Opinie o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hotel Gromada - OST Gromada. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Gromada - OST Gromada o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Gromada - OST Gromada w Warszawa

bagażowy

kiepski żart

No albo komunikacją miejską, albo autonogi. To ostatnie nawet dla zdrowia dobre.

$$$$$ :))

Mam pytanie: Jak sobie radzą z zaopatrzeniem jednostki nie posiadające samochodów zaopatrzeniowych, mam na myśli drobne zakupy których nie są w stanie dowieźć dostawcy, siateczki i heja czy może jakiś inny sposób ........?????????

uwazny obserwator

na gromada.info byl spokoj az do wyrzucenia z gromady znanego z nazwiska i imienia starszego Pana i tzw. reformatora/odnowiciela wspomaganegoi przez kuzyna slynnego [usunięte przez moderatora] o ciekawym nazwisku [usunięte przez moderatora].Od dzis jest znowu JATKA. Zarzadzie i Rado ,skoro sie pozegnalismy - i bardzo slusznie z p. [usunięte przez moderatora] - to trzeba to samo zrobic z [usunięte przez moderatora] i pozostalymi \\\"odnowicielami\\\" .Ale,jesli Pan V- Prezes [usunięte przez moderatora] nie sfinalizuje do konca czerwca 2012r. zagadki pod tytulem KRAKOW - to trzeba to samo zrobić z Panem [usunięte przez moderatora] Zarty - Panowie sie skonczyly w obie strony.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
andrzej

no wiedzialem ze tak bedzie i jak zwykle mydla nam ciagle oczy ze bedzie lepiej ze juz nie bedzie opoznien, ciekawe kiedy dostana wyplaty fizyczni 18-go pewnie

ignacy

Już kolejny miesiąc gdy wynagrodzenie nie ma na koncie na czas. Panie [usunięte przez moderatora] nie każdy ma emeryturę wojskową to może podzieli się pan z innymi którzy żyją tylko z pensji .Prosimy o odsetki karne za nieterminowe wypłaty

observer

A tak na marginesie Panie [usunięte przez moderatora] - niech Pan wreszcie zweryfikuje zatrudnienie w Gromadzie - jeździ Pan po jednostkach i nie wiem czy jest Pan ślepy, głuchy czy nie wiem co - nie widzi Pan imbecylek i imbecyli, ślizgaczy, wszechobecnej spychotechniki i zagmatwanych procedur? Na każdym piętrze przy Cichej, czy jednostce przynajmniej jeden ślizgacz! Nie widzi Pan tego? Jakby na początku Pan się za to wziął to forum byłoby puste. Gromada to nie Centralny Komitet tylko firma w nowoczesnej gospodarce!!!

observer

Czy wyście powariowali z tymi udziałami? Przecież to jest zwykłe dzielenie skóry na niedźwiedziu!!! Może byście się zastanowili jak zwiększyć w firmie przychody, żeby pozbyć się długów. Ludzie bijecie się tu o władzę, udziały, a nie rozumiecie tego, że jak firma padnie to i tak [usunięte przez moderatora] będziecie mieć, a nie udziały, bo trzeba będzie nimi spłacić zobowiązania!!! Może więc najpierw usiąść i pomyśleć nad rozwojem firmy. Nie widzicie, że co chwilę pojawia się jakiś "słup" nie wiadomo kogo reprezentuje i tylko czeka jak się nawzajem zakrzyczycie! To co robicie to czysta amatorszczyzna :)

odp.dla bylej czlonkini

Szanowna Pani,to nie Pan [usunięte przez moderatora] skomentowal wypowiedz Pana [usunięte przez moderatora].to jeden z czlonkow Spoldzielni,ktoremu zalezy- podobnie jak pozostalym niepelna 300 innym czlonkom GROMADY - zainteresowanych tym,aby GROMADY nikt nie opluwal a zwlaszcza Ci,ktorzy maja na ustach slowa o reformach a zieja jadem na Pana [usunięte przez moderatora] .To nie Pan [usunięte przez moderatora] z Poznania z Panem [usunięte przez moderatora] odsuneli w dniu 29 kwietnia 201o roku kretacza i dyktatora ,ktory w imie tzw. szczytnych celow narazil Firme na duze do dzis trwajace klopoty i czeka na kolejne przesluchania prokuratorskie. Zeby bylo smieszniej to Oni zaczynaja wybielac tego \"managera\" zwalajac wine na obecnego prezesa Zarzadu Spoldzielni.Czy Pani to rozumie?

Wdowa była pracownica

Panie [usunięte przez moderatora],jeśli to Pan dalej pluje publicznie na GROMADĘ,to czas najwyższy,aby władze samorządowe GROMADY wyciągnęły z tego wnioski.To ,co Pan pisze na gowork.pl i [usunięte przez moderatora] podpisując się nazwiskiem to nie przysłowiowa \\\\\\\"obrona Częstochowy\\\\\\\" lecz jednoznaczne działanie na szkodę Spółdzielni.Przed sadem wykażę straty mojej firmy na skutek szkalowania przez Pana OST Gromada. Proszę,aby Zarząd Spółdzielni wyjaśnił,czy osoba podpisująca się pod tymi ww tekstami to ten Pan,albowiem chce wystąpić do sądu o stosowne odszkodowanie z tytułu strat gospodarczych mojej firmy. Była członkini Panie Prezesie [usunięte przez moderatora], bo jestem pewna, że to Pan pisze, Ludwik XIV mawiał -Państwo To Ja -nie mam zamiaru Panu pochlebiać, cytując Króla. To symptomatyczne – pisze Pan o Gromadzie- moja firma - bo tak Pan naprawdę myśli, - ale Pan nie jest Królem Panie Prezesie, chociaż tak się Panu wydaje. Sądzi Pan- Gromada to Ja – [usunięte przez moderatora]. Jest Pan w błędzie Panie [usunięte przez moderatora] ! Przede wszystkim chcę powiedzieć, że Pan [usunięte przez moderatora] to mądry i uczciwy człowiek. Nie pluje publicznie na GROMADĘ, jak mu Pan i Pańscy koledzy - okupanci Gromady imputują, bo jaki miałby w tym cel ? Jest członkiem jak cała reszta i na pewno chce, aby w Gromadzie się dobrze działo i żeby zamiast strat przynosiła dobre zyski- on pluje na Pana i pluje Panu w twarz, a Pan zlizuje to i myśli, że to przecież nie może być prawdą, żeby się wydały pana oszustwa, tak skrzętnie ukryte- wywiezione z Cichej, dowody przestępczej działalności. Rozpowiada Pan wszem i wobec, że te wszystkie faktury i umowy są podrobione i nieprawdziwe. Zobaczymy, co powie na to grafolog.I tak trzymając się dalej własnych kłamstw, za wszelką cenę, chce Pan utrzymać się na stanowisku, bo jest ciepłe i przynosi Panu wielkie dochody. Kiedyś przeczytałam na tym forum, ktoś trafnie napisał, że jest Pan jak- złośliwy rak- który toczy od lat Gromadę, Panie [usunięte przez moderatora]. A wiemy, że rak sam nie ustąpi, trzeba go usunąć, bo inaczej zadławi i zniszczy Spółdzielnię. Ja też byłam członkiem spółdzielni, dopóki nie odebrał mi Pan członkostwa, jak wszystkim innym 1300 członkom Gromady, którzy tak jak ja, bardzo ciężko dla niej pracowali. Ich i moja krzywda wyjdzie niebawem Panu bokiem. Teraz wiem, dlaczego Pan to uczynił, sam Pan to powiedział na zebraniu grupy cytuję: nieznane bliżej siły chcą wykupić udziały od członków po 2000 tys.zł a przecież każdy udział w spółdzielni jest wart, co najmniej 170 000 zł. To Pana własne słowa. Wie Pan co, to znaczy, okradł Pan z premedytacją mnie, dzisiaj biedną , chorą kobietę, bez środków do życia i całą resztę z 1300 byłych członków z niewyobrażalnych pieniędzy. Mam nadzieję, że jeśli nie ludzka to Boska sprawiedliwość Pana dosięgnie. Modlę się o to.

t

Panie [usunięte przez moderatora],jesli to Pan dalej pluje publicznie na GROMADE,to czas najwyższy,aby wladze samorzadowe GROMADY wyciagnely z tego wnioski.To ,co Pan pisze na gowork.pl i [usunięte przez moderatora] podpisując sie nazwiskiem to nie przyslowiowa "obrona czestochowy" lecz jednoznaczne dzialanie na szkode Spoldzielni.Przed sadem wykazę straty mojej firmy na skutek szkalowania przez Pana OST Gromada. Proszę,aby Zarzad Spoldzielni wyjasnil,czy osoba podpisujaca sie pod tymi ww tekstami to ten Pan,albowiem chce wystapic do sądu o stosowne odszkodowaniez tytułu strat gosporadczych moje firmy.

mm

To wszystko już wiemy. No i co Pan proponuje?

superrr

superrr - 2012-04-20 22:50:35 Benny Hill - 2012-04-20 15:01:03 [usunięte przez moderatora] to kuzyn [usunięte przez moderatora], który przed wyjazdem za granicę nosił imię [usunięte przez moderatora]. Pogubilem sie... To o co tu do cholery chodzi? Nie zgadzam sie co do wypowiedzi bylego pracownika! Ja tez naleze do bylych pracownikow, mialem stycznosc wielokrotnie z [usunięte przez moderatora], byl jaki byl nie mi to oceniac, ale Gromada istniala i inwestowala, a nie tonela w dlugach tak jak to ma miejsce teraz. Wszystkim latwo oceniac, a nie jest latwo co miesiac utrzymywac ponad 1000 pracownikow, zaplacic ZUS-y, oplacic media i wymieniac bez konca mozna... Zawsze jest dobrze tam gdzie nas nie ma! Sledze to FORUM, gdyz ciekawi mnie ta cala historia jako bylego pracownika. Zauwazylem jedna rzecz, [usunięte przez moderatora] przejal Gromade po [usunięte przez moderatora], nie spiezyl majatku, tylko w jakims stopniu go pomnozyl, zostal [usunięte przez moderatora] bez mydelka na jednym walnym "w 5 minut" wszyscy blotem go obrzucaja od stop do glow, za sterami majac ok 2 mln zadluzenia usiadl [usunięte przez moderatora] rzygajacy na leciu GROMADY na gosci, dzis mamy ok 30 mln zadluzenia i co [usunięte przez moderatora] najgorszy i winny! Ludzie opamietajcie sie, bo farmazony wypisujecie takie, ze to koniec! Klika [usunięte przez moderatora] uklady, komuna, oszustwa, dziwne umowy, it (usunięte przez administratora) 2 pytania! Podczas tego "zlego okresu komunizmu" bylo Wam wstyd pracowac dla Gromady? Mieliscie pieniazki na koncie co miesiac?"Tymczasem obecnie ten stan przedstawia się o wiele gorzej. Obecne długi Gromady z odsetkami sięgają 200mln. zł!!! A zobowiązania z roku 2012 to około 50 mln!!!!" [usunięte przez moderatora] - Członek OST Gromada Poznań, 24.03.2012 r. PRZEPRASZAM ZA MALA POMYLKE [usunięte przez moderatora]

superrr

Benny Hill - 2012-04-20 15:01:03 [usunięte przez moderatora] to kuzyn [usunięte przez moderatora], który przed wyjazdem za granicę nosił imię [usunięte przez moderatora] Pogubilem sie... To o co tu do cholery chodzi? Nie zgadzam sie co do wypowiedzi bylego pracownika! Ja tez naleze do bylych pracownikow, mialem stycznosc wielokrotnie z [usunięte przez moderatora], byl jaki byl nie mi to oceniac, ale Gromada istniala i inwestowala, a nie tonela w dlugach tak jak to ma miejsce teraz. Wszystkim latwo oceniac, a nie jest latwo co miesiac utrzymywac ponad 1000 pracownikow, zaplacic ZUS-y, oplacic media i wymieniac bez konca mozna... Zawsze jest dobrze tam gdzie nas nie ma! Sledze to FORUM, gdyz ciekawi mnie ta cala historia jako bylego pracownika. Zauwazylem jedna rzecz, [usunięte przez moderatora] przejal Gromade po [usunięte przez moderatora], nie spiezyl majatku, tylko w jakims stopniu go pomnozyl, zostal [usunięte przez moderatora] bez mydelka na jednym walnym "w 5 minut" wszyscy blotem go obrzucaja od stop do glow, za sterami majac ok 2 mln zadluzenia usiadl [usunięte przez moderatora] rzygajacy na leciu GROMADY na gosci, dzis mamy ok 30 mln zadluzenia i co [usunięte przez moderatora] najgorszy i winny! Ludzie opamietajcie sie, bo farmazony wypisujecie takie, ze to koniec! Klika [usunięte przez moderatora] uklady, komuna, oszustwa, dziwne umowy, it (usunięte przez administratora) 2 pytania! Podczas tego "zlego okresu komunizmu" bylo Wam wstyd pracowac dla Gromady? Mieliscie pieniazki na koncie co miesiac?

też były pracownik

"Były pracownik" - 2012-04-10 16:50:58 - napisał: "Czytając wypowiedzi na tym forum, można odnieść wrażenie, że za całe zło i upadek Gromady odpowiedzialny jest poprzedni prezes [usunięte przez moderatora] Niestety dokladnie tak. i nie chodzi o jakieś tam przekręty, ale o fakt utrzymywania przez kilkanaście lat skansenu socjalizmu, po to by móc niepodzielnie rządzić a nie zarządzać. Niestety Gromada nie ma mechanizmu obrony przed takimi geniuszami biznesu. Skutki mamy teraz..

Benny Hill

superrr

portiernia - 2012-04-14 02:26:48 na Walnym pewnie chcieli coś przeforsować... jak zwykle cwaniaki...Co sie dzieje? Na [usunięte przez moderatora] jest opis walnego, gdzie jakis [usunięte przez moderatora] odwolal [usunięte przez moderatora]?! Teraz przynajmniej wiadomo kto mieszal od dawna i komu zalezalo na prywatyzacji......

ello

nie jest źle - po prostu trzeba trochę tego posprzedawać trochę tych budynków i potem tylko pilnować, głupotą jest przy takim majątku mieć kłopoty finansowe...

pracownik2

aaaaaaaaaaaa Poznan miasto doznan. a w Pile z tego co slyszalem to tak nie jest.

megg

OOOO to w Pile też tak jest?Nie,chodzi o ten 100km dalej na południe od Piły.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Gromada - OST Gromada - Warszawa

• Jak się pracuje w Hotel Gromada - OST Gromada?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Gromada - OST Gromada tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Gromada - OST Gromada?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Gromada - OST Gromada?

Kandydaci do pracy w Hotel Gromada - OST Gromada napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Gromada - OST Gromada