malej z niemieckim

Marian

Jeżdzę w Chemnitz, wszystko się zgadza, firma nieduża, szefostwo miłe i mozna sie z nimi dogadac. Luksmanna polecam szczerze, bo szybko załatwili mi pracę, przedstawili co i jak, i jak cos potrzebuje, to zawsze mozna zadzwonic. Nie spotkałem się z takim profesjonalizmem. Luksmann dzieki!

Pawel

Polecam usługi luksmanna. warunki zgodne z opisem, firma do dogadania, jestem zadowolony z pracy jaką uzyskałem. Warto ich wybrac kiedy szuka sie pracy, bo dzieki temuu ma sie lepsze warunki. Ja próbowalem na własna reke szukac to malo ktora firma mi odpowiadała, a w luskamnnie po godzinie mialem robote

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 110 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR