Opinie o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Gromada - OST Gromada. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Gromada - OST Gromada o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

kolanko

a noz widelec boja sie ze za duzo czlowiek widzi, jak za poprzedniej epoki

lutyk

I wszedzie tak jak w poznaniu zakazuja kontaktu z tymi ktorych zwolniono? a ponoc wolnosc I demokracja-widac nie w tej firmie

klakier
@lutyk

a w poznaniu cały czas dyrektorzy słynny Gargamel???? ta firma nigdy nie umiała się rozstawać z pracownikami w zgodzie. nie sztuką jest zatrudnić - sztuką jest zwolnić/rozwiązać umowę z klasą

elf
@klakier

w zwalnianiu ludzi mają super doświadczenie można powiedzieć wysokiej klasy specjaliści pracujesz, pracujesz w między czasie pochwalą jaki z ciebie dobry pracownik a na drugi dzień 10 min przed końcem pracy zaproszenie do Dyrektora i wypowiedzonko.

Lukas

Co się dzieje z Krakowem? W końcu zakończono roboty i uzyskano pozwolenie władz na użytkowanie, więc nie powinno się czekać z uruchomieniem hotelu, bo każdy dzień to koszty ogrzewania i oświetlenie przy braku wpływów ze sprzedaży.

xxx

Żyje i ma się całkiem dobrze. Stare wraca na dobre. W hotelu Centrum giną pieniądze z kasy i nic się nie dzieje.(usunięte przez administratora) Zakaz mówienia o sprawie. Kto bogatemu zabroni........... kilkanaście tysięcy to kropla w morzu w porównaniu z zaległościami do zapłaty. Ciekawe jak będzie z regulacją długu. A miało być tak dobrze nie to co dawniej:)

observer
@xxx

Czyli wszystko jest "OK" :) Ciekaw jestem jakie Gromada ma teraz cele, kierunki, misję :)

Misiek

a Gromada to jeszcze żyje?

DEDE

no cóż czas plynie a GROMADA nadal się trzyma... ale co tam gdzie ucha nie przystawi na mieście to każdy mowi o tym , że to nędźa i nikt dobrego słowa nie powie ... ja już tam nie pracuje ( na szczęście ) i z biegiem czasu stwierdzam , że aż wstyd sie przyznać , że sie tam pracowało ...

Gromada
@DEDE

Słuchaj kotku... nie pracujesz , bo cię nie chcieli!....ja pracuję ..wszyscy chwalą nasz Hotel, obsługę.. znają nas i doceniają. Uważam , ze na Forach piszą frustraci.. nie mają nic do powiedzenia a myślą , ze jak szczekną pod "nikiem" to nikt ich nie rozpozna a sami się dowartościują w ten sposób... Żałosne stwory..ot..co..

kani_bal

hahaha, idzie lepsze? No tak, przecież "nie od razu Kraków zbudowano" więc skoro są dwa lata opóźnienia to jest ok i chwała władcom, że zbudowali. To jeszcze nie działa i nie wiadomo kiedy zadziała. A wracając do zwolnień i przyjęć. W pewnym hotelu w zachodniej Polsce pewien pan zwolnił cztery osoby, bo musiał. W to miejsce przyjął jedną osobę, bo musiał. Pewnie to nie koniec, przyjmie jeszcze jedną bo też będzie musiał. Ot i cała Gromada

Lord
@kani_bal

dla ścisłości panie kani_balu, Kraków ma opóźnienie w oddaniu 5 lat jak nie 6, za samego Janka jest jakieś 3,5, heheheh. ze zwolnieniami zawsze byli dobrzy a jeszcze lepsi z przyjęciami super specjalistów na miejsce tych zwolnionych, narmalnie szacuuuun, nie ma żartów hehehehe

...bo rys...

Słyszałem, że idzie lepsze. Już chyba kończą hotel w Krakowie, więc skończą się problemy ostatnich kilku lat. Dobrze, że firma przetrwała - teraz pora odbudowywać markę...

wiedzma ple ple

o....(usunięte przez administratora) wychodzil I wyjeczal robote na nowo taki specjalista ze nie moze znalesc nic na rynku ??!! uczony....a sloma z butow wystaje ot znawca...gra wielkiego ale to tylko pozory...

ropucha
@wiedzma ple ple

a któż to taki? jak to jest przeciez są redukcje a nie przyjecia!!!!!wszyscy którzy wracaja to specjalisci najwyzszych lotów ;) rynek pracy się o nich zabija ;)

Oleg

Przecież logicznym byłoby zwalnianie tych, którzy już się obłowili, bo im bezrobocie nie zrobi tak dużej krzywdy, jak tym, co nie mają co do garnka włożyć... (usunięte przez administratora)

?

a kiedy dostaną wypowiedzenia pozostałe dzieci pracowników zarządu czy to osoby nie do ruszenia?czy uciekną na zwolnienia lekarskie? Ile rm dostaje za każdą zwolnioną osobę.?Gtn32

optymistka
@

A po co od razu zwalniać lepiej przenieść na zmywak albo do działu tech./mogą wykazać swoje zdolności/

Fiu

Ciekawa jestem kiedy w takim razie zwolnienia na Lotnisku się zaczną? Gdzie jest (usunięte przez administratora)? Gdzie są delegaci na Walne?

ga
@Fiu

Juz sie zaczely w piatek. A zwolnienia sa po kazdym posiedzeniu (usunięte przez administratora) wiec oni sa doskonale zorientowani bo pewnie sami to akceptuja

bebe

znowu zwolnienia? i co to ma być, czemu służyć? dużo osób poleciało z domu chłopa? rety, co się porobiło! przecież tam już niedługo nie będzie komu pracować! przecież pokojówki, sprzątaczki i ochroniarze to z curo są! pensji nadal nie ma, w (usunięte przez administratora) nas mają a naszą kasą spłacają kredyty!!!! ten ... (usunięte przez administratora) bierze podobno kilkanaście tys zł pencji co m-c a my za 2 tys musimy przeżyć! i nik z tym nie robi i nie zrobi. (usunięte przez administratora) tylko im przyklaskuje bo chce emerytury doczekać! a tylko rok mu podobno został!(usunięte przez administratora)

Pensji brak ale zwolnienia jak najbardziej. Dziś były w hotelu na Placu Powstańców.

ONA/ONA/PRACOWNIK

PENSJI NADAL NIE MA.........CZY CHCEMY ZBYT WIELE ZA TO CO PRZEPRACOWALISMY KOGO MY OBCHODZIMY

?

pensje powinny byc w terminie i co znowu nic ????!!!!!!!

?

chcielibysmy poprostu wypłatę - choc nie za dużą , ale mamy dzieci i kredyty i czas na opłaty. Ja wiem , ze dla tych Najwyzszych my sie nie liczymy ale moze warto posłuchac głosu tłumu bo to MY pracujemy aby podnieśc markę , która od jakiegos czasu juz niestety b.zle sie kojarzy.....a szkoda

andzrej

a niech mnie kule bija kurs z wykorzystania zasobow ludzkich,,,moja bezposrednia przelozona ma ten kurs i niczym sie nie wyroznia nawet gorzej nimi tymi zasobami zarzadza. brawa dla OBŁOKA za trafna wypowiedz;)tez sie z tym zgadzam tak na marginesie to wyplaty by sie przydaly dziesiatego....

chmura

szefom nie zależy na kompetencjach tylko na tym co im zostanie dla nich samych, gdzies maja metody, chodzi tylko o jedno......

Obłok

Obok bardzo się myli. Szefowie są nieomylni. Oni nigdy nie przyznają się, że czegoś nie wiedzą lub nie umieją. Apel do ich ambicji nic nie da, bo u nich nie ma ambicji. Oto wszystko w tej sprawie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gromada - OST Gromada - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Gromada - OST Gromada?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gromada - OST Gromada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Gromada - OST Gromada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Gromada - OST Gromada?

Kandydaci do pracy w Hotel Gromada - OST Gromada napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Gromada - OST Gromada