Opinie o TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Gdańsk

MAntra III

Kiepsko tam niesamowicie!Jest tam paru takich, którzy powinni gn.j przerzucać a nie zajmować się systemami alarmowymi i szeroko pojętymi systemami bezpieczeństwa.(usunięte przez administratora) .Nauczyć się tam można partaniny!!!!Aby szybciej i więcej!!!W agencjach ochrony też jest takie podejście.

Nie

Nie, nie możemy napisać nic konkretnie na temat pieniędzy.

Też tam pracuję

Znajdźcie mi firmę, w której ludzie pracują dłużej niż parę lat. Błagam, to nie komuna, że siedzi się w jednej firmie do emerytury. Nauczyć się tam można bardzo dużo, programy komputerowe, nowoczesne systemy zabezpieczeń itd. więc jeżeli ktoś twierdzi, że niczego się nie nauczył to jedynie przez własne ograniczenia. Potwierdzam też, firma się rozwija, kasa zawsze jest na czas, [usunięte przez moderatora] o pensji nikt nie napisze na publicznym forum w żadnej firmie, na rozmowie natomiast mówią ile będziesz zarabiał i to się zgadza, warunki także. Co do kamer w firmie, to chyba normalne, że firma zajmujące się systemami alarmowymi sama takowe posiada. Co do porównania z obozami koncentracyjnymi, cóż polecam najpierw dokształcenie się z historii... Z resztą zawsze możecie iść do pracy w McDonaldzie, jakimś Kebabie, jakiejś firmie telekomunikacyjnej czy w jakiejś korporacji, mam porównanie, i prawda jest taka, że po prostu nie widzieliście jeszcze "strasznego pracodawcy", a z takim podejściem prędzej czy później na takiego traficie, bo postawy "czy się robi czy się leży pensja się należy" nikt nie będzie tolerował.

Pracuje w TMC

Nikt z pracujących nie chce pisać... Więc nie uogólniam podzielę się moimi spostrzeżeniami: - pieniądze - zawsze na czas (są też premie) - atmosfera ok (jak dla mnie) - firma posiada standardy na tym forum bardzo krytykowane (a w MC Donaldzie - właśnie to kochamy) - odnośnie rozwoju firma ciągle się rozwija, wprowadza nowe usługi i produkty, więc Ci co nadążają to się w niej rozwijają ;) nie miło się czyta tu te komentarze, gdyż ja mam pozytywne odczucia... Pozdrawiam

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA kandydat na stanowisko Instalator systemów zabezpieczeń ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
prawda prawda ... prawda

Żona prezesa zawsze mówi "prawdę" także nie polecam słuchania opinii od osoby, która jest właścicielem... Prawda jest taka, że firma ma 16 lat a pracowników, którzy pracują powyżej paru lat jest 3 na 30 zatrudnionych reszta w ciągłej rotacji ...o czyms to świadczy ... Cytując Panią Prawdę większość z tych osób "nie pracuje albo nie będą pracowały" czyli szykują się kolejne zwolnienia, pogratulować podejścia! Najlepszą metodą na pozbycie się niezadowolonych pracowników jest ciągłe ich zwalnianie albo robienie wszystkiego żeby się zwolnili .... Pozdrawiam Panią Prezes Prawdę

Devon

Ludzie jak takie firmy prosperują na rynku jeśli nikt nie może o nich dobrego słowa powiedzieć...? A miałem tam papiery wysyłać ale po tym co tu piszecie to już mi się odechciało.Poszukamy takiej, gdzie się da popracować normalnie.POWODZENIA WSZYSTKIM!

gumiś

Tak wyglądają firmy dorobkiewiczów !!!A do pracy w takich firmach zawsze znajdą jakiś jeleni.Kto normalny to od razu się na nich pozna i spierdzieli.A smród się potem roznosi...Szybciutko!!!!!

bla bla car

Wieści niosą że ta firma to zwała....kompania karna. Zero zdrowych relacji.

miś pyś

Pracuję w tej firmie aktualnie ale szukam czegoś innego bo klimat rzeczywiście jest do [usunięte przez moderatora]!!!!Nic się tutaj nie można nauczyć bo trzeba być jak żagielek.Obrócisz się tylko w tą stronę, w którą podmucha na ciebie zarząd.

FIDEL CASTERLLO

Nie polecam kompletnie pracy w tej firmie!Atmosfera jak w jakimś karnym obozie pracy!Masz robić wszystko nawet to co nie jest związane z twoim stanowiskiem,wszędzie szpiegowany jesteś przez kamery.Kierują tobą młode szczyle co myślą,że pozjadały wszystkie rozumy a są zwykłymi robocikami zaprogramowanymi pod dyktando niby prezesa.Nie można nic od siebie powiedzieć bo od razu podważasz ich pseudo kompetencje.Miejsce pracy dla [usunięte przez moderatora] z wiochJak się szanujecie to omijajcie tą firmę szerokim łukiem!!!!!!!!!

gurd

Znajomy tam pracowal, nie wiem jak pod wzgledem atmosfery ale finansowo mial lepiej niz dobrze

gurd

znajomy

Nie siedzę(na szczescie!) i nikomu nie polecam!

emigrant

To po co tam siedzisz. Ja wyjechałem do Angli i teraz wrocilem, słyszalem, że jak się przeniesli to podobno dużo sie zmienilo ale jestem od niedawna wiec nie wiem ile w tym prawdy.

znajomy

[usuniete przez admina] Cokolwiek nie robisz to i tak dostaniesz opierdziel za byle szczegół nie po myśli zarządu. Firma rodzinna - Panie Boże strzeż nowych pracowników przed tą "[usuniete przez admina]- wszystko zgodnie z prawem ale tylko w jedną stronę (na korzyść firmy). Kiepskie zarobki, duża rotacja pracowników. Nie polecam! Odradzam wręcz!

Zostaw merytoryczną opinię o TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Gdańsk

• Jak się pracuje w TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

TMC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA