ABM
3 551 6 1

Opinie o ABM

Filtruj opinie po kryteriach:

Night at the Museum
 Opinia

Colas Breugnon

Pomocna?
TakNie
Justyna
 Opinia

Ewa przychodzi do szpitala, by odwiedzić męża. Gdy otwiera drzwi jego pokoju, okazuje się, że Kowalski zniknął. Najprawdopodobniej po opatrzeniu rany uciekł przez okno. W "Planecie K" dopadają Ewę dziennikarze. Nie dają spokoju także Ilonie, która wydaje się bardzo niespokojna. Nie chce, by łączono ją jako byłą żonę - z tą nieprzyjemną sprawą. Eleonora nie ustaje w próbach ratowania rodziny. Wszelkimi sposobami chce doprowadzić do zbliżenia Wieśka i Marty. Prosi również Marylkę, żeby wyciągnęła Tomka z depresji.

Pomocna?
TakNie
1
Sławomir
 Opinia

Powrót do ekranu trybu oczekiwania; otwarcie listy ostatnio używanych aplikacji (naciśnij i przytrzymaj); uruchomienie aplikacji do rozmowy głosowej (dwukrotnie naciśnij).

Pomocna?
TakNie
1
Grand Budapest Hotel
 Opinia

Brida

Pomocna?
TakNie
1
Spider-Man 3
 Opinia

Co się źle zaczyna, to się dobrze kończy.

Pomocna?
TakNie
1
Anna
 Opinia

", 2008 : Brett Simon(1), wyst.: Bruce Willis(1), Kathryn Morris(5), Michael Rapaport(4), Mischa Barton(1), Thompson Reece(2) Komedia kryminalna. Bobby Funke (Reese Thompson), uczeń katolickiego ogólniaka, jest poniżanym przez wszystkich reporterem szkolnej gazetki. Nikt nie liczy się z jego zdaniem, nikt go nie szanuje. Pewnego dnia zagaduje go najpopularniejsza uczennica w szkole, Francesca (Mischa Barton). Dziewczyna namawia Bobby’ego do wszczęcia śledztwa i rozwiązania zagadki związanej z kradzieżą odpowiedzi do egzaminów końcowych. Para dokonuje sensacyjnego odkrycia. Okazuje się, że w spisek zamieszane są najpopularniejsze i najbardziej wpływowe osoby w szkole, której dyrektorem jest weteran akcji Pustynna Burza, Jared T. Kirkpatrick (Bruce Willis)..."

Pomocna?
2
Daniel nie żyje
 Opinia

Miasteczko na południu

Pomocna?
2
Spider-Man
 Opinia

Zaklinacz koni

Pomocna?
2
uczucia
 Opinia

", 2012 : Coraci Frank(1), wyst.: Bas Rutten(5), Greg Germann(4), Henry Winkler(3), Joe Rogan(5), Kevin James(1), Salma Hayek(2) Komedia. 40-letni Scott Voss (Kevin James) jest znudzonym życiem nauczycielem biologii. Mężczyzna uczy w podrzędnej szkole, która ma problemy finansowe. W ramach cięcia kosztów władze placówki postanawiają zrezygnować z programu nauki muzyki i zwolnić jego kolegę Marty’ego (Henry Winkler). Scott postanawia temu zapobiec i wpada na szalony pomysł. Chce zarobić pieniądze dla szkoły, biorąc udział w zawodach mieszanych sztuk walki. Zaczyna intensywny trening pod okiem Niko (Bas Rutten), byłego zawodnika MMA. Wszyscy uważają jego działanie za wariactwo. Szybko jednak okaże się, że w tym szaleństwie jest metoda. Sympatyczne kino, która udowadnia, że chcieć to móc..."

Pomocna?
4
Marzena
 Opinia

", 2004 : Story Tim, wyst.: Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans, Michael Chiklis, Julian McMahon Ekranizacja jednego z najbardziej znanych komiksów z wydawnictwa Marvel. Wynalazca, astronauta i naukowiec dr Reed Richards staje na czele ekspedycji, która wyruszy na spotkanie kosmicznej burzy. Ma nadzieję, że dzięki wyprawie uda mu się rozszyfrować zagadki kodu genetycznego człowieka, a zdobytą w ten sposób wiedzę wykorzystać dla dobra całego rodzaju ludzkiego. Początkowo ekspedycja przebiega bez najmniejszych niespodzianek... do chwili, gdy Reed przekonuje się, że źle obliczył szybkość nadciągającej burzy. W ciągu kilku minut stację kosmiczną ogarniają burzowe obłoki promieniowania kosmicznego, które powodują zmiany genetyczne u członków załogi..."

Pomocna?
4
Sławomir
 Opinia

Najlepsze wycieczki na rowerze górskim

Pomocna?
4
Julia
 Opinia

Rudy wariat

Pomocna?
3
Prus Bolesław
 Opinia

Nie cudzołóż, nie kradnij

Pomocna?
3
Jolecka
 Opinia

Rodzina Tomczyków zdecydowała się wreszcie na pieska i nikt nie jest tym faktem równie podekscytowany, jak wielbicielka psów - Ela! Dziewczynka marzy o małym, skorym do pieszczot szczeniaku, który będzie spadł w jej łóżku. Ale jej pewny siebie starszy brat i siostra widzą to inaczej. Czy Ela dostanie swojego wymarzonego psiaka?

Pomocna?
3
Malta
 Opinia

Dokument ukazujący życie turystyczne na Gubałówce, jednym z najpopularniejszych i najchętniej odwiedzanych miejsc w Zakopanem. Poza pieknymi widokami i poranną walką o leżaki na turystów czekają tam liczne sklepiki, restauracje, ogródki gastronomiczne i bufety.

Pomocna?
4
CZYTAJ TO!
 Opinia

ZAPRASZAM DO PODBIJANIA TEGO TEMATU, ŻEBY CIĄGLE BYŁ JAKO PIERWSZY KOMENTARZ ORAZ KLIKANIA W BIAŁĄ CHORĄGIEWKĘ W PRAWNYM DOLNYM ROGU KAŻDEJ SPAMERSKIEJ WIADOMOŚCI!

Pomocna?
9
prawdy dotyk
 Opinia
@CZYTAJ TO! 20.03.2019 22:14

Wywiad z R. Broniszem opublikowany 20 sierpnia 2017: "(...)Po drugie tzw. kultura techniczna jest tu utrzymana na bardzo wysokim poziomie. (...) Koszt pracy w stosunku do jej jakości wypada wręcz rewelacyjnie. (...) Obrót roczny grupy senato za poprzedni rok to 400 mln euro, ABM to największa firma w grupie. Zamknęliśmy rok 2016 z obrotem 100 mln euro. 99% naszych produktów w obecnej chwili dystrybuowanych jest na rynek zagraniczny, są to produkty bardzo wyspecjalizowane, bardzo dobre jakościowo." Nie będę tu nikogo ukierunkowywał, sami przemyślcie jego słowa. "Firma ABM bardzo mocno angażuje się też w szeroko pojęty rozwój Lublina" :-)

Pomocna?
1
Nikt
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia
@CZYTAJ TO! 20.03.2019 22:14

????

Pomocna?
1
CZYTAJ TO!
 Opinia
@CZYTAJ TO! 20.03.2019 22:14

Tak, tak, Broniszoboty klikajcie w tą chorągiewkę pod tą opinią. W końcu ktoś się zainteresuje tym co tu się dzieje :)

Pomocna?
1
:(
 Opinia
@CZYTAJ TO! 22.03.2019 17:24

:)

Pomocna?
1
Kaja
 Opinia

Wiesiek przypadkowo słyszy rozmowę współpracowników dotyczącą wyboru następcy komendanta. Na posterunku pojawia się Eleonora, prosząc syna o powrót do domu. Dowiedziawszy się, że mąż nie ma zamiaru uczestniczyć w uroczystym otwarciu kawiarni po remoncie, Marta postanawia zrezygnować z uroczystego bankietu. Jednak Teresa Żuk z czasopisma "Być damą" przekonuje ją, że nie powinna tego robić. Chcąc wzbudzić zazdrość Wieśka panie wpadają na pewien pomysł. Tymczasem ze Stanów powraca Maks Grubba.

Pomocna?
4
Fantastic Four
 Opinia

Francuski serial animowany dla najmłodszych, ekranizacja książek René Goscinny’ego o przygodach małego łobuziaka. Mikołajek pokazuje, jak można ciekawie spędzać wolny czas bez komputera: grając w piłkę, gry planszowe, kapsle, kulki, zbierając znaczki lub bawiąc się w Indian, kowbojów i detektywów.

Pomocna?
6
Policzawska
 Opinia

Gra anioła

Pomocna?
4
Pokaz mody
 Opinia

Pływanie

Pomocna?
4
Agresja
 Opinia

Colas Breugnon

Pomocna?
5
Rzeź
 Opinia

Fortuna kołem się toczy.

Pomocna?
4
chaos
 Opinia

Lato 1941 roku. Podczas przyjęcia pięcioro przyjaciół obiecuje sobie, że jeszcze przed Bożym Narodzeniem zobaczą się ponownie. Wkrótce każde z nich idzie w swoją stronę: Wilhelm i Friedhelm wyruszają na front wschodni, Charlotte zgłasza się na ochotniczkę do służby medycznej, Greta stara się zrobić karierę jako piosenkarka, a Żyd Viktor próbuje uratować siebie i bliskich przed zesłaniem do jednego z obozów koncentracyjnych. Młodzi ludzie, obserwując dziejącą się na ich oczach masakrę, bardzo szybko uświadamiają sobie, że do kolejnego przyjęcia szybko nie dojdzie…

Pomocna?
4
Sebastian
 Opinia

Gra w klasy

Pomocna?
4
Azaria Alexandre
 Opinia

"Helena bardzo lubi pomagać w klinice weterynaryjnej, gdzie pracuje jej starsza kuzynka Weronika. Gdy znajduje małego kotka, potrąconego przez samochód, zabiera go prosto do kliniki. Helena pomaga w opiece nad kotkiem, którego nazywa Karmelem. Dziewczynka bardzo martwi się, że nie można ustalić, kto jest jego właścicielem. Karmel ma dosyć przebywania w klinice, a najbardziej nie podoba mu się szorstki opatrunek na nodze. Nikt jednak się po niego nie zgłasza. Gdzie Karmel znajdzie miejsce, które mógłby uznać za swój dom?"

Pomocna?
4
Grand Budapest Hotel
 Opinia

Pewien uśmiech

Pomocna?
5
Miłość od kuchni
 Opinia

Okrążamy świat raz jeszcze cz. 2

Pomocna?
5
Cebulka
 Opinia

Koszulka do segregatora, groszkowa, miękka, wykonana z ekologicznej folii polipropylenowej, (40ľm) przeznaczona na dokumenty w formacie A4, otwarta na górze, przezroczysta, antyelektrostatyczna, pasek z multiperforacją, wymiary zewnętrzne: 230x304mm, dziurkowanie: 11, specjalnie wzmocniony kolorowy brzeg barwy fioletowej

Pomocna?
4
Anna
 Opinia

Z workiem po słońce

Pomocna?
3
Assassination of High School P
 Opinia

Cicha woda brzegi rwie

Pomocna?
4

Zostaw opinię o ABM - Lublin

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABM

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

Jeśli potrzebujesz wsparcia i chcesz ostrzec innych użytkowników o sytuacji dotyczącej mobbingu w firmie, skontaktuj się z nami pod adresem zgloszenie@gowork.pl

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.