Opinie o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Gromada - OST Gromada. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Gromada - OST Gromada o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Noname

Witam, czytając te wasz użalania jak to źle w GROMADZIE itp to po co w ogóle tam pracujecie??? tak wam źle?? poszukaj sobie pracy, nie ma czas wypłaty - każdemu może się zdarzyć, ale nie tutaj to każdy bohater pójdę do PIP a (usunięte przez administratora) co z tym ktoś robi bo się boi , że straci pracę. Dobra rada: We własne gniazdo się nie (usunięte przez moderatora) - nie pasuje to sobie zmień i skończ użalanie się na sobą,. PEACE

adolf

amanda - 2012-10-24 11:22:52 nick - 2012-10-23 21:31:36 Sadze,ze mowiac o sezonie konferencyjnym kolega ma na mysli miesiace w ktorych w hotelach odbywaja sie rozne konferencje/firmy wynajmuje na nie sale /.A sa to miesiace wrzesien i pazdziernikczyżby to nasz najlepszy specjalista kierownik-dyrektor miał problemy ze zrozumieniem które miesiące określa się w naszej branży sezonem konferencyjnym? widzę że prosisz o korepetycje na goworku Widzę, że jest wielu specjalistów w Gromadzie, którzy z przyjemnością piszą ogólnie chwaląc się wiedzą ogólnie dostępną w internecie. Niestety widzę też, że żaden z tych fachowców nie jest w stanie odpowiedzieć na proste pytania. Wniosek z tego taki, że nie są ro fachowcy, tylko jacyś pieniacze? głupki? kim oni są trudno powiedzieć. Jedno jest pewne,że na niczym się nie znają. Brakuje na tym forum merytorycznej dyskusji (usunięte przez moderatora)

amanda

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
adolf

szaman - 2012-10-22 13:37:05 Stary, tojak byś się w lipcu zapytał skąd informacja że jest sezon wakacyjny, z choinki się urwałeś? nie wiesz kiedy przypadają sezony konf? Kolego może mnie oświecisz i napiszesz, kiedy twoim zdaniem \"przypadają sezony konf\". Zapytam jeszcze raz, jakie konfy masz na myśli? Jeszcze raz bardzo proszę o wyjaśnienie. Proszę też doprecyzować od kiedy to ulubionym miejscem na konfy są hotole trzygwiazdkowe? No i koniecznie niech pan coś napisze o kontraktach. Jakie to kontrakty miał pan na myśli i z kim?

szaman

adolf

szaman - 2012-10-16 20:12:57 coś niesamowitego, sezon konferencyjny, warszawskie hotele oblegane a nasze dwa jak się mają? w ubiegłym roku nie było problemu z wypłatami o tej porze, czyżby zmiany w domu ch. nie były udane? czy ktoś porównał wyniki tego hotelu z poprzednimi latami? może polityka cenowa na ten rok jest tego przyczyną. gdzie jest dyrektor ze znajomością rynku i dużą bazą kluczowych klientów odpowiedzialny za sprzedaż, duże kontrakty? Jeśli to babcia ma być za to odpow to życzę powodzenia. wystarczy kilka dobrych umów z dużymi klientami i mamy problem z głowy, czy nasi dziadkowie na górze mają jakieś znajomości aby podpisywać nowe kontrakty, kto to ma robić? tu wszystko kręci się wokół krakowa, świetni doradcy od ponad dwóch lat nie potrafią prawdziwie oszacować właściwego terminu oddania obiektu, kto za to poleciał i odpowiedział? nikt, wszyscy pracują i mają dobre posady taką dostali naukę. żenadaKolego, jak jesteś taki świetny, to co Ty jeszcze robisz w Gromadzie? Za słabo czarujesz chyba. Czaruj mocniej, to wszystkie wiodące sieci hotelowe będą się o ciebie zabijać. (proszę skasować identyczny post pod panem pogrążonym w rozpaczy, wypowiedź adresowałem do (usunięte przez moderatora) ) Proszę jeszcze pana(usunięte przez moderatora) o podpowiedź kogo miał na myśli pisząc o dużych kontraktach i skąd informacja, że sezon konferencyjny jest w pełni. O jakie konferencje panie (usunięte przez moderatora) panu chodzi? Bardzo proszę o wyjaśnienie.

adolf

nick - 2012-10-16 23:06:25 no własnie, kto rozliczy tych panów z inwestycji w krakowie, za te wszystkie błędy, opóźnienia, nieumiejętność wskazania realnego terminu oddania hotelu i oszacowania kosztów. wszyscy się mają doskonale i zapewne nie mają problemu, że pensja nie wpłynęła, to my szeregowi pracownicy jesteśmy pogrążeni w długach i rozpaczyKolego, jak jesteś taki świetny, to co Ty jeszcze robisz w Gromadzie? Za słabo czarujesz chyba. Czaruj mocniej, to wszystkie wiodące sieci hotelowe będą się o ciebie zabijać.

korek

dlatego jestem za prywatyzacją tego \\\"Tworu\\\" bo inaczej nigdy nikt nikogo nie będzie rozliczał, każdy uprawiał swój interes bo firma jest wszystkich członków a tak naprawdę niczyja, nikt nie ma wpływa na to co zarząd sobie robi. srednia wieku członków to 60 lat, w wiekszosci przesypiaja spoatkania grup członkowskich, nie korzystają z internetu i generalnie kupują cały ten kit. szkoda firmy, szkoda ludzi którzy w niej pracują wyłączając oczywiście wszystkich ślizgaczy, nieudaczników, którzy nigdzie indziej pracy nie znajdą i uczepili się jak pijawki, bez doświadczania (lub posiadający doświadczenie tylko z pracy tutaj)bez umiejętnośći, którzy jak ślepcy na omacka bawią się w zarządzanie ludźmi. czy nasza rada nadzorcza kontroluje w ogóle kto jest zatrudniany na kierownicze i nie tylko stanowsika? komu i za co wypłacane sa wynagrodzenia

Jaga

Nikt ich nie będzie rozliczał jeszcze jak uda im się skończyć ten cud w Krakowie to premie dostaną za ciężką prace.

szaman

jędza

W Krakowie :-)

andrzej

gdzie sa (usunięte przez administratora) wyplaty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***

Po co otwierać oczy. Wszyscy są zadowoleni. Perspektywy są świetne: nowoczesny hotel, tłumy gości i nowe miejsca pracy dla członków rodzin tych którym dobro OST leży na sercu/kieszeni. Po co inwestować w to co jest/Zakopane,Krynicę Niechorze, Międzyzdroje/ lepiej topić pieniądze w coś czego nie ma i nieprędko będzie. Niech dalej 2-3 hotele pracują na resztę z Zarządem na czele gdzie częstotliwości wyjść pracowników na dymka może dać do myślenia.Wiedza tych speców na temat pracy w jednostkach jest porażająca ale za to jak wyceniona przez pracodawcę. A tym na dole, śmieszna pensja z opóźnieniem za to obowiązków i podkręcanie śruby ile wlezie i jeszcze wszyscy to potencjalni (usunięte przez administratora) i nieroby.

spec

na pewno nie wział zaliczki, przeciez nawet swoje pensje przekazuje na budowe w Krakowie, to takie ważne żeby miejsca pracy dla niekt członków były zapewnione. niestety jak to zwykle w zyciu bywa zmiany w zarzadzie równają się zmianom w polityce, wcześniej za (usunięte przez moderatora) Kraków byl wstrzymany teraz wszyscy sie mamy zarzynać bo ktoś ma taką fanaberię no i jak to przy każdej budowie zarobić też można co nieco. ratunku!!!! rado nadzorcza otwórz oczy

ela

ciekawe czy zarzad wzioł zaliczkę zamiast wypłaty

nick

Panie prezesie niech Pan przejrzy w końcu na oczy co ci członkowie zarządu wyprawiają .Czy ktoś zrobi porządek dla przykładu wywalić trzeba jako pierwszego (usunięte przez moderatora) w towarzystwie głównego speca (usunięte przez moderatora) aby by im się nie nudziło.Pracownicy - zarząd dziękuje wam za pracę charytatywną na rzecz gromady /nie liczcie na wynagrodzenie za wrzesień /

szymi

jacy ludzie taka dyskusja, na Cichej zawsze był niski poziom, tak to nasza wizytówka - nasze biuro zarządu. zamiast pracować to przepychają sie na kompetencje, kto ma większe przełożenia ten górą, choroba nieuleczalna. może zmieniając strukturę zarząd zmieniłby kadre, na profesionalistów z potwierdzonym doświadczeniem w branży ale nie w naszej Gromadzie bo wiemy, że tu standardów nigdy nie było wypracowanych i należy jak najszybciej zerwać z praktykowaniem starych sposobów zarzadzania, które nijak się mają do realiów. na Boga oni wszyscy ucza sie na tej firmie jak zarzadzac a moze raczej jak nie zarzadzac

bik

I znowu zaczyna sie prostacka dyskusja zamiast normalnej wymiany zdan. Tak to do niczego nie dojdziemy i zlo bedzie sie szerzyc korzystajac z tego.Wymieniajcie normalne spostrzezenia

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gromada - OST Gromada - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Gromada - OST Gromada?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gromada - OST Gromada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Gromada - OST Gromada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Gromada - OST Gromada?

Kandydaci do pracy w Hotel Gromada - OST Gromada napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Gromada - OST Gromada