Opinie o Lpp company w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Lpp company. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lpp company o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lpp company w Kraków

paranoja nie firma

Mistrzynie HR nawet nie potrafią poinformować o rekrutacji - żenada i farsa , co na to firma i kierownicy !!!!! Zajęte malowaniem paznokci i patrzeniem w lustro w HR chyba bo co innego robią skoro są tak zajęte !!!

zniesmaczona

Brak kontaktu ze strony HR ,nawet nie chce im się oddzwonić do kandydata i poinformować co i jak w sprawie rekrutacji ,żenada i totalna porażka ale jak widac nie ja pierwsza robię taki wpis HR do zmiany bo zajęty piłowaniem paznokcii

Osoby z dłuższym stażem rządzą w biurze i w dodatku wyręczają się młodszymi pracownikami. Zauważyłam ze Manager nie ma zbyt wielkiego głosu w kilku zespołach, maja je osoby które najdłużej tam pracują. Niestety lenistwo jest tam na porządku dziennym. Nie polecam ze względu na toksyczna atmosferę, trzeba znosić nastroje współpracowników a managerowie niestety maja to gdzieś i nie robią nic z opiniami pracowników. Brak organizacji, zwalanie winy na pracownika bez możliwości wysłuchania go i zrozumienia problemu to tez coś normalnego. Nie da się długo pracować w takim miejscu.

Elżbieta

A czemu manager nie ma głosu? Nie bardzo rozumiem, bo przecież to on jest osobą zarządzającą, a nie osoby pracujące tam? Z czego to wynika, że tak tam jest'?

@Elżbieta

Jeśli manager pracuje krócej w zespole to ostatecznie ten który pracuje tam dłużej ma najwięcej do powiedzenia. Czasami myśle, ze manager nawet boi sie reszty. To naprawdę bardzo toksyczne miejsce pracy. Nie polecam nikomu pracować tam.

Dominika

Może to zbyt ostry wniosek będzie ale skoro się boi to może nie powinien być na tym stanowisku? Chyba jednak przydałaby się osoba twardsza emocjonalnie co do tego

Byly pracownik
@Dominika

Zdecydowanie, niestety niektóre osoby tam się po prostu -zasiedziały-

Byly pracownik
@Dominika

Zdecydowanie, niestety niektóre osoby tam się po prostu -zasiedziały-

a opowiesz cos z wlasnej perspektywy skoro tam pracowalas? a nie takie "wyręczanie" opinii linkiem

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap - luźna rozmowa. Drugi w firmie - również luźne spotkanie, "poznanie się". Trzeci - dzień próbny i decyzja o predyspozycjach.

Dokładnie nie pamiętam ale ogólne: o plany na przyszłość, o podejście do pewnych spraw takich jak na przykład marketing pośredni i bezpośredni.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Lajkonik

Kupczyni/kupiec w marce mohito - to coś związanego z usługami asenizacyjnymi? Płacą od sztuki, czy od metra owej kupy?

To nie ta firma ????

Tu opinie są o firmie gdzie działają w marketingu bezpośrednim teraz fotowoltaika

Wypłaty dostaje się do ręki czy na konto bankowe ?

Czy firma Lpp company w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Jakie szkolenia? Jeśli jakieś są to dla osób funkcyjnych on-line trwają z 2-4h i to też nie zawsze tzn. Moja koleżanka awansowała na starszego sprzedawcę i nie miała żadnego szkolenia tylko dowiedziała się że ma się sama dowiedzieć co i jak zrobić a jak czegoś nie umiała to to wielkie ale i pretensje.

Czy firma LPP na ulicy Bagrowej 7 w Krakowie to ta sama firma o której piszecie?

Gal anonim

To jest ta sama firma. Ponownie zmienili nazwę

@Gal anonim

Dzięki za informację o zmianie nazwy firmy. A powiedz, pracujesz tam? Jeśli tak, to co tam robisz?

DawnyZnajomy

Ohohoho nie było mnie tutaj... niecały rok. Bezsenność. I z ciekawości zajrzałem. Dalej świeże komentarze, z zasłyszenia wiem, że firma nadal funkcjonuje. SunSolar? Dobrze mówię? ;) ktoś? Coś? Znalazłem nawet komentarz, który był usuwany namiętnie 16 razy :) a co mi szkodzi... miłej lektury (tak tak wiem, wiele się zmieniło- to pewne) Pracowałem w tej firmie ponad pół roku, co do samej pracy: - raz w miesiącu wyjeżdża się na pseudo delegacje tzw. tripy, za wszystko płaci się samemu, benzyna, jedzenie i jeśli nie spełnisz narzuconego celu to oddajesz za nocleg. Przez tydzień jesteś w stanie zrobić nawet 50 kilometrów z buta; - Wypłata podzielona jest na dwie części, w slangu tej pseudo firmy, dwie TRANSZE- jedna to 70% faktycznego zarobku a drugą dostajesz jeśli spełniłeś cel narzucony przez (usunięte przez administratora) managera; - na początku "kariery" każdy uczestnicy w szkoleniu PRIMEN(usunięte przez administratora) opowiada jak zarobić milion (!!!) w rok, kiedy sam ma samochód na kredyt albo leasing i w dodatku na LPG; - nowe osoby tzw. NEW STARTERY już na wstępie zostają karmione dawką kłamstw a mianowicie: brak sufitu finansowego (a sami potrafią przez 4 miesiące nie zarabiać pieniędzy), bardzo szybki awans na lidera zespołu, który codziennie dostaje mandat od komunikacji za brak biletu w autobusie. Większość ludzi, pożegnała się z tą firmą, OCZYWIŚCIE NIE BEZ KONSEKWENCJI, ponieważ większość aby wiązać koniec z końcem musiała się zadłużyć. Nie wiem jak osoby, które mają dzieci(usunięte przez administratora) nie wypłacają pieniędzy i mają sumienie zostawiać tych ludzi, którzy też mają rodziny bez środków do życia; - brak ubezpieczenia, opieki medycznej też nie ma, chociaż wciskają kit, że jest, za siłownię też trzeba zapłacić sobie samemu, a problem pojawia się dopiero wtedy, kiedy ktoś faktycznie zaczyna chorować to firma traktuje go jak zbędny balast; - kreowanie wizji sukcesu, zmienia się diametralnie w momencie w którym wchodzisz do kuchni a tam: skisłe mleko, kawa z ARO - najtańsza a cukier przynosisz sobie sam. Kiedy chcesz umyć sobie kubek po tej zacnej kawie, po której barista reklamowałby ową markę przez następną dekadę, jesteś zmuszony umyć kubek palcami już poparzonymi, ponieważ łyżeczka jest tylko jedna na całą firmę; - zawsze brakuje: papieru w drukarce, długopisów, mazaków. Na pseudo delegacjach musiałeś drukować sobie sam umowy za własne pieniądze, oczywiście zwrotów w firmie BRAK. Firma nie daje Ci nic tylko wymaga, aczkolwiek daje poczucie, że pseudo wiedza, która jest taka sama w każdej firmie charytatywnej/ energetycznej/ telekomunikacyjnej jest warta tego żebyś musiał się zadłużać; - jeżeli chcesz skutecznie nabawić się wrzodów, wyłysieć jak menago(usunięte przez administratora), to zapraszamy do tej zacnej firmy a wszystkie Twoje "marzenia" się spełnią. - we wtorki i czwartki o 8:30 i o 12:00 zdzwaniamy się z całą Polską i słuchamy nowych podpowiedzi jak skutecznie zamykać klienta, jak dbać o swoje nastawienie, jak chodzić po biurze, co mówić a co nie, aby osoba, która przychodzi na dzień otwarty czuła się jakby złapała Pana Boga za nogi; - kiedy zwalniasz się z pracy i dzwonisz w sprawie swoich pieniędzy to najlepiej o nich zapomnij, bo jak brzmi staropolskie przysłowie "zobaczysz je jak świnia niebo", (usunięte przez administratora)

Helena
@DawnyZnajomy

Rozumiem, jednak nie jest dla mnie jasna Twoja sugestia z początku wpisu. Czy Lpp Company zmieniło nazwę? Mam również prośbę o wypowiedzi aktualnych pracowników: czy firma nadal istnieje i pod jaką nazwą. Będę wdzięczna za informacje.

hej

firma juz nie istnieje

WiedzaToPotęga
@hej

(usunięte przez administratora)istnieje firma SunSolar, siedziba Katowice. Ci sami ludzie tam pracują, (usunięte przez administratora). Nic się nie zmieniło poza produktem

@WiedzaToPotęga

Warunki zatrudnienia także pozostały bez zmian, czy w związku z przejściem były jakieś podwyżki. Możesz napisać więcej o warunkach finansowych?

Zuzanna

Osoba która pytała o te podwyżki na pewno nie pracuje w Lpp, a zatem to całkowicie zrozumiałe, że zadała takie pytanie. Mnie z kolei interesuje, czy firma zapewnia swoim pracownikom dostęp do nieodpłatnej opieki medycznej. Czy wiesz coś o tym?

ELO
@Zuzanna

Oczywiście, że jest nieodpłatna opieka medyczna, za którą będą Ci potrącać z prowizji. Ja przez rok nie 4 miesiące nie wiedziałem, że mnie nie zgłosili do ZUSu i nie miałem w ogóle ubezpieczenia. A jakby sie coś stało?

Zuzanna

Dużo osób w komentarzach napisało, że firma zmieniła nazwę. Czy ktoś może wyjaśnić, jaka jest obecna sytuacja Lpp company i co dokładnie się zmieniło? Z góry dzięki.

To jest nie do pomyślenia, że ta firma dalej istnieje. Pracowałam tam i konsultowalam się też z prawnikiem. Nie sądzę się o swoje prawa, bo mi się zwyczajnie nie chce. Tak jak większości osób, które zwalniają się po pierwszej (usunięte przez administratora)wypłacie. Ciężka praca od 7 do 17tej(usunięte przez administratora)Niezadowoleni klienci, którzy po podpisaniu umowy na prąd potem wydzwaniaja i grożą policją. Na mój prywatny numer. Koszmar. Nie polecę najgorszemu wrogowi. Oby w końcu ktoś się za to wziął od strony prawnej(usunięte przez administratora)

Helena

Wiele osób wypowiada się negatywnie o Lpp company i widzę, że Ty także do nich należysz. Poruszyłeś w swoim wpisie sporo kwestii, ale może zacznijmy od godzin pracy. Napisałeś, że pracodawca wymaga gotowości do wykonywania sowich obowiązków od codziennie 7 do 17, co oznacza, iż pracujecie ponad normę. Czy za te nadgodziny macie wypłacane dodatkowe wynagrodzenie? To ważna sprawa, więc liczę na Twoją odpowiedź.

@Helena

Z własnego doświadczenia pamiętam że w tej chorej firmie płacą jedynie za podpisane umowy, bez żadnej postawy twierdząc, że przecież "napewno jakieś umowy podpiszesz"

WiedzaToPotęga
@Helena

Jakie nadgodziny płatne? Masz umowę o dzieło, nic Ci nie płaca tylko za umowy. Tak potrafią manipulować ludźmi, że przychodziliśmy od 7 i kończyliśmy o 17... 18... oczywiście trzeba było po "terenie" wrócić do Menago i się mu spowiadać z całego dnia. Nie mówiąc o tym, że albo lecić miejskim do Klientów, albo jeździsz swoim autem za swoje paliwo. I pamiętaj: Jak bierzesz nowego w teren o musisz zabrać go na obiad i zapłacić aby widział, że Cię stać!! a ledwo wiążesz koniec z koncem. żałosne

Adek

Cześć wszystkim. Ogólnie bardzo jestem zaskoczony komentarzami o tej firmie bo robią pierwsze dobre wrażenie. Zaskoczyło mnie również to, że przed rozpoczęciem pracy miałbym podpisać umowę o szkolenie + pracować jeszcze dłuższy czas i jeśli się nie wywiązuje z umowy płacę karę. Jak to wygląda już od środka? Czy ktoś z was podpisywał? Boję się trochę zaryzykować dlatego proszę o wasze wypowiedzi jak u was wyglądało.

Sandały

Co do kary to nie ma ona żadnej podstawy prawnej... więc mogą se ja wsadzić nie powiem gdzie. A tak swoją drogą to nic nie podpisuj... bo przy nich będziesz w zimę w sandałach chodził.

....
@Adek

Nic nie podpisuj . Nie maja prawa dać Vi kary za zerwanie umowy . Sama zerwałam z nimi umowę . Firma pożal się Boże ....

Stella

Nie znając podłożą różnych decyzji zarządu nie wiemy dlaczego takie a nie inne decyzje zapadaj!!

Krakers
@Stella

Że co? :D

Jacek
@Krakers

Również nie bardzo wiem co chciałeś przekazać swoim komentarzem na temat pracy w firmie Lpp company. Czy w ostatnim czasie zarząd podjął jakieś decyzje, które mają wpływ na jakość pracy dla zatrudnionych w tej firmie pracowników? Mógłbyś szczegółowo opisać, co takiego uległo zmianie? Uzupełnij swój wpis tak, aby był bardziej zrozumiały.

nick9
@Jacek

jaki zarząd ? skoro firma nie istnieje od dluzszego czasu

Krakersmaster
@Jacek

Jacku, Jacku! Już pędzę z wyjaśnieniami. "Że co?" jest zdaniem pytającym, złożonym z dwóch wyrazów. Należy do pospolitej wśród ludzi formy komunikacji. W tym konkretnym przypadku, miało na celu wyrażenie zadziwienia płynącego z próby zrozumienia wpisu użytkownika "Stella". Co do głębszego przekazu, dobrze Jacku że pytasz. W firmie zaszły kolejne zmiany. Kolejne osoby się zwalniają. Teraz wszystko się zgadza? Jacku?

Jacek
@Krakersmaster

Rozumiem co oznaczają słowa "że co?" jednak nie zrozumiałem, do czego konkretnie się odnoszą. Mógłbyś napisać, czy informacja, która została podana w tym wątku o rzekomym nieistnieniu firmy Lpp company jest prawdziwa? W internecie nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, dlatego mam nadzieję, że odpowiesz na to pytanie.

Zxccv
@Krakersmaster

skąd te zwolnienia kolego?

Lar

cześć, posiada ktoś informację czy ta firma znowu powróciła do Krakowa? pod nową nazwą?

ws
@Lar

podbijam pytanie

Zólte polo

Święta prawda. Jak czytam ten komentarz po raz 15 to wiem że to co jest napisane to okrutna i bolesna prawda.(usunięte przez administratora) Szkoda że talent osob dobrze rokujacych nie został wykorzystany bo prawda jest jedna poznałem kilka super osób dobrze sprzedających A musiały się zwolnić. Jedni poszli na etat A drudzy w zasadzie jedną babka o której coś wiem od kogos pracuje dla konkurencji i robi tam wyniki że aż trzeszczy. Jedna była w Katowicach może dwie też petardy. Jeden gość w Krakowie pomowiony A wyniki klasa, a klienci zadowoleni że szok. Następnych dwóch z Gdańska a zrobili z niego nastwonego pseudo menago bez kasy a facet super czlowiek i dobry sprzedawca ten drugi chyba się zwolnił. Ogolnie wroclaw kiedys to byla petarda za sprawą dwóch gości... sam pracowalem we wroclawiu i wiem jak to dziala. Sciany cienkie jak papier i wszystko slychac. (usunięte przez administratora) Szkoda że ta ekipa o której mówię powyżej nie ma czegoś swojego bo ludzie by byli zadowoleni a oni pewnie tez. Pozdro

katowice_wrzesien2018

Byłem dzisiaj na rozmowie w tej firmie. Od samej rozmowy było dla mnie podejrzane to, że nazwa, która podała mi babka przez telefon, a później w smsmie, czyli "AI" w ogóle nie figurowała w internecie i nie mogłem nic znaleźć na temat tej firmy. W ogłoszeniu na olx nie było żadnych konkretów poza tym, że szukają młodych osób bez doświadczenia do super pracy w centrum Katowic. Po wyjściu z 15 minutowej rozmowy w Katowicach na (usunięte przez administratora) nadal nic nie wiedziałem. (usunięte przez administratora) zero konkretów na temat stanowiska pracy, obowiązków, czy formy umowy, a także stawki. Dowiedziałem się natomiast, że współpracują z organizacjami charytatywnymi i że dzisiejsze spotkanie to dopiero 1 etap rekrutacji, na drugi mnie być może zaproszą (zaprosili, dzwonili do mnie parę godzin później) w poniedziałek. No i w ten poniedziałek niby mam sobie zagospodarować 8 godzin czasu na ich dzień próbny. Nie mam zamiaru tam iść, bo w między czasie szukając w necie info na temat tej firmy dotarłem do tego forum oraz kilku podobnych. (usunięte przez administratora)Kto to widział na rozmowie o pracę nie podać żadnych konkretów jak chociażby wysokość stawki, rodzaj umowy oraz zakres obowiązków. Odradzam!

Nimorut
@katowice_wrzesien2018

podeslesz ogloszenie na jakie aplikowales?

katowice_wrzesien2018
@Nimorut

Linka mi usuwa stąd to wkleję treść: umowa o pracę, centrum Katowic, tytuł "nowy projekt w centrum Katowic" Jesteś młodym, ambitnym człowiekiem natomiast brak Ci doświadczenia? Głowa do góry! Nasza firma daje możliwość zdobycia niezbędnego na rynku pracy doświadczenia, wiedzy i umiejętności. Obecnie pracujemy na kilku projektach marketingowych i promocyjnych dla naszych klientów szukamy ludzi, którzy pomogą nam w codziennych obowiązkach i staną się częścią naszej firmowej rodziny :) Wymagamy dyspozycyjności od poniedziałku do piątku (weekendy wolne), mnóstwo zaangażowania oraz chęci do zdobywania nowych umiejętności i wiedzy. Gwarantujemy: - świetną atmosferę w pracy - sprawiedliwe wynagrodzenia - imprezy, wyjazdy integracyjne - możliwości zdobywania doświadczenia - możliwości awansu i rozwoju zawodowego Aplikuj i przekonaj się, że warto! Czekamy na Twoje CV. Powodzenia!

Chyba ty

A gdzie teraz mieści sie siedziba energii w katowicach?

danielos

na Sienkiewicza 10

KrwawaMary

Na Wojewódzkiej

Takiatam

Na Kopernika na pewno i chyba Mariacka

Olololo
@Takiatam

To teraz jest kilka lokalizacji w Katowicach?

Ona ona
@Olololo

Na pewno są 100 % na wojewódzkiej i Kopernika !!

bezprzecinka

Siedziba jest na pewno na Sienkiewicza byłem na rzozmowie

nosy

Witam. Po nie przepracowaniu niespełna 1,5roku w wyżej wymienionej firmie do czasu na prawdę było fajnie gdyby nie fakt ze tylko moja osoba się starała o wszystko zamiast pochwal były wieczne wymagania z początku fakt wyjazdów i płatności ze swoich odłożonych pieniędzy wydawał mi się daleki od normalności ale jednak psychologia manipulacyjna była od menagerow na najwyższym poziomie i fakt faktem zostało mi to obojętne bo w sumie racja... potwierdzam wszystko co jest napisane jeżeli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne jest tu bardzo dużo prawdy o tej firmie z tym, że jeżeli chodzi o podejście do pracownika w trakcie pracy w trakcie dołu sprzedażowego "góry" jest na prawdę na innym poziomie niż wykładają. Mam wrażenie że większość menagerów/ prezesów nie do końca rozumie to co wykłada i z takim podejściem stracili dużo obiecujących się osób ale cieszę się ze moja osoba zrezygnowała z tej pracy z tego względu że ta miła atmosfera przerodziła się w istne piekło naciskania na wyniki ... co do wypłat dla mnie było na prawdę wszystko w porządku... czy POLECIĆ tą firme ? Zależnie kto co lubi - moja opinia zostaje neutralna poprawić to i owo i szczerość zamiast mydlenia oczu myślę że mogło by się udać ... jednak prezesi zamiast inwestować w ludzi inwestują w dobrą zabawę z domieszką "bardzo dobrej" zabawy. Powodzenia z takim podejście 3majcie się na szczęście to już za mną !

No więc
@nosy

Nie wiem kim jesteś ale pewnie dobrze się znamy i gratuluję podejścia... ta firma to jakieś nieporozumienie.... :)

Makarena

Ja dostałam

nosy
@No więc

Z pewnością się znamy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lpp company - Kraków

• Jak się pracuje w Lpp company?

Zobacz opinie na temat firmy Lpp company tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lpp company?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 0 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lpp company?

Kandydaci do pracy w Lpp company napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lpp company