Opinie o ABM w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie ABM. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ABM o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ABM w Lublin

Mała Apokalipsa

Bogumiła

Weiser Dawidek

Salmonella

Nie macie racji ,kierownicy chca zablokowac go worka lub wyprzec negatywne opinie na temat firmy DZIAD.

Mirella

Cienkopis permanentny średnicy 0,40 mm, odporny na działanie światła i wody, neutralne pH, pigment nie zawiera środków toksycznych. Przeznaczony do opisywania produktów bibliotecznych. Tusz w cienkopisie jakości archiwalnej.

Monter

Odbyło się jedno spotkanie, pani kierownik działu rekrutacji poprosiła o świadectwa pracy i dyplomy. Opowiadali o pracy w firmie, nie pytali o wiedzę techniczną. bo i tak są szkolenia. Na koniec rozmowy odpowiedz że dostanę informację zwrotną na maila do końca tygodnia. Niestety czekałem ponad tydzień na jakąkolwiek odpowiedz. Totalna olewka. Brak profesjonalizmu.

Jakimi zasadami się kierujecie w pracy.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Karate Kid

Mistrzyni przypraw

Bredzel

Ostatnio kierownik montazu na stolowce ,chwalil sie przy jedzeniu ze ogladal 2 fajne filmy .No coz ,pomerdalo mu sie w telefonie .Kolegom wyslal dobre opinie co mialy trafic na goworka ,a opis filmu sami widzicie .Hahaha

Rumunia

"USA, 2010 reż.: Tillman Jr. George, wyst.: Johnson Dwayne, Carla Gugino, Josh Clark, Maggie Grace, Michael Irby, Moon Bloodgood, Bob Billy Film akcji. Znakomicie zagrane męskie kino: Dwayne Johnson jako były więzień, który pragnie pomścić śmierć swojego brata.Driver (Dwayne Johnson), przestępca skazany za udział w napadzie na bank, po dziesięciu latach odsiadki wychodzi na wolność. Mężczyzna marzy o jednym. Chce pomścić śmierć brata, który został brutalnie zamordowany. Rozpoczyna polowanie na wszystkie osoby zamieszane w zbrodnię i zabija je jedna po drugiej. Musi się jednak spieszyć - po piętach depczą mu doświadczony policjant (Billy Bob Thornton) oraz bezwzględny zabójca (Oliver Jackson-Cohen)..."

Jasio

Składam i ja wypowiedzenie. Walić to :D

Antoni

Ścięte pudło tekturowe do przechowywania czasopism formatu A4, szerokości 75 mm, z miejscem na opis, koloru beżowo-czerwonego

Olaf Kreinsen

Polski uczony, doktor Pulkowski, zostaje schwytany przez Niemców. Ma pomóc w budowie silnika odrzutowego. Ktoś musi wydobyć naukowca z rąk niemieckich. Rozkaz otrzymuje J-23.

ciastko

nie no parę osób przyszło, tylko coś czuje że 3 miesiącach nikt nie zostanie, no może ze 2 osoby, a przez te 3 miechy trzeba im zapłacić, a guzik zrobią pójdą, przyjdą nowi i tak w koło...rozrzutna firma

Wutek klan
@ciastko

Jakie 3 miesiące? Na montażu nowi odchodzą po tygodniu. Każdy po paru dniach widzi, że nie ma tu co siedzieć. Szkoda szkolić, bo o tak odchodzą.

Porazka

Na razie graja na zwłokę ,tylko obiecuja .Juz niedługo jak powstanie konkurencyjna firma obok to zaobserwujemy zjawisko zwane :uciekamy stad bo tam lepiej placa.Wtedy beda musieli dac podwyzki ,ale nikt juz nie będzie chciał tu pracowac.

ciastko
@Porazka

no od czerwca jedna startuje, a w abm zacznie sie ruch ze zleceniami, urlopy... a tu chmara ludzi (usunięte przez administratora) za siatke obok hehe, już widzę całą świte jak lata z aneksami 100 zł brutto więcej żeby tylko zostać hehehehe, oni o tym wiedzą tylko jeszcze do nie dotarło

Żal mi was

Czytam te wasze komentarze i nie rozumiem jak można być takimi debilami. Znalazło się z 5 osób na 300 którym coś nie odpowiada i wylewają żale w internecie. Żona wam nie daje albo daje sąsiadowi, dzieci was nie szanują a to napisze sobie komentarz w internecie. Ale żeby było ciekawiej to będę wylewał żale na firmę, pójdę rano do pracy ktoś tam coś powie o tym komentarzu, podniosę sobie ego, będę sławny w firmie której tak nie znoszę. Narzekacie jeden z drugim na dużą rotację pracowników - może to i prawda ale jest też duże grono osób które pracują tu od samego początku. Komu pasuje praca ten się jej trzyma i nie szuka nic nowego a komu naprawdę coś nie pasowało w tym zakładzie już dawno się zwolnił i szuka szczęścia w innym miejscu. A wy co tu tak zawzięcie komentujecie jak to jest źle jesteście takimi do niczego nie nadającymi się ludźmi że nie chcą was pewnie w żadnej innej firmie dlatego do podniesienia swojej samooceny dodajecie głupie komentarze. Każdy człowiek jest inny, jednym pasuje tu praca, innym nie-tak wiec Ci co im w życiu nie wychodzi niech nie piszą tu głupich komentarzy że nie ma podwyżek-widać nie zaslużyłeś bo jesteś marnym pracownikiem, jak to jest źle i okropnie - no to się zwolnij i idź gdzieś gdzie Ci będzie lepiej. Przynajmniej poprawi się atmosfera w firmie jak odejdziecie

Żal mi was
@Żal mi was

A i jeszcze jedno. Teraz bezpośrednio do osoby która tak namiętnie dodaje negatywne komentarze (piszę osoby bo jestem na 100 % przekonany że to jeden i ten sam osobnik) jesteś osobą której w życiu nie wyszło. Twoją jedyną rozrywką jest dodawanie tych komentarzy. Nie zwolnisz się bo wiesz że i tak cię nikt nigdzie nie przyjmie do pracy bo nie jesteś nic warty. Nie masz przyjaciół, nikt cię nie szanuje. Pamiętaj że z każdym kolejnym komentarzem pokazujesz jak ubogi umysłowo jesteś bo jedyne co możesz zaoferować to wylewanie żali na forum. Mówisz że każdy pozytywny komentarz jest pisany z biura-mylisz się. Są ludzie którym w życiu się układa i praca im się podoba. Człowiek z produkcji. Żal mi ciebie.

Jest tam kto?
@Żal mi was

Zal mi ze jestes takim (usunięte przez administratora) .Nie myślicie zeby powalczyc o podwyzke dla nas a tylko o podwyzke norm pracy.Próbujecie wytłumaczyć sobie to ze nikt nie lubi tej firmy (usunięte przez administratora)!(usunięte przez administratora)jestescie jak reprezentowana przez was firma .Ciekawe czy byście siedzieli tam w biurze za 1700 ba reke ?No a my pracujemy ,zapitalamy ,a jeszcze twierdzicie ze sie nienadajemy .OSTATNIO 2 osoby pytalo mnie o prace TUTAJ .Odradzilem

Nie mam niku
@Żal mi was

Rozumiem ze pracujesz na hali za te śmieszne pieniądze i jesteś zadowolony/a ?

Duży
@Żal mi was

Też myślę że to jedna osoba patrząc na poziom polszczyzny. Zrozumienie tych wypocin to wyzwanie dla czytającego.

L jest tani

Nie warto tu się meczyc.W Lidlu lepiej placa

L jest tani

Wstyd zeby Niemiecka firma produkujaca silniki placila takie ochlapy pracownikom ,a inna Niemiecka firma majaca sklepy (podpowiem na litere L...)placila lepiej .Samej podstawy jest wiecej niz tutaj z premiami ,gdzie tam na pewno dostaniesz podwyzke za sam przepracowany rok i z kazdym rokiem coraz więcej .A tutaj się nie doprosisz .

Wykończą Cię

W lecie 40 st. w cieniu na hali, a (usunięte przez administratora)w klimie w akwarium siedzą i nie wychodzą prawie wogóle i po 5000zł na rękę zarabiają (usunięte przez administratora)!

@Wykończą Cię

a później taki zgrzany kierownik wchodzi do klimatyzowanej lodówy i od razu załatwiony, wiesz jakie to nie zdrowe?

( . Y . )
@Wykończą Cię

dla mnie mogą i 20 tys mieć i cały dzień siedzieć w basenie, ale żebym ja choć te 2500zł na rękę miał

Tragedia

Jedno wielkie dziadostwo .2tysiące za taka robote .Niech se w (usunięte przez administratora) wsadza taka jałmużne .Zostaja tutaj tylko niedojdy zyciowe .Ja od 1 ego ide do innej roboty .Cieszę sie ,bo tutaj jest wyzysk i mobbing .Kierownicy sie buduja a nas nie stac zeby stancje wynajac .Niemcy maja nas za bialych murzynow .

@Tragedia

no i spoko powodzenia man

Stasio

Wy macie zapitalac na miske ryzu !!!Firma przyjela takich wieśniaków ,nierobow jak wy ,a wam jeszcze zle .Guzik nas obchodzi ze malo zarabiacie ,jak się nie podoba to won z firmy ,ukraincy przyjda i beda robic za 500zl !!!Hipokryci ,myślicie aby o sobie a nie o naszej rodzinie abm ,zeby się najpierw rozrosla ,byla potega itp.Dzisiaj przychodzi do mnie pracownik i ujada ze on 5 lat pracuje i chce 2250 na czysto ,a ja mu na to : jak się nie podoba to wyp........!

@Stasio

Stasio nie wierze że ty byś tak powiedział

BYŁY PRACOWNIK- SAMA PRAWDA!!!

Nie liczcie na nic, zostawiłem tą firmę bo coraz gorzej się dzieje z dnia na dzień!!! Chodziłem w niedzielę i soboty, po 60 nadgodzin robiłem, pracowałem tam dwa lata, nigdy nie podpadłem, kilka stanowisk ogarniałem, jak była mowa o podwyżce to mówili że teraz niema środków na to, tylko obiecują w nieskończoność ludziom kit wciskają. Uciekajcie póki możecie, szkoda waszego czasu!!!

DEs
@BYŁY PRACOWNIK- SAMA PRAWDA!!!

wszyscy na tym samym wozku jada wiec poklepania jaki biedny jestes nie bedzie

UCIEKAJMY OD DZIADA

Ludzie !!!!Nie przychodzcie tutaj .Na rozmowie kwalifikacyjnej oszukuja .Pare dni traktuja Cie normalnie a potem jak robola i wroga .Pieniądze ,to co spadnie z panskiego stolu .Ja sam odchodze stąd .Od 1 stycznia opuscilo mury tej cudownej firmy 27osob .Kierownicy rozkladaja rece .Probuja klamac ze jest tu dobrobyt ,chwytaja sie roznych sposobow .Lecz kazdy wie jak tu jest.

DEs
@UCIEKAJMY OD DZIADA

myslisz ze kogos to interesuje ze nie dostales podwyzki i ze czujesz sie (usunięte przez administratora)?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ABM?

Kandydaci do pracy w ABM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ABM
3.1/5 Na podstawie 561 ocen.
  • Erazma Plewińskiego 18
    20-277 Lublin