Opinie o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Gromada - OST Gromada. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Gromada - OST Gromada o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Anita

Czy hotel potrzebuje pracowników? Może ktoś podpowie?

Jak teraz oceniacie pracę w Hotel Gromada? Dawno już nie wypowiadaliście się na tym wątku. Co nowego w firmie? Nie widzę w internecie żadnych ofert pracy z Gromady. Czy są obecnie prowadzone rekrutacje?

Sentyment
@Marta

Rano 23 marca 2007 roku członkowie "Gromady" udali się na cmentarz aby uczcić zniczami pamięć zmarłych kolegów, byłych pracowników Spółdzielni. Następnie odbyła się msza dziękczynna, którą odprawiał Biskup Polowy WP J.E. ks. bp. gen. dyw. dr Tadeusz Płoski a koncelebrowali ją: ks. prof. dr hab. Mieczysław Lubański, ks. prałat płk Jan Domian oraz ks. prałat Wojciech Zdziebłowski. Podczas mszy dziękowano za te 70 lat oraz proszono o dalszą pomyślność. Prałat Zdziebłowski wygłosił homilię a Chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pięknie zaśpiewał. Wieczorem miała miejsce główna celebracja Jubileuszu. Prezes Zarządu "Gromady" dr Roman Budzyński otrzymał wiele listów z życzeniami i gratulacjami - między innymi list od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej prof. Lecha Kaczyńskiego. "Gromada" (oraz Budzyński) została wyróżniona odznaką "Za zasługi dla turystyki". Wyróżnieni zostali także najbardziej zasłużeni członkowie Spółdzielni. Podczas uroczystości, na którą przybyło ponad 800 ważnych, światowych osobistości, otwarta została także wystawa grafiki chińskiej. Otwarcia jej dokonał ambasador Chin J.E. Yuan Guisen i znajduje się ona obecnie w hotelu "Gromada". Podczas uroczystości prezes zarządu przypomniał, że OST "Gromada" opracowała autorski program "I Ty możesz zostać właścicielem...", który pozwala na współuczestnictwo w rozbudowie bazy turystycznej zarówno osobom prawnym, jak i fizycznym, zarówno z branży turystycznej, jak i spoza branży. Serdecznie zaprosił do współpracy szczególnie władze samorządowe, które wielokroć mają w swych zasobach bazę i problem skuteczności jej wykorzystania. Ponadto OST "Gromada" opracowała i wdraża autorski program "Wakacje po polsku", który skupia najlepsze doświadczenia organizacji wypoczynku. Pozwola on Polakom udającym się na wakacje za granicę, być obsługiwanym w naszym języku w wybranych, najczęściej przez nich odwiedzanych ośrodkach. Prezes Budzyński zaznaczył, że atutem skuteczności marketingowej "Gromady" jest kompleksowość obsługi. Poza sferami usług noclegowych, gastronomicznych i konferencyjnych, poprzez swoje spółki specjalistyczne prowadzi "Gromada" usługi inwestycyjne, transportowe, ochroniarskie i medyczne. Spółki te, z wyłącznie polskim kapitałem "Gromady", realizują jednolitą strategię przedsiębiorstwa. "Gromada" oferuje Klientom jednorodne pakiety różnorodnych usług. Ponadto Budzyński przypomniał, że od pięciu lat "Gromada" kształci też kadry dla branży turystycznej w założonej przez siebie uczelni - Wyższej Szkole Organizacji Turystyki i Hotelarstwa. Połączenie wiedzy teoretycznej i praktyki pracowników biur i hoteli "Gromady", przynosi znacznie lepsze efekty kształcenia, niż uczenie młodych tylko teorii. Na zakończenie Prezes Spółdzielni oświadczył, że Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna "Gromada" patrzy w przyszłość z nadzieją i snuje następne ambitne plany, zaś kolejne przedsięwzięcia rozwojowe są już na deskach projektantów, a nawet w przeddzień rozpoczęcia prac inwestycyjnych. Zapowiedział też poszerzenie zakresu działalności Spółdzielni o kolejne dziedziny.

Może niektóre osoby nie potrafią pracować w takiej firmie jak Hotel Gromada - OST Gromada i piszą swoje zażalenia na forum!!

Seba2

Hotel przy Pl. Powstańców ma kilkadziesiąt lat i bogatą historię. Powinien to być zatem handicap do rozwoju i mam nadzieję, że tak będzie, że kierować nim będą osoby rzetelne i doświadczone. To moje życzenia na Święta i Nowy Rok.

@aaa dlaczego tak uważasz? Co nie podoba Ci się pracując w firmie Hotel Gromada - OST Gromada?

aaa

omijaj szerokim łukiem...

zenel

No i 17 Stycznia poszedł! Teraz 2-3 lata rządzenia jak dotychczas i ostatni gasi światło.

biznes_rekinu
@zenel

Kto w Gromadzie jest teraz tzw. prezesem? 17 Stycznia sprzedany, ale hotel w Krakowie nadal stoi jak stał. Pewne podzieli los hotelu Forum, choć ten drugi przynajmniej został otwarty. :) Kraków to była inwestycja z góry skazana na porażkę, bo po pierwsze lokalizacja była fatalna (wąska droga dojazdowa przez pętlę tramwajową i autobusową), po drugie realizowana przez Covec, po trzecie przygotowana, rozpoczęta i nadzorowana przez kompletnych nieudaczników. Mimo wszystko cień szansy na powodzenie był, nawet pomimo problemów finansowych oraz z wykonawcą. Niestety Gromada sama dobiła tę inwestycję tak jak dobija sama siebie, powierzając nadzór nad firmą kompletnie przypadkowym, niekompetentnym Januszom. Społem oraz Gromada jest przykładem, że spółdzielczość w Polsce to powód do wstydu. Totalny beton postpeerelowski, który zatrzymał się w rozwoju w latach 90, boi się oddać władzę młodym kompetentnym, znającym rynek osobom, ciągnie to wszystko na dno.

nik

W gromadzie prezesi się nie zmieniają trwa kolesiostwo [obiadki,kawki wycieczki] bez kontroli za BUDZYŃSKIEGO to by nie przeszło rada nadzorcza nie kontroluje pobiera delegację zjada obfity obiad i wraca do domu .

jacek

Piszę w nocy bo obudziły mnie gwar libacji na dole w klubie hotelowym. Zlekceważyłem opinie tym miejscu i mam za swoje. I write at night. Wake me libation downstairs in the hotel club. I ignored the reviews about this place.

beata

Proszę, jaki tu spokój. Czyżby w końcu właściwa osoba na właściwym miejscu? W końcu prezes, który stawia na rozwój a nie przetrwanie? Czy w związku z tym Kraków już oddany? Czy są jakieś nowe inwestycje w planach? Hotele wyremontowane? Jestem ciekawa.

Jak ma być dobrze w Gromadzie w radzie nadzorczej są ludzie którzy tylko dorabiają sobie do renty a nie dbają o interesy GROMADY brak kontroli nad finansami.Służbowe samochody są nie opisane służą do celów prywatnych

nick

Zostało np. Zakopane, ale też pod młotek idzie.

mika

I co tam w Gromadzie słychać? Wszystko już sprzedane czy jeszcze coś zostało? Słyszałam, że Cedzyna poszła pod młotek. Ktoś zna szczegóły?

NICK

Nic nie zmienia się w tej Gromadzie nadal pracują prezesi z układu klepią się po ramionach z radą nadzorczą i się wspomagają. Brak kontroli

obserwator

I tak wszyscy pluliscie i oczernialiscie P. Budzynskiego, ale czy za jego czasow byly masowe zwolnienia? Brak wyplat? I masa dlugow? Obecny zarzad i poprzedni nie byl wstanie dokonczyc prac rozpoczetych przez Prezesa Budzynskiego czyt. m.in. Krakow ;-) Nie byl czlowiekiem idealnym, gnebil ludzi, zyl kosztem Gromady, ale Gromada za jego czasow funkcjonowala i pracownicy nie mieli czego sie wstydzic, a tymczasem..... Dno i upadek...

eks pracownik
@obserwator

Prezentuje Pan klasyczne myślenie jak u stalinisty: gnębił ludzi, nadużywał władzy, ale za jego czasów ludziom żyło się lepiej niż teraz

:) Satyr

Pana Juzka informuję, że hotel w Krakowie został ukończony pod względem budowlanym oraz dopuszczony do użytku już przed rokiem, a mimo to nie został uruchomiony. To jest właśnie ... tragedia tej firmy. Nie jest prawdą, że można tam nauczyć się tylko złych nawyków. Wszystko zależy w którym obiekcie lub w której komórce się pracuje - ale tak jest w każdej instytucji. Rzecz w tym, że w Gromadzie nagromadziło się mnóstwo nieprawidłowości, z czego najgorsze to były przekręty na górze (prywata)... Szkoda, bo spółdzielczość to dobra forma, tylko realizacja do kitu...

juzek

Wszedłem z ciekawości i sentymentu zobaczyć jakie plotki krążą po Gromadzie i niestety, raz że mało a dwa, że nic się tam nie zmieniło. Żal mi tych ludzi, którzy tam tracą zdrowie, zwłaszcza tych, którzy w obawie przed zwolnieniem i bezrobociem godzą się na prace w uwłaczających godności warunkach. Praca w Gromadzie jest dobra dla kogoś po szkole, ale na krótko, żeby nie nabrać złych nawyków. Im wcześniej się z niej wyrwie, tym większa szansa na to, że będzie mógł znaleźć pracę w innej firmie w branży, bo wiązanie swojej przyszłości z Gromadą jest zupełnie bez sensu. Znam niewielu młodych, którzy pracowali tam więcej niż 5-10 lat. Ci którzy pracują więcej to właśnie ze względu na wiek, albo na małe kompetencje. Aż dziw bierze że ta firma jeszcze nie padła przy takim nagromadzeniu niekompetentnych osób na najwyższych stanowiskach. Budzyn był zły i nieprzewidywalny ale to co przyszło po nim to dramat. Przykład? Kraków. Jak można przez tyle lat budować hotel? Spalić ze wstydu powinni się wszyscy co w tej budowie brali udział, bo to dowód na żenujący poziom ich rozwoju umysłowego i kompetencji. Oczywiście w firmie Ci "z zawodu dyrektorzy" chodzą z nosem zadartym do góry jakie to z nich panisko a każdy kto na to patrzy z zewnątrz tylko śmieje się z tych błaznów i dziwi że to jeszcze nie pie******ło.

:-) D

Wszystko się zmienia, a Gawron dalej kracze...

dlaczego nie ma kontroli nad spółkami,przecież to wolna amerykanka prezes wydaje kasę na meble do swego domu za pół roku likwiduje oraz wielu innych wydatków

~Bela

O co chodzi z tym wpisem o Prezesie? Jeżeli to prawda, to niech ktoś potwierdzi. A jeśli to głupi żart "obserwatora", to naprawdę nie tylko głupi, ale i nieobyczajny.

nick
@~Bela

No jak to, nie wiesz o zmianach?. Wyszlo pismo do oddzialow

obserwator

Droga Pani jeżeli Jan Błoński odszedł to tylko na własne żądanie, zostawił swoich wiernych przydupasów i szpiegów tj. Kierzek i inni, to jego nowa sztuczka...szydło szybko wyjdzie z worka ... jeżeli naprawdę Błoński został usunięty z Gromady to powinni szybko zmienić statut i wprowadzić demokratyczne zmiany

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gromada - OST Gromada - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Gromada - OST Gromada?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gromada - OST Gromada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Gromada - OST Gromada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Gromada - OST Gromada?

Kandydaci do pracy w Hotel Gromada - OST Gromada napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Gromada - OST Gromada