2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 29 65 5 1

Opinie o KMW Invest Sp. z o.o.

Aaa

Fakt w tej firmie jest brak organizacji który jest związany z dużą ilością zamówień zmian technologi. Klienci też nie zawsze na czas przesyłają zamówienie i je zmieniają często itp. Jak ktoś długo w tej firmie pracuje to wie. Dużo osób myśli że ważne żeby tylko byli obecni w pracy i dosyć, a nie myśleli i się zagazowali w swoją pracę. Jak ktoś zwróci im uwagę żeby to czy tamto zrobili bo jest taka potrzeba trzeci raz bo sami nie pomyślą i wtedy już z podniesionym głosem bo nic nie dociera to jest wielka obraza . Jednym z błędów w tej firmie że z takimi ludźmi nic się nie robiło żadnych konsekwencji jeszcze trochę to trzeba będzie ich prosić żeby coś zrobili. Zero zagazowania z ich strony ale na premie to oni najwięcej zasługują ich zdaniem. Bo przecież oni są w pracy a nikt nie mówił że trzeba będzie myśleć i pracować.

Tak7Nie5
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 99 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa KMW Invest Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Były Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Na początku wydawało się ok, ale po krótkim czasie okazało się to największym błędem jakim zrobiłem. Nie chodzi tu o totalny bałagan jaki tam panuje, tylko o ludzi którzy tam pracują. Jest tam taki jeden grubas który nie ma za grosz szacunku do nikogo. Oprócz niego jest sporo fałszywych ludzi. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

Tak9Nie1

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie KMW Invest Sp. z o.o., interesuje mnie praca jako Inżynier Jakości.

Brak Nowy wpis
@Pytanie

W umowie nie mam pełnego wynagrodzenia, chyba że pójdziesz pracować za 2tys, firma niestabilna, jak jeszcze nie zaczął się dobrze kryzys to zwolnili połowę ludzi, generalnie wyciskają ile mogą z ludzi, a płacą niechętnie,można by dużo opowiadać ale szkoda strzępić język.

Tak7Nie

Czy KMW Inwest prowadzi rekrutację? Pojawiają się ogłoszenia A osoby z firmy informują że nie ma rekrutacji

Emil
@1111

Nie ma rekrutacji bo nie ma chętnych. Nie ma co się dziwić że nikt nie chce tam robić.

Tak3Nie
Nowy wpis

Pracodawca

@Emil

Witam. Wszystkie ogłoszenia rekrutacyjne są opublikowane na wielu portalach. W tym momencie prowadzimy selekcję i z pewnością niebawem skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W przypadku wątpliwości lub nieprawdziwych informacji prosimy o kontakt z Biurem Zarządu.

Rumun

A "prezes" (hehe) kupuje sobie Porsche cayenne i stawia chatę bo jest do przodu(usunięte przez administratora)

Tak9Nie7
zadowolony
@Rumun

Z tego co mówił Łysy to szef Porsche cayenne kupuje już od ośmiu lat i jak narazie nie widziałem żeby jeździł Porsche cayenne co wy ludzie piszecie za bzdury ja pracuję w tej firmie od czterech lat i nigdy nie zdarzyło się żebym nie dostał wypłaty zgodnie z tym co mi się należy. Pamiętam czasy jak pracowałem w innym zakładzie i musiałem się prosić o kasę. Zazdrość przez was przemawia. Jeszcze jedno, dobrze że szef (usunięte przez administratora) tych pseudo technologów którzy nam (usunięte przez administratora) robotę utrudniali. Jeszcze trzeba wrzucić tych którzy mówią z taką zawiścią a jest ich trochę. Jak dla mnie to zakład jest ok widać że się rozwija i pracuje mi sie coraz lepiej, jak ktoś tego nie widzi to jest chyba ślepy.

Tak10Nie14
@zadowolony

Wreszcie ktoś normalny się wypowiedział. A co do reszty to aż rzygac się chce jak wam żal (usunięte przez administratora) ściska

Tak8Nie8
Normal
@Rumun

A co ma człowieku Tobie może kupić? Ludzie czy Wy już powariowaliście .? Przecież nikt nikogo nie zmusza żeby pracować w tej czy innej firmie, każdy szef będzie jeździł lepszym samochodem od pracowników.. Chcesz mieć Porsche, BMW lub inne drogie auto-to sobie kup! Nie stać Cię z pensji? Otwórz sobie firmę, każdy może...Mnie nie stać na Mercedesa i i jeżdżę Skoda , ale nie wyrzyguję moim pracodawcą, że kupują sobie wypasione auta … Co za argumenty na niezadowolenie z pacy..szef śmie sie budować, auto kupowac..masakra ...mentalność niezadowolonego pracownika on ma a ja nie ..popłacze sobie w necie a co...

Tak5Nie1
Rumun
@Normal

Pewnie niech sobie kupuje co chce. Tylko niech odprowadza wszystkie składki na nasze emerytury

Tak11Nie3
buuu
@zadowolony

ooo wodze że jakiś (usunięte przez administratora) musiał napisać pozytyw o firmie a może same kierownictwo żeby szef się nie wkurzył co ?? po co te kłamstwa po co ludzi oczerniać ? nie wstyd ?

Tak5Nie1
burakmistrz
@Rumun

zarabia na firmie to i bentleya powinien sobie kupic...niewiem czemu sie ogranicza napewno nie oglad sie na was... a wy biedaki jestescie tam tylko od pracy, nie wiem o co wam biega moze sobie kupic hale za 3mliony nową maszyn za 2miliony a wy i tak macie nedzne pojecie o tym wszystkim bo tylko jestescie tam do spelniania swojej funkcji ktora podpisaliscie w umowie o prace za stawke jaka sie zgodziliscie... koles nie jest wam nic winien bo sukces jest jego a sukces to marka ktora wyrobil dobierajac ludzi jakich cchcial. jak chcecie to prosze sie zwolnic i zaostac adwokatami,lekarzami,czlonkami zarzadów, oficerami wojska polskiego i jakie kto sobie zajecie wymarzył za gruby chajs mialem tu zostawic bardziej konstruktywny komnentarz ale ide w....

Tak1Nie3

Pracodawca

Aktualność
Tak2Nie3
Twoja stara

Dajcie sobie spokój z tą wazeliną

Tak6Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 301 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w KMW Invest Sp. z o.o.?

TakNie5

Tak7Nie5
Obserwator
@Aaa

Brak organizacji pracy dla nowych osób, więc ciężko się dziwić, że nie wiedzą co mają robić. Skoro zatrudnia się osoby z brakiem doświadczenia to ktoś musi być odpowiedzialny za przeprowadzenie właściwego szkolenia. W trakcie już można zauważyć czy ktoś się angażuje w naukę czy nie.

Tak2Nie
Ktos

Premie, to jak sami pracownicy sobie dadzą, obiecanki cacanki(usunięte przez administratora)

Tak4Nie1
ciekawski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 335 dni.

szukają kadrowej- dział się rozbudowuje czy któraś z kolezanek nie dała rady?

Tak3Nie3
Gall Anonim

Pracuję w firmie od kilku lat i faktycznie organizacyjnie to lipa, ale coś się w końcu zaczęło dziać, a przynajmniej zaczyna być słychać o chęci zmian i w końcu zaczynają słuchać ... poczekamy ... zobaczymy.

Tak1Nie1
Paulina
@Gall Anonim

Dobrze wiedzieć, że firma KMW Invest Sp. z o.o. zaczyna wprowadzać zmiany. Chęć poprawy warunków pracy w firmie dobrze świadczy o pracodawcy. Możesz powiedzieć jakie zmiany są wprowadzane? Jaki mają wpływ na sytuację pracowników w firmie?

Obserwtor
@Gall Anonim

Polecam. Wypłaty spoko i na czas maszyny nowoczesne zleceń nie brakuje. Jest jedno ale …. mamy nadzieje, że Prezes wreszcie się obudzi i zobaczy jaki bałagan w ostatnich miesiącach wprowadza fachowiec z Warszawki. Wszystkie działy skłócone nie chcą współpracować. Obietnice składane na potęgę obiecane premie, obiecane wysokie stawki obiecane zakresy obowiązków i po kilku miesiącach nie mamy nic z tego jest zdecydowanie gorzej. Ktoś tu pisał o zmianach ale nikt, że będą na gorsze. Nowy obstawia się tylko swoimi pewnie za wysoką kasę, w biurowcu za chwilę braknie miejsca a na nasz warsztat przychodzą kolesie i lewusy kto mądrzejszy ucieka. Gościem który budował ten zakład i zarządzał z głową to pomiata się aż dziwne, że jeszcze sam nie odszedł. Prezesie my tu na produkcji widzimy dużo a ty?

Tak10Nie2
Jolanta
@Obserwtor

Szanuję Twoje zdanie, ale chyba nie należy obarczać całkowitą winą za te niepowodzenia jednego pracownika. Wspomniałeś coś o obiecywanych premiach w KMW Invest. A czy wszyscy pracownicy by je dostali czy tylko jacyś konkretni?

wojtek

Nie polecam pracy w tej firmie. Zero szacunku do pracowników. Nie widziałem jeszcze gorszej firmy. Strata czasu. (usunięte przez administratora)

Tak3Nie
Aaa

Najlepsze w tym wszystkim jest to że Ci co tak narzekają ciągle jak to w tej firmie nie jest źle robią już kilka lat i robić będą nadal bo dobrze wiedzą że w innych firmach nie jest tak dobrze i za siedzenie nie płacą. Tyle osób już krzyczeli że odchodzi i nadal robią. nie macie odwagi się zwolnić nikt was na siłę nie trzyma. Chcieli byście za gadanie i wieczne narzekanie po 5tys zarabiać. A nie potraficie przez 8 godz normalnie swojej roboty wykonać. Jak znacie firmę w której za 8 godz od poniedziałku do piątku zarobi się 4-5tys i nie trzeba sie narobić to dajcie znać.

Tak6Nie1
inowroclawianin
@Aaa

Takie zarobki są w Diamencie na Budowlanej

Tak1Nie
Czas na zmiany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 389 dni.

Cześć wszystkim. Szykuje się do zmiany pracodawcy i chciałbym się zapytać jak wygląda sytuacja dla spawaczy? Najważniejsza jest oczywiście jaką stawkę dają po okresie próbnym.. Od do.. Druga sprawa to jaka atmosfera z ludźmi.. I ogólnie jak z zleceniami..

TakNie

Jak jest z awansem w KMW Invest Sp. z o.o.?

Janusz
@Pytanie

Awans - żart.

Byłem

Jak nie lubisz zostawać po godzinach za darmo to nie masz po co tu przychodzić. Oni nie lubią takich pracowników.

Tak6Nie1
Nie polecam

Nie polecam pracy w tej chorej firmie. Atmosfera bardzo zła,ludzie fałszywi i z brakiem kultury. Kolesiostwo, obgadywanie za plecami.

Tak10Nie2
Kazimierz
@Nie polecam

Szkoda że Twoja opinia o atmosferze jest negatywna, w końcu to ważny czynnik przy poszukiwaniu odpowiedniego miejsca pracy. Możesz powiedzieć jakie zarobki oferuje firma na start?

To

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nie (usunięte przez administratora)

Tak1Nie4
Stolarz

Większego bałaganu nie widziałem. Odradzam i nie polecam

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o KMW Invest Sp. z o.o. - Inowrocław