Opinie o KMW Invest Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KMW Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KMW Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMW Invest Sp. z o.o. w Inowrocław

Pomyslodawca

Skoro kantuja na umowach o pracę i (usunięte przez administratora) na nadgodzinach to proponuje byli technolodzy i konstruktorzy czas im odebrac klientów i robic na swoim przecież wiemy dla kogo robią możemy się podzielić obowiązkami stolarka spawanie ciecie blach giecie malowanie się zleci po co u nich pracować jak kilku ogarnietych inzynierow moze pracowac na siebie szukam chętnych do współpracy

Technolog
@Pomyslodawca

Proszę zostawić na siebie namiary ;)

Elżbieta

Witajcie, o jakie stanowisko może się ubiegać kobieta w KMW na dziale produkcyjnym? Czy dużo kobiet pracuje w ogóle w firmie? Może, któraś z pań podzieli się swoją opinią na temat zatrudnienia w tym miejscu? Byłabym wdzięczna :)

@Elżbieta

Dzień dobry, W Firmie jak najbardziej zatrudnione są kobiety, również na stanowiskach produkcyjnych m.in. w dziale obróbki drewna. Najlepiej jeśli prześle nam Pani swoje CV kadry@kmw-invest.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Haha

Nie pracownik tylko (usunięte przez administratora) W dziale obróbki drewna i w innych też bo nikt normalny tam za długo nie wytrzyma i nie chce tam pracować. Przemiał ludzi i tyle. Daruj sobie tą robotę

@Haha

Dlaczego radzisz darować sobie tę robotę? Z czego wynika rotacja pracowników w KMW Invest? Podasz jakieś szczegóły, argumenty? O co chodzi?

Haha
@Elżbieta

Poczytaj sobie komentarze. To wszystko prawda. Za żadne pieniądze bym już tam nie wrócił

Kazimierz
@Haha

A podasz jakieś przykłady wynagrodzenia w KMW Invest? Ile można dostać na start, masz jakieś widełki płacowe? No i widzę że nie polecasz tam pracy, więc może powiesz co by się musiało tu zmienić abyś miał nieco lepsze zdanie o firmie?

Pałuk

Firma obecnie poszukuje ludzi do pracy między innymi technologów, konstruktorów, handlowców itd dlatego pragnę wyrazić swój punkt widzenia związany z pracą w tym miejscu. Wszyscy śmiałkowie chcący rozpocząć tutaj zatrudnienie musza przygotować się na kilka rzeczy. Zostanie wam zaproponowana umowa na której będzie najniższa krajowa, a resztę pieniążków będziecie otrzymywać pod stołem do rączki oczywiście o ile będziecie grzeczni wg opinii właściciela, będziecie robić darmowe, obowiązkowe nadgodziny i nie złożycie wypowiedzenia. Jeśli nie spełnicie któregoś z punktów niestety obiecanych na gębę pieniążków nie otrzymacie za dany miesiąc. Poza tym zatrudnienie jest bardzo niepewne i nie daje kompletnie żadnej stabilności finansowej. Jeśli ktoś jest w trudnej sytuacji i mimo wszystko musi podjąć tu zatrudnienie proponuję od pierwszej rozmowy zabezpieczać się np. po przez nagrania, spisywanie ustaleń w postaci oświadczenia potwierdzonego podpisem lub na maila. Inaczej pieniążków za swoją prace nie zobaczycie. Ja jestem mądry po szkodzie. Powodzenia i życzę powodzenia

X
@Pałuk

Dokładnie potwierdzam, niema co tam się pchać oferty ciągle wiszą bo firma jest słaba, atmosfera beznadziejna, jeżeli chodzi o nadgodziny to robi się charytatywnie, (usunięte przez administratora)soboty też trzeba czasem wpaść no i oczywiście w ramach wolontariatu, wyciskają ile mogą z pracownika wymagania wielkie a kasa nie adekwatna do nich (usunięte przez administratora) generalnie nie polecam zakładu nikomu kto chce mieć spokój, zdrową psychikę i chce zarobić (usunięte przez administratora)

xxx
@Pałuk

Przestań już człowieku smarować te bzdury, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością....Wyciągasz jakieś prehistoryczne tematy, które ciągle ktoś powiela pod innym "nickiem" albo sam to robisz co jakiś czas nudząc się w domu. Idź może do pracy, zajmij się swoja błyskotliwą karierą....i tam wyrażaj swój punkt widzenia, który może wtedy będzie zgodny z rzeczywistością. Jeśli ktoś uznaje Twoja opinię za wiarygodną to niech nie przychodzi do nas do pracy....tyle w temacie.

X
@xxx

Nikt tu nie smaruje bzdur wszystko co tutaj jest to prawda i gdyby wszyscy się skrzykneli to dopiero by było tutaj opisane co się tam dzieje, ale niestety moderatorzy nie dopuszczą żeby została cała prawda napisana ja sam napisałem komentarz bez wulgaryzmów i (usunięte przez administratora) a połowa została zablokowana bo tak

Arlekin
@X

Cóż, również pracowałem w tej firmie i trzeba przyznać, że firma lubiła nadużywać czasem prywatnym innych. Wypłata była jednak zawsze na czas, z tym nie miałem problemów. Najbardziej jednak męczyła mnie atmosfera i chaos, wieczny stres wynikający z dobrego sternika motywującego działy. Patrząc jednak z perspektywy innych pracodawców problem się często powiela i to kwestia kierownictwa i prowadzenia. Ludzie błędy popełniają, problemem KMW były w moim odczuciu siły na zamiary.

@Arlekin

Widzieliście sprawozdanie finansowe tej firmy? Ja właśnie sprawdziłem. Firma ma gigantyczne dochody. Zachęcam do zapoznania się

xxx
@X

Szkoda tylko,że Ci wszyscy co krzyczą to byli pracownicy, a jak pracowali to nic nie krzyczeli. Z tego co wiem każdy ma wolna wolę i do pracy nikt nikogo nie zmusza. Jak się nie podoba to odchodzę. I szukam szczęścia gdzie indziej. A Ci wszyscy, którzy narzekają na atmosferę w pracy może powinni się zastanowić dlaczego tak jest. Atmosferę w każdej pracy tworzą pracownicy i jeżeli jest kiepska to ... sami sobie odpowiedzcie jakimi jesteście pracownikami :-)

@xxx

To pracodawca odpowiada za to, swoją polityką kadrową, systemem motywacyjnym, tworzonymi warunkami pracy, uporządkowaniem firmy. Z reguły kultura organizacyjna firmy determinuje rodzaj ludzi jacy tam pracują. Najlepsze jednostki mają swoje wymagania i uciekają z firm typu "januszowy + szwagier". Zostają raczej te mniej lotne osoby. Innymi słowy, jak biznesmen janusz sobie nie radzi to i ma na swój wzór i podobieństwo pracowników.

Malutki
@Pałuk

To o czym piszesz się zmieniło, kasa jest płacona w całości w terminie. Jedna umowa żadnych przekrętów.

Praca w tej firmie to pomyłka, dobra na start żeby zdobyć jakie doświadczenie w cv. Poza nowymi maszynami nie ma tam czego szukać. Kierują nią ludzie niekompetentni i dwulicowi. (usunięte przez administratora) na na wypłacie, nadgodziny charytatywnie, kto inteligentniejszy długo tam nie zabawi, zostają ludzie mało ambitni. Prawda zawsze boli ale tak jest.

2x

Każdy jak widać po tych wpisach ma swoja prawdę... Ja pracuje w tej firmie już ponad 5 lat, nigdy nie oszukali mnie na kasie, a nawet mile zaskoczyli nie raz. Zawsze na czas wynagrodzenie, ani dnia spóźnienia. Jak widać można tu trochę zabawić i nie narzekać, tylko trzeba chcieć pracować, a nie marudzić i tak na marginesie nie jestem człowiekiem mało ambitnym....

@2x

Hej, w jaki sposób mile Cię zaskoczyli jeśli chodzi o kasę? Jakieś premie? :) Można na coś takiego liczyć w KMW?

Malutki
@2x

Pracuje w tej firmie już też parę lat, z nie jednego pieca chleb jadłem ale ta firma nie jest cacy, chwalą sobie ją Ci co wiedzą jak się ustawić i komu donosić, przykre jest to, że Szef nie wszystko wie co się dzieje na produkcji, nie zna prawdy. Dobrze zarabia tylko kilka osób, najważniejsi są spawacz, a reszta to tylko dodatek. Dodatek który wykonuje czarną robotę, za stawkę ocierającą się o najniższą krajową. Faktem jest to że, kasa jest w terminie, nie ma spóźnień.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy KMW Invest Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku DYREKTOR TECHNICZNY. Jaki był jej rezultat?

Praca w tej firmie to pomyłka, dobra na start żeby zdobyć jakie doświadczenie w cv. Poza nowymi maszynami nie ma tam czego szukać. Kierują nią ludzie niekompetentni i kłamliwi, (usunięte przez administratora) na na wypłacie, nadgodziny charytatywnie, kto inteligentniejszy długo tam nie zabawi, zostają ludzie mało ambitni. Prawda zawsze boli ale tak jest.

Konstruktor

Wykrecmy im konkurencje za ten wyzysk szukam chętnych inzynierow do tego maszyny wiemy jakie maja dla kogo robią też wiemy zapraszam odwaznych najlepiej byłych żeby nie bylo konfliktu prawa

Sporo ofert pracy do was a jeszcze więcej negatywnych opinie. Nie znam firmy ale chce złożyć papiery (usunięte przez administratora) 1. Macie płacone za nadgodziny ? (usunięte przez administratora) 3. Pensja składa się z premii której nigdy się nie widzi ? 4. Zwalniają od tak ? Właściciele proszę aby nie odpowiadali bo to od razu czuć

Były

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Na początku wydawało się ok, ale po krótkim czasie okazało się to największym błędem jakim zrobiłem. Nie chodzi tu o totalny bałagan jaki tam panuje, tylko o ludzi którzy tam pracują. Jest tam taki jeden grubas który nie ma za grosz szacunku do nikogo. Oprócz niego jest sporo fałszywych ludzi. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie KMW Invest Sp. z o.o., interesuje mnie praca jako Inżynier Jakości.

Brak

W umowie nie mam pełnego wynagrodzenia, chyba że pójdziesz pracować za 2tys, firma niestabilna, jak jeszcze nie zaczął się dobrze kryzys to zwolnili połowę ludzi, generalnie wyciskają ile mogą z ludzi, a płacą niechętnie,można by dużo opowiadać ale szkoda strzępić język.

Mietek burczymucha

Na umowie dostaniesz najniższą krajową,(usunięte przez administratora) Rozważ pracę w markecie typu castorama. Lepsze pieniądze, brak stresu, brak bezpłatnych (obowiązkowych) nadgodzin i wszystko na umowie. MOWIE POWAŻNIE. No chyba, że tak bardzo boli Cię ambicja i musisz koniecznie pracować jako inż w gorszych warunkach i gorsze pieniążki.

Czy KMW Inwest prowadzi rekrutację? Pojawiają się ogłoszenia A osoby z firmy informują że nie ma rekrutacji

Emil
@1111

Nie ma rekrutacji bo nie ma chętnych. Nie ma co się dziwić że nikt nie chce tam robić.

@Emil

Witam. Wszystkie ogłoszenia rekrutacyjne są opublikowane na wielu portalach. W tym momencie prowadzimy selekcję i z pewnością niebawem skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wątpliwości lub nieprawdziwych informacji prosimy o kontakt z Biurem Zarządu.

Rumun

A "prezes" (hehe) kupuje sobie Porsche cayenne i stawia chatę bo jest do przodu(usunięte przez administratora)

zadowolony
@Rumun

Z tego co mówił Łysy to szef Porsche cayenne kupuje już od ośmiu lat i jak narazie nie widziałem żeby jeździł Porsche cayenne co wy ludzie piszecie za bzdury ja pracuję w tej firmie od czterech lat i nigdy nie zdarzyło się żebym nie dostał wypłaty zgodnie z tym co mi się należy. Pamiętam czasy jak pracowałem w innym zakładzie i musiałem się prosić o kasę. Zazdrość przez was przemawia. Jeszcze jedno, dobrze że szef (usunięte przez administratora) tych pseudo technologów którzy nam (usunięte przez administratora) robotę utrudniali. Jeszcze trzeba wrzucić tych którzy mówią z taką zawiścią a jest ich trochę. Jak dla mnie to zakład jest ok widać że się rozwija i pracuje mi sie coraz lepiej, jak ktoś tego nie widzi to jest chyba ślepy.

@zadowolony

Wreszcie ktoś normalny się wypowiedział. A co do reszty to aż rzygac się chce jak wam żal (usunięte przez administratora) ściska

Normal
@Rumun

A co ma człowieku Tobie może kupić? Ludzie czy Wy już powariowaliście .? Przecież nikt nikogo nie zmusza żeby pracować w tej czy innej firmie, każdy szef będzie jeździł lepszym samochodem od pracowników.. Chcesz mieć Porsche, BMW lub inne drogie auto-to sobie kup! Nie stać Cię z pensji? Otwórz sobie firmę, każdy może...Mnie nie stać na Mercedesa i i jeżdżę Skoda , ale nie wyrzyguję moim pracodawcą, że kupują sobie wypasione auta … Co za argumenty na niezadowolenie z pacy..szef śmie sie budować, auto kupowac..masakra ...mentalność niezadowolonego pracownika on ma a ja nie ..popłacze sobie w necie a co...

Rumun
@Normal

Pewnie niech sobie kupuje co chce. Tylko niech odprowadza wszystkie składki na nasze emerytury

buuu
@zadowolony

ooo wodze że jakiś (usunięte przez administratora) musiał napisać pozytyw o firmie a może same kierownictwo żeby szef się nie wkurzył co ?? po co te kłamstwa po co ludzi oczerniać ? nie wstyd ?

burakmistrz
@Rumun

zarabia na firmie to i bentleya powinien sobie kupic...niewiem czemu sie ogranicza napewno nie oglad sie na was... a wy biedaki jestescie tam tylko od pracy, nie wiem o co wam biega moze sobie kupic hale za 3mliony nową maszyn za 2miliony a wy i tak macie nedzne pojecie o tym wszystkim bo tylko jestescie tam do spelniania swojej funkcji ktora podpisaliscie w umowie o prace za stawke jaka sie zgodziliscie... koles nie jest wam nic winien bo sukces jest jego a sukces to marka ktora wyrobil dobierajac ludzi jakich cchcial. jak chcecie to prosze sie zwolnic i zaostac adwokatami,lekarzami,czlonkami zarzadów, oficerami wojska polskiego i jakie kto sobie zajecie wymarzył za gruby chajs mialem tu zostawic bardziej konstruktywny komnentarz ale ide w....

Aktualność
Twoja stara

Dajcie sobie spokój z tą wazeliną

Aaa

Fakt w tej firmie jest brak organizacji który jest związany z dużą ilością zamówień zmian technologi. Klienci też nie zawsze na czas przesyłają zamówienie i je zmieniają często itp. Jak ktoś długo w tej firmie pracuje to wie. Dużo osób myśli że ważne żeby tylko byli obecni w pracy i dosyć, a nie myśleli i się zagazowali w swoją pracę. Jak ktoś zwróci im uwagę żeby to czy tamto zrobili bo jest taka potrzeba trzeci raz bo sami nie pomyślą i wtedy już z podniesionym głosem bo nic nie dociera to jest wielka obraza . Jednym z błędów w tej firmie że z takimi ludźmi nic się nie robiło żadnych konsekwencji jeszcze trochę to trzeba będzie ich prosić żeby coś zrobili. Zero zagazowania z ich strony ale na premie to oni najwięcej zasługują ich zdaniem. Bo przecież oni są w pracy a nikt nie mówił że trzeba będzie myśleć i pracować.

Obserwator
@Aaa

Brak organizacji pracy dla nowych osób, więc ciężko się dziwić, że nie wiedzą co mają robić. Skoro zatrudnia się osoby z brakiem doświadczenia to ktoś musi być odpowiedzialny za przeprowadzenie właściwego szkolenia. W trakcie już można zauważyć czy ktoś się angażuje w naukę czy nie.

Ktos

Premie, to jak sami pracownicy sobie dadzą, obiecanki cacanki(usunięte przez administratora)

ciekawski

szukają kadrowej- dział się rozbudowuje czy któraś z kolezanek nie dała rady?

Gall Anonim

Pracuję w firmie od kilku lat i faktycznie organizacyjnie to lipa, ale coś się w końcu zaczęło dziać, a przynajmniej zaczyna być słychać o chęci zmian i w końcu zaczynają słuchać ... poczekamy ... zobaczymy.

Paulina
@Gall Anonim

Dobrze wiedzieć, że firma KMW Invest Sp. z o.o. zaczyna wprowadzać zmiany. Chęć poprawy warunków pracy w firmie dobrze świadczy o pracodawcy. Możesz powiedzieć jakie zmiany są wprowadzane? Jaki mają wpływ na sytuację pracowników w firmie?

Obserwtor
@Gall Anonim

Polecam. Wypłaty spoko i na czas maszyny nowoczesne zleceń nie brakuje. Jest jedno ale …. mamy nadzieje, że Prezes wreszcie się obudzi i zobaczy jaki bałagan w ostatnich miesiącach wprowadza fachowiec z Warszawki. Wszystkie działy skłócone nie chcą współpracować. Obietnice składane na potęgę obiecane premie, obiecane wysokie stawki obiecane zakresy obowiązków i po kilku miesiącach nie mamy nic z tego jest zdecydowanie gorzej. Ktoś tu pisał o zmianach ale nikt, że będą na gorsze. Nowy obstawia się tylko swoimi pewnie za wysoką kasę, w biurowcu za chwilę braknie miejsca a na nasz warsztat przychodzą kolesie i lewusy kto mądrzejszy ucieka. Gościem który budował ten zakład i zarządzał z głową to pomiata się aż dziwne, że jeszcze sam nie odszedł. Prezesie my tu na produkcji widzimy dużo a ty?

Jolanta
@Obserwtor

Szanuję Twoje zdanie, ale chyba nie należy obarczać całkowitą winą za te niepowodzenia jednego pracownika. Wspomniałeś coś o obiecywanych premiach w KMW Invest. A czy wszyscy pracownicy by je dostali czy tylko jacyś konkretni?

wojtek

Nie polecam pracy w tej firmie. Zero szacunku do pracowników. Nie widziałem jeszcze gorszej firmy. Strata czasu. (usunięte przez administratora)

Aktualność
Aaa

Najlepsze w tym wszystkim jest to że Ci co tak narzekają ciągle jak to w tej firmie nie jest źle robią już kilka lat i robić będą nadal bo dobrze wiedzą że w innych firmach nie jest tak dobrze i za siedzenie nie płacą. Tyle osób już krzyczeli że odchodzi i nadal robią. nie macie odwagi się zwolnić nikt was na siłę nie trzyma. Chcieli byście za gadanie i wieczne narzekanie po 5tys zarabiać. A nie potraficie przez 8 godz normalnie swojej roboty wykonać. Jak znacie firmę w której za 8 godz od poniedziałku do piątku zarobi się 4-5tys i nie trzeba sie narobić to dajcie znać.

inowroclawianin
@Aaa

Takie zarobki są w Diamencie na Budowlanej

Czas na zmiany

Cześć wszystkim. Szykuje się do zmiany pracodawcy i chciałbym się zapytać jak wygląda sytuacja dla spawaczy? Najważniejsza jest oczywiście jaką stawkę dają po okresie próbnym.. Od do.. Druga sprawa to jaka atmosfera z ludźmi.. I ogólnie jak z zleceniami..

Zostaw merytoryczną opinię o KMW Invest Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w KMW Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KMW Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KMW Invest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KMW Invest Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.

KMW Invest Sp. z o.o.