LUKSMANN HR

Opinie o LUKSMANN HR

młody

czy ktoś wie na temat Drezna podobno przyjmują bez języka jak tam wygląda robota kiedy zaczynasz i konczysz tydzien czy co tydzien w domu

yollo

nie wiem czy wiecie, ale teraz jest oferta od nich jako Kierowca C+E – BDF/ADR no i praca jest w Bawarii, tylko, ze zarobki sa w granicach 2000 do 2400 euro.

zen

fajnie. dzwoniłem do nich i teraz będą mieć sporo ofert od końca stycznia, nowe oferty nawet bez języka podobno.

gan

na przelomie listopada i grudnia widzialem sporo ofert do nich, ale chyba najbardziej zainteresowany luksmmanem i tym jak tutaj dostac w miare dobre by bylo.

سائق شاحنة

سائق شاحنة

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
młody

ktoś pracuje na BDF w Dreznie często się ogłaszają jaka tam kasa atmosfera i system

olek35

kasa jak na umowie, mi sie zgadza. czasem nawet jakas premia wskoczy,auta ok. niedługo pierwsza podwyżka

gary
@olek35

ej to super że nie trzeba w takim razie liczyć tylko i jedynie na gołą pensję. Zwłaszcza przydatne wydaje się to być w okresie świątecznym który przecież tuż tuz

gość80

Hej olek35 ja mam wyjechać 1.12. do tej firmy.Napisz mi jak tam jet czy kasa się zgadza.

tratwa

panowie, ale to w euro mają, nie zł. i przynajmniej wypłacalni, a nie jak inni mydlą oczy o wysokich zarobkach, a przyjezdza sie na miejsce i wcale złotych gór nie ma. Ja tam jako kierowca w 3.1 mam 2000 euro i nie zmieniam roboty póki co.

tom

zarobki mają inne na każdą ofertę, jak dzwoniłem to babka mi proponowała 1800 netto, ale to za system, bez systemu lepsze stawki mają ponad 2 kółka

jeepaka

mi proponowali 1900 brutto,jak im powiedziałe,ze to niezbyt duzo to sie kobieta zdenerwowała,na kraju ma 3500 zł netto,od 3000 podatek i zus,codziennie w domu

nb

@sdsj a czy wiesz może jak tam jest z zarobkami na tym stanowisku, bo ta kwestia jest dla mnie dosyć istotna

czaszka

@sdsj - wcale się nie dziwię, że wymagana jest znajomość języka niemieckiego, skoro trasy odbywają się do Niemiec.

sdsj

agencja posiada widze wiele aktualnych ofert pracy dla kierowcow, wiec jezeli ktos jest zainteresowany praca poprzez agencje to obecnie poszukiwani sa kierowcy CE głownie Berlin, wymagaja prawa jazdy z kodem 95, uprawnienia adr i karte kierowcy, doświadczenia na podobnym stanowisku i dobrej znajomosci niemieckiego

robson

ja jechałem na tandemy ale do neuburga. najpierw rozmowa w biurze, coś tam Niemiec popytał o doświadczenie i u kogo jezdziłem, a potem wziął na plac pokazywać auta firme. pierszy dzien sobie mogłem ocenić czy chce zostać i czy mi sie podobają. dostałem umowę i juz 2 miechy tu siedze, kasa sie nawet zgadza. jedyny minus ze Polaka nie ma żadnego na placu żeby pogodać

olo

no niemiecki wiadomo, trzeba znać. a jechał ktoś to stuttgardu na tandemy?

fahrer

ja też szukałem, znalazłem na ich stronie na luksmann.pl a tu na gowork też mają. z tego co czytałem to tylko niemieckie umowy o pracę mają

radek

@Szurgomin a gdzie widziałeś to ogłoszenia, bo przyznam że ja szukam i nie znalazłem. chciałbym też dowiedzieć się jak wygląda praca, jaka jest atmosfera i jakie warunki zapewniają jeśli chodzi o umowę, zarobki, czy pensja jest na czas i czy dają jakieś dodatkowe ubezpieczenia, zapewniają zakwaterowanie itd.

olek35

ja jestem od nich na bawarii i podoba mi sie, auta w miare nowe w firmie, szef nie ściga, spokojnie jeździ się, także ok

Szurgomin

ja właśnie szukam pracy w niemczech, widzę, że teraz pojawiło się we wrześniu sporo ofert i chyba jestem zainteresowany, dajcie znać ziomki jak to wygląda naprawdę "od zaplecza" bo szukam pracy, a nie problemów z pracą, wiecie co mam na myśli... :) czekam na jakieś info od was będzie to przydatne myślę, nie tylko dla mnie

fan mercedesa1

wszystko w porządku po wyjezdzie

gowek15

nie ma co obiecywać, macie umowa, więc chyba widzisz co podpisujesz. mi tam się zgadzalo wszystko, ludziom się przewraca nie raz jak jadom na dojczlandy. opieki dorosły facet nie potrzebuje. pozdrawiam drajwerów

Zostaw merytoryczną opinię o LUKSMANN HR - Wrocław

• Jak się pracuje w LUKSMANN HR?

Zobacz opinie na temat firmy LUKSMANN HR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 139.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LUKSMANN HR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 110 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LUKSMANN HR?

Kandydaci do pracy w LUKSMANN HR napisali 20 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LUKSMANN HR