Opinie o F.H.U. Sylwester Targoński w Kalinówka gmina głusk

F.H.U. Sylwester Targoński
counter
1 2 16 5 1
MARIUSZ Nowy wpis

kilka słów o firmie = krętacze, naciągacze, oszuści = kierować sprawy do sądu, prokuratury lub innych jednostek które się zajmą właścicielem

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy F.H.U. Sylwester Targoński zapewnia kartę multisportu?

Janek Nowy wpis

Ale nie rozumiem jaki jest problem przecież firma ma adres i wszystko można wyjaśnić, konkurencja zainspirowała?

Klient Nowy wpis
@Janek

Adres i kontakty nieaktualne i nie odpowiadają. Na miejscu nic nie ma. Po firmie pozostały tylko zobowiązania i pobrane zaliczki.

Klient
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.
Klient

Czy ktoś może pomóc w odszukaniu skutecznego kontaktu do właściciela firmy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 158 dni.

Czy często w firmie F.H.U. Sylwester Targoński zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Marcin

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) kierować sprawy do sądu i prokuratury. Zbiera zaliczki i zero kontaktu.

Hrumhrum
Klient

NAMIOTY HALEX TO NOWA DZIAŁALNOŚĆ PANA SYLWESTRA TARGOŃSKIEGO WSZYSTKICH PRZESTRZEGAM PRZED TYM (usunięte przez administratora) HALEX NAMIOTY HALEX NAMIOTY HALEX NAMIOTY HALEX NAMIOTY HALEX NAMIOTY HALEX NAMIOTY NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM NIE POLECAM

Obserwator sytuacji
@Hrumhrum

Pod ta sama działalnością gospodarczą?

Obserwator sytuacji
Klient

Brawo brawo dla młodego biznesmena. Ktoś kiedyś mądrze powiedział: " (usunięte przez administratora)nie powinni prowadzic działalności gospodarczych " zal.pl

Użytkownicy czekają na odpowiedź 259 dni.

Jakie wartości są cenione w F.H.U. Sylwester Targoński?

Byly kier

(usunięte przez administratora) nabral zaliczek i sie zwinal pracownikom nie powyplacal. Zglosilem do sadu pracy i prokuratury

Użytkownicy czekają na odpowiedź 360 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w F.H.U. Sylwester Targoński?

UT

Dokładnie nie polecam,wpłacona zaliczka w listopadzie i do dziś nie ma realizacji,firma unika kontaktu ,katastrofa,kierujemy sprawę do sądu.

Jedna wielka porażka (usunięte przez administratora) i naciągacze ostrzegam przez ta zerowa firma

Czekamy na informacje od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie wieści odnośnie aktualnej pozycji firmy F.H.U. Sylwester Targoński w miejscowości Kalinówka gmina głusk.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Sylwester Targoński - Kalinówka gmina głusk

F.H.U. Sylwester Targoński