2 Dodaj opinię
2 27 58 5 1

Opinie o KMW Invest Sp. z o.o.

Aaa

Fakt w tej firmie jest brak organizacji który jest związany z dużą ilością zamówień zmian technologi. Klienci też nie zawsze na czas przesyłają zamówienie i je zmieniają często itp. Jak ktoś długo w tej firmie pracuje to wie. Dużo osób myśli że ważne żeby tylko byli obecni w pracy i dosyć, a nie myśleli i się zagazowali w swoją pracę. Jak ktoś zwróci im uwagę żeby to czy tamto zrobili bo jest taka potrzeba trzeci raz bo sami nie pomyślą i wtedy już z podniesionym głosem bo nic nie dociera to jest wielka obraza . Jednym z błędów w tej firmie że z takimi ludźmi nic się nie robiło żadnych konsekwencji jeszcze trochę to trzeba będzie ich prosić żeby coś zrobili. Zero zagazowania z ich strony ale na premie to oni najwięcej zasługują ich zdaniem. Bo przecież oni są w pracy a nikt nie mówił że trzeba będzie myśleć i pracować.

Tak6Nie2
Rumun

A "prezes" (hehe) kupuje sobie Porsche cayenne i stawia chatę bo jest do przodu(usunięte przez administratora)

Tak8Nie7
zadowolony
@Rumun

Z tego co mówił Łysy to szef Porsche cayenne kupuje już od ośmiu lat i jak narazie nie widziałem żeby jeździł Porsche cayenne co wy ludzie piszecie za bzdury ja pracuję w tej firmie od czterech lat i nigdy nie zdarzyło się żebym nie dostał wypłaty zgodnie z tym co mi się należy. Pamiętam czasy jak pracowałem w innym zakładzie i musiałem się prosić o kasę. Zazdrość przez was przemawia. Jeszcze jedno, dobrze że szef (usunięte przez administratora) tych pseudo technologów którzy nam (usunięte przez administratora) robotę utrudniali. Jeszcze trzeba wrzucić tych którzy mówią z taką zawiścią a jest ich trochę. Jak dla mnie to zakład jest ok widać że się rozwija i pracuje mi sie coraz lepiej, jak ktoś tego nie widzi to jest chyba ślepy.

Tak9Nie10
@zadowolony

Wreszcie ktoś normalny się wypowiedział. A co do reszty to aż rzygac się chce jak wam żal (usunięte przez administratora) ściska

Tak7Nie6
Normal
@Rumun

A co ma człowieku Tobie może kupić? Ludzie czy Wy już powariowaliście .? Przecież nikt nikogo nie zmusza żeby pracować w tej czy innej firmie, każdy szef będzie jeździł lepszym samochodem od pracowników.. Chcesz mieć Porsche, BMW lub inne drogie auto-to sobie kup! Nie stać Cię z pensji? Otwórz sobie firmę, każdy może...Mnie nie stać na Mercedesa i i jeżdżę Skoda , ale nie wyrzyguję moim pracodawcą, że kupują sobie wypasione auta … Co za argumenty na niezadowolenie z pacy..szef śmie sie budować, auto kupowac..masakra ...mentalność niezadowolonego pracownika on ma a ja nie ..popłacze sobie w necie a co...

Tak4Nie
Rumun
@Normal

Pewnie niech sobie kupuje co chce. Tylko niech odprowadza wszystkie składki na nasze emerytury

Tak8Nie3
buuu
@zadowolony

ooo wodze że jakiś (usunięte przez administratora) musiał napisać pozytyw o firmie a może same kierownictwo żeby szef się nie wkurzył co ?? po co te kłamstwa po co ludzi oczerniać ? nie wstyd ?

burakmistrz Nowy wpis
@Rumun

zarabia na firmie to i bentleya powinien sobie kupic...niewiem czemu sie ogranicza napewno nie oglad sie na was... a wy biedaki jestescie tam tylko od pracy, nie wiem o co wam biega moze sobie kupic hale za 3mliony nową maszyn za 2miliony a wy i tak macie nedzne pojecie o tym wszystkim bo tylko jestescie tam do spelniania swojej funkcji ktora podpisaliscie w umowie o prace za stawke jaka sie zgodziliscie... koles nie jest wam nic winien bo sukces jest jego a sukces to marka ktora wyrobil dobierajac ludzi jakich cchcial. jak chcecie to prosze sie zwolnic i zaostac adwokatami,lekarzami,czlonkami zarzadów, oficerami wojska polskiego i jakie kto sobie zajecie wymarzył za gruby chajs mialem tu zostawic bardziej konstruktywny komnentarz ale ide w....

Tak1Nie1
Nowy wpis

Aktualność
Tak2Nie2
Twoja stara Nowy wpis

Dajcie sobie spokój z tą wazeliną

Tak4Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w KMW Invest Sp. z o.o.?

TakNie2

Tak6Nie2
Obserwator
Nazwa działu: Dział Produkcji / Stolarnia
@Aaa

Brak organizacji pracy dla nowych osób, więc ciężko się dziwić, że nie wiedzą co mają robić. Skoro zatrudnia się osoby z brakiem doświadczenia to ktoś musi być odpowiedzialny za przeprowadzenie właściwego szkolenia. W trakcie już można zauważyć czy ktoś się angażuje w naukę czy nie.

Ktos

Premie, to jak sami pracownicy sobie dadzą, obiecanki cacanki(usunięte przez administratora)

ciekawski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 89 dni.
Nazwa działu: Dział Kadr i Płac

szukają kadrowej- dział się rozbudowuje czy któraś z kolezanek nie dała rady?

Tak2Nie3
Gall Anonim

Pracuję w firmie od kilku lat i faktycznie organizacyjnie to lipa, ale coś się w końcu zaczęło dziać, a przynajmniej zaczyna być słychać o chęci zmian i w końcu zaczynają słuchać ... poczekamy ... zobaczymy.

Tak1Nie
Paulina
@Gall Anonim

Dobrze wiedzieć, że firma KMW Invest Sp. z o.o. zaczyna wprowadzać zmiany. Chęć poprawy warunków pracy w firmie dobrze świadczy o pracodawcy. Możesz powiedzieć jakie zmiany są wprowadzane? Jaki mają wpływ na sytuację pracowników w firmie?

Obserwtor
@Gall Anonim

Polecam. Wypłaty spoko i na czas maszyny nowoczesne zleceń nie brakuje. Jest jedno ale …. mamy nadzieje, że Prezes wreszcie się obudzi i zobaczy jaki bałagan w ostatnich miesiącach wprowadza fachowiec z Warszawki. Wszystkie działy skłócone nie chcą współpracować. Obietnice składane na potęgę obiecane premie, obiecane wysokie stawki obiecane zakresy obowiązków i po kilku miesiącach nie mamy nic z tego jest zdecydowanie gorzej. Ktoś tu pisał o zmianach ale nikt, że będą na gorsze. Nowy obstawia się tylko swoimi pewnie za wysoką kasę, w biurowcu za chwilę braknie miejsca a na nasz warsztat przychodzą kolesie i lewusy kto mądrzejszy ucieka. Gościem który budował ten zakład i zarządzał z głową to pomiata się aż dziwne, że jeszcze sam nie odszedł. Prezesie my tu na produkcji widzimy dużo a ty?

Tak8Nie2
Jolanta
@Obserwtor

Szanuję Twoje zdanie, ale chyba nie należy obarczać całkowitą winą za te niepowodzenia jednego pracownika. Wspomniałeś coś o obiecywanych premiach w KMW Invest. A czy wszyscy pracownicy by je dostali czy tylko jacyś konkretni?

wojtek

Nie polecam pracy w tej firmie. Zero szacunku do pracowników. Nie widziałem jeszcze gorszej firmy. Strata czasu. (usunięte przez administratora)

Aaa

Najlepsze w tym wszystkim jest to że Ci co tak narzekają ciągle jak to w tej firmie nie jest źle robią już kilka lat i robić będą nadal bo dobrze wiedzą że w innych firmach nie jest tak dobrze i za siedzenie nie płacą. Tyle osób już krzyczeli że odchodzi i nadal robią. nie macie odwagi się zwolnić nikt was na siłę nie trzyma. Chcieli byście za gadanie i wieczne narzekanie po 5tys zarabiać. A nie potraficie przez 8 godz normalnie swojej roboty wykonać. Jak znacie firmę w której za 8 godz od poniedziałku do piątku zarobi się 4-5tys i nie trzeba sie narobić to dajcie znać.

Tak6Nie
inowroclawianin
Nazwa działu: Dział Produkcji / Obróbka Metalu
@Aaa

Takie zarobki są w Diamencie na Budowlanej

Czas na zmiany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 143 dni.

Cześć wszystkim. Szykuje się do zmiany pracodawcy i chciałbym się zapytać jak wygląda sytuacja dla spawaczy? Najważniejsza jest oczywiście jaką stawkę dają po okresie próbnym.. Od do.. Druga sprawa to jaka atmosfera z ludźmi.. I ogólnie jak z zleceniami..

TakNie

Jak jest z awansem w KMW Invest Sp. z o.o.?

Janusz
@Pytanie

Awans - żart.

Tak3Nie
Byłem

Jak nie lubisz zostawać po godzinach za darmo to nie masz po co tu przychodzić. Oni nie lubią takich pracowników.

Tak4Nie1
Nie polecam

Nie polecam pracy w tej chorej firmie. Atmosfera bardzo zła,ludzie fałszywi i z brakiem kultury. Kolesiostwo, obgadywanie za plecami.

Tak9Nie2
Kazimierz
@Nie polecam

Szkoda że Twoja opinia o atmosferze jest negatywna, w końcu to ważny czynnik przy poszukiwaniu odpowiedniego miejsca pracy. Możesz powiedzieć jakie zarobki oferuje firma na start?

To

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie (usunięte przez administratora)

Tak1Nie3
Stolarz

Większego bałaganu nie widziałem. Odradzam i nie polecam

Tak3Nie
Stolarz

W życiu nie widziałem większego (usunięte przez administratora)

Nazwa działu: Produkcja

Każdy ma swój punkt widzenia i zależny on jest gdzie się siedzi. Ci którzy siedzą tam długo będą się trzymać stołków, bo jak już wspomniano wcześniej, nie garną się do pracy czy zmian na lepsze. Przegryzła im się robota tak mocno, że boją się zmienić coś w życiu i będą truć tym, którym zależy lub zależało. Przez takie osoby praca w tej firme jest niemiła. Jedynie kilka osób jest warte zaufania/koleżeństwa. Oczywiście znajdzie się też osoba, która wbije ci nóż w plecy czy będzie obgadywać za plecami. Nie można oceniać ludzi po tym czym jeżdżą czy gdzie mieszkają ale po tym co robią dla innych, jak traktują drugą osobę. Tutaj brak inwestycji w człowieka. Brak np. parkingu (większość pracowników parkuje na ,,wysypisku,,), czy też normalna premia świąteczna, bony, programy motywacyjne i inne. Tutaj ich nie uświadczysz. Są osoby, którym wydaje się, że krzykiem i wymuszaniem załatwią wszystko. Dużo ludzi ma dobre pomysły jak coś ulepszyć, poprawić, jednak niezależnie od stanowisk te pomysły nigdy nie trafiają wyżej. Tyle się mówi o zmianach o postępach, szkoda że na obietnicach się kończy, i tak co roku... Jeśli ktoś szuka firmy, żeby złapać trochę doświadczenia i uciekać gdzie indziej, to ok. Jeśli planujesz dluższą współpracę, nie warto.

Tak6Nie1

@1234

To bardzo dobrze, że wiele osób ma dobre pomysły. Zawsze istnieje możliwość bezpośredniej rozmowy z Zarządem, jeżeli jest faktyczny problem z przekazem takich inicjatyw lub z Działem HR o problemach z komunikacją w organizacji.

Tak3Nie3

Aktualność
Trochę historii.
Poniżej nasza pierwsza odsłona z 2014 r., a od tego czasu wiele się zmieniło w zakresie nowych technologii.

KMW Invest | Furniture for Shops

Łaaaa

Odradzam pracę w kmw invest i zpms

Tak4Nie2
Arbuz

(usunięte przez administratora) brak szacunku do pracowników. Atmosfera w pracy bardzo zła.

Tak5Nie2
Roman

Większego(usunięte przez administratora) nie widziałem

Tak3Nie3
byłem i to mowie zdziwieni ?

pracowałem w firme 1,5 roku firma na początku zdawała się okej potem zaczęła się masakra pracujesz po 10 godzin jak nie chcesz pracować po 10 to wielka obraza majestatu sobota standard no i w niedziele też przydało by się przyjść bo każdego dnia dostajesz nowe zamówienie a ma być zrobione dnia następnego. Kierownictwo to śmiech i żenada brak kontroli nad pracą dezorganizacja a technologia zawala sprawę zarobki śmieszne niskie nie zadowalające premii brak a jak są to na otarcie łez. Każdy tam się uważa za największe panisko wysoko uniesione łby byle się nie pobrudzić. Nie polecam firmy jeden wielki kołchoz i nic więcej Ukraińców jest więcej niż polaków i zarabiają więcej od polaków lub udają że coś robią brak indywidualnego oceniania przez kierownictwo no chyba że podpadniesz to masz przesrane pracuj jak automat nie odzywaj się a jak się nie podoba to tam jest brama i więc zero szacunku do pracownika płacenie to najniższa reszta pod stołem więc nie liczcie na emeryturę jeden wielki wyzysk bardzo się ciesze że zakończyłem tam pracować nikomu nie polecam ta firma to (usunięte przez administratora) lepiej poszukać czegoś rozsądniejszego

Tak4Nie1
Słabo
@byłem i to mowie zdziwieni ?

Najlepsze jest to, że ludzie tam robią, dostają kasę na lewo i się cieszą. I tak są (usunięte przez administratora), bo dostają ochłapy za montaże hehe

roger
Nazwa działu: Produkcja

Ta firma to jeden wielki śmiech na sali. Sama Ukraina bo nikt nie chce tu robić. Kierownictwo produkcji to bu ractwo i wieś. (usunięte przez administratora) wyzysk. Jak najdalej od Marcinkowskiego 154

Tak5Nie1
BB

Nie polecam, zero organizacji i totalny chaos

Tak5Nie
Ale jak to

Czy to normalne ze numer do biura przez caly dzien jest niedostepny?

Tak1Nie3
Tymoteusz

Zawsze pozostaje możliwość zmiany firmy tylko pewnie zarobki mogłyby być gorsze?

Anonim

czy nadal pracujecie tam po 10-12h dziennie + soboty, bez płatności za nadgodziny, czy może coś sie zmieniło? :))

Ciekawe
@Anonim

Tak nic się nie zmieniło tylko kierownicy gorsi

slodkapipka

Kadry są mlekosłodkie :-)

Tak3Nie2
On

Stanowczo nie polecam! Obiecanki cacanki i nic więcej. Zero premi, zero podwyżki, zero płacenia za nadgodziny. Siedź cicho człowieku i rób, pracownicy z doświadczeniem maja niższe stawki godzinowe niż nowo przyjęci i zieloni w pracy na stolarni... Zna to z autopsji

Tak8Nie1

Slodziutka
@On

Byłam na rozmowie - tragedia i ........ bez komentarza.

Tak2Nie

Zostaw opinię o KMW Invest Sp. z o.o. - Inowrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie