Opinie o KMW Invest Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KMW Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KMW Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMW Invest Sp. z o.o. w Inowrocław

Pracownik KMW

Pracuję w firmie 2 lata. Dobra atmosfera, możliwy rozwój. Jeżeli tylko człowiek jest otwarty na naukę i zdobywanie doświadczenia to jest to jak najbardziej świetne miejsce pracy.

@Pracownik KMW

Możliwości na awans też jakieś są? I czy przez te 2 lata można już uzyskać umowę o pracę na czas nieokreślony?

Pracownik KMW
@Marta

Jeżeli chodzi o awans to zależy na jakim stanowisku. Na pewno są możliwości rozwoju, zdobycia doświadczenia. Umowa na czas nieokreślony raczej po minięciu 33 miesięcy na czas określony.

@Pracownik KMW

Można tak orientacyjnie dopytać ile osób mniej więcej jest tu zatrudnionych i jaka liczba z nich przekroczyła próg umowy na czas nieokreślony? Pytam w kontekście stabilności zatrudnienia

ha ha ha

ona
@Julia

Stabilności nie ma. Firma potrafiła z dnia na dzień wyrzucić większą część działu technicznego

@ona

Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź ? Jakie to były stanowiska i z jakiego powodu ?

Łopata

Z powodu widzimisię prezesa, bo ktoś nie przytakiwał na każde zdanie a miał swoje do powiedzenia.

Mr. W

Jest to tzw. firma na przetrwanie lecz tylko dla wytrwałych. Model zarządzania rodem z PGR.

Ktoś
@Mr. W

Eee jakiego zarządzania?

Grażyna
@Ktoś

Napiszesz o co chodzi, że tylko dla wytrwałych jest ta firma? Ciekawi mnie co tu się dzieje, że jak nie jest się wytrwałym to się nie popracuje?

Jajo

Inowrocław w pigułce. Poziom zapylenia, wentylacja na lakierni... Generalnie pracownicy skracają sobie okres bytowania na tym łez padole, żeby napchac komuś (byle) sakiewkę.

Bylypracownik

Rotacja pracownikow w biurze i na produkcji mówi sama za siebie ???? Ps. Nie są zwalniani - sami odchodzą.

@Bylypracownik

A z jakich stanowisk odchodzą?

@Bylypracownik

A pokaż w której firmie nie ma rotacji..... chyba tylko w budżetówkach, wielka mi sensacja. Czasy kiedy pracowało się po 20 lat w firmie już dawno się skończyły....Żal mi Was smarujących tu te opinie.... Dali na święta źle, nie byłoby nic.... jeszcze gorzej, wiecznie niezadowoleni pracownicy roku. Firma jest ok. Jak ktoś chce pracować to będzie, jak się nie chce pracować, to zawsze będzie jakieś ale.

Apsik
@Były

To może napisz dlaczego jesteś "byłym pracownikiem"?

@Apsik

Tak jak napisałem, czasy pracy w jednej firmie już minęły. Czasem trzeba coś zmienić, poznać nowych ludzi, nowe miejsca, innych złych pracodawców czyli tzw. życie.... :-) a to daje mi możliwość oceny tych wiarygodnych opinii.

Byłypracownik
@Były

Jak pracownicy przychodza na kilka dni lub miesiecy a rzadko kto wytrzymuje rok to chyba malo normlane.

@Byłypracownik

No coś Ty, przecież ogłoszenia na niektóre stanowiska na olx są tylko od roku :)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy KMW Invest Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku DYREKTOR TECHNICZNY. Jaki był jej rezultat?
GuzikWKalesonach

Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Co prawda płacą tylko tyle ile muszą i czasami człowiek usłyszy kilka cierpkich słów. Jednak pierwszy raz jestem w firmie gdzie można tak ściemniać. Efektywnie pracuje ok 2h dziennie. Reszta bajabongo i do przodu. 3500 / 160 = 22 zł /h (jelenie) 3500 / 40 = 87,5 zl/h Zaaklimatyzować się, kłaniać się królowi, zabierać dużo fajek i ładowarkę do telefonu bo bateria szybko pada. ;)

@GuzikWKalesonach

zdradzisz ten sekret? jak to robisz, że nikt tego nie dostrzega? Pozostali także to praktykują czy tylko Tobie się udało coś takiego wymyślić? Ciekawa jestem czy po tej opinii góra tego nie sprawdzi. :D

Ble
@Julia

Jak będzie chciała sprawdzać to prawdopodobnie usłyszysz to jako pierwsza. Pani J ;)

Smacznej Kawusi

Czy to prawda że prowadzą praktyki dla laików ze spawania? Co prawda boję się iskier i ognia od wczesnego dzieciństwa gdy to od papierosa babci zapaliła się kołyska w której spałem. Trochę się stresuje, ale chciałbym pracować w tej firmie.

PanPoeta

To nie jest firma produkującą meble. To firma gdzie prowadzi się selekcję do Specnazu. Charakter twardy jak orzech. Ciało gibkie jak dżdżownica. Zdolności nadprzyrodzone. Przetrwają tylko najsilniejsi. Tylko oni dostąpią zaszczytu obmywania stóp najstarszemu z plemienia Kamewu.

Pracuję w biurze. Wypłata jest zawsze na czas. Nie słyszałam, żeby ktokolwiek dostawał wypłatę z opóźnieniem (w biurze czy na produkcji). Właściciel firmy i mój przełożony jest w porządku. Atmosfera w pracy bardzo pozytywna. Jak w każdej firmie są minusy, ale pracowałam już w wielu firmach i tam tych minusów było zdecydowanie więcej. Tutaj bardzo mi się podoba. Wszystkie ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej zostały dotrzymane. Nie wiem jakie stawki są na produkcji, ale w biurze to chyba taka norma jak na Inowrocław.

Julia

Czyli sumie nic szczególnego podczas pracy się nie dzieje? Zwyczajnie i poprawnie? Bywa monotonnie?

Kolega troszeczkę mi poopowiadał o tym twoim biurze. Zrezygnowałem z aplikacji.

Teresa
@Marek

hmmm wypowiedz pracownika jest całkiem pozytywna, nie wiem czemu zrezygnowałeś? powiesz coś więcej? czy Twój kolega tam pracuje??co spowodowało że zrezygnowałeś?

@Teresa

Przecież ludzie z KMW odchodzą na potęgę, chyba to o czymś świadczy. Nie ma znaczenia czy produkcja czy biuro, za chwilę nie będzie komu robić.

Czy firma KMW Invest Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie ma żadnych szkoleń.

Ciekawy

Czy nadal pracujecie w temperaturze 11-12 stopni?

@Ciekawy

Nie, teraz przy 8 :)

Pks
@Ciekawy

4,5

Honorata
@Pks

O jeny, a czemu tak mało? Ktoś rozmawiał o tym z szefem, jakie są wyjaśnienia? To nie jest czasem niezgodne z bhp?

MDF

Pinindze jakieś dostaliście na święta za swoją ciężka pracę w tym przybytku ?

Zawiedziony
@MDF

Tak,była premia świąteczna co roku ta sama mizerna kwota.

Honorata
@Zawiedziony

Ile ona wynosi? Dasz znać? Jak z zarobkami od nowego roku? Jest szansa, że się podniosą z uwagi na np. Inflację?

@Zawiedziony

Muszę zobaczyć w krs-e ile milionów zysku generuje spółka

Dorota

Asystentka Zarządu, jak wygląda rekrutacja na to stanowisko i czy długo trwa? Może jakaś pani już była i może coś powiedzieć? Mam nadzieję, że czegoś się dowiem. Dziękuję ślicznie.

Justyna
@Dorota

Pani Doroto, w KMW-INVEST na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko. Szukamy Koordynatora Projektu jeżeli jest Pani zainteresowana, to zapraszam na naszą stronę w celu złożenia aplikacji lub bezpośredni kontakt z Firmą. Pozdrawiam serdecznie.

Nie jest źle. Stawka taka jak dogadalismy, wyplata w rerminie. Normalna umowa, bez kombinowania. Nowoczesne maszyny. Mozna sie duzo nauczyc.

Pioter
@Anonim

A to wypłata na czas i umowa to jakiś teraz przywilej

Gabriela

Coś więcej jesteś w stanie napisać? Na jakim stanowisku pracujesz?

maTIs

jak dla mnie jest Ok

Ksawery

Praca dobra na początek, żeby zdobyć doświadczenie.

Ewelina
@Ksawery

dlaczego tylko na początek ? nie ma w niej gdzie awansować i się rozwijać, o to Ci chodzi ?

Karol

Praca jak praca. Raczej na plus.

Szukająca pracy

Witam. A jakie są opinie na temat pracy na stanowisku księgowej w tym miejscu? Jakie są zarobki, atmosfera i czy faktycznie można zdobyć doświadczenie?

Nie rozumiem skąd te negatywy. Pracuję w tej firmie 2 lata i nigdy nie było problemu z wypłatą. Pracy raz więcej raz mniej w zależności od zamówień ale skoro ktoś chce się zatrudnić to chyba nie po to by odpoczywać ???? Fajni ludzie, firma się rozwija. Szczerze polecam ????

Mietek20

A umowę na najniższą krajową a resztę "pod stołem" też polecasz? Niepłatne nadgodziny? Kombinacje przy przepracowanych godzinach?

PRACOWNIK

KMW czyli Każdorazowy Miesięczny Wyzysk pracownika. Takich firm w Inowrocławiu wiele. Robienie otwartych drzwi, reklamowanie się w lokalnych portalach że poszukują pracowników to jedno wielkie KŁAMSTWO. Te filmiki to czysty PR nie mający nic wspólnego z rzeczywistością. Ale jakoś się kręci. Zawsze znajdą się naiwni bądź zdesperowani którzy podejmą pracę w tym inowrocławskim (usunięte przez administratora). Ostatnio słyszałem wracając z pracy że ulica Marcinkowskiego powinna zmienić nazwę na Auschwitz Strasse. Bo tam firmy są podobne i wyzysk jednolity. Opak Met, Inhatex, Inter Metal można tak wymieniać bo to wstyd Inowrocławia. Większość pracowników nie identyfikuje się z firmą, wręcz wstyd im powiedzieć gdzie pracują. Jeśli to można nazwać pracą.

Tutejszy
@PRACOWNIK

Dlatego nawet nie wpisuje w cv, że tam pracowałem.

Zostaw merytoryczną opinię o KMW Invest Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w KMW Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KMW Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KMW Invest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KMW Invest Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.

KMW Invest Sp. z o.o.