Opinie o Lpp company w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lpp company. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lpp company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lpp company w Kraków

Skarbówka

Dostał ktoś już PITa?

@Skarbówka

Nie i szczerze mówiąc nawet na to nie liczę

bezznaczenia
@Skarbówka

droga "skarbówko" - PIT jest wysyłany do końca lutego, może jeszcze chwila cierpliwości ?

Skarbówka
@bezznaczenia

Czekam i dosłownie nie mogę się doczekać.

@bezznaczenia

A pit-a jak nie było tak nie ma :P

nieważne
@jaciępogrąże

@jaciępogrąże 15.02 to chyba jeszcze nie koniec lutego?

acomitam

Ja już mam

@nieważne

Jutro ostatni dzień lutego a pit-a nie ma :D

ZdecydowanieByły

Ja już mam

asia

jaka nazwa firmy ?

Niepewny

W Krakowie na Piłsudskiego 40/1a? To ta firma?

Rozwiewam
@Niepewny

Tak

Tymoteusz

Myślę, że te "opinie "piszą ludzie już poza firmą. Pewnie za dobrą pracę zostali zwolnieni.

KtoWie
@Tymoteusz

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że mimo tego iż zwolniłem się sam w firmie było mówione, że to "oni się ze mną POŻEGNALI", dowiedziałem się tego od osób, które zostały w firmie. Oczywiście nie dostałem pieniędzy za ostatni miesiąc pracy.

CoSieTu

Co znaczy „bondowana”? Jak mogą zgodnie z prawem nie wypłacić zarobionych pieniędzy, gdzie na kwitach jest nazwisko kto podpisał umowę? To są zarobione pieniądze, które się należą pracownikowi!

Nienormalnetowszystko
@CoSieTu

Należą się, ale w umowie masz napisane że w ciągu chyba trzech miesięcy masz napisać 90 poleceń zapłaty. Jeżeli ty się nie wywiązałes z umowy to oni tym bardziej. Zresztą to wszystko jest tak napisane jakby oni ci jeszcze na rękę szli bo mogliby nałożyć na ciebie jakieś kary.

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap - luźna rozmowa. Drugi w firmie - również luźne spotkanie, "poznanie się". Trzeci - dzień próbny i decyzja o predyspozycjach.

Dokładnie nie pamiętam ale ogólne: o plany na przyszłość, o podejście do pewnych spraw takich jak na przykład marketing pośredni i bezpośredni.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

jaaaaa

Można się jeszcze dołączyć do waszego pozwu?

Curly Hair

Słaba ta opinia... wyrzyganie prywaty...i po co to komu..co za dzieci! zero konstruktywnej krytyki i to świadczy tylko o osobie komentującej! Byłam tam na rozmowie...i byłam na dniu obserwacyjnym i nic nie ukrywali ..to nie dla mnie a taka opinia to jakieś (usunięte przez administratora) a nie opinia!

Sorry
@Curly Hair

Zabawne, zbyt wiele ludzi tam było, chyba, że od wczoraj zmienili strategie ;] troche za pozno

Unikać.

Tak to jest to. Szkoda twojego czasu, chyba że chcesz zarobić 200 zł w grudniu na święta.

Szkoda czasu
@Unikać.

Nie idź, będą Ci mydlić oczy super zarobkami i silną pozycją firmy. Przez 3 miesiące mojej pracy zwolniło się 17 osób więc uwierz, ze wiem co mówię.

Nie rozumiem fenomenu z usuwaniem komentarzy ....

Kcin

Bo ile by w tym prawdy nie było jest niezgodny z regulaminem :-) To wszystko można ująć w zupełnie inne słowa, zdania itp i nie będzie można usunąć. Jeden komentarz usuwany był non stop. Po kolejnym razie został zedytowany tak, że już nie mogli zdjąć. Pozdrawiam

gość

Nabycińska 19.

nieznajomy

Witam, czy ktoś może wie gdzie ta firma jest we Wrocławiu ? Pozdrawiam

nabycińska 19
@nieznajomy

Nie

xyz

Cześć wszystkim! Czytam te komentarze od dłuższego czasu. Stwierdzam, że i ja dodam parę słów od siebie. Jeśli chodzi o etapy rekrutacji - owszem, odbywają się identycznie tak jak opisujecie. Z tym że nie każdy przechodzi na drugi etap. Tak, jest to praca w terenie. Gdyby ktoś mi już na początku opisał na czym ta praca polega - nie przyszedłbym. Z racji, że nie dowiedziałem się i przyszedłem na dzień obserwacyjny zatrudniłem się. Trochę tutaj przepracowałem. Nie zdradzę ile z racji, że wolę być anonimowy :) To nie jest praca dla ludzi, którzy marzą o 8h siedzenia przy biurku i spadam. To praca której trzeba się poświęcić. Trzeba ją również polubić. Ogólnie potencjalna osoba powinna być osobą otwartą, lubić kontakt z ludźmi. Atmosfera? Super. Nigdy nikt nie robił problemu o wolne, z każdym problemem mogłem się zgłosić. Pieniądze? Nigdy nie zdarzyło się, że czegoś mi nie wypłacili. Wiadomo - będziesz dla nich dobrym pracownikiem jeśli będą wyniki. Jeśli firma nie zarabia na tobie - trudno. Najlepiej to hejtować :) Nie jestem ani za ani przeciw. Jestem na neutralnym gruncie, patrzę na to z normalnej perspektywy. Hajs za paliwo? Czasami zrzutka, czasami oddawali. Godziny pracy? Idzie się przyzwyczaić, aczkolwiek jeśli ktoś ma dzieci, szkołę, studia - wtedy jest ciężko. Nagabywanie ludzi? Rozmawia się z ludźmi z którymi CHCE SIĘ rozmawiać! Jeśli ktoś nie potrafił dobrze skawalifikować to masz babo placek i wrednych ludzi! Pieniądze - dostajesz tyle ile podpiszesz umów/PZ. Czyli stawki prowizyjne. Jeśli piszesz po 7,8 tygodniowo PZ jesteś w stanie się utrzymać. Jeśli nie potrafisz pisać po jednej dziennie bo "się wypaliłeś" to nie dziwie sie że nie jest się człowiek w stanie utrzymać. I wtedy najlepiej hejtować. Dostajesz wszystko na tacy - system, który działa. Ludzi, którzy zawsze Ci pomogą idąc w teren razem z tobą. W Internecie osoby, które hejtują są to w większości osoby które są sfrustrowane bądź po prostu im nie wyszło! Wypromowanie się na Menagera? Oczywiście, że jest to możliwe ale tylko wtedy kiedy będziesz potrafić poświęcić się w 100% tej pracy, będziesz zatrudniać obserwacje, będziesz mieć wyniki! Później ktoś pod tobą będzie na ciebie zarabiać. Bo póki co ty zarabiasz na to, żeby ludziom którzy są wyżej było dobrze w tyłek. Napisałem tutaj tylko i wyłącznie dlatego że czuję strasznie wielki jad od większości. I nie, nie pracuję w LPP czy jak im tam na dzień dzisiejszy. Zwolniłłem się sam. Dużo się nauczyłem. Ta praca ma swoje minusy i swoje plusy. Cześć i czołem!

ewka
@xyz

Typowa gadka ludzi którzy tam pracują! Pracowałam tam we Wrocławiu... I serio jest to banda oszustów! Ludzie pracują tam miesiąc - dwa i odchodzą.

Kaka

No i? Nie ma nic od Ciebie ????

Pit

Ja dostałam Pita

Andrew

Nie polecam, obiecują gruszki na wierzbie. Z pozoru wygląda to bardzo dobrze, plan miesięcznego szkolenia jest spójny i logiczny, wykonanie już nie. Chaos, (usunięte przez administratora). Wiele osób odkuwa się po 2/3 miesiącu.

Leonidas

Witam, czy wiecie może gdzie teraz LPP ma siedzibę we Rzeszowie? Ulica ktoś, coś? dzięki z góry ;)

Wut?

W jakim sensie? Jak nie ma?

Siema Przemek :)

Nikt

Nauczycie się w końcu pisać komentarze tak, żeby nie było widać, że to sami sobie piszecie ? Boże Święty co za brak ogarnięcia ... Na kilometr widać tu rękę kogoś z firmy ... Że też wam się jeszcze chce...

Kiedy

Popieram

gdziejajestem

Teraz chyba kombinują też coś z adresem w Katowicach Pani zadzwoniła, podała mi adres, znam troche te okolice, ale mysle sobie "dobra, moze o czyms zapomniałam, moze numeracje pozmieniali itd" i dla pewnosci poszłam wiec wczesniej poszukac tej firmy. Ale oprocz klubu i biur adwokackich na domofonie, nic w okolicy nie znalazłam. A już napewno w ciagu kamienic nie ma nigdzie takiej z numerem podanym przez te panią...xD Na rozmowe juz nie dotarłam - bo jak dotrzec pod adres ktorego nie ma?! :D Wiec jesli ktos dostanie zaproszenie na Katowice pod nr 6a niech solidnie sprawdzi - dla mnie jest podejrzane że ani w mapach ani nawet w Panoramie Firm nie widnieje nic pod takim adresem... Jest nr6 ale 6a...? Tego juz nie uraczysz :D.

Zostaw merytoryczną opinię o Lpp company - Kraków

• Jak się pracuje w Lpp company?

Zobacz opinie na temat firmy Lpp company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lpp company?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lpp company?

Kandydaci do pracy w Lpp company napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lpp company