Opinie o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Gromada - OST Gromada. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Gromada - OST Gromada o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

członek

sensacja, witryna - nowa.gromada.info.pl odrodziła się po zniszczeniu... brawo,brawo !!!!!

mua

to jedna wielka czarna [usunięte przez moderatora] .....maja cel do osiagniecia ten sam co za RB czasow tylko metody inne, szkoda firmy, szkoda słów, szkoda ludzi...

ktoś

Tak długo jak bedą mieli (czyli Prezesi) w tym interes. Zapowiadały sie zmiany, na które wszyscy czekali. Techniczne przesuniecia nie wnoszące nic pozytywnego. Miało być dobrze wyszło jak zwykle, tylko zaległosci rosną............ a kolejni wierzyciele pukają do drzwi.

observer

Tak! A potem nagle mistrzowie sprzedaży, marketingu, kontroli wew. plus kilku geniuszy dyrektorskich z jednostek, wszyscy zdziwieni, że trzeba coś sprzedać!!! Wielkie zdziwienie!!!

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
orwell

łoś - 2013-03-06 18:24:47 tak, zaglądają tu wszyscy... i nieloty dyrektorzy, którzy chcą wypromować siebie i swój pozyskany ,, osobisty ,, marketing bo reszta jest be-szczególnie centralnya jaki jest marketing centralny? nie znam takiego w gromadzie. kto zajmuje sie tym marketingiem i co robi dla calej grupy? jestem bardzo ciekaw odpowiedzi

łoś

donek

tak odwolac, odwolac, tylko ci ludzie na walnym nie maja pojecia co sie wyprawia w tej firmie, oni nawet nie korzystaja z netu tak samo rada nadzorcza, kazdy sie trzyma swojego stolka jak tylko sie da. przy glebszym sa namawiani i manipulowani. oj biada nam wszystkim trzeba uciekac jak najdalej

zdegustowany

Zarząd jest do "bani" odwołać go na Walnym, nie dać mu absolutorium !!

szarak

To przecież wciąż ta sama ekipa.

observer

Tak jak za [usunięte przez admina] i jego ślizgaczy, jest tendencja do chwalenia się co mamy, w co zainwestowaliśmy i dotyczy to przede wszystkim rzeczy materialnych. Nie przypominam sobie za to, żeby ktoś się chwalił pozyskaną wykwalifikowaną kadrą czy osiągnięciami niektórych naprawdę pomysłowych pracowników w zakresie sprzedaży, marketingu, oszczędności w zakupach - o tym się nie słyszy.

szaman

beznadziejna firma, beznadziejni ludzie, beznadziejne wpisy. pozdrawiam wszystkich bylych pracownikow gromady i gratuluje ze juz nie musicie tu pracowac. [usunięte przez admina]

sara..

wracając do gastronomi w hotelu koszalin , to prcuje jeden jako pomoc kuchenna ,ale zarobki ma jak doświadczony kucharz zresztą jest to rodzina z [usunięte przez admina] niema pojęcia na temat gotowania,i na dodatek [usunięte przez admina] w pracy ,reszta pracowników milczy po się boją o swoje stanowiska pracy.może PAN [usunięte przez admina] jako[usunięte przez admina] hotelu zainteresował by się tym problemem.

zzz

Wymieniony pan [usunięte przez admina] to tylko jedna z wielu gwiazd na firmamencie Gromady. Z zawodu dyrektor od wielu lat, co to wszystko wie najlepiej to i da rade w Zarządzie. Trudna sprawa z tym wyborem.Jest z czego wybierac na tym nieboskłonie, co jeden to ma lepsze pomysły na uzdrowienie[usunięte przez admina]

andzrzej

narazie trzeba poczekac na zebrania czlonkow i na glosowanie he he

Radex

Zastanawiajace jest czy podali informacje dla Hoteli, ktore sa nastepne na odstrzal?

xxx

Zero szacunku dla ludzi tam pracujących!!!

pączek w maśle

[usunięte przez admina] odwołany, ciekawe kto szykuje się na stanowisko nowego członka zarządu.

pesymista

Oczywiście pracuj dla Gromady. A tak na marginesie to Gromada zalega z płatnościami dla Curo - ok.3000000 zł.

andrzej

curo leci sobie w kulki ostatni raz dla nich pracowalem. nie warto z nia współpracowac!

xxx

Czas najwyższy żeby nasz "kochany zarząd" odpowiedział za to do czego doprowadził firmę przez 3 lata zarządzania. A sami wiecie że zamiast lepiej jest coraz gorzej, nie widać nadziei na mądrzejsze zarządzanie, skoro nie słucha się ekonomistów to my nie chcemy już słuchać bajek że się polepszy. Chcemy kompetentnego zarządzającego firmą !!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gromada - OST Gromada - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Gromada - OST Gromada?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gromada - OST Gromada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Gromada - OST Gromada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Gromada - OST Gromada?

Kandydaci do pracy w Hotel Gromada - OST Gromada napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Gromada - OST Gromada