Opinie o KMW Invest Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy KMW Invest Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w KMW Invest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KMW Invest Sp. z o.o. w Inowrocław

Nasz

Księgowa praca. Niby jedna firma ale są dwie. Jedna produkcja, druga wyposażanie sklepów. Trzecia likwidacja wypadków w pracy. W pierwszej jest dążenie do straszenia pracowników i podpisywanie się przez nich niby dokumentów nie zgodnych z KP. W drugiej pracujeszpo 30 godzin non stop i dostajesz niby wielkie pieniądze. W trzeciej , nie zgłaszasz wypadku w pracy i nic z tego nie masz! To jest unikanie podatkówjak u Al Kapone....

Pracowałem w KMW kilka lat i bardzo dobrze wspominam tą firmę. Co prawda panuje w niej mały chaos ale w której firmie tak nie jest. KMW to firma o dużym potencjale ( niestety potencjał jest nie wykorzystany), o świetnym parku maszynowym, kadra zarządzająca kompetentna ( na stolarni bo na ślusarni słabo to wyglądało ). Moim skromnym zdaniem gdyby właściciel bardziej zaufał swoim pracownikom na kierowniczych stanowiskach i dał im więcej swobody do działania, zarządzania to na pewno firma by na tym bardzo skorzystała. W kmw pracuje dużo świetnych fachowców, chodzi mi tu o pracowników fizycznych, największe doświadczenia mam z pracy na stolarni, i jestem pewien, że gdyby nie oni to firma by na pewno by tak dobrze nie prosperowała, uważam że kilku pracowników ze stolarni zasługuje na docenienie, ponieważ takich fachowców jak oni dawno nie spotkałem, mają wielkie umiejętności manualne i do tego kierownik może zawsze liczyć na ich umiejętności i zaangażowanie, do tego dochodzi kierownik stolarni, bardzo mądry, sprawiedliwy człowiek, z dużą wiedzą i doświadczeniem tak w stolarce jaki i zarządzaniu. Pracowałem tam kilka lat i nawet jak było mniej pracy to pensja i wszystkie składki były płacone na czas. Dużo się w tej firmie nauczyłem, zebrałem dużo doświadczenia. Szef to bardzo mądry człowiek ale trochę brakuje mu zaufania do pracowników, a wielu z nich jest bardzo zaangażowanych, znających się na swoim fachu i zależy im na firmie. W każdej pracy są plusy i minusy, ja uważam że w KMW INVEST jest więcej plusów. Polecam pracę w tej firmie.

A uzasadnisz to chociaż szerzej by można było wiedzieć czy faktycznie można nabrać co do tych opinii jakichś wątpliwości? Jakby nie patrzeć od dłuższego czasu ludzie tu pytania zadają bez odpowiedzi a w końcu pojawiła się jakaś bardziej rozwinięta opinia. któryś plusów stąd nie uznajesz?

w zawodzie 37 lat , pracuje od paru lat w tej firmie ciekawszej pracy niemiałem ,opinie negatywne myśle że od ludzi typu JESTEM w pracy to się należy

Sara

Jakie stanowisko masz na myśli tak konkretniej? I jak jesteś tak doświadczony w zawodzie to może odpowiesz, czy zarobki tutaj adekwatne do obowiązków i lat praktyki? Warto pod tym względem tu pracować?

Alex Nowy wpis

Gdy wystawili ofertę dla młodszego technologa to zostało w niej wytłuszczonym drukiem napisane, że oferowane jest pełne wsparcie wdrożeniowe i jasno przedstawione cele. W tym przypadku jakie teraz są stawiane, chodzi o jakieś konkretne normy? Ciekaw jestem oceny tego czy są uznane za wysokie

Administrator Nowy wpis

Pracował ktoś z Was jako Handlowiec w KMW Invest Sp. z o.o.? Powiecie na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?"

Wiecie może z jakich przyczyn dochodzi do rezygnacji ze współpracy z Pracodawcą? I która strona jest co do tego bardziej skłonna? Zastanawia mnie ta ostatnia opinia dotycząca warunków zatrudnienia wydana przez byłego pracownika, ostatecznie firma została oceniona pozytywnie. Czemu wiec ludzie odchodzą?

Ja Nowy wpis

Małe zarobki w firmie i brak jakiejkolwiek premi żeby ludzi zmotywować do pracy.a druga sprawa to wspaniały nowy kierownik się do tego przyczynia że ludzie odchodzą

W jaki sposób niby się kierownik przyczynia do tego, że są odejścia według Ciebie? Pytam poważnie, mimo wszystko jak idę do nowej pracy, to chcialbym, żeby wszystko przebiegło bez zbędnego stresu, zrobić swoje i iść do domu. Tam tylko jedna osoba zarządzająca jest?

Człowiek

Ja podobnie jak poprzednik byłbym wdzięczny za poważne odpowiedzi względem pracy jako kierownik projektu. od tygodnia jest wystawiona oferta na to stanowisko i myślę nad nią. Na ile warto się zaangażować? W jaki sposób same rozmowy są prowadzone? Co z zarobkami?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy KMW Invest Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku DYREKTOR TECHNICZNY. Jaki był jej rezultat?
Leszno
Ja...

Jakie są warunki pracy na ślusarni? Jak wyglądają zarobki w firmie? Będę wdzięczny za poważne odpowiedzi....

Kornela

Cześć, ile trwa wdrożenie ogółem, powie mi ktoś? Chodzi o stanowisko Konstruktora , ale aktualna sytuacja. Bo widzę, że ta oferta z października to już nie jest zbyt na czasie, wyłączyli ją nawet. I jak ogółem traktują takie osoby świeże, że tak powiem? Zawsze mnie stresuje początek w nowym miejscu, w towarzystwie które się zna. Chyba że spora rotacja i nowe osoby dochodzą?

Jak się u was teraz na CNC robi? nawinęła mi się przed chwila wygasła jakiś czas temu oferta na LinkedIn, widzę po niej, że ze 13 osób się zgłaszało, tylko jedna maszyna była do obsadzenia? Wyjaśni mi ktoś takie zainteresowanie? warto bym następnym razem aplikował? I w ogóle trudno się do was wbić?

On czy nie on

Bo przeceż nie ma welu firm w jednej, by (usunięte przez administratora) pracowków i państwo!! Są dwie umowy, a trzecia jest na stałe i nikt w okienku kasy nie odbiera pieniędzy w kopercie...

On czy nie on

Ciekawa jest drabinka premi uznaniowej! Od 50 złotych do 10 000( lub więcej) ! Kto takie premie dostaje? Co w te premie jest wliczane? I to za pracę na tym samym stanowisku ! Bo na listach pracy wszyscy się podpisują i jest zapis elektroniczny. Mają lepsze stanowiska to niech se zarabiają! Ale aż takie widełki? Liczby mają to do siebie, że można je ukryć, ale są lepsze liczby , które odkrywają ukryte....

Mikołaj

Świąteczne od czasu do czasu, 300 zł ????????????, bez podpisu odbioru, w kopertach!! No to jest ciekawe! Jak najbardziej lewe pieniądze!! Lubnie rozliczone....

@Mikołaj

Skąd już wiecie ile wpadnie w święta, skoro nawet listopad nie minął jeszcze? Czyli tak na marginesie to nie jest wypracowana kwota tylko każdy z marszu ma tak samo? Czy nowozatrudnione teraz osoby również na to się załapią? Jak to działa? Są oferty pracy dlatego się zastanawiam

Nasz

Blisko inspekcji pracy

Podstawą rozliczenia jest karta pracy. Później ją się wpisuje do komputera za potwierdzeniem pracownika. Karta pracy odzwierciedla dzień pracy pracownika. Czy pracował na swoimi stanowisku, czy był wykorzystany do innych zadań, za które należą się dodatkowe pieniądze. Jest orzechiwywana przez 5-10 lat. Na szczęście w tej firmie były takie jarty(bo już ich nie ma) i można sprawdzić czas pracy, co się robiło itd.... Zapis elektroniczny, zawsze można sfałszować. A to jest już bardzo wielkie naruszenie praw pracowniczych...... ale chyba nie w tej firmie?....

Pracownikom zakazali palić na terenie zakładu a kierownik Adam pali papierosy w toalecie.

a tak to wszyscy palili na terenie gdziekolwiek popadnie czy jednak w wyznaczonych do tego miejscach? Macie jeszcze jakieś restrykcje wprowadzone czy na tym się kończy? I z drugiej strony to jak przerwy wtedy były podzielone? Kiedy udawało się znaleźć na to czas?

A tam aluminium obrabiają i drewno?

czerwona twarz

I pamiętaj pracowniku, jeżeli pracodawca karze ci płacić za palenie, masz prawo to odliczyć z kosztów uzyskania przychodu! Tak jak pracodawca musi to ująć w dochodach!!

czerwona twarz

I jeszcze jedno! Kolega , który wiele lat u pana pracował, przekazał mi, że pana pierwsza liga nie interesuje , czy na dany sklep jest wszystko!! Przecież to ciemnota!! Później są opóźnienia, strata pieniędzy!! Nie wiedzą gdzie pracują, czym się zajmują!! Jest źle, to na pracowników zrzucić! Tylko, że starzy pracownicy wiedzą lepiej od tej ciemnoty co jest najważniejsze!! Za wszystkie spóźnienia odpowiada pana kierownictwo!! Nie traci pan pieniędzy przez produkcję, tylko przez (usunięte przez administratora) z wyższych sfer, którzy nic nie potrafią!! Soorrry!! jedno potrafią!! Bo pan im wierzy!! Zwalić wszystko na pracownika, a on tylko swoje robi!!Dużo by o tym można pisać!! Ale pan zarabia miliony, to co pana dół interesuje?!!

Sara

Pks

Omijać z daleka chyba że lubisz jak ktoś na ciebie donosi i jak ci odciągają z nadgodzin pieniądze za palenie jak nie będziesz miał nadgodzin też ci odciągną o podwyżce zapomnij o rozwoju to samo

Maria
@Pks

Ale jak odciąga za palenie? W sensie, że w trakcie pracy wychodzisz na fajkę i dziwisz się, że masz to odtrącane czy o co chodzi? Podwyżek nie ma żadnych, a jakieś awanse są chociaż?

zadowolony
@Pks

@PKS A dlaczego jeden ma pracować a ktoś inny chodzi palić, bardzo dobrze robią. A podwyżki ostatnio były więc nie wiem o co chodzi.

Bronisław
@zadowolony

Może jeszcze wyjaśni, o co mu chodziło. Tymczasem mógłbyś podać, ile po podwyżce mógłbym dostać, jako świeżo przyjęty do pracy?

Czy można jeszcze aplikować na ofertę koordynatora projektu ze strony firmy? Wyczytałam tam że jest jakieś wdrożenie na początek, długo ono trwa? I jakich zarobków mogę się spodziewać?

Zostaw merytoryczną opinię o KMW Invest Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w KMW Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KMW Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KMW Invest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 10 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KMW Invest Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.

KMW Invest Sp. z o.o.