Hotel Gromada - OST Gromada

Cedzyna

Opinie o Hotel Gromada - OST Gromada

elia

po prostu może pracownicy mają tak dobre warunki zatrudnienia, że nie chce im się nawet tutaj pisac. i to może być prawa, ponieważ to jest dość prestiżowy hotel i to w samym centrum Warszawy - to coś znaczy

xxl

Pan kierownik (usunięte przez administratora) stresuje pracowników ma pracowników za śmieci, bardzo nie przyjemny człowiek. Praca bez niego była by czystą przyjemnością, żona go zdenerwuje to wyżywa się na pracownikach.

Anonim

Zgadzam się co do firmy. Za to pracownicy są bardzo w porządku, jest naprawdę fajna atmosfera

[usunięte przez moderatora] nie firma!!!

Zostaw opinię o Hotel Gromada - OST Gromada - Cedzyna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Gromada - OST Gromada