Opinie o KMW Invest Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KMW Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KMW Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMW Invest Sp. z o.o. w Inowrocław

Czas na zmiany

Cześć wszystkim. Szykuje się do zmiany pracodawcy i chciałbym się zapytać jak wygląda sytuacja dla spawaczy? Najważniejsza jest oczywiście jaką stawkę dają po okresie próbnym.. Od do.. Druga sprawa to jaka atmosfera z ludźmi.. I ogólnie jak z zleceniami..

Jak jest z awansem w KMW Invest Sp. z o.o.?

Janusz

Awans - żart.

Byłem

Jak nie lubisz zostawać po godzinach za darmo to nie masz po co tu przychodzić. Oni nie lubią takich pracowników.

Nie polecam

Nie polecam pracy w tej chorej firmie. Atmosfera bardzo zła,ludzie fałszywi i z brakiem kultury. Kolesiostwo, obgadywanie za plecami.

Kazimierz
@Nie polecam

Szkoda że Twoja opinia o atmosferze jest negatywna, w końcu to ważny czynnik przy poszukiwaniu odpowiedniego miejsca pracy. Możesz powiedzieć jakie zarobki oferuje firma na start?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy KMW Invest Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku DYREKTOR TECHNICZNY. Jaki był jej rezultat?
To

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie (usunięte przez administratora)

Stolarz

Większego bałaganu nie widziałem. Odradzam i nie polecam

Stolarz

W życiu nie widziałem większego (usunięte przez administratora)

Każdy ma swój punkt widzenia i zależny on jest gdzie się siedzi. Ci którzy siedzą tam długo będą się trzymać stołków, bo jak już wspomniano wcześniej, nie garną się do pracy czy zmian na lepsze. Przegryzła im się robota tak mocno, że boją się zmienić coś w życiu i będą truć tym, którym zależy lub zależało. Przez takie osoby praca w tej firme jest niemiła. Jedynie kilka osób jest warte zaufania/koleżeństwa. Oczywiście znajdzie się też osoba, która wbije ci nóż w plecy czy będzie obgadywać za plecami. Nie można oceniać ludzi po tym czym jeżdżą czy gdzie mieszkają ale po tym co robią dla innych, jak traktują drugą osobę. Tutaj brak inwestycji w człowieka. Brak np. parkingu (większość pracowników parkuje na ,,wysypisku,,), czy też normalna premia świąteczna, bony, programy motywacyjne i inne. Tutaj ich nie uświadczysz. Są osoby, którym wydaje się, że krzykiem i wymuszaniem załatwią wszystko. Dużo ludzi ma dobre pomysły jak coś ulepszyć, poprawić, jednak niezależnie od stanowisk te pomysły nigdy nie trafiają wyżej. Tyle się mówi o zmianach o postępach, szkoda że na obietnicach się kończy, i tak co roku... Jeśli ktoś szuka firmy, żeby złapać trochę doświadczenia i uciekać gdzie indziej, to ok. Jeśli planujesz dluższą współpracę, nie warto.

@1234

To bardzo dobrze, że wiele osób ma dobre pomysły. Zawsze istnieje możliwość bezpośredniej rozmowy z Zarządem, jeżeli jest faktyczny problem z przekazem takich inicjatyw lub z Działem HR o problemach z komunikacją w organizacji.

Aktualność
Trochę historii.
Poniżej nasza pierwsza odsłona z 2014 r., a od tego czasu wiele się zmieniło w zakresie nowych technologii.

KMW Invest | Furniture for Shops

Łaaaa

Odradzam pracę w kmw invest i zpms

Arbuz

(usunięte przez administratora) brak szacunku do pracowników. Atmosfera w pracy bardzo zła.

Roman

Większego(usunięte przez administratora) nie widziałem

byłem i to mowie zdziwieni ?

pracowałem w firme 1,5 roku firma na początku zdawała się okej potem zaczęła się masakra pracujesz po 10 godzin jak nie chcesz pracować po 10 to wielka obraza majestatu sobota standard no i w niedziele też przydało by się przyjść bo każdego dnia dostajesz nowe zamówienie a ma być zrobione dnia następnego. Kierownictwo to śmiech i żenada brak kontroli nad pracą dezorganizacja a technologia zawala sprawę zarobki śmieszne niskie nie zadowalające premii brak a jak są to na otarcie łez. Każdy tam się uważa za największe panisko wysoko uniesione łby byle się nie pobrudzić. Nie polecam firmy jeden wielki kołchoz i nic więcej Ukraińców jest więcej niż polaków i zarabiają więcej od polaków lub udają że coś robią brak indywidualnego oceniania przez kierownictwo no chyba że podpadniesz to masz przesrane pracuj jak automat nie odzywaj się a jak się nie podoba to tam jest brama i więc zero szacunku do pracownika płacenie to najniższa reszta pod stołem więc nie liczcie na emeryturę jeden wielki wyzysk bardzo się ciesze że zakończyłem tam pracować nikomu nie polecam ta firma to (usunięte przez administratora) lepiej poszukać czegoś rozsądniejszego

Słabo
@byłem i to mowie zdziwieni ?

Najlepsze jest to, że ludzie tam robią, dostają kasę na lewo i się cieszą. I tak są (usunięte przez administratora), bo dostają ochłapy za montaże hehe

roger

Ta firma to jeden wielki śmiech na sali. Sama Ukraina bo nikt nie chce tu robić. Kierownictwo produkcji to bu ractwo i wieś. (usunięte przez administratora) wyzysk. Jak najdalej od Marcinkowskiego 154

BB

Nie polecam, zero organizacji i totalny chaos

Ale jak to

Czy to normalne ze numer do biura przez caly dzien jest niedostepny?

Tymoteusz

Zawsze pozostaje możliwość zmiany firmy tylko pewnie zarobki mogłyby być gorsze?

czy nadal pracujecie tam po 10-12h dziennie + soboty, bez płatności za nadgodziny, czy może coś sie zmieniło? :))

Ciekawe
@Anonim

Tak nic się nie zmieniło tylko kierownicy gorsi

slodkapipka

Kadry są mlekosłodkie :-)

On

Stanowczo nie polecam! Obiecanki cacanki i nic więcej. Zero premi, zero podwyżki, zero płacenia za nadgodziny. Siedź cicho człowieku i rób, pracownicy z doświadczeniem maja niższe stawki godzinowe niż nowo przyjęci i zieloni w pracy na stolarni... Zna to z autopsji

Slodziutka
@On

Byłam na rozmowie - tragedia i ........ bez komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o KMW Invest Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w KMW Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KMW Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KMW Invest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KMW Invest Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.

KMW Invest Sp. z o.o.